2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bugün çıktım güzel hediyelerimi aldım hediyelerimden bir tanesi kurbanıma pijama aldım hemde yumuşacık

bugün çıktım güzel hediyelerimi aldım hediyelerimden bir tanesi kurbanıma pijama aldım hemde yumuşacık
Eki Görüntüle 882538

Teşekkür ederim, ne gerek vardı? Çok da severim sıcacık şeyleri Sanırım katilimi buldum

Benim bir an önce koli bulmam lazım yahu Her şey tamam Bi mektup eksik, onu da sona bıraktım. Bir edebiyatçı olarak güzel şeyler yazmam lazım Ama öyle sanatsal bir şeyler yazmayacağım tabi

beğenmene çok sevindim hemen yolluyorum canım sana
bende paketlerimi daha yapmadım yarın yapıcam ama alacagım daha çok şey var ya

beğenmene çok sevindim hemen yolluyorum canım sana
bende paketlerimi daha yapmadım yarın yapıcam ama alacagım daha çok şey var ya

Teşekkür ederim, çok mutlu olduuuum

Ben çikolata ve şekerlemelerini de aldım kurbanımın. Hepsiciği hazır ve nazır. Ama beklemek zorundaaa

hherkese iyi geceler, kocam uyudu bileeee.. ben de gidiyim uyuyim artık... evet gerçekten yorucu bi gündü benim için..... pazar vardı burda, hava da soğuk... bide iş yerime gidip bir haftalık daha rapor bıraktım. pazartesi işe başlıycam. son yatış günlerim yaniiiii (((((

calıkusunu ızledım ben geldım gene .) benımkının aramasını beklıyorum.sen ??

akşam gezmesi yaptım geldimm bnde yorgunum.. sınavlar geliyo ama ders calışmıyorum bi rahatım bi rahatım sanki 6 ders benim degil

onun dışında idare ederimm..

senin nasıl oldu ilişkin ? düzeldiniz inş.

bende yeni bi işe girsem mi die düşünüorm.. havalarda cok soguk ama evdede sıkılıyorum

henuz deıl.zaman gosterecek .) hii benmde 14 unde 6 tane sınavım var uff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…