2014 ikiz anneleri

hayirli olsun canim.rabbim uzun ömurler versin bebişlerine.senin tecrübelerine cok ihtiyacimiz var.

Kaç haftalıksın Ben 26 haftalıkken başladım almaya ama çok zorlandım havalarda sıcaktı tansiyönüm düştü sürekli Zaten 28 den sonra yürümek çok zorlaşıyor
canim kiyafet olarak nelerden kac tane aldin.hastane cikisini falan fazla abartmayin dogunca cabuk büyuyor diolar.kişa denk gelio dogum cok panikledim nelerden kac tane alsam diye

kizlar ya fena paniklemeye başladim.bebislerim 24.haftada.henuz ufak tefek seyler disinda pek bir sey almadim.nelerden kacar tane almaya baslayayim.tecrübelerinize ihtiyacim var

Benim yatakAllah y geniş canım Birde giyinme odası var oradaki dolabımı boşalttım kıyafetlerini oraya yerleştirdim Bu şekilde bir süre idare edicez Gardolap mutlaka gerekli iki bebeğin kıyafetini bir yerlere sığdırmak zor olur Benim ikinci gebelik ama ikiz olduğu için tırsıyorum yinede allah yardımcımız olsun

canım o zaman iki beşik alıp bi tane de dolap mı alsam ki
hani boş odam var
ama geceleri her dakka yanlarına gitmek zor olur
hem ilk zamanlar yanımda dursunlar dimi

ebruli112 canım panik yapma hiç Zaten mağaza çalışanlarıda seni yönlendirir. Ben aldıklarımı yazayım aklıma gelenleri
İki tane 10 lu hastane çıkışı
10 tane zıbın takımı ( şapkası eldiveni içinde alt üst takım)
6 tane ayaklı tulum
Bolca çıtçıtlı body uzun kollu, kısa kollu
Ayaklı sadece alt ( sayı olarak bilmiyorum)
Ağız silme mendili
Çorap
Penye battaniye 4 tane
Bebek havlusu
Penye yelek
Peluş battaniye 2 tane
Kıyafetleri 0-3 ay ve 3-6 ay olarak aldım Hediyede çok geliyor gerçekten Beğendiğim bişey olursa yine alırım Şimdilik aklıma gelenler bunlar

canım o zaman iki beşik alıp bi tane de dolap mı alsam ki
hani boş odam var
ama geceleri her dakka yanlarına gitmek zor olur
hem ilk zamanlar yanımda dursunlar dimi
Kesinlikle canım ilk 6 ay yanında yatsınlar Oda yapacaksan yanına küçük beşiklerden al 6 aydan sonra odalarına yatırırsın Yada birtane park beşiğe ikisini birden yatırabilirsin Bu şekilde yapanlar Hatta bir arkadaş 8 aylıktı bebekleri aynı beşikte yatırıyordu Tabi çok hareketli olurlarsa birbirlerini uyandırırlar

canım dediğin gibi ben sadece beşiklerini dolaplarını alayım ilerleyen zamanlarda da odalarını yapayım
hem kış ayında doğacaklar yanımda olsun kuzucuklarım
senin bebişlerin cinsiyeti kiloları ne kadar canım
bize göre bayağı yol katetmişsin maşallah

Maşallah ya kiloları çok iyiymiş sağlık problemleride olmamış ne güzel Rabbim hayırlı ömürler versin bizede nasip etsin inşallah Bende kızımı kreşe yolladım şuan çok mutlu severek gidiyor ama kardeşleri olunca nasıl tepki verecek hiç bilmiyorum Birde nasıl beslendin hamileliğinde ve şuan sütün yetiyor mu göğüs pompası gerekli oldu mu

Ben kızımda öyle yapmıştım tam takım oda almadım Dolabı halısı perdesi birde park beşik tamam 3 yaşında da oda yaptım Uzun süre kullanabileceği şekilde İkizlerede öyle yapmayı düşünüyorum

Benim ikiside erkek Üç gün önce kontrolümüz vardı 1448-1446 gram olmuşlar maşallah Tabi tek bebeklere göre biraz geriden geliyoruz doğal olarak 30. haftadan sonra fazla kilo almıyormuş ikizler Seninkilerin cinsiyeti ne

maşallah canım yaa
benim de geçen hafta kontrolüm vardı
oğlan 810 grm. kız ise 798 grm çıktı
2.5 olsunlar yeter diyorum
sen çalışıyormusun canım ???

maşalBendeenlah canım yaa
benim de geçen hafta kontrolüm vardı
oğlan 810 grm. kız ise 798 grm çıktı
2.5 olsunlar yeter diyorum
sen çalışıyormusun canım ???
Maşallah bir kız bir oğlan ne güzel :) Kilolarıda iyiymiş Bende en az 2.5 olsunlar istiyorum inşallah :) Ben çalışmıyorum canım sen

kiloları iyi şükür şimdilik
inş bi sıkıntı çıkmaz da 2.5 kilo sağlıklı bi şekilde doğum yapabiliriz
buarada siz balık yiyebiliyormusun yoksa ilç takviyesinde mi bulunuyorsunuz ???

kiloları iyi şükür şimdilik
inş bi sıkıntı çıkyiyemiyorum 5 kilo sağlıklı bi şekilde doğum yapabiliriz
buarada siz balık yiyebiliyormusun yoksa ilç takviyesinde mi bulunuyorsunuz ???
Yiyorum canım Benim eşim balığı çok sever Pişirmesinide seviyor Haftada iki kere yeriz mutlaka Sen yiyemiyor musun

Yiyorum canım Benim eşim balığı çok sever Pişirmesinide seviyor Haftada iki kere yeriz mutlaka Sen yiyemiyor musun
ben yaz dönemi diye hiç yemedim
şimdi yeni yeni yemeye başladım
ama pişiremiyorum kokusu kötü geliyo
ama yiyebiliyorum
diyorum acaba balık yağı tableti falan mı alsam ?
hem hamsinin faydası var mı ???

ben yaz dönemi diye hiç yemedim
şimdi yeni yeni yemeye başladım
ama pişiremiyorum kokusu kötü geliyo
ama yiyebiliyorum
diyorum acaba balık yağı tableti falan mı alsam ?
hem hamsinin faydası var mı ???
Doktoruna bir danış istersen Tablet konusunda Bende en çok hamsi yiyorum diğer büyük balıklar ağır geliyor Somon balığı çok faydalı bildiğim kadarıyla Birde kendin pişirme ya eşin yapsın yada dışarıda pişiriyolar

bende en çok hamsiyi seviyorum
ama somonu da yemek lazım dediğin gibi
evet en iyisi dışarda yemek hem ev kokmaz :)

cok saol canim ya yavas yavas alayim artk bende.ancak tamamlarim eksikleri.sampuan falan hangi marka aldin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…