2014 ikiz anneleri

Canım, Allah analı babalı büyütsün. Sütün bol olsun inşallah. Darısı başımıza, Allah bize de hayırlı doğumlar nasip etsin.

Canım masallah allah kucağına alıp eve getirmek nasip etsin hicvonemli degil sag salim doğmuşlar ya sen bol bol süt sag hayırlı isin cok sevindim..
Ay canım masallah ne guzel dimi ilk günler cok guzel hep uyuyolar tadını cikar o ilk kavuşma şaşkınlığımı ilk günlerimi cok ozledim bile ben.. Biz 2,5 aylık olduk o kadar hızlı büyüyorlar ki sanki sevmeye yetisemiyorum..

Bnmde dr önemli değil dedi ama internet iyi olduğu kdr bazen kötüde etkileyebiliyor. Teşekkür ederim bilgi için :)

Canım lafa ortadan daldım ama hamileyken bu gr farklarını falan takmayın benim de bi kontrolde fark çoğalıyordu bi kontrolde azalıyordu son haftalar biri 2 hafta geri kaldı son 2 hafta geri kalan one gecti nerdeyse eşit kiloda doğdular 2525-2575 birde ult ölçümleri tam dogru olmayabiliyo 300 gr eksik fazla olabilir siz hamileliginizin tadını çıkarın bol bol uyuyun doktor izin verirse yürüyün ben 29 haftadan itibaren gunde 1 saat yürüdüm rahat olun stres yapmayın en guzel takvimlerde dogum yapmanın şifreleri benden tavsiye..

Canım hepimiz yasadık cok normal bi agri ve kotu haber o agrı 28 haftadan sonra git gide çoğalacak maalesef..

Teşekkür ederim tavsiyeler için. Bende bol bom dinleniorım. Denize girip suyun içinde oturuyrm. Sırf kuzular daha çk kalsın die strestn ve yorgunluktan ızak kalıyorum. İnşallah atlatıcz :) bizde sizin gibi yeni gelenlere deneyimlerimizi anlatcz.

Slm kızlar geçen hafta Pazartesi kontrolümde herşey yolundaydı. Gece 12 gibi suyum geldi, hemen hastaneye gittik, 35 haftalıktı ciğer aşısı vurdular, 2 saat bekleyelim dediler, 3:5 ta Dr aradı ameliyata alın dedi, çok sakindim. Spinal oldum 4:5 ta bebişlerim doğdu çok şükür. Kiloları 1800-1850 küvöze aldılar. Hergün 1 saat süt götürüp, görüyoruz. Bu arada gaz çıkaramadım bi kaç gün, bi şey de yiyemedim. Zaten çok zayıftım, şimdi iyice zayıfladım, karnım dümdüz o kadar yani.
Benim 5 yıl çocuğum olmadı,1 aşılama, 3 tüp bebek yaptık, çok şükür kavuştuk yavrularımıza( ailelerimiz tedavilerimi hiç bilmiyo hala). Allahım isteyen herkese nasip etsin, inşallah bizde en kısa zamanda evimize getiririz. Allah yavrularımızı korusun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah doğru insanlarla karşılaştırsın kuzucuklarını. İnşallah en yakın zamanda yanına gelirşer ki bnce haftaları iyiymiş. Bnm dr 34 haftayı tamamlarsan tüm gelişimlerini tamalamış olurlar dedi. Darısı bizlere inşallah.

kızlar merhaba uzun süredir giremedim bir sorum olucaktı 3.5 ay önce ikizlerime doğum yaptım kanamam 60 gün kadar sürdü sonra kesildi geçen hafta doktora gittim herşey normaldi sadece küçün bir müyom varmış oda kendiliğinden düzelir dedi doktor ama bugün yine kanama gelmeye başladı sizede aynı şey oldumu

Âmin Canım sağol, inşallah sen De sağ sağlim kurtulursun

Merhabalar bende yeni katıldım aranıza buraların yabancısıyım. on haftalık oldu benim kuzular ama ikiz gebelik riskli gebelik dedikleri için aklımda hep bi soru işareti burayı okudukça içim daha bi rahatladı sanki. her konuda yardımlarınıza ihtiyacım olacak tecrübeli anneler :)

MaşAllah, barekAllah =)) Gözünüz aydın! Rabbim sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin, tez zamanda kavuşursunuz inşAllah bebişlerinize =)

Hoş geldin canım aramıza =) Rabbim bu dönemleri hayırlı ve kolay bi şekilde geçirmeyi nasip etsin inşAllah.. Bebişlerinede sağlıklı sıhhatli kavuştursun en hayırlı zamanda

Saglikli sihatle kavus yavrularina minnaklarina. Komposto ic eger mumkunse.

Hoş geldin canım aramıza =) Rabbim bu dönemleri hayırlı ve kolay bi şekilde geçirmeyi nasip etsin inşAllah.. Bebişlerinede sağlıklı sıhhatli kavuştursun en hayırlı zamanda [/QUOTE]

hoşbulduk canım benim iyi dileklerin içinde yürekten bi amiiiiinn

Sağol canım Allah razı olsun, Allahım herkese nasip etsin

Hayırlı olsun canım ben 35. Haftada doğum yaptım ve 35 hafta boyunca hastane ve kuaför dışında bir yere gitmedim. Annem bana baktı, ev işi filan yapmadım ara ara yemek yaptım. Haftada 1 gün banyo yaptım( saçlarım çok uzun). Allah senin de yardımcın olsun, kucağına almayı nasip etsin

Kizlar 25 haftLigiz ikizlerimden birinin vuruslarini vajina hissediyorum hatta oyle ki bazen bacaklarimi skstiriyorum korkudan. Biri altta biri ustte sizde de bole seyler oluyor mu yasayanlar varsa yazabilirler mi bu haftalarda normal mi

ayy ne güzel maşallah size ben de o haftaları görebilecekmiyim acaba :2:
senin imkanların bana göre oldukça iyi
ben çalıştığım için öle evde yatmam imkansız

Kizlar 25 haftLigiz ikizlerimden birinin vuruslarini vajina hissediyorum hatta oyle ki bazen bacaklarimi skstiriyorum korkudan. Biri altta biri ustte sizde de bole seyler oluyor mu yasayanlar varsa yazabilirler mi bu haftalarda normal mi
Selam canim. Benim de bu aralar birisi alttan vuruyir hatta canımı yakiyor. Ama nirmal bunlar telas yapma. Ayaklari asagidadir ondan vuruyordur meleğin. Benimkiler yan yanalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…