2014 ikiz anneleri

Sağol canım inşallah. Sağıyorum çok değil ama çoğalacak inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Âmin canım Allah razı olsun

Şu bebek arabası mevzusu kafamı çok karıştıyor ya. İkiz bebek arabaları hantal oluyor sürmesinin zor olduğunu söylüyolar. Tek tek almış çoğu kişi, napıcam hiç bilmiyorum
Bizde baya araştırma sonucu ayrı ayrı aldık. Puset şeklinde. İlk aydan itibaren kjllanılanlar var. Bunların birdw birleştirme aparatı var. Prince lionheart puset birleştirme aparatı yaz gogle'a. Picabo diye bir internet sitesi. İncele ürünü. Hem ayrı ayrı kullanabilirsn. Hem istediğin zmn birlikte. Tavsiye ederim.

Aynı haftadayız o zmn. Bnde 29+1 deyim. 30 dolduruyoruz. Bn bu aralar baya aşağıda hissediyorum tekmelerini. Günümün çoğu yatarak geçiyor. Kiloları nasıl? Dr herhangi bir tarih verdi mi?

Aynı haftadayız o zmn. Bnde 29+1 deyim. 30 dolduruyoruz. Bn bu aralar baya aşağıda hissediyorum tekmelerini. Günümün çoğu yatarak geçiyor. Kiloları nasıl? Dr herhangi bir tarih verdi mi?

evet çok yakın haftalardayız 30+5 haftalığım bende.
Doktorumuz biraz uzak kayseri yozgat olduğu için sık gidemiyoruz 27 haftada gitmiştim en son birer kilo 35 cm idiler. doktorum sorun yok haftalarına göre iyi demişti. doğum için bu defa daha ümitliydi herşey, 36 haftayı ilaçlarla ve yatarak tamamla sonra gün konuşuruz deyincede çok mutlu olmuştum.
Kayseriye gitmek zor oluyor ama çokte merak ediyorum şuan kiloları nasıl diye.
Yozgatta özel hastane kalmadı kaapandı, devlet hastanesinede gitmek istemiyorum tüm gün orada geçiremem eşimin buna hiç zamanı yok.
Ne çok konuştum yine :)
Senin bebişlerin nasıl cinsiyetleri neydi benim iki oğlum olacak inşallah.

Slm canım kayseri de kime gidiyosun? Ben de kayserideyim ..

🌸🌸🌸

Bzmde kontrollerimi 3 haftada 1. En sn gittiğimde 3 hafta sonra gel deyince çk değil mi erken doğum belirtisi yokmu die sormuştm. Gayet iyiler demiştii bnm 27+4 te biri 1450 biri 1260 grdı. Boyları 33 cm di. Bnmkilerde kız :) bnde dursnlar die sürekli yatıorum. Amacım 35 görmek. Tabii hayırlısı bakalım hepimiz için. Hemen hemen aynı zmnda gelecekler o zmn :)

Evet canım hayırlısıyla gelsinler. Aslında yakın olsak benimde kontrolüm 2 haftada bir. Daha en az 5 hafta doğmamaları lazım yaa

Baktım şimdi netten. 3 adet oluyor galiba dimi. Peki bütün bebek arabalarına uygun mu acaba? yoksa belli markalarda mı kullanılıyor sadece?

Selam arkadaslarr.. bende 32+5 deyim Allahin izniyle avustos 5 de kizlarimi kucagima alicam.. son zamanlar iyice yormaya basladilar beni.. bir an once gecsin su haftalar istiyorum

Kızlar bebek arabası konuşulmuş bizimki yanyana peg perego.en hafif ikiz arabası kendisi:)biraz pahalı ama tavsiye ederim en dar kapılardan geciyo.

Selam arkadaslarr.. bende 32+5 deyim Allahin izniyle avustos 5 de kizlarimi kucagima alicam.. son zamanlar iyice yormaya basladilar beni.. bir an once gecsin su haftalar istiyorum

ooo maşallah haftanız çok güzel Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.
darısı bizim başımıza inş.
ikiz gebeliklerde ikili test yaptıranınız oldu mu hiç ??? bizim doktor önümüzdeki muayenede ikili test yapalım dedi de :18:

Ins. Canim saglikla gelsinler baska bisey istemiyorum valla.. ikili test doktordan doktora degisiyor.. bagzilari ikizlerde ikili test olmaz diyor bagzilari bal gibide olur diyor.. mesela benim ilk doktorum istemedi ikili testi olmaz dedi... sonra doktor degistirmek zorunda kaldim.. bana baya kizdi nasil olmazmis diye 4 lü test yaptirdi.. doktoruna guveniyosan ne diyosa yapicaksin .. cunki bunlarin birinin dedini birinki tutmuyor

canım bende yorumları okudum genellikle ikizlerde ikili test olmuyo diyorlar aklım karıştı yaa
öle çok korkularım var ki bebeklerimin sağlıkları konusunda

Selam kizlar,

Bebek arabasini aldik biz de. Chicco active 3 jogging stroller modelini aldik. 2 tane. Umarim pisman olmayiz.
Sormak istedigim bir sey var. Karninizda sdrtlesme oluyor mu? Soyle anlatayim. Benim ikizlerim yan yana duruyor. Gun icinde geriliyor karnim. Mesela sagdan birinin kafasi, soldan digerinin sirti cikiyor gibioluyor. 5-10 sn sonra duzeliyor. Sizlerde de bu tip bi sey oluyor mu? Bunlar kasilma mi yoksa bebekken hareketleri mi acaba.

canım bende yorumları okudum genellikle ikizlerde ikili test olmuyo diyorlar aklım karıştı yaa
öle çok korkularım var ki bebeklerimin sağlıkları konusunda
Yok canim neden korkuyorsun Allahin izniyle hic bir sorun yoktur.. Rabbime emanet bebeklerimiz... ama doktorun istediyse yaptir.. Allahin izniyle hic bir sorun cikmiycak bak gör. . Sonra demezsin keske yaptirsaydim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…