2014 ikiz anneleri

Bende. Bayramdan sonra yi düşündüm. Bebek arabası diğer planda zaten hemen dışarı çıkamayız. Bide sen kaçıncı haftaya kadar çalışacaksın Canim

Kızlar çok az kullandığımız pierre cardin ana kucaklarını satmak istiyorum.aynı zManda oto koltuğu olarakta kullanılanlardan.ilgilenenlerin bilgisine:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ben liste yaptım. Ramzandan sonra gidicem. Beşik park yatak alıcam 2 adet şimdilik öyle düşünoyorum. Araba ikiz arabaları sıkıntı oluyormuş tek tek alıcam şimdilik canım. Sen ne yapacaksın..

neden sıkıntı oluyor acaba. bende alacağım ama . kabalar var onlardan değil. çok basit hafif olan gördüm . çok beğendim . üsten baktığında çocukları görebilirsin yani. bazıları çok büyük oluyor . onlar güzel değil.

Biz ikeadan iki adet bebek karyolası aldık. Hem fiyatları uygun hem de dolaplı olmadığı için hafif ve taşıması kolay. İstediğimizde rahatça yer değiştirebiliriz diye düşündük. Zaten yatağımın hemen yanında olsun istiyorum gece onları kontrol etmem ve emzirmem daha kolay olur. İlk üç dört ay aynı karyolada yatabilirler diye düşünüyorum, sonra diğer karyolayı da kuracağız. Dolaplı olanları alırsanız ağır onlar, bir de portatif bir beşik edinmek gerekecek. Park yatak da arabaya konup başka yerlere taşınabilme avantajı var ama biz zaten başka bir evde gece yatmalı kalmayız diye düşündük. Gurbette yaşayanlar sık sık ailesinin yanına gidenler kalanlar için tercih edilebilir. Bir de ben de pek hoşlanmadım park yataktan. Mothercare gerçekten çok pahalı geldi bana da o parayı vermek gereksiz geldi.

Son düzenleme:

Canım okuduğum kadarıyla geniş yer kapladıklar için dar alnlarda sıkıntı yaşanıyoruş birde benim oturduğun asansörün kapsına falan sığmaz. Ağırlık bilmiyorum açıkcası.

Canım okuduğum kadarıyla geniş yer kapladıklar için dar alnlarda sıkıntı yaşanıyoruş birde benim oturduğun asansörün kapsına falan sığmaz. Ağırlık bilmiyorum açıkcası.

anladım . evet oturduğum sitede çok sıkıntı olur. zira herşey yasak. bakalım zaman var daha.

bende 30 hafta düşünüyorum Allah kısmet ederse . Nasıldın o zamana kadar canım. Zorluk oluyor mu?
30 hf ya kadar çok sıkıntı olmuyor çalışabilirsiniz. İş yoğunluğumu azaltarak çalıştım tabii, mesai arkadaşlarım yardımcı oldu sağolsunlar, idareden de hamile olduğunu bildikleri için fazla beklenti olmuyor zaten. Ama sonrası gitmez, hele 32 den sonra imkansız.Zorlamaya da gerek yok, herşeyden kıymetli onlar.

Son düzenleme:

Anladım canım. Bakalım ben şimdiden sabahları bir halsizlik ve uyku hali var ama tereddüt ediyorum. Senin özel miydi? Devlet miydi?

Anladım canım. Bakalım ben şimdiden sabahları bir halsizlik ve uyku hali var ama tereddüt ediyorum. Senin özel miydi? Devlet miydi?
O halsizlik ve uyku hali bende de vardı ama 30 hf ya kadar götürebildim. Çok sıkıntı oldugunda birkaç gün rapor aldım istirahat ettim. Ben devlette çalışıyorum ve bizim dogum izni çoğul gebeliklerde 30 hf dolunca başlıyor.

Bnm araştırdığım kadarıyla geniş olması sorun. Ağır olması sorun. Bebekler büyünce yanyana oturup kavge edebiliolarmış. Ayrıca belli bir aya geldikten snr tek başına 2 bebeği itmek zor oluyormuş.

KÜÇÜKMUCİZE
Evet canım oto koltuğu olarakta kullanılıyo.valla canım biz sadece arabada kullandık.saddce bu marka değil nerdeyse hepsi içine bebekte konunca ağır oluyo.saddce arabada kullandığımız için tertemiz koltuklar

Evet canım oto koltuğu olarakta kullanılıyo.valla canım biz sadece arabada kullandık.saddce bu marka değil nerdeyse hepsi içine bebekte konunca ağır oluyo.saddce arabada kullandığımız için tertemiz koltuklar

Canım Merhaba ikisi için 150 tl senin için uygun mu.birde fotoğraflarını gönderebilir misin.birde pierre cardin in hangi modeli bende internetten bir bakayım

Son düzenleme:

Bu koltuk canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…