2014 ikiz anneleri

Allah bir an önce yavrularını sana kavuşmayı nasip etsin canım. tansiyon problemin kaçıncı haftada ortaya çıktı? Bir de kaç kg doğdu bebişlerin?

1800 kg dogdu herbiri... Tansiyon cıkmasa, beklicektik 36.haftaya kadar.. Tansiiyon aniden son 3-4 gunde cıktı..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar 35+4 üz sancılar kasılmalar tavan yapmış durumda...yarın kontrole gidicem artık inşallah gün verir doktor hayırlısıyla sağlıkla kuzularımı kucağıma alıırm inşallahhh...dualarınızı esirgemeyin rabbim isteyen herkese göstersin bu günleri....

merhaba kızlar 35+4 üz sancılar kasılmalar tavan yapmış durumda...yarın kontrole gidicem artık inşallah gün verir doktor hayırlısıyla sağlıkla kuzularımı kucağıma alıırm inşallahhh...dualarınızı esirgemeyin rabbim isteyen herkese göstersin bu günleri....

Harika hafta. 36 sayılır artık. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Senide kuzularıda kurtarsın. Darısı bizlerin başına. Dualrımız seninle.

Kizlar merhaba... uzun zamandir giremedim foruma.. ama faceden takip edip konusuyoruz zatenn... kismetse bu carsamba dogum yapicam.. suan 33+4 teyiz.. bebekler cok sukur iyiler ama ben bitmis durumdayim.. bu yuzden dogumu erkene aldik doktorla ortak kararimiz.. cok fazla odem yapti vucudum.. genital bolgemde bile odemden dolayi sarkma oldu.. kasilmalarimda cok fazlalasti.. bu ara tansiyonumda oynamaya basladi..artik dayanma gucum.kalmadi.. keske bu sikintilar olmasada beklesem ama malesef... rabbim insallah bebeklerime saglik.kuvvvet verir ve kuvezde kalmazlar.. lutfen dualarinizi eksik etmeyin...

Kızlar 33+1 de yuksek tansiyondan oturu dogum yaptim... Minnoşlar kuvezde ama olsun, iyiler cok sukur.. Cıktım hastaneden bugun... Akşam yanlarınA gidicem, sut sağıyorum şimdi...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
maşallah canım sağlıklı olsunlarda önemli olan bu.Allah analı babalı büyütsün

amin canım darısı bizlere artık Allah şimdiden analı babalı büyütsün
Kizlar merhaba... uzun zamandir giremedim foruma.. ama faceden takip edip konusuyoruz zatenn... kismetse bu carsamba dogum yapicam.. suan 33+4 teyiz.. bebekler cok sukur iyiler ama ben bitmis durumdayim.. bu yuzden dogumu erkene aldik doktorla ortak kararimiz.. cok fazla odem yapti vucudum.. genital bolgemde bile odemden dolayi sarkma oldu.. kasilmalarimda cok fazlalasti.. bu ara tansiyonumda oynamaya basladi..artik dayanma gucum.kalmadi.. keske bu sikintilar olmasada beklesem ama malesef... rabbim insallah bebeklerime saglik.kuvvvet verir ve kuvezde kalmazlar.. lutfen dualarinizi eksik etmeyin...
İnşallah herşey gönlünce olur Allah analı babalı büyütsün şimdiden canım

Allah yardımcınız olsun kızlar sağlıcakla hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah bize de dua edin inşallah bizde o günleri görelim sağlılklaa:KK16:

canım Alah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin . dualarımız seninle..

Canım bende 33+3 de doğum yaptım kızım 1 gün oğlum 2 gün kaldı kuvezde sarılık olduklari için 1 hafta yattilar moralini yuksek tut haftanın iyi çabucak geçiyor o gunler kuzularım simdi 2 aylık sende inş atlatacaksin sağlıklı dogumlar

ahhh ne güzel kiloları kaçtı kuzuların bende 33+2de doğum yaptım kızım 1600 oğlum 2500 grdı benimkileri yanıma vermediler küvezde kaldılar kızım 20 oğlum 15 gün emzirmeme bile izin vermediler...

rabbim yar ve yardımcın olsun canım.sağlıkla huzurla kucağına alırsın bebişlerini inşallah.onların o melek yüzlerini görünce çektiğin bütün sıkıntıları unutuverirsin allahın izniyle.:nazar:biz de temmuzun onuna gün verdi ama biraz zor dayanırsın dedi.haftaya tam karar vrir heralde.

Selam arkadaşlar, 27.haftamız bitti şükür. İkizler için çk kitap araştırmıştım. 2tane buldm. Yazmak istedim. Son haftalarda inanılmaz vakit geçirtiyor. Kitapları kitap yurdu diye bir site var. Online olarak aldm. Çk yararlı bilgilr var ikizler için. Tavsiye ederim. 1.çoğullarla a ' dan z'ye yaşam. 2.si sıradışı annelik ikiz anneliği. Herkese kolay haftaları olsun 😊

slm kızlar :KK54:
ne zamandır yazamıyorum biz 2 bucuk aylık olduk kuzularımla annemlerde kalıyoruz bi de kuzenim var buna rağmen başka şeylere zaman bulamıyoum bana hamileliğin kıymeti bil bol bol uyu dediler aynısı diyorum hep sevdiğiniz seylerle vakit gecirin bol bol uyuyun yavrularınızı kucağınıza aldıktan sonra bütün hayatınız onlar olacak ve bütün zamanınız onlar için geçecek
kızım ya da oğlum bi azcık öhöö dese acaba noldu hastalandı mı diye o günüm bi karış suratla geziyom :emir_bebek: kuzularımı tam doya doya sevemiyorum bile kızımı emzirirken oğlum ağlayınca işler karışıyo ilginiz sevginiz hep ikiye bölünüyor tabii kocaya bi şey kalmıyooo :KK1::KK1:

inşallah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız yeter ki sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil bütün zamanlar kuzularmızın olsun :KK54:

hepinizi öpüyorum :KK54:

slm kızlar :KK54:
ne zamandır yazamıyorum biz 2 bucuk aylık olduk kuzularımla annemlerde kalıyoruz bi de kuzenim var buna rağmen başka şeylere zaman bulamıyoum bana hamileliğin kıymeti bil bol bol uyu dediler aynısı diyorum hep sevdiğiniz seylerle vakit gecirin bol bol uyuyun yavrularınızı kucağınıza aldıktan sonra bütün hayatınız onlar olacak ve bütün zamanınız onlar için geçecek
kızım ya da oğlum bi azcık öhöö dese acaba noldu hastalandı mı diye o günüm bi karış suratla geziyom :emir_bebek: kuzularımı tam doya doya sevemiyorum bile kızımı emzirirken oğlum ağlayınca işler karışıyo ilginiz sevginiz hep ikiye bölünüyor tabii kocaya bi şey kalmıyooo :KK1::KK1:

inşallah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız yeter ki sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil bütün zamanlar kuzularmızın olsun :KK54:

hepinizi öpüyorum :KK54:

canım çok güzel özetlemişsin bende uyku depoluyorum bol bol ilerde arıycaz bugünleri :KK16::KK16:
Allah hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Merhabalar, ben de 34 hf doldurdum. Tansiyonum yükseldi ve iki gün hastanede yatmak zorunda kaldım, şu an tansiyonum ilaçla normale dönmüş durumda çok şükür. Artık yürüyemez oldum, şu üç haftayı da yatarak geçireceğiz çaresiz. Bebişlerin kafaları aşağıda imiş ve ayaklar ödemden kütük olmuş durumda, o yüzden zombi gibi yürüyebiliyorum ancak ve nefes nefese kalıyorum. Kuzular için katlanıcaz, yeter ki sağlıkla ve zamanında gelsinler.

evveeettt geldik hamişliğin sonuna allahın izniyle pazartesi kızlarımı kucağıma alıcam....Çevremdekiler çok heyecanlı bense bir o kadar donuk...
Öyle çok korkuyorum ki...aklıma gelen tek şey ben nasıl anne olucam...sanki hiç hazır değilim rabbim yardımcımız olsun...

canımmm yeni gördümmm inanmıyorummm hamişmisinnn şekerimmmmmm :KK52::KK52::KK52: ayy çok sevindimm hayırlı olsunnnn:KK16::KK16:
tatlım ikiz olması böyle belli olmaz artışların daha çok artması lazım birde keseden belli olurrr:KK49::KK49:

çok sağol tek olsada farketmez rabbim sağlıklı sonuna kadar gitsin yeter

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar, ben de 34 hf doldurdum. Tansiyonum yükseldi ve iki gün hastanede yatmak zorunda kaldım, şu an tansiyonum ilaçla normale dönmüş durumda çok şükür. Artık yürüyemez oldum, şu üç haftayı da yatarak geçireceğiz çaresiz. Bebişlerin kafaları aşağıda imiş ve ayaklar ödemden kütük olmuş durumda, o yüzden zombi gibi yürüyebiliyorum ancak ve nefes nefese kalıyorum. Kuzular için katlanıcaz, yeter ki sağlıkla ve zamanında gelsinler.
canım çok şükür ki 34'e gelmişsin inşallah kalan haftaları da hayırlısıyla bitirirsin artık sıcaklarda iyice bastırdı tüm hamişlerin Rabbim yardımcısı olsun
evveeettt geldik hamişliğin sonuna allahın izniyle pazartesi kızlarımı kucağıma alıcam....Çevremdekiler çok heyecanlı bense bir o kadar donuk...
Öyle çok korkuyorum ki...aklıma gelen tek şey ben nasıl anne olucam...sanki hiç hazır değilim rabbim yardımcımız olsun...

maşallah canım bişey kalmadı artık inşallah sende çok iyi bir anne olacaksın ilk etapta insanın gözü korkabilir ama kucağına alınca herşey değişecektir:KK16:

X