2014 ikiz anneleri

ikiz anneleri iki beşik almak lazım sanırım.gürültüden birbirlerini uyutmazlar değilmi? birde eğer iki beşik almak gerekirse bebekleri ayrı ayrı odalaramı koymak lazım.malum ayrı beşik olsa bile aynı odada yinede birbirlerini uyandırırlar.birde bebek arabası kaçıncı aydan itibaren lazım olmaya başlar. arkalı önlü olanlar mı daha kullanışlı yoksa yanyana birleşik olanlar mı?.bu konu ile ilgili bildiğiniz bir başlık var mı arkadaşlar

Son düzenleme:

Canim hayirli ugurlu olsun. Insallah biz de o guzel anlarimizi vakitlice yasariz. Gule gule buyut hayirli evlatlar olsunlar insallah

Canım az biraz hatırlıyorum seni. Haftan gzl aslında canım fazla kalmayacaklar inş annelerinin yanına gelecekler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah cnm inşallah...

Karakedi canım nırmal doğumu senmi istedin?maşallah valla cesaretlisin:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok cnm ben istemedim suyum geldi açılmam oldu 6 cm öyle olunca normal doğuma aldılar..birde ben devlat hastanesine gidiyordum kontrollere devlet gerekli görmedikçe sezeryana pek almıyor zaten öyle oluncada benim doğumda normal oldu işte..

maşaallah.Kendin mi normal istedin canım?
İnşaallah yavruların biran önce iyi olup çıkarlar küvezden.

yok cnm ben istemedim almadılar sezeryana açılmam olduğu için

İnşallah kısa sürede gelecekler yanına canım.. Maşallah normal doğum yapmışsın.. Moralini hiç bozma haftan da iyi maşallah..

inşallah cnm inşallah insanın elinden gelmiyor moral bozmamak ama yvrularım için ve sütümün kesilmemesi için katlanıyorum..

amin cnm inşallah..bebeklerimin birinde ciddi sıkıntı var ciğerlerinde tüp taktılar..onun çıkmasını ve ciğerlerin iyice gelişmesini bekliyeceğiz ikiside solunum desteği olmadan nefes alamıyorlar..rabim hepimizin yardımcısı olsun yavrularımızı korusun inşallah..

canım nasılsın nasıl gidiyor

Hay Allah neden böyle olmuş:26: zor günler geçecek, minik yavrular sandığımızdan daha güçlüler. Ben de riskli haftaları atlatmaya az kaldı diyordum. Rahim ağzı neden açılmış? doğum sancılarınız mı başlamıştı? kontrollerde sürekli rahim ağzını ölçüyorlar? birdenbire mi oldu? gebelik süreci güzel ama bir okadar da endişeli oluyor, son aylarda da böyle erken doğum endişesi sarıyor insanı...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

Son düzenleme:
hehe olabilir inşallah hayırlısı neyse o olsun ikisininde ellerini ayaklarını popişlerini yerimmm

Ben de .. arada bir boyle bir kuvvetli vuruveriyorlar ya .. bayiliiyorum .. vurun annecim daha hizli diye.. masallah cok hosuma gidio hep tekmeleseler beni diyorum. Bu arada bol yemek yeyip ustune hemen tatli yiyince bir dene :) sanirim kipir kipir oluolar

zorla yedim tatlı bir iki kere sırf hareket etsinler diye..bi kımıltılar oluyo ama çok net hissetmiyorum daha..
tatlıdan da midem bulanıyo..
ama vişne suyu içip doktora gittiğimde 1 ay önce kımıl kımıllardı o daha çok faydalı oluyo sıvı ya hemen kana geçiyo

yatarken ağrıların başladı mı ? sağa yatınca sağ uyuşuyor sola yatınca sol uyuşuyor gerçi hepsi mutluluk benim için orada sağ salim gelişssinler de bir anne daha ne isteyebilir

Bi de size sorcam :) 12.hafta gidip de cinsiyet öğrenen var mı?? Haftaya kontrol var da dayanamayıp bu hafta da gidebilirim :)

🌸🌸🌸

Selam arkadaşım bn tüp bebek yaptırdım ve hamileyim 10 gün önce keseleri gördük sadece biri küçük şuan 7+4 günlüğüm sende de biri küçük müydü keselerin yarın kalp atışlarını dinlicez inşallah

yatarken ağrıların başladı mı ? sağa yatınca sağ uyuşuyor sola yatınca sol uyuşuyor gerçi hepsi mutluluk benim için orada sağ salim gelişssinler de bir anne daha ne isteyebilir

yaaaaaa sorma sormaaaaa..
gece uykuları haram oldu bana
koltukta ne kadar uyursam o...
yatağa geçince dönüp duruyorum..
sağa yatmaya alışkınım ama beslenemezler diye sola yatıyorum..
zaten sürekli tuvaletim geliyo gece en az 3 kere kalkıyorum..
sağa yatınca zaten karnım çok ağrıyo kramp gibi..
sola yatıncada bacağım uyuşuyo...
of napcaz bilmiyorum daha şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…