2014 ikiz anneleri

doktorun sana ürolojiye görün dedi mi canm.Bana bişey demedi acaba gitsem mi bende.İlaç falan kullandın mı

evet bnm şiddetini görünce bebekleri ve rahim kalınlığını kontrol edip direkt üroloji dedi ürolojide radyolojinin sonucuna göre konuştu. 3. derece stendt mi ne takacaklarmış, bnm doktorum ağrı kesici werdi parol kullanabilirsin şiddetlenince ama biraz daha zaman geçsin çünkü ilk 3 ayda hiç bir ilaç önerilmiyor..

selam kizlar,

kabizlik hepimizin yasadigi bir sorun maalesef..ne zaman bende dikkat etmesem yasiyorum bu durumu hamile degilim ama dedigim gibi herkes yasiyor bu tarz sorunlar...

armut yerken su da icin bol bol..ya da armutun hosafini yapip icin...bagirsaklara iyi geliyor...kuru kayisi, bi kasik zeytinyagi, kabak yemegi, pirasa yemegi..bunlar cok ise yariyor..bende bu sira yasiyorum bu sorunu eve giderken pirasa kabak alip yapicam aksama..

buarada ikizlere tedaviyle mi kaldiniz? bende ikizim olsun cok istiyorum...tabii once dua etmek lazim...

cnm Rabbim hayırlısını nasip etsin ikiz diye çıkma yola sağlıklı sıhhatli olsunlarda :)

cnm Rabbim hayırlısını nasip etsin ikiz diye çıkma yola sağlıklı sıhhatli olsunlarda :)

amin canim, ilk bebegimde tedaviyle oldu benim...tabiiki once saglik...ama Rabbim gonlumdekini biliyor :-) cok guzel birsey insaAllah sag saglim alirsiniz kucaginizaa bebislerinizi..sen dogal yolla mi hamile kaldin canim?? cok sIkici bir soru olsada bu soru eminim ilerki yillardada sIkca maruz kalacaksiniz :KK16:

evet bnm şiddetini görünce bebekleri ve rahim kalınlığını kontrol edip direkt üroloji dedi ürolojide radyolojinin sonucuna göre konuştu. 3. derece stendt mi ne takacaklarmış, bnm doktorum ağrı kesici werdi parol kullanabilirsin şiddetlenince ama biraz daha zaman geçsin çünkü ilk 3 ayda hiç bir ilaç önerilmiyor..

stent idrar yollarından böbreğe takılan tel dimi canım.İşte ben ondan çok korkuyorum.Ben ağrı kesici falan kullanmıyorum.Seninki sanırım çok daha şiddetli agrıyo.Benim yatıp kalkarken öksürürken derin nefes aldığımda ağrıyor.Zaten sağ tarafıma asla yatamıyorum.

slm kızlar bir müddetdir giremedim en son doktor kontrolüme gittiğimde iki tane minik prensesimin:108::108:eek:lacağını öğrendim Rabbime sonsuz şükürler olsun bugünleri gösterdi bize. çok şükür şimdilik herley yolunda rahim ağzı da ölçüldü 3,2 çıktı Rabbim iherkese bu mutluluğu yaşatsın

Saol cevabın için.ben iğneyi yaptırmak istemiyor değilim.hastanede yatmak istemiyorum canım.onun sebebini pek anlamadım.
Allah bebişlerine sağlık versin.
Sütün yetiyor mu?destek alıyorsan hangi mamayı kullanıyorsun malum en iyi bildiğimiz marka gdo lu çıktı ya.dr larınız neyi öneriyor.?bir de geceleri çok kalkıyorlar mı?
Çok sordum galiba

Canım sütum yetmiyor mama takviyesi veriyoz maalesef bizim kullandığımızda GDO çıktı prematüre maması kullaniyrm ve her markanın pre si yok geceleri 2-3 saatte bir uyaniyorlar beslesip yatiriyrz tabi ggazları varsa sabahladigimiz bile oluyor ikiz annesi olmak hem çok zor hem de çok güzel simdi bol bol dinlenin ve enerji depolayin ilerde maraton başlayacak duş almaya WC gitmeye bile bazen zaman bulamiyrm

kızlar herkese selamlar

ben 33. haftamda normal doğumla doğum yaptım bebeklerimden biri 1830 gr diğeri 1750 gr dogdu su anda hastanede küvezdeler yoğun bakımda ciğerlerinin tamemen gelişmesini bekliyorlar ne zaman cıkıcaklarıda belli değil...nolur dualarınızı eksik etmeyin..

kızlar herkese selamlar

ben 33. haftamda normal doğumla doğum yaptım bebeklerimden biri 1830 gr diğeri 1750 gr dogdu su anda hastanede küvezdeler yoğun bakımda ciğerlerinin tamemen gelişmesini bekliyorlar ne zaman cıkıcaklarıda belli değil...nolur dualarınızı eksik etmeyin..

Canım az biraz hatırlıyorum seni. Haftan gzl aslında canım fazla kalmayacaklar inş annelerinin yanına gelecekler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Karakedi canım nırmal doğumu senmi istedin?maşallah valla cesaretlisin:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar herkese selamlar

maşaallah.Kendin mi normal istedin canım?
İnşaallah yavruların biran önce iyi olup çıkarlar küvezden.

kızlar herkese selamlar

İnşallah kısa sürede gelecekler yanına canım.. Maşallah normal doğum yapmışsın.. Moralini hiç bozma haftan da iyi maşallah..

kızlar herkese selamlar

32 haftayı tamamlamışsın çok endişelenmeye gerek yok. Benim doktorum bana dedi ki, 32 haftayı doldurduktan sonra erken bile gelseler korkma dedi, solunum desteğine gerek bile olmadan nefes alabiliyorlarmış. Hatta ben de 32 yi tamamlasam rahatlıcam diyorum. Yavrucuklarına biran önce kavuşursun inşallah.

amin canim, ilk bebegimde tedaviyle oldu benim...tabiiki once saglik...ama Rabbim gonlumdekini biliyor :-) cok guzel birsey insaAllah sag saglim alirsiniz kucaginizaa bebislerinizi..sen dogal yolla mi hamile kaldin canim?? cok sIkici bir soru olsada bu soru eminim ilerki yillardada sIkca maruz kalacaksiniz :KK16:

cnm yumurta takibi ve çatlatma iğnesi bnm kiler :) tşk ederim iyi dileklerin için inşallah sana da hayırlısıyla rabbim sağ salim nasip eder.

stent idrar yollarından böbreğe takılan tel dimi canım.İşte ben ondan çok korkuyorum.Ben ağrı kesici falan kullanmıyorum.Seninki sanırım çok daha şiddetli agrıyo.Benim yatıp kalkarken öksürürken derin nefes aldığımda ağrıyor.Zaten sağ tarafıma asla yatamıyorum.

ewet cnm stendt o tel hatta narkozsuzmuş:KK43: Rbbim inşallah iyileştirirde gerek kalmaz bnm ağrılarımm fenaydı, saat agrıdığını geceleri AĞRILArla inleyerek uyandığımı bilirim.. inşallah Rabbim beterini vermez

ewet cnm stendt o tel hatta narkozsuzmuş:KK43: Rbbim inşallah iyileştirirde gerek kalmaz bnm ağrılarımm fenaydı, saat agrıdığını geceleri AĞRILArla inleyerek uyandığımı bilirim.. inşallah Rabbim beterini vermez

inşaallah canım ya.Rabbim şifa versin bütün hamilelere.Bebeklerimizi düşünelim başka hastalığımız derdimiz olmasın hiç.

selam kızlar sizlere bi sorum olucak 25+ 6 gunluguz en son kontrolum 23 unde ıdı ultrasyon muayenesı oldum suları ıyı dedı rahım agzı uzunluguda ıyı dedı.. hersey yolundaydı dun gece 2 3 kere kasılma hıssettım... bu sabah devam etmedı ama korkuttu benı sizdede oldumu bide karnım baya bi çıktı... gergın ve kocaman cevaplarınızı beklıyorum şimdiden tesekkurlerr

S.a kızlar.ben 35+2 de yarı planlı spınal sezeryanla doğum yaptım.sancı 5dk bir gelince doktor riske atmak istemedi bebekler için.ciger igneside yaptırdığı mız için beklemedik.2600 ve 2700 kiloları ve kuvez yüzü görmedik çok şükür.10gün oldu ve ben ancak yazabildim.yoğun bi tempo icindeyim ama herşeye degiyomuş o sirt ağrılarına,bulanlara,uykusuzluklara.rabbim sizlere de nasip etsin inşallah sağlıklı sihhatli kavuşun yavrulariniza :emir_bebek:

S.a kızlar.ben 35+2 de yarı planlı spınal sezeryanla doğum yaptım.sancı 5dk bir gelince doktor riske atmak istemedi bebekler için.ciger igneside yaptırdığı mız için beklemedik.2600 ve 2700 kiloları ve kuvez yüzü görmedik çok şükür.10gün oldu ve ben ancak yazabildim.yoğun bi tempo icindeyim ama herşeye degiyomuş o sirt ağrılarına,bulanlara,uykusuzluklara.rabbim sizlere de nasip etsin inşallah sağlıklı sihhatli kavuşun yavrulariniza :emir_bebe

çok sevindim maşallah kuzulara, darısı başımıza inşallah cnm :) 20 haftalığım bende, inşallah o trihleri bizlerde görürrüz

Arkadaşlar selam. 23+3 teyiz. Günde 2lt su içiyordum ve idrar rengim açık olunca yettiği anlıyordum. Şimdi yarım lt içsem rengi açık. Ve gece yatmadan su içmiyorum ama 5 defa tuvalete kalkıyorum. Sularımı azalıyr acaba diye korkuyorum. Gerçi bu cuma kontrolümüz var. Sizde aynı şeyler oldu mu??

X