2014 ikiz anneleri

canmm bn hep yatıyormm zaten bnm hep bu haftalarda oluyo kanamm cok yognn ve dusuyoo bırkez dusmedı oda erkn dgmla gıttı sen ne kullandn canm

Kac haftalik dogdu cnm. Cok cok gecmis olsun. Allah bir daha yasatmasin ayni acilari . Ben progestan kullandim 200luk halen kullaniyorum bende pihtilasma var her gun igne yapip asprn de iciyorum bi de decavit kullaniyorum Hayirlisiyla riskli zamanlari bi gecirseydik Allahin izniyle

bendede pıhtılasma var kestıler sımdı onu ben 24 haftalk dogrdm ray varmıs

canım en kısa zamanda kucağına alırsın inşallah...bende nst de sancı çıkmaya başladı ağrılarım çok nasl başladı doğumun bana bilgi verirmisin korku sardı beni.normal doğurmuşssun maşallah çift yumurtamı ikizlerin...ben artık ayakta neredeyse hiç kalamıyorum yemek filan yapamıyorum 10 dk sonra bacaklarım inanılmaz ağrıyor

Arkadaşlar ikizlerde tarama testi yaptırdınız mı .. Ikili tarama yaptıran varmı kaçıncı haftada oluyor..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bendede pıhtılasma var kestıler sımdı onu ben 24 haftalk dogrdm ray varmıs

Ray ne demek cnm insallah bu kez hayirlisi ile en az 36 yi gorcez hep birlikte. Hic canini skma.Istirahat moral iyi beslenme ile bide ilaclarimizi ihmal etmezsek hayirlisi ile bebislerimize saglikla kavuscaz Allahin izniyle

Arkadaşlar ikizlerde tarama testi yaptırdınız mı .. Ikili tarama yaptıran varmı kaçıncı haftada oluyor..

Sadece ense kalinligi ve bel cevresini olcturdum 16. Haftafa cnm 2 li 3 lu testler net sonuc vermez cok merak ediosan amniyosentez yapalim dedi ben de kabul etmedim daha evvelden igneli bir islem gecirdigim icin..

Benim ikizler de tüp bebek, ilk keseleri görmek için ultrasona girdiğimde kızımın kesesi oğlumunkinin neredeyse yarısı büyüklükteydi. Doktorum ikinci kesenin büyük ihtimalle gelişmeyebileceğini söylemişti ama kızım sürpriz yaptı. Kalp atışı için gittiğimizde ikisinde de pıt pıtları görmüştük. Şimdi oğluşumla aralarında 80 gr kadar fark var çok değil. Olabiliyor yani, her ikisinde de kalp atışı olduğunu görmek lazım tabii.:132:

Canım biz yaptirdik 2li ve 3lü test normal çıktı çok şükür 12-16. Haftalarda yapılıyordu yanılmıyorsam..her dr.farkli oluyor kimi istiyor kimisi istemiyor

ahh bir bilsem cnm neden böyle olduğunu..bir anda oldu aslında öğlen gittim hafif kahverengi bir akıntı gelmişti acile gittim hiçbişey çıkmadı rahim uzunluğumda gayet iyiydi ama eve geldim aradan yarım saat geçti suyum geldi sonrada doğum oldu işte..bebeklerimin biri iyiye gidiyor ama diğerinde hem solunum sıkıntısı hemde kalbinde bir rahatsızlık vra..nolur dualarınızı eksik etmeyin..hamilelerin duaları kabul olur derler..

inşallah cnm inşallah..çok az bir kahverengi leke geldi doktora gittim hiçbişey çıkmadı sonra eve geldim aradan yarım saat geçti suyum geldi..yani bir anda olan bişey bende anlamadım nasıl olduğunu inan..evet cnm çift yumurtalar..ayakta asla kalma sürekli dinlen her an ne olacağı gerçekten belli olmuyor..

Kızlar ben de 37+5 te ikizlerime kavuştum çok şükür. Emzirme ve mama problemi yaşıyorum. Şuan 12 günlük oldular. Gece mutlaka biri uyumakta zorlanıyor. Hayirlisi bakalım. Yine de çok güzel ve tatlılar benim minik prenseslerim.

Kızlar ben de 37+5 te ikizlerime kavuştum çok şükür. Emzirme ve mama problemi yaşıyorum. Şuan 12 günlük oldular. Gece mutlaka biri uyumakta zorlanıyor. Hayirlisi bakalım. Yine de çok güzel ve tatlılar benim minik prenseslerim. siz beslenme işini nasil yapıyorsunuz. Mama veriyor musunuz?

ayyy maşallahhhh
güle güle sağlıkla büyüt canım inşallahhh
darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…