2014 ikiz anneleri

merhaba ikiz anneleri yarın sezeryanla miniklerime kavuşucam inş.
adet tarihime göre 35 haftalığız ama 1 hafta önden gidiyoruz
geçen hafta cumartesi 1 gün hastanede kaldık ciğer geliştiricimizi de olduk
inş. herşey yolunda gider sorunsuzca kavuşurum bebişlerime
dualarınızı bekliyorum...

Insallah hayirla saglikla gelsin bebislerin insallahhh cok harika bir duygu yarin seni bekliyorrr darisi basimiza dualarimiz seninle canimm epidural mi olcan yoksa tamamn bayiltlcakmsn canim

canım hayırlı uğurlu olsun inşallah. Sağlıkla kavuş sana bişe sorcam kaç kg aldın toplam

Bene epidural istiyorum ama yarın ne olur bilmem toplamda 15 kilo aldım bebeklerimin biri 2600 biri de 2450di geçen hafta İnş kiloları yükselmiştir biraz daha

hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah minnaklarını

kızlar yorumlarınızın altında çıkaan bebeğin doğacağı tarihi veren eklentiyi nasıl yapıyorsunuz acil yazar mısınız bana

Gözünüz aydınn, darısı başımızaaa Maşallah haftası da çok iyi, kaç kilo doğdular? Neden emzirme problemi oldu acaba sütünüz mü gelmedi? Süt gelmemesi çok sık yaşanan bir durummuş, ama bir süre sonra geliyormuş, sürekli emzirmek gerekiyormuş.

kızlar yorumlarınızın altında çıkaan bebeğin doğacağı tarihi veren eklentiyi nasıl yapıyorsunuz acil yazar mısınız bana
Mesela benim eklentinin altında hamilelik günlüğünü imza alanına eklemek için tıklayın diye yazıyor ya, oraya tıklayıp bebeğin beklenen doğum tarihini girdiğinizde otomatik çıkıyor.

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...doğumda bize de dua et..senin kadar büyütebilelim canım...hayırlı doğumlar

güzel anneler merhaba, nasılsınız??

bu gün ayrıntılımız vardı, bir tanesinde az bir parlaklık görüldü kalbinde, böbreğinde de az bi şişme warmış ama patolojik muayane gerektirecek bir durum değil dedi, genel olarak iyi dedi doktor maşallah diyeyim..
ayrıntılı ultrason yaptıranlar sizlerin nasıldı ??

cnm geçmiş olsun senink bitmiş. ben de merakla c.tesiyi bekliyorum .. merak ve sabırsızlıkla . nasıl çok uzun sürüyor mu ayrıntılı. daha çok görme şansımız oluo mu ? seninkiler kızdı dimi ?
büyümüşler mi ayy çok duygusall bi durummmm

inşallah bizde sağlıkla görürüz..
benim daha 1 ayım var

tşk ederim canımcım, bitti bakalım darısı başına olsun.. 25 dk sürdü bnmki ben sağlık okulunda çalışıyorum doktora bizim hastanedeydi devlette yaptırdım ben.. tabi özel hastanemde olduğu gibi tam karşımda lcd yoktu :) ama annem ve eşim çok memnun görünüyorlardı izledikçe :) biliyorsun sağlık problemlerimden dolayı beslenemedim 2 haftadır ilaçlarımıda içemedim istifar ettim, dedim kesin zayıflamışlardır diye ama doktor kiloları iyi dedi tabi tombik tombik değiller, 303 ve 321 grmlardı biraz geriden geliyoruz doğal olarak :) ama olsun iyi olsunlarda gözüm gibi bakarım onlar doğunca...

bu arada bnmkiler erkek ikiside :) 110 grm almışlar 2 haftada hiç beslenemedim ama seninkiler en son kaçtı kilosu

inşallah bizde sağlıkla görürüz..
benim daha 1 ayım var

sağlıklı sıhhatli geçsin zamanın inşallah canım, bende böbrek büyümesi çıktı öldüm öldüm dirildim 15 günde hiç bir şey yiyemedim içemedim 2 kilo werdim yazık benim tıfıllar benden beslenmiş :)

onlar aç kalmaz zaten Allah'ın izniyle canım ama senin depolarını doldurman lazım...

ewet haklısın toparlıyorum kendimi inşallah daha da iyi olucaz senin nasıl geçiyor cnm çalışıyor musun çok zor oluyor çalışmak

çalışıyorum evet canım çok zorlanıyorum..
mide yanması çok vardı bende 2 haftadır..
reniee şurup verdi doktorum azaldı çok şükür..
ağrılarım var işte..
birde 3lü test istedi doktor onda da nöral tüp defekti riski çıkmış..
2 hafta sonra organ taramasında bakıcam dedi..
zaten bu testler ikizlerde çok işe yaramıyomuş..
yine de istemişti doktor..ben yaptırmıycaktım aslında..
hayırlısı bekliyoruz işte...

Son düzenleme:

hayırlısı cnm inşallah geçecek bu günler, sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallah biz bir şekilde unutucaz inşallah

Canimcim benimkiler de erkek yerim onlarin popolarini pipilerini ben. Minik zeytinler :) benim dr 4 haftada bir cagiriyor en son gittigimde biri 140 biri 145 di simdi kac oldular bilmiyorum ama ben totalde 6 kg aldim :) aman napim ekmek de yemiorum ama tatlidan alamiyorum kendimi hic bisey yapmasam durmadan sekerli sakiz cigneyesim geliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…