2014 ikiz anneleri

ben de oluyor canım.üstelik ben 15 haftalığım.böyle üşütürsün de kaburgaların batar ya aynen öyle oluyor.daha doktora gitmediğim için sormadım ama deneyimli hamile arkadaşlar olur diyor.

Canım ben de Dra sordum normal diyor. Sanırı büyüdükçe oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar bende bursada selim akgünün hastasıyım 7 haftalık ikizlere hamileyim..bursada olup 7-8 haftalık ikiz hamilesi var mı..

Mrb bende buradayım Prof Osman. Develioğluna gidiyorum doğumum jimerde olucak bi süpriz olmazsa salı günü Allah yardımcın olsun rahat olmaya çalış benim çok problemli geçti genelde dinlendim hep sende bol bol dinlen yardımcı olabileceğim bişey olursa konuşuruz burdan

Slm canım benimde bikini bölgesinde agri var üstüne birde baldirlarimda ödem olustu acidan ölüyorum.doktor idare etcen diyerek yolladi.yatakta sağa yaptıysam öyle kalıyorum her hareket canimi alıyor sanki,lavabo dönüşü sola yatıyorum yoksa hareket etmem çok zor.birde bebeklerin biri poposuyla kapatmış rahim ağzını aşa cekiyo sanki sürekli ayakta kalamiyorum artık.nstde sancin falan cikiyomu?doktorun kaçıncı haftada almayı düşünüyor

Kızlar bende 26 haftamdayım.çok şükür geçen hafta dr. Kontrolümde rahim boyunu ölçtü alttan ultrasonla 3cm. Dedi ve 2 nin altı erken doğum riski oluşturur dedi bende çoğunlukla istirahat halinde geçiriyorum annemlere geldim arabayla bir iki dışarıya çıkmak zorunda kalıyorum sizin önerileriniz nasil neler yapıp neler yapmamalım? 💕💕

3cm iyi bir değer. Ben de 28 haftayı doldurdum benim de 3.2 cm çıktı ve doktorum iyi dedi, erken doğum beklemediğini söyledi. 2,5 cm altı istirahat öneriyorlar, 1,5 cm altı çok riskliymiş.

Çalışıyormusun peki kaçıncıhaftada oluyor doğumun bide tarama testi yaptırdığım bazıları direk amniyosentez yapılıyor diyor

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim 1ay önce sancım çıkmıştı 2kez hast yattım nidilat başladılar kesildi kullanmaya devam ediyorum sürekli nstye giriyorum bugün doktorum perşembe günü için yatış verdi bakalım hayırlısı. ..

Son düzenleme:
[QmUOTE=cotton12;35337211]Çalışıyormusun peki kaçıncıhaftada oluyor doğumun bide tarama testi yaptırdığım bazıları direk amniyosentez yapılıyor diyor

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
ben öğretmenim ama 2. Döneme hiç başlamadım rapor heyet raporu falan genelde yattım ben harmony test yaptırttım bide 20. Hafta bilson a ayrıntılı ultrasona girdim Dr hangi hastanede sende genelde dinlen 37. Hafta doluyor salı o gün alınacak çok şükür ite kaka geldik bu güne

Canım bugünleride gördük ya şükürler olsun senin bebisler nasıl? Nasıl gidiyo? Bu arada sen kaçıncı haftada doğum yapmıştın canım kaç kilo doğdular?

canım doğuma mi alcak seni yatıracak demissin ya.hafta olarak 35+larda mi olcan.bende ödem yüzünden sıkıntıliyim haftaya gel bi bakalım dedi ama 25inden sonraya gün vercek gibi.bende bebeklere bisi olursa diye tedirginim.kiloları nasıl kuzuların.nidilat alıyorum ama kasılma için sancı düşük çıkıyor.rabbim yardımcın olsun

ben öğretmenim ama 2. Döneme hiç başlamadım rapor heyet raporu falan genelde yattım ben harmony test yaptırttım bide 20. Hafta bilson a ayrıntılı ultrasona girdim Dr hangi hastanede sende genelde dinlen 37. Hafta doluyor salı o gün alınacak çok şükür ite kaka geldik bu güne

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Rentıpta doktorum benim..bende kamuda çalışıyorum ama memur değilim..son gün 5 Ocak gözüküyor benim..ama okalar rapor almam mümkün değil benim :) salı kontrolümüz var ikincinin kalbini duymadık aralarında biraz fark var herhalde..seninde böyle mi olmuştu..doğum hangi hastanede senin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rentıpta doktorum benim..bende kamuda çalışıyorum ama memur değilim..son gün 5 Ocak gözüküyor benim..ama okalar rapor almam mümkün değil benim :) salı kontrolümüz var ikincinin kalbini duymadık aralarında biraz fark var herhalde..seninde böyle mi olmuştu..doğum hangi hastanede senin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Benimde öle oldu hatta kanama oldu diğer kese düşüyor sandık ama çok şükür diğerininkinide duyduk benimde fark vardı başta ama sonra fark kalmadı şimdide hemen hemen aynılar benim doğum jimerde olacak

Kizlar selamlar hepinize bende 8ci haftaydim gecen hafta yogun bir kanama ile acillik olduk bebeklerimiz cok sukur iyi ama 2mm kanama bolgesi var dedi igne oluyorum 3 gundur yatiyorum kanamam cok sukur kesildi bu kanama bolgesi ne kadar zamanda kapanir cok risklimi bidaha yasarmiyim allah kimseye yasatmasin o korkuyu

bu durumu yasayanlar varsa tecrubelerinden yararlanmak isterim ne onerirsiniz bana?

Canım alicam dedi ama bilmiyorum bakalım nolucak bugün ki kontrolde birine 2.100 diğerine 2.200 dedi ama nidilati azalttığı için sancı çıkmaz inşallah

Canım alicam dedi ama bilmiyorum bakalım nolucak bugün ki kontrolde birine 2.100 diğerine 2.200 dedi ama nidilati azalttığı için sancı çıkmaz inşallah

Canım inşallah çıkmaz,rabbim yardım eder.benim doktor 36yi bitirip 37den gün almaya başlayınca alalim diyor ama ben dayanirmiyim bilmiyorum.ödemler yüzünden bu haftaiçi alın beni hocam dememek için zor tutucam galiba kendimi .

Canımmmmm, geldi mi erkeklerin ♡♡
Gözün aydın, sağlıkla büyüt inşallah
İnş minik kuzun da bir an önce evine gelir.. kaçıncı haftada doğum yaptın?
Benim doktorum da ısrarla 34 te almak istiyo bebekleri ve ben 36 ya kadar risk alıp almamakta kararsızım :/

Ben kavuştum canımm darısı başına inşallah sağ salimm... Minik kuzumu da pazartesi alıcaz inşallah.. 35+3 te yaptım canım ben 36 yı bekleyecekti hoca aslında bugün olacaktı doğum ama tansiyon yüksek çıkınca aniden alıverdi :) o risk çok ince bi çizgi canım yaa :-/

Doğumu yaklaşmış ikiz anneleri, biz de bebişlerimize beşik bakıyoruz artık hayırlısıyla inşallah. Ama karar vermek zor bir meseleymiş, öncelikle karyola mı, sallanan hamak beşik mi, park yatak mı yoksa büyüyen beşik mi hangisi daha kullanışlı acaba? Siz ne aldınız? :26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…