2014 ikiz anneleri

yok canım 8+3 de yoğun kanama geçirdim.hastanede yattım.şimdi de ara ara oluyor.sürekli yatıyorum yani..raporluyum. her akıntı da ne kadar alışsam da can sıkıyor

hadi ya geçmiş olsun canım inşallah bir an önce geçer..
ben de her akıntıda korka korka tuvalete gidiyorum çünkü adet olur gibi yoğun bir akıntı hissediyorum...
son zamanlarda gittin mi doktora?
11. haftadan sonra düşük riski %1e iniyormuş...

hadi ya geçmiş olsun canım inşallah bir an önce geçer..
ben de her akıntıda korka korka tuvalete gidiyorum çünkü adet olur gibi yoğun bir akıntı hissediyorum...
son zamanlarda gittin mi doktora?
11. haftadan sonra düşük riski %1e iniyormuş...

cumartesi gittim.kanama alanım küçülmüş.bebişlerim gayet hareketliydi. eve geldim o gece tekrar oldu.doktor şu an kötü bir durum yok dedi ama insan yine de korkuyor. bir de artık çalışmamı istemiyor.öğretmen olduğum için riske atmayalım dedi.hayırlısı artık

cumartesi gittim.kanama alanım küçülmüş.bebişlerim gayet hareketliydi. eve geldim o gece tekrar oldu.doktor şu an kötü bir durum yok dedi ama insan yine de korkuyor. bir de artık çalışmamı istemiyor.öğretmen olduğum için riske atmayalım dedi.hayırlısı artık

peki nasıl çalışmayacaksın ki? rapor mu yazıcak sürekli??

heyet raporu canım.20 gün vermişti.şimdi 1 ay daha sonra 1 ay daha verecek........

anladım olsun en azından doktorun raporunu veriyo..ben ilk öğrendiğim haftalarda çok sıkıntı çektim..3 tane bayan kadın doğumcu değiştirdim hiç biri bana rapor vermedi 2 gün bile...çok sinir olmuştum en azından 2 gün bari verselerdi şimdi alamıycam da ne zaman alıcam diye çok üzülmüştüm..sonra erkek doktora geçtim bu seferde rapora ihtiyacım kalmadı zaten :KK1:

anladım olsun en azından doktorun raporunu veriyo..ben ilk öğrendiğim haftalarda çok sıkıntı çektim..3 tane bayan kadın doğumcu değiştirdim hiç biri bana rapor vermedi 2 gün bile...çok sinir olmuştum en azından 2 gün bari verselerdi şimdi alamıycam da ne zaman alıcam diye çok üzülmüştüm..sonra erkek doktora geçtim bu seferde rapora ihtiyacım kalmadı zaten :KK1:

doktorum üniversitede prof. hareketli gebelik istiyorum senden dedi.sonra böyle olunca bir de ikiz olunca çalışma dedi. masa başı olsaydın neyse derdi. öğretmen olduğum için verdi sağolsun..aslında ben çok sıkılıyorum ama ne yapalım hayırlsı için yatıyoruz

doktorum üniversitede prof. hareketli gebelik istiyorum senden dedi.sonra böyle olunca bir de ikiz olunca çalışma dedi. masa başı olsaydın neyse derdi. öğretmen olduğum için verdi sağolsun..aslında ben çok sıkılıyorum ama ne yapalım hayırlsı için yatıyoruz

anladım canım bende mühendisim ve hamileliğimi yeni öğrendiğim günlerde sürekli arazi işlerimiz vardı kasık ağrımdan duramıyodum çok baş dönmem vardı... ama hiç derdimi anlatamadım bayan doktorlara...daha iyi bir doktor buluncaya kadarda o zor süreç geçti zaten...

Canım mrb yeni öğrendin sanırım öncelikle hayırlı olsun. Ben sana Beta değerini soracaktım kaçıncı gün baktırdın ve kaç çıktı? Benim de ikiz olma durumu var da onun için merak ettm değerini. Tşk ederim :)

🌸🌸🌸

Mrb canim tesekkur ederim.canim ben adetimin 25.gunu baktirdim beta hcg 46cikti iki gun sonra tekrar baktirdim 142cikti.senin kac cikti beta degerin?Rabbim hayirlisini nasip etsin hayirlisi olsun seninde 🌸🌹

Mrb canim tesekkur ederim.canim ben adetimin 25.gunu baktirdim beta hcg 46cikti iki gun sonra tekrar baktirdim 142cikti.senin kac cikti beta degerin?Rabbim hayirlisini nasip etsin hayirlisi olsun seninde 🌸🌹

Canım adetin 25.günü transferin kaçıncı günü oluyo sende? Ben transferin
9.günü 148
11.günü 364
15.günü 1000 çıktı
Dr ikiz olabilir dedi. Yarın gitcem bakalım hayırlısı. Sağlıklı olsun da tekiz ikiz hepsi kabulümüz ☺️☺️ sen de kucağına sağlıkla al inşallah. 😘😘

🌸🌸🌸

Canım adetin 25.günü transferin kaçıncı günü oluyo sende? Ben transferin
9.günü 148
11.günü 364
15.günü 1000 çıktı
Dr ikiz olabilir dedi. Yarın gitcem bakalım hayırlısı. Sağlıklı olsun da tekiz ikiz hepsi kabulümüz ☺️☺️ sen de kucağına sağlıkla al inşallah. 😘😘

🌸🌸🌸
Canim bn catlatma ignesiyle hamile kaldim igneyi vurulduktan 13gun sonra baktirdigimda 46cikmisti.senin transferin 9gunu adetinin kacinci gunu oluyor peki?aynen tatlim kesinlikle saglikli olsunda hicfarketmez bnimkiler cift yumurta ikizleriymis 😊

Esimle kendimizi alistiriyoruz cogul konusmaya simdiden ☺ siz anlattikca daha bi heyecanlandim Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip eder ins.cinsiyetleri neler sizin?Doktor 15gun sonra gelin dedi 13gun kaldi duymamiza.dr bi sikinti yok dedi ins da cikmaz duyabiliriz.
Bizim miniklerin cinsiyeti biri kız diğeri erkek. 6 haftalıksa aslında vajinal ultrasonla görülebilir kalp atışları. İnşallah hiçbir sorun çıkmadan bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız :emir_bebek::emir_bebek:

Canim bn catlatma ignesiyle hamile kaldim igneyi vurulduktan 13gun sonra baktirdigimda 46cikmisti.senin transferin 9gunu adetinin kacinci gunu oluyor peki?aynen tatlim kesinlikle saglikli olsunda hicfarketmez bnimkiler cift yumurta ikizleriymis 😊

Şimdi hesapladım 27. Gün oluyo canım. Hayırlısı bakalım yarın öğrencez inşallah..

🌸🌸🌸

anladım canım bende mühendisim ve hamileliğimi yeni öğrendiğim günlerde sürekli arazi işlerimiz vardı kasık ağrımdan duramıyodum çok baş dönmem vardı... ama hiç derdimi anlatamadım bayan doktorlara...daha iyi bir doktor buluncaya kadarda o zor süreç geçti zaten...

neyse ki atlatmışsın canım.inşallah sorunsuzca,kimselere muhtaç olmadan atlatırsın bu süreci de.......

merhaba kızlar isim konusunda çok kararsız kaldık, fikir verirseniz çok sevinirim...

Birtanesi kısmetse; Ada olacak diğeri için

Derin , Alya, Duru, Güneş gibi isimler var aklımızda ama öyle zor ki karar vermek:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X