2014 ikiz anneleri

Kızlar selam
Cok sukur kızlarıma kavuştum :) kuzularım 2500 doğdular cok sukur kuvoze girmediler..yArin eve çıkıyoruz..dualatiniz için cok teşekkürler..allah hepinize yaşatsın Cook guzel bi diygu..
masallah maşallah ikisine de ve sana da tabi en kisa zamanda evinizde olun inşallah

Hayırlı olsun öncelikle...insan başta şok oluyor ama sonra iki bebek fikrine alışıyor insan, hatta zamanla o kadar benimsiyorsun ki başka bir hamileye bebeklerin cinsiyeti ne diye sorup gaf yapabiliyorsun :)) sanki her hamile iki bebek taşıyor gibi :)) gebelik riskleri iki kat daha fazla ama yine de tek seferde iki bebiş güzel bir duygu bence. Hareketlerini hissetmeye başladığında daha da bağlanıyor ve benimsiyorsun kuzuları. Bende de ilk üç ay bulantılar oldu ama öyle şiddetli ve sarsıcı boyutta olmadı. Çok fazla kusmadım açıkçası, yemeden içmeden falan da kesilmedim. Yalnız kendimi yorgun halsiz ve sürekli uykulu hissediyordum. Enerjim yok gibiydi. Ama bunlar 4. Aydan sonra düzeldi. Şimdilerde de yürümelerim paytaklaştı, oturup kalkarken zorlanmaya başladım, ayakkabı bağcıklarını falan bağlayamıyorum, eğilmek zor oluyor. Ayaklarda ödem başladı. Ayakkabılarım olmuyor bir numara büyüdüler. Karnın henüz gazdan falan şişmiştir, 6 haftalık gebelikte karın büyümez. Yalnız ikizlerde daha çabuk büyüyor, üç aylık olduğunda hiçbir pantolonumu giyemedim ben, beli lastikli olan pantolonlardan almıştım. Kalp atışlarını da duydunuzmu ultrasonda?

Esimle kendimizi alistiriyoruz cogul konusmaya simdiden ☺ siz anlattikca daha bi heyecanlandim Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip eder ins.cinsiyetleri neler sizin?Doktor 15gun sonra gelin dedi 13gun kaldi duymamiza.dr bi sikinti yok dedi ins da cikmaz duyabiliriz.

Kizlar merhaba.benimde ikizlerim olucak .ikizlerde bildigim kadariyla ikili testbyokta sadece dopler var.simdi fiyatlara bakiyorumda acayip farklar var sizin onerebilceginiz uygun anadolu yakasi istanbulda bir yer varmi

Esimle kendimizi alistiriyoruz cogul konusmaya simdiden ☺ siz anlattikca daha bi heyecanlandim Rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip eder ins.cinsiyetleri neler sizin?Doktor 15gun sonra gelin dedi 13gun kaldi duymamiza.dr bi sikinti yok dedi ins da cikmaz duyabiliriz.

Canım mrb yeni öğrendin sanırım öncelikle hayırlı olsun. Ben sana Beta değerini soracaktım kaçıncı gün baktırdın ve kaç çıktı? Benim de ikiz olma durumu var da onun için merak ettm değerini. Tşk ederim :)

🌸🌸🌸

günaydın kızlaaaarrrr:KK16::KK16:

Kizlar merhaba.benimde ikizlerim olucak .ikizlerde bildigim kadariyla ikili testbyokta sadece dopler var.simdi fiyatlara bakiyorumda acayip farklar var sizin onerebilceginiz uygun anadolu yakasi istanbulda bir yer varmi

doğum tarihlerimiz arasında 1 gün var canım :KK16: beni doktor haftaya ikili test için çağırdı ense kalınlıklarını ölçücekmiş bir de kan tahlili yapıcaklar...benim amacım bebekleri görmek olduğu için gidicem...bazı doktorlar yapıyor bazıları yapmıyor...kan testindeki sonuçlar yanıltıcı olabiliyormuş önemli olan usg ymiş...

Canım mrb yeni öğrendin sanırım öncelikle hayırlı olsun. Ben sana Beta değerini soracaktım kaçıncı gün baktırdın ve kaç çıktı? Benim de ikiz olma durumu var da onun için merak ettm değerini. Tşk ederim :)

🌸🌸🌸

canım benim hcg değerim öyle çok yüksek falan çıkmadı adet günümde 104tü sonrada 2 günde bir iki katına çıkarak arttı...zaten hcg ye göre belirlemiyolarmış onu...usg de anlaşılıyormuş...

Kızlar selam
Cok sukur kızlarıma kavuştum :) kuzularım 2500 doğdular cok sukur kuvoze girmediler..yArin eve çıkıyoruz..dualatiniz için cok teşekkürler..allah hepinize yaşatsın Cook guzel bi diygu..

Ayy çok şükürr. Allah bahtlarını güzel etsin. Çk sevindim. Darısı bizlerin başına.

Bnm dün dr. Kontrolüm vardı. 2 kızım olacak :)) 18haftalığız ama gelişimleri çok şükür önde. İri bebişler. 250gr tanesi :KK70: yatatken belim ağrıyrn die yatış pozisyonu gösterdi. Anlatmaya çalışayım belki işine yarayan olur. Sola dönük. Sol bacak düz. Sağ bacak kıvrık ve yastık üzerinde. Aytıca asla göbek başlukta kalmıck. Yatağa iyice değsin. Bişi olmaz bebeklere daha rahat kan gider dedi. 3 hafta daha çalışıp izne ayrılıcam ztn. Bu aydan snr riskin artar bol dinlen dedi. İnşallah sağlıkla gelick kuzularım. Birde meyve çk yiyordum. Ara öğün olarak ye abartma dedi. Kilo almamaya çalış ikiz gebelikte erkn rahim aşağa düşer kilo ile dedi. Bilgilendirme olsun. Herkese kuzukları sağdalim nasip etsin inaşallahh :)))

Ayy çok şükürr. Allah bahtlarını güzel etsin. Çk sevindim. Darısı bizlerin başına.

Bnm dün dr. Kontrolüm vardı. 2 kızım olacak :)) 18haftalığız ama gelişimleri çok şükür önde. İri bebişler. 250gr tanesi :KK70: yatatken belim ağrıyrn die yatış pozisyonu gösterdi. Anlatmaya çalışayım belki işine yarayan olur. Sola dönük. Sol bacak düz. Sağ bacak kıvrık ve yastık üzerinde. Aytıca asla göbek başlukta kalmıck. Yatağa iyice değsin. Bişi olmaz bebeklere daha rahat kan gider dedi. 3 hafta daha çalışıp izne ayrılıcam ztn. Bu aydan snr riskin artar bol dinlen dedi. İnşallah sağlıkla gelick kuzularım. Birde meyve çk yiyordum. Ara öğün olarak ye abartma dedi. Kilo almamaya çalış ikiz gebelikte erkn rahim aşağa düşer kilo ile dedi. Bilgilendirme olsun. Herkese kuzukları sağdalim nasip etsin inaşallahh :)))

Ya sizce kiloları iyi mi haftasına göre?!
18 girdik 250 gr.

ayyy hadi gözün aydın darısı başıma inşallah bende 18. haftaları görürüm sağlıklı bir şekilde..
iki tane kızçe aman aman süslerinden geçilmez onların :KK12::KK12: maşallahhh:nazar::nazar:

Kızlar selam

Gözün aydın canım, maşşallah.. Ben geçmiş sayfaları okuyorum henüz 440. sayfadayım, hepiniz çok heyecanlısınız o dönemlerde :KK53: Hızlandırılmış olarak sormak isterim, ikizler için 38. hafta çok iyi, kiloları da öyle.. Bu zamana kadar gelebilmek için extra birşey yaptın mı, çalışıyor muydun, hangi haftadan sonra artık hiç hareket edilemez oluyor, erken doğum riskine karşı birşey yapıldı mı, kaç kilo ile bitirdin, doğum hangi yöntemle oldu, epidural sezeryan ise 2. bebek kaç dakikada alınıyor? Biraz çok oldu ama :26: Şimdiden teşekkür ederim, Allah evlatlarına ve size hayırlı ömürler nasip etsin..

Gözün aydın canım, maşşallah.. Ben geçmiş sayfaları okuyorum henüz 440. sayfadayım, hepiniz çok heyecanlısınız o dönemlerde :KK53: Hızlandırılmış olarak sormak isterim, ikizler için 38. hafta çok iyi, kiloları da öyle.. Bu zamana kadar gelebilmek için extra birşey yaptın mı, çalışıyor muydun, hangi haftadan sonra artık hiç hareket edilemez oluyor, erken doğum riskine karşı birşey yapıldı mı, kaç kilo ile bitirdin, doğum hangi yöntemle oldu, epidural sezeryan ise 2. bebek kaç dakikada alınıyor? Biraz çok oldu ama :26: Şimdiden teşekkür ederim, Allah evlatlarına ve size hayırlı ömürler nasip etsin..

sorularının cevaplarını takipteyim :KK15: :KK1:

Kızlar selam

hadi çok şükür........ALlah bahtlarını güzel eylesin kızçelerinin.....darısı bize sağlıkla o günleri görelim inşallah

X