2014 ikiz anneleri

kızlar merhaba...
tek yumurta ikizi anneleri beni hamilelik süreci ile ilgili bilgilendirebilir mi??
9+4 günlük hamileyim şu anda...
2 hafta sonra ikili test için çağırdı doktorum..
kilom henüz değişmedi ama daha şimdiden minik bir göbeğim çıktı bile...
süreçle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim...

Hayırlı uğurlu olsun canım Allah tamamına erdirsin insallah... Ben de 32+4 tek yumurta ikizi anne adayiyim :p Sen merak ettiklerini sor canım :)

Aylinn cnmmm hayirli ugurlu olsunn canimm bebislerinndogmus..benim kuxulaeda hala hastanede benimde suyum gelmisti.30+5de ....
Durumlari iyki emziriyosun cok sukurr dualarimiz seninlee cnmm

Cansumm çok teşekkürler durumları iyi şükür beslenme sorunu var hafif sariliklari var toparlaninca cikartacaklar inş senin kuzular nasil rabbim yavrularimiza tez zamanda kavustursun inş

Ins bu sabah doguma giricem hepinizin dualarını bekliyorum kizlar..
Canim merhaba,diger topikte Beninm hic gorunmedigimi yazmissin,acikcasi hatirlanmak hosuma gitmedi dersem yalan olur :)
Ben artik o topikte yazmiyorum beyazcim.haziran anneleri topiginde de yaziyordum hep,artik sadece orada yaziyorum.o topikte kime kimseyi yazdiklarindan oturu suclamiyor,kimse herseyi Ben biliyorum havasinda degil.haliyle oradaki dostluklar tercihim tabii ki.

Ama sormak istediklerin olursa elbette yanitlarim.

Canım merak ettim seni açıkcası göremeyince..buraya da yaz o halde irtibatımız kopmasın :)

Ins bu sabah doguma giricem hepinizin dualarını bekliyorum kizlar..

Canım merak ettim seni açıkcası göremeyince..buraya da yaz o halde irtibatımız kopmasın :)

Güzel haberlerini bekliyoruz allahın izniyle sağlıklı sihhatli dönün evinize.rabbim hayırlı evlat kılsin.bizlere de çok dua et.rabbim kolaylik versin

Hayırlı uğurlu olsun canım Allah tamamına erdirsin insallah... Ben de 32+4 tek yumurta ikizi anne adayiyim :p Sen merak ettiklerini sor canım :)

ayy maşallah hayırlı olsun canım :nazar::nazar:
inşallah sağ salim kucağımıza alırız ikisinide :KK16:
öncelikle ikili test yaptırdın mı??
beni doktor 2 hafta sonraya çağırdı ikili test için..
gerçi benim amacım bebekleri görmek..

ayy maşallah hayırlı olsun canım :nazar::nazar:
inşallah sağ salim kucağımıza alırız ikisinide :KK16:
öncelikle ikili test yaptırdın mı??
beni doktor 2 hafta sonraya çağırdı ikili test için..
gerçi benim amacım bebekleri görmek..

Insallah canım :KK16:

Yaptirmistim canim ikili test 11.haftada..
11. Ve 16. Haftalarda da anomali taraması yapılmıştı ultrasonla.. 20. Haftada da ayrintili ultrason yapiliyor zaten..
evet insan surekli bebeklerini gormek istiyor :)
Hangi şehirde yasiyorsun?

Insallah canım :KK16:

Yaptirmistim canim ikili test 11.haftada..
11. Ve 16. Haftalarda da anomali taraması yapılmıştı ultrasonla.. 20. Haftada da ayrintili ultrason yapiliyor zaten..
evet insan surekli bebeklerini gormek istiyor :)
Hangi şehirde yasiyorsun?

karadenizdeyim canım ben şehri yazıp deşifre olmayayım özelden yazarım çok giren var da bizim işyerinde:KK1:
bazı doktorlar yapmıyormuş ya kafama takıldı..
gerçi yapsa bile hepsi ihtimal napalım kaderde ne varsa onu yaşıycaz...
2 haftada bir gidiyorum ben duramıyorum yoksa :KK1:
anomali taramasını nasıl yapıyor usg de inceliyor mu?

karadenizdeyim canım ben şehri yazıp deşifre olmayayım özelden yazarım çok giren var da bizim işyerinde:KK1:
bazı doktorlar yapmıyormuş ya kafama takıldı..
gerçi yapsa bile hepsi ihtimal napalım kaderde ne varsa onu yaşıycaz...
2 haftada bir gidiyorum ben duramıyorum yoksa :KK1:
anomali taramasını nasıl yapıyor usg de inceliyor mu?

cogu doktor ikizlerde yapmiyor canim evet... ki hepsi bi olasilik hesaplamasi zaten de.. o yuzden ultrason bulgularina daha cok onrm veriyorlar.. evet canim usg de tum iskelet sistemi ve organ gelisimlerini ayrintili inceliyorlar ayrintili usg aslinda :)

cogu doktor ikizlerde yapmiyor canim evet... ki hepsi bi olasilik hesaplamasi zaten de.. o yuzden ultrason bulgularina daha cok onrm veriyorlar.. evet canim usg de tum iskelet sistemi ve organ gelisimlerini ayrintili inceliyorlar ayrintili usg aslinda :)

mesaj kutun doluymuş canım mesaj atamıyorum...
ozaman 16. ve 20. haftalarda usg ye gircez detaylı...

Hepiniz de hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız inş bebişlerinizi bende çok istiyorum ikiz bebek rabbim baba da nasip eder inş hayırlısıyla:KK1::KK1::KK1:

Merhaba kizlar bnde 6haftalik hamileyim.dun doktora gittik ve ikizlere hamile oldugumu ogrendim cift yumurta ikizleri dedi dr.esimle sok olduk ikimizinde gozleri doldu Rabbim sag salim kucagimiza aalmayi nasip eder ins.cok guzel bi duyguymus.Sizin sikayetleriniz neler bndecok sukur mide bulantisi yok ama sanki karnim sisiyor gibi geliyor yada psikolojik ☺ sizin ne zamn karniniz cikti?

Merhaba kizlar bnde 6haftalik hamileyim.dun doktora gittik ve ikizlere hamile oldugumu ogrendim cift yumurta ikizleri dedi dr.esimle sok olduk ikimizinde gozleri doldu Rabbim sag salim kucagimiza aalmayi nasip eder ins.cok guzel bi duyguymus.Sizin sikayetleriniz neler bndecok sukur mide bulantisi yok ama sanki karnim sisiyor gibi geliyor yada psikolojik ☺ sizin ne zamn karniniz cikti?
Hayırlı olsun öncelikle...insan başta şok oluyor ama sonra iki bebek fikrine alışıyor insan, hatta zamanla o kadar benimsiyorsun ki başka bir hamileye bebeklerin cinsiyeti ne diye sorup gaf yapabiliyorsun :)) sanki her hamile iki bebek taşıyor gibi :)) gebelik riskleri iki kat daha fazla ama yine de tek seferde iki bebiş güzel bir duygu bence. Hareketlerini hissetmeye başladığında daha da bağlanıyor ve benimsiyorsun kuzuları. Bende de ilk üç ay bulantılar oldu ama öyle şiddetli ve sarsıcı boyutta olmadı. Çok fazla kusmadım açıkçası, yemeden içmeden falan da kesilmedim. Yalnız kendimi yorgun halsiz ve sürekli uykulu hissediyordum. Enerjim yok gibiydi. Ama bunlar 4. Aydan sonra düzeldi. Şimdilerde de yürümelerim paytaklaştı, oturup kalkarken zorlanmaya başladım, ayakkabı bağcıklarını falan bağlayamıyorum, eğilmek zor oluyor. Ayaklarda ödem başladı. Ayakkabılarım olmuyor bir numara büyüdüler. Karnın henüz gazdan falan şişmiştir, 6 haftalık gebelikte karın büyümez. Yalnız ikizlerde daha çabuk büyüyor, üç aylık olduğunda hiçbir pantolonumu giyemedim ben, beli lastikli olan pantolonlardan almıştım. Kalp atışlarını da duydunuzmu ultrasonda?

Kızlar selam
Cok sukur kızlarıma kavuştum :) kuzularım 2500 doğdular cok sukur kuvoze girmediler..yArin eve çıkıyoruz..dualatiniz için cok teşekkürler..allah hepinize yaşatsın Cook guzel bi diygu..

Kızlar selam
Cok sukur kızlarıma kavuştum :) kuzularım 2500 doğdular cok sukur kuvoze girmediler..yArin eve çıkıyoruz..dualatiniz için cok teşekkürler..allah hepinize yaşatsın Cook guzel bi diygu..

Maşallah ne güzel sağlıkla büyütün inşallah darısı bizim başımıza ♡♡

X