2014 ikiz anneleri

Benım ablamın da ikizleri olucak allah boyle kısmet etti 2. hamılelık bizim duruya bır erkek kardeş yapalım dedıler 2 tane mınık varmış karnında ablacıgımın biryandan saskınlar bır yandan mutlu :KK16:

agustos bası dogum olcak ona ılk dogumdan berı ıcınde kalmıştı fotoğraf çektirmek sürpriz ayarladım ama net hafta ne zaman belli olur hastane ızın verır mı gıbı bılgıler lazımmış fotografçıya ablam anlar dıye soramıyorum sizce napmalıyım? Soran var mı doktoruna ıstanbulda acıbadem de olucak dogum :KK31:

14 te geçti cnm benim dayan az kalmışşşşş Allah yardımcın olsunnnn:KK16:

İnşAllah... Amin Allah razı olsun :KK71:

valla ben 18. haftamdayım azaldı baya ama hala sabahları ara ara kusabiliyorum tamamen geçmedi.. kişiden kişiye değişiyor bu durum merak etme inş. tez zamanda geçer seninkide...
yemek konusunda da kayınvalidem yakındı akşamları onda yemek yiyip öyle geçiyodm eve ...yakınında biri varsa yardım edebilcek bu konuda yapsın yemeklerini yoksa çok zor gerçekten..

İnşAllah en yakın zamanda geçer... Mümkün olduğunca annemlere gidiyoruz ama her zaman da olmuyor tabi... Teşekkür ederim :KK71:

Göğüs uçlarına lierac sürülmez cnm ne ettin:KK17:göğüsün beyaz yerlerine sürücen çatlamasın diye göğüs uçlarıma lansinoh lanlin krem yada susam yağı yada tahinin üzerinde biriken yağdan sürebilirsin sütyensizlikle alakası yok valla çoğumuzda ıldu dert etme

14 te geçti cnm benim dayan az kalmışşşşş Allah yardımcın olsunnnn:KK16:

Bol su ayaklar havada yatıcan aman iş fln elini sürme tuvalet hariç kalkma böyle olup geçiren var canım hiç stres yama allaha emanet olun:KK16:

Canim cok tesekkur ederim inan sürüyordum ben lierac i göğsümun ucunada iyiki yazmışım çok sağol :*

Kızlar merhabalar 20+5 haftalık hamileyim göğüs uçlarımda çok sızı oluyor hep evde olduğum için sütyen takmiyorum yatarken rahat olmuyor diye onunla bi alakası olabilirmi ?uçları hafif catlamis gibi duruyor lireac sürüyorum veya bebek yağı&badem yağı sizce sürmelimiyim bilemedim aranızda böyle olan varmı ? Birde telden girdiğim için herseferinde gebelik haftami yazıyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Cnm simdilik bisey surme 28haftadan once goguslerin uyarilmasi erken dogumu tetikliyormus daha sonra susam yagi sur ben cok faydasini gordum simdi 2saatte bi sut sagiyorum yine surmeye devam

Kizlar 8+6 gunluk ikiz gebeyim... 1 haftadir kanamam vardi bugun yine dr gittik keselerin altinda yaklasik 5 cm kadar kanama bolgesi olusmus... 30. haftaya kadar heyet raporu verdi riskli dedi cok korkuyorum. bu sekilde kanamasi olan ve gecen var mi...

Canım benim dista bi kanama yoktu ama içte kanama bölgesi vardı senin haftanda bol bol dinlendim 12 hafta bise kalmamıştı..sende telas etme geçer ins..

Canim öncelikle bebeklerin hayirli olsun Rabbim o kadar tedaviden sonra kendiliğinden vermiş.olumsuz hic bir şey düşünme canim kaygilarimiz hep var ama pozitif olmak zorundayiz .sana tavsiyem öncelikle drunu değiştir.olumsuz yorum yapan Drsana bisey kazandirmaz.benimde ilk dDr öyleydi yokikiz gebelik çok riskliymis yok çok sknti yasarmisim bidahagitmedim ona çok şükür bu haftalari gördük Rabbim isterse korur iyi düşün iyi olsun canim

cnm benim hayırlı uğurlu olsun bebeklerin bencede dr değiştir hemen bu süreçte dr çok önemli valla benim doktorun maşallahhı var bir olumsuzluğa kapılsam hemen arıyorum oda iki dakikada motife ediyor beni onun verdiği moral bana çok iyi geliyor gerçekten çok pozitif dr saolsun kafana hiç bir şey takmaa ben bu zamana kadar neler yaşadım şükür yaradana bayag bayag yolu yarladık inş vakti zamanında gelirler paşalarım ve bütün bebeklerimiz

desteklere teşekkür ederim hanımlar çok şükür daha iyiyim bugun işe gitmek ii gelio allaha emanet iki melegimde onları veren sağlıklarınıda korusun inşallh. hepimiz bebeklerimizi sağa sağlim kucaklayalım inşllh

Herkeze mrb.benimde bebeklerim ikiz tup bebekler tabiki bi mrb.diyim dedim
Hoş geldin canım rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirip miniklerini kucağına almayı nasip etsin.Benimkilerde tüp bebek:)
Kızlar merhabalar 20+5 haftalık hamileyim göğüs uçlarımda çok sızı oluyor hep evde olduğum için sütyen takmiyorum yatarken rahat olmuyor diye onunla bi alakası olabilirmi ?uçları hafif catlamis gibi duruyor lireac sürüyorum veya bebek yağı&badem yağı sizce sürmelimiyim bilemedim aranızda böyle olan varmı ? Birde telden girdiğim için herseferinde gebelik haftami yazıyorum :)
Canım bende epeydir sütyen takamıyorum ama böyle bir sıkıntı olmadı.Sen yinede göğüslerini çok uyarmamaya çalış rahimde kasılmaya sebep olabiliyormuş.Benimde sütyen takmadığım için göğüs altım çok terliyor malum karnımda büyük sürekli kurulamak gerekiyor nemli kalınca çok kaşınıyor:)

Öncelikle yeni gelen annelere hayırlı olsun =)) Rabbim sağ sağlim elinize almayı nasip etsin... :KK16:

Bu gün doktora gittik rutin için şükür koca kafalı bındıklar iyiler elh... :emir_bebek::emir_bebek: Tabi anneleri zayıflamış ve düşük tansiyon sorunu var dikkat etmesi gerekiyormuş. Benim bu mide bulantılarım henüz geçmedi :KK50: Giderek artıyor gibi.. Bulantıyla bitmiyor sonunu banyoda alıyorum son günlerde :KK43: Sizlerin ne zaman bitti bulantılarınız? Yemek bile yapamıyorum mutfağa bile giremiyorum :18:
canım benim bulantılar 16. haftada geçti ama son haftalarım olmasına rağmen bazı zamanlar hala bulanıyor özellikle banyo yaparken geçen hafta yine çıkardım heralde doğurana kadar tam anlamıyla geçmeyecek:KK43:
Kizlar 8+6 gunluk ikiz gebeyim... 1 haftadir kanamam vardi bugun yine dr gittik keselerin altinda yaklasik 5 cm kadar kanama bolgesi olusmus... 30. haftaya kadar heyet raporu verdi riskli dedi cok korkuyorum. bu sekilde kanamasi olan ve gecen var mi...

canım ayaklarını uzatıp bol dinlen bide dr un depo progestan iğnelerinden vermiştir onları kullan geçer inş.Rabbim korsun kuzularını.

Cnm simdilik bisey surme 28haftadan once goguslerin uyarilmasi erken dogumu tetikliyormus daha sonra susam yagi sur ben cok faydasini gordum simdi 2saatte bi sut sagiyorum yine surmeye devam

Çok teşekkür ederim canım uzuuun süre surmem artık hiç bir şey :)

Eki Görüntüle 1056599 $kolonya þiþeleri 1.jpg Eki Görüntüle 1056602 Eki Görüntüle 1056603 Eki Görüntüle 1056604 Eki Görüntüle 1056605 Eki Görüntüle 1056608 $bebek 8.jpg

kişiye özel tasarımlar

butik kurabiye, renkli kolonya, lavanta, su şişe tasarımı, lolipop şeker, kavanozda şeker

ii akşamlar anneler...
iisinizdir inşallah,biz 29.haftayı tamamladık ama sıkıntılar arttı.sağa sola yatma olayı imkansız halde nerdeyse ağrı ve karın sertleşmesi yaşıyorum hmn.bebekler aynı yöne üst üste biniyor sanki,korkuyorum.oturarak uyumaya çalışıyorum artık.karnım gerginlikten çok kaşınıyor.lierac,bebe yağı,badem yağı ne gecerse artık elime ama 2saati buluyor geçmesi.kızlar karın büyümesi atak yapıyor mu?bnm sanki böle kalcakmış bebeklerim büyümücek gibi evham yapıyorm.kasılmaların da artması normal mi?haftaya doktorum nstye bağlıcak beklemesem bu hafta mı gitsem.herşeyi normal karşılamaya calışmıştım ama artık erken doğum kokrkusu sardı.rabbbim hepimizi korktuğumuzdan uzak eylesin inş

ii akşamlar anneler...
iisinizdir inşallah,biz 29.haftayı tamamladık ama sıkıntılar arttı.sağa sola yatma olayı imkansız halde nerdeyse ağrı ve karın sertleşmesi yaşıyorum hmn.bebekler aynı yöne üst üste biniyor sanki,korkuyorum.oturarak uyumaya çalışıyorum artık.karnım gerginlikten çok kaşınıyor.lierac,bebe yağı,badem yağı ne gecerse artık elime ama 2saati buluyor geçmesi.kızlar karın büyümesi atak yapıyor mu?bnm sanki böle kalcakmış bebeklerim büyümücek gibi evham yapıyorm.kasılmaların da artması normal mi?haftaya doktorum nstye bağlıcak beklemesem bu hafta mı gitsem.herşeyi normal karşılamaya calışmıştım ama artık erken doğum kokrkusu sardı.rabbbim hepimizi korktuğumuzdan uzak eylesin inş

Canim benzer sorunlar bendede oluyor sabah uyandigimda karnim sivrilmiş bebekler birbirinin üzerine cikmis gibi oluyor karin sertleşmesine gelince benim Drbunu cçok önemsemiyor sancin ve akintin çok değilse sorun yok diyor ama yinede rahat değilsen git bi nstye bağlan benim karnim anlik sertleşipssivriliyor 1-2dkdan geçiyor erken doğumdan hepimiz korkuyoruz Rabbim korusun meleklerimizi.

ii akşamlar anneler...

Canım saga sola yatman daha iyi aslında..bebekler sıkışmaz merak etme onların suları onlara yeterli alanı saglıyo..yamulsada onemli degil..karnın da daha hızlı buyucek bundan sonra..bence karnına sadece lierac sur yağlar onun özelliğini bozabilir..telas edecek bise yok artık kasilmalarin toplanmaların artacak ve uzayacak hatta ağrili bile olabilur..düzenli olması onemli sadece..korkma bise olmaz ins..

canım benim bulantılar 16. haftada geçti ama son haftalarım olmasına rağmen bazı zamanlar hala bulanıyor özellikle banyo yaparken geçen hafta yine çıkardım heralde doğurana kadar tam anlamıyla geçmeyecek:KK43:

İnşAllah okadar uzun sürmez kimsenin ki... Rabbim hepimize kolaylık versin inşAllah :KK16:

ilk yaptırdığım hcg değeri 142,8 çıktı aradan 3 gün geçti tekrar yaptırdım 666 çıktı sizce ikiz olma şansı var mı_???

ilk yaptırdığım hcg değeri 142,8 çıktı aradan 3 gün geçti tekrar yaptırdım 666 çıktı sizce ikiz olma şansı var mı_???

hcg değerine göre belli olan bişey değil pek.... benimki tüp bebk transferden 12. gün sonra 466 idi... allah gönlüne göre versin inş.

X