2014 ikiz anneleri

merhaba pretty benm de tek kesedeler ama arada zar var cnm. Yalnış hatırlamıyorsam doktor 2-3 aylıkken o zarı hep kontrol ediyordu büyüyünce bebekler görmek zor olabilir diyordu...burda hep perinatolojiye gidenleri duydum gördüm gitmem gerekmi diye düşündüm tek yumurta diyince doktorlar direkt risk diyor yarısından çoğu bitti gebeliğimin çok şükür herhangi bi anomali yok şimdilik...
Allahıma sığındım ne gelecekse ondan başım üstüne dedim canım...Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inş.

Bende aynı şeyleri yaşıyorum hemen hemen 31. Haftamdayım gecen hafta karşılamadan 2 gün hastanede kontrol edildim ciğer geliştirici iğnede yapıldı hayırlısıyla şu aralarıda atlatsak rahatlıycam ara ara kasılmaların oluyor nidilat içiyorum zaten inşallah hepimiz atlatıcaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

cevabın için sağol ben de bugün prenatal tanı merkezine gittim ve ayrıntılı ultrason yapıldı ikisi arasında zar varmış benimde monokoryonik diamniyotik imiş ancak 1. kademe transfüzyon dan şüphelenldi bebeklerin birinin suyu azmış ve diğeri daha büyük çok üzgünüm ve öğrendiğimden beri kendimi ağlamaktan alamadım

canım bugün gittim zar görüldü ama bu kez de transfüzyondan şüphelenildi birisinin suyu azmış birisi daha büyük doktor kötünün iyisi dedi takip edeceğiz dedi çok kötüyüm sizde böyle bir şey oldu mu

32yi bitir sonrası Allah kerim ne gerekiyosa yaparız ama endişemiz biter rahatlamış oluruz dedi

İnş canim az kalmis Dr dediği haftayi atlatmaya bende 30.haftadan sonra rahatladim biraz ama hic bir is yapmiyorum hic bir yere gitmiyorum evim merdivenli 3 .kat günlerce asagi inmedim sadece yemek yapabiliyorum oda basit yemekler benimde sancisiz kadilmalarim oluyor kisa sürüyor ama Dr nidilat falan vermedi.senin bebislerin kilosu nasil bizimkiler 1800 gr civarindalar 2 kiloyu geçse bi kuzularim

ikiz anneleri mrb bende 26 haftalık ikiz anne adayıyım. şunu sormak istiyorum devlette çalışıpta doğum iznine kadar rapor alan oldumu. ben artık gidip gelmekte cok zorlanıyorum daha dört haftam var bu süreçte nasıl rapor alabilirim şimdiden tşk ederim

Canim yanlis bilmiyorsam ikiz hamilelikte 27. Haftadan sonra raporla izine ayrilabiliyorsun. Bir arastir istersen.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım öncelikle içini ferah tut.eğer arada zar varsa bir bebekten ötekine kan tranfüzyonu olmaz doktorun yanlış bilgilendirmiş.bana kalırsa sen başka bir doktora daha görün.

10 ar günlük 3 kere alırsın yada dr ne söylersin 1 aylık heyet verir ben heyet aldım en temizi

Kiloya takılma hiç gelişimleri güzel olsunda kiloda alırlar bi şekilde..günde 10 taneye kdr kasılma normal ztn belki ondan vermemiştir..ben yemek bile yapamıyorum sen gene iimişin 1700 civarı benimkilerde..

Nektar arkadaşımız var cnm onunda böyle sıkıntısı var onunla irtibat kurabilirsin..çözümsüz bir sorun değil inan âma kendine çok iyi bir perinatolog bulman lazım normal kadın doğumcu ile olmaz bu soruna sahip tüm arkadaşlarımız çok iyi perinataloglarca takip ediliyo allah sağlıkla iki bebeğinide kucağına almak nasip etsin inş

öncelikle hayırlı olsun cnm sağ salim kucağına alırsın inşallah kuzularını eger bi sorun yoksa çalışmanda sıkıntı olmaz die düşünüyorum.doktorunla bi görüş istersen zaten allah korusun düşük riski yada kanama varsa sana rapor verir

Selam güzel anne adayları :) Herkes iyidir umarım. Biz salı günü son kontrolümüze gideceğiz kısmetse, tarihimiz de belli olur sanırım hayırlısıyla. Artık hareket etmekte bile zorlanıyorum, ayaklarım felaket şişti (40 numara olduk ) Gün yaklaştıkça heyecan, telaş, endişe.... herşey arttı bende :18: Sağ salim kucağımıza alalım kuzularımızı hepimiz inşallah...
Hepinizi öpüyorum

Ne güzelll senin adına çok sevindim.Allah sağ salim bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah.bizler içinde dua et lütfenn Allah banada
36. haftayı görmeyi nasip eder inşallah.

Selamlar arkadaslar, bende 15+4 günlük cift yumurta ikizlerine hamileyim cok sükür.. Sizlerden cogu kisinin dogumu yaklasmis Allah yardimciniz olsun bebeklerinizi sagsalim kucaginiza alirsiniz insallah
Benim cok endiselerim oluyor ikiz gebelikle ilgili hep olumsuz seyler okudum ve korkuyorum bu haftaya geldim ama her an tedirginim.. Sizler nasilsiniz ya da nasildiniz? Dikkat etmem gereken seyler var mi siz tecrübelisiniz? Bir de ne zamandan sonra agirlasmalar basliyor? Benim bebislerin cinsiyeti belli olmadi daha 10 gün sonra kontrolum var belki belli olur o zaman ama hazirlik yapmaya ne zaman baslamaliyim? Gerci bende bu korkular oldukca ben son ana kadar bisey alamayacagim galiba

Cnm bende devletteyim ilk ohss oldum sonra kanamam oldu23 subattan beri yatiyirum dr carsamba gunu artik calismayacaksin 30 hafta rapor verecez dedi galiba tum hamilelik yatarak gececek.
buarada eger heyet raporu olmaz normAl rapor olirsa maastan dusuyor gunluk 10 lira gibi bunu da arastir ve mutlaka heyet raporu al

Mrb canim öncelikle hayirli olsun bebislerin .bizde Korka korka bu haftalara geldik ama sana tavsiyem çok kafaya takma bir şekildeggeçiyor netten çok fazla okuyup kafani karistirma millet ucuz dugoruyor.ben hazirligimi 25 haftada basladim çok agirlasmadan yapmak en iyisi 28.haftadan sonra agirlasiyorsun ama herşeye alisiyoruz.hic korkma canim rahat ol güzel düşün güzel şeyler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…