2014 ikiz anneleri

bi avazda insallah :) Allah ım sağlıkla nasip etsin
Amiiiin ins..cumlemiz oyle olsun..
Kizlar gunaydin,hayirli pazarlar...bnm alt tarafda vaginada acayip bi batma hissi var kemikleride agriyo otururken,kalkarken.bacaklarimi aralayamiyorum.bu haftalarda normal mi?esim bugun gece yarisina kdr caliscak yalnizim bnde,endiselendm biraz.normal mi bu haftalarda?ne yapsam ii gelir
Canim normal 28 den sonra cati kemikleri agrimaya basliyo zamanla alisirsin:)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum foruma çok şükür 19+4 olduk ben bebislerin hareketlerini 1 gün hissediyorum 1-2 gün hissetmiyorum aranızda böyle olan varmı normalmis gerçi ama yinede evhamlanıyorum dr.um 20. Haftadan önce hissetmessin dedi ♡♡
Cok normal canim 24 den sonra saymaya baslarsin..

kızlar hepinize maşallah yaa özellikle şu 30. haftadan sonrası anne adaylarına öyle bir özeniyorum ki :) nasıl geçti benim geçmiyor sanki :/ sanki şu mide bulantılarım, istigfarlarım, endişelerim hiç bitmeyecekmiş gibi.... Rabbim sabır ver, sağ salim saglıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip et evlatlarımızı...

Kizlarr uzun zamandir girmiyordum buraya pek iyi seyler yasamadim..
Bu persembe aksam 6da suyum geldi aniden ve erken dogum yaptim.mucizelerim suan kuvezde yogun bakimdalar biri 870gr dgeri 1650grdogdu..
Aman kenfinize dikkat edinn.30+5dogurdum..dualarinizi eksik etmeyinn..

Bu persembe aksam 6da suyum geldi aniden ve erken dogum yaptim.mucizelerim suan kuvezde yogun bakimdalar biri 870gr dgeri 1650grdogdu..

canımmmmmmmmmmmmmmm allah analı babalı büyütsün çok sevindim.:KK9::KK9::KK9:

Allah sana çocuklarına sağlık versin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

22 haftalık hamileyim, karnımın sağ alt tarafı çok ağrıyo, özellikle sabah yataktan kalkarken, çok korkuyorum. Birde sinirlerim çok bozuk herkese sinirleniyorummm offfff, yarın dra gidicem

kızlar hepinize maşallah yaa özellikle şu 30. haftadan sonrası anne adaylarına öyle bir özeniyorum ki :) nasıl geçti benim geçmiyor sanki :/ sanki şu mide bulantılarım, istigfarlarım, endişelerim hiç bitmeyecekmiş gibi.... Rabbim sabır ver, sağ salim saglıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip et evlatlarımızı...

mide bulantıları kusmalar fln bunlar 16. haftdan sonra gözle görülür şekilde AZALIYO :KK70: onu biliyorum ama endişeler bitermi inan bende bilmiyorum ama sanırım doğurup sağ salim eve gelene kadar geçmiyor...

canım allah sağlık sıhhat versin sanada bebeklerinede... inşallah tez zamanda sağlıkla gelirsiniz evinize..

Allah bebeklerini sana bağışlasın canım.içini ferah tut iyi olur inşallah.nasıl oldu yorucu bir iş falan mı yaptın?

Aman kenfinize dikkat edinn.30
+5dogurdum..dualarinizi eksik etmeyinn..

Canım çok geçmiş olsun bebeklerin allahin izniyle toparlayip seni çok bekletmezlr.yer gök dua ile dürurmuş bizlerde dualarimizla senin yanındayız.inşallah hepsi geçecek.doktorun bekliyordu aniden nasıl gelişti

Ayyy cansu ayni seyleri yasamisiz bende 31+2 de synen su geldi acil doguma aldilar kuvezdeler sut sagip goturuyoruz birine dahs sut istemiyorlar cigerinde hava varmis diger kuzumunda kalbinde kucuk bi delik varmis bekliyoruz guclu olmaya calisiyorum dua ediyorum hayal kuruyorum sen nasilsin kuzulatin durumu nasil anlat insan paylastikca dua ilemoral buluyor ben inaniyorum rabbim evlatlariimizi bize bagislayacak insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyy cansu ayni seyleri yasamisiz bende 31+2 de synen su geldi acil doguma aldilar kuvezdeler sut sagip goturuyoruz birine dahs sut istemiyorlar cigerinde hava varmis diger kuzumunda kalbinde kucuk bi delik varmis bekliyoruz guclu olmaya calisiyorum dua ediyorum hayal kuruyorum sen nasilsin kuzulatin durumu nasil anlat insan paylastikca dua ilemoral buluyor ben inaniyorum rabbim evlatlariimizi bize bagislayacak insallah

Rabbime emanet yavrularımız inşallah sağlıklı sıhhatli evlerinize dönersiniz çok üzüldüm ama Rabbim kimseyi darda koymaz inşallah çok dua edicem sizlere Allaha emanet olun..

canım sen bebeklerin için ciğer geliştirici iğne olmuş muydun?

Kizlarr ikiz bebislerinizi normal yollami kaldiniz tedavi ile mi??

Masallahj;:)) ailende ikiz varmiydi?

Bende bu ay klomen kullandim dr bana ikiz gebelikten soz etti . Adetimin 12. Gunu de 2 yunurta gordu biri 12mm digeri 13 mm ama gelismemis dedi. Belki de gelisir dedi yarin randevum var .. Acaba iki yunurta buyur de gelisirse ikiz mi olurrrr ayy keskee

Masallahj;:)) ailende ikiz varmiydi?

Bende bu ay klomen kullandim dr bana ikiz gebelikten soz etti . Adetimin 12. Gunu de 2 yunurta gordu biri 12mm digeri 13 mm ama gelismemis dedi. Belki de gelisir dedi yarin randevum var .. Acaba iki yunurta buyur de gelisirse ikiz mi olurrrr ayy keskee

Allah gönlünüze göre versin canım inşallah :nazar:
Benim ve eşimin ailesinde ikiz yok bizimki tamamen şans Allahım'ın bize hediyesi :KK16:
Bizimkiler tek yumurta ikizi ve tek yumurta ikizleri genetik değilmiş canım doktorum öyle dedi :KK34:

Allah gönlünüze göre versin canım inşallah :nazar:
Benim ve eşimin ailesinde ikiz yok bizimki tamamen şans Allahım'ın bize hediyesi :KK16:
Bizimkiler tek yumurta ikizi ve tek yumurta ikizleri genetik değilmiş canım doktorum öyle dedi :KK34:

Aa bana da hep genetik eneyik diip durdular.. Rabbim ne verirse kabulummm :)) Allah isteyince olmaz die bisi yok iste.. Masallahh

cansum çook sevindim canım bebişlerin durumları iyimi dualarımız bebişlerinle canım...ALLAHIM ANALI BABALI SAĞLIKLI BÜYÜSÜNLER İNŞ..son durumları bizim topiğiede yaz canım...

Aa bana da hep genetik eneyik diip durdular.. Rabbim ne verirse kabulummm :)) Allah isteyince olmaz die bisi yok iste.. Masallahh

Kesinlikle öyle canım ve biz 13. haftamızda öğrendik 2. bebeğimizi :KK19:
Allah sizede böyle güzel duyguları yaşatır inşallah :KK16:

X