2014 ikiz anneleri

Allah gönlünüze göre versin canım inşallah :nazar:
Benim ve eşimin ailesinde ikiz yok bizimki tamamen şans Allahım'ın bize hediyesi :KK16:
Bizimkiler tek yumurta ikizi ve tek yumurta ikizleri genetik değilmiş canım doktorum öyle dedi :KK34:

merhaba arkadaşım benim de tek yumurta ikizi biraz tedirginim bende aynen senin gibi 12. haftada öğrendim ikiz olduğunu ve monokoryonik diamniyotik denildi 15. haftada aradaki zarı göremedi doktorum ve mono- mono dedi ve çok riskli olduğunu söyledi senin durumun neydi ve neler yaptın paylaşırsan sevinirim :44:

Beyazcım öncelikle inş 2 hafta daha sabrederler bebeklerin.Bugün benimde dr kontrolüm vardı.gelişimleri ve suları normal dedi ama benim sıkıntım kızım 2-3 gündür çok az hareket ediyor oda tekme şeklinde değil hafif kıpırdanmalar oğlum baş geliş kızım makat geliş aceba pozisyonları hareketlerini etkiliyormu.Dr bu durumu çok önemsemedi günlük 10 hareket say dedi.Nstye 2 hafta sonra bağlayacakmış inş bi sıkıntı olmaz son zamanlar daha yavaş ilerliyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Canim hareketkeri azaliyo artik eskisi gibi degil telas edecek bi durum yok eger gunde 10 hareketi geciyosa tamamdir bide bilemezsin hangisi o yuzden telas etme..

Canim burayi birakamiyirum bi suru yeni hamilemiz var sorulari var..bende cok sey ogrendim brdan onlarin da ihtiyaclari var diye..

Allah razı olsun canım, sizlerin tecrübeleri bizlere ışık tutuyor bilmediğimiz bir yolda ilerlerken.

Aylincim bebekler dsha iyiye gidiuo insallah bugun gordum cihazi cikarmislar birinden ama cikis daha gozukmuyo emzirmemede izin vermiyorlar olsun bunada sukur diger kuzum daha kucuk bugun ona da sut istediler ama cok az 5ml sut iciyormus insallah ii olacaklar.

Gözün aydın canım. İnşallah diğer kuzun da bir an önce toparlanır da evinize kavuşursunuz.

Kizlarr uzun zamandir girmiyordum buraya pek iyi seyler yasamadim..
Bu persembe aksam 6da suyum geldi aniden ve erken dogum yaptim.mucizelerim suan kuvezde yogun bakimdalar biri 870gr dgeri 1650grdogdu..
Aman kenfinize dikkat edinn.30+5dogurdum..dualarinizi eksik etmeyinn..

Canımm, sağlıkla büyüsün kuzucukların. Çabucak toparlanıp evinize gelsinler inşallah.
Nasıl durumları? Sen nasılsın?

iyi günler arkadaşlar 23. haftamda ikiz erkek bebişlere hamileyim fakat 3 gündür herhangi bir hareket hissetmiyorum normalmidir sizce?normalde hafif hafif hissediyordum

iyi günler arkadaşlar 23. haftamda ikiz erkek bebişlere hamileyim fakat 3 gündür herhangi bir hareket hissetmiyorum normalmidir sizce?normalde hafif hafif hissediyordum

Canim albendende o kadar bende yarın 20 haftalik oluyorum inşallah sen son cuma günü yogun bir hareketlilik oldu sonra bir kaç gündür çok hafif hissediyor gibiyim ama herkes telaslancak birsey olmadığını söylüyor ama gel sen bana anlat bugün sağlık ocağına gidip kalp atışılarini dinlemeyi düşünüyorum...daha küçük oldukları için tam iktidarli bir şekilde hareket etmezmisler burdaki arkadaşlarda öyle yazdı bana merak etme Allah ın izniyle bişey yoktur canim :)

selam bende ikiz annesi olucam allah nasip ederse şu an 26 haftaya girmek üzereyim 24 . haftada 670 gram biri 640 gramda biriydi inşallah zamanında ve iyi bir kiloda doğarlar isim ne düşünüyosunuz benimkilerin ikiside kız bir kızım daha vardı allah izin verirse 3 kız olacaklar inşallah biz bir türlü isim bulşamadık hala:)))
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kızlar Merhaba. Doğum yapan arkadaslara hayırlı olsun. Inşallah bebekleri sağlıklıdır. Bende artık 15.haftya doğru gidiyorum. Bende çok merak ediyorum.30 lu haftalar nasıl olacak.gerci şimdiden Karnım büyümeye başladı ama.bende biran önce kutuların kucağıma alayım istiyorum sağlıklı sıhhatli. Bulantısı nispeten geçti gibi.ama öksürüğü ve bel ağrım var.yani her dönem birsey çıkıyor. Kızlar birde size birsey sormak istiyorum. Siz cinsiyeti ne zaman öğrencinin. Bana en son doktor birisine kız gibi dedi ama.bende birini kız gibi birini de ara renkte bişeyler almaya başladım da.malum kıymetli bebekler ve ilk olunca insan herseyden gözü kalıyor. 16.haftada randevu var.cinsiyetleri belli olur mu.hastane çıkışını falan ona göre almak istiyorum da.cok uzattım yine.herkese iyi aksamlar
Canım bana dr 12. haftada kız-kız dedi 17. haftada erkek-erkek olarak kesinleşti:KK16:
merhaba arkadaşım benim de tek yumurta ikizi biraz tedirginim bende aynen senin gibi 12. haftada öğrendim ikiz olduğunu ve monokoryonik diamniyotik denildi 15. haftada aradaki zarı göremedi doktorum ve mono- mono dedi ve çok riskli olduğunu söyledi senin durumun neydi ve neler yaptın paylaşırsan sevinirim :44:
Canım benimkiler mono-di ydi.Çok şükür sağlıcakla 37 de doğum yaptım. mono-mono daha riskli eğer öyleyse ama sen hiç merak etme. Rabbime emanet onlar. İnşaallah sağlıcakla kucağına alırsın kuzularını:KK16:
selam bende ikiz annesi olucam allah nasip ederse şu an 26 haftaya girmek üzereyim 24 . haftada 670 gram biri 640 gramda biriydi inşallah zamanında ve iyi bir kiloda doğarlar isim ne düşünüyosunuz benimkilerin ikiside kız bir kızım daha vardı allah izin verirse 3 kız olacaklar inşallah biz bir türlü isim bulşamadık hala:)))
Hoşgeldin canım, aşağıda İkiz anneleri paylaşım alanı var, tablodan bakabilirsin kim ne isim koymuş kuzularına. Sen de ismini ekletebilirsin istersen listemize :KK16::KK1:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353
Kizlarr ikiz bebislerinizi normal yollami kaldiniz tedavi ile mi??
Canım ben normal yolla tek yumurta ikizlerime hamile kaldım. Tek yumurta ikizlerinde kalıtsallık önemli değil.Ailede olup olmaması önemli değil yani.:KK16:
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum foruma çok şükür 19+4 olduk ben bebislerin hareketlerini 1 gün hissediyorum 1-2 gün hissetmiyorum aranızda böyle olan varmı normalmis gerçi ama yinede evhamlanıyorum dr.um 20. Haftadan önce hissetmessin dedi ♡♡
Canım maaşallah büyümüşsünüz.:nazar:Hafta olarak şu anda hareketlerinde git gel olabilir. Haftan ilerlesin ellerini ayaklarını tutacaksın, o kadar hareketli olacaklar ki.:KK52: Daha ileri haftalarda yerleri daralacak yine azalacak hareketler. Tam hissetmeye başladıktan sonra günde 10 kez hissedersen herşey yolunda demektir. Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin sizlerin de hamileliğini.:KK16:

zerum listede baş köşedesin inşaallah hayırlı haberlerle gel canım.:KK3:
kaderiya canım senin adın yok tabloda ama 36. hf içindesin takvimine göre. Rabbim sana da hayırlı doğumlar nasib etsin.:KK3:
aksu ve cansu canlar dularımız sizinle ve kuzularınızla. Rabbime emanet olun inşallah.:KK16:
Mrsbeyaz ve Seybil hazır olun anam sıra size geliyo.:KK52::KK52::KK52:

Slm kizlar..bugun doktora gittim..cok sukur buyuk bi sikintimiz yok ama kuzularim artik rahimden beslenemiuolarmis karin cevreleri zayif cikiyo..en gec 2 haftaya dogum gorunuyo..artik vucudum besleyemiyo kuzularimi yani..sulari iyi direnc yok ama kuzularim gelmek istiyolarmis..dua edin 2 hafta daha kalsinlar ins..

Canim burayi birakamiyirum bi suru yeni hamilemiz var sorulari var..bende cok sey ogrendim brdan onlarin da ihtiyaclari var diye..

Canim bulantilar azalinca zaman hizlaniyo biraz merak etme...tadini cikar simdi donup bakinca hamileligim bitmek uzere diye huzunleniyirum..ileri haftalarda sorun bitmiyo ki bu suru yeni sikinti..o yuzden saglikla hamileligini yasamaya bak..

Allah yardımcın olsun herşeyin hayırlısı canım, sağlıkla gelsin yavrular

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar çok şükür bende bebişlerimin kalp atışlarını duydum Allahım ne güzel bir duyguymuş
ikiz bebek bekliyorum biraz riskli ama inşallah ikisinide kucağıma almak nasip olur:nazar::nazar:
inşallah sizler gibi ilerler de gebeliğim birazcık rahat ederim :KK16::KK16:

iyi günler arkadaşlar 23. haftamda ikiz erkek bebişlere hamileyim fakat 3 gündür herhangi bir hareket hissetmiyorum normalmidir sizce?normalde hafif hafif hissediyordum[/QUOT Canim ben daha önceden diğer arkadasada yazmistim bu haftalarda bebek hareketleri çok istikrar göstermez bende sizin gibiyken kaç kez panik yapip acile gittim ama drum her seferinde bebekler küçük olduğu için her hareketini hissetmrzsin dedi.26-28 fen itibaren sayarsin hareketlerini demişti için rahat etmiyorsa hemen bi acile gidip USG ile baktirabilirsin ama bi sorun yoktur bence.
Canim öncelikle hayirli olsun Rabbim tamimina erdirsin isim konusunda bizde cçok kararsisiz hergun değişiyor ben kiza zeynep naz düşünüyorum oğlana henüz bulamadik
slm kızlar çok şükür bende bebişlerimin kalp atışlarını duydum Allahım ne güzel bir duyguymuş
ikiz bebek bekliyorum biraz riskli ama inşallah ikisinide kucağıma almak nasip olur:nazar::nazar:
inşallah sizler gibi ilerler de gebeliğim birazcık rahat ederim :KK16::KK16:
Hayirli olsun canim inş saglikli ve güzel bir hamilelik gecirirsin.

Canımm, sağlıkla büyüsün kuzucukların. Çabucak toparlanıp evinize gelsinler inşallah.
Nasıl durumları? Sen nasılsın?
Benim dikisler aciyo nektarimm gidemiyorum hep yarin olsun giderim diyorum ama hic kuvvetim yok bide bu sagma isi makineyi steril isim uzun suruyo hic dinlenme vaktim olmuyo.suan durumlari normal duzeyde duyilsr oksijen veriliyo ciger gelistirici olmadi icin.senin son duum nasil bebekler arasindaki fark kapandimi? Bide benim fark coktu kilo olarak yari yariyaymis

Zeynepcim bisey soylemiyorlar ama dr bi tanidigimiz 34haftalik olmadan durumlari iyi olsa bile ciksrtmszlar dedi nekadar dogru bilmiyorum su an 32haftalik oldular kucuk de sute baslasa cok sevinicem insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm benm herşey şyi olcak .kuzucuklar sağlıkla evinize gelecek inşallah annesi. Sen şuan iyice enerji depola. Enerjiye çoookk ihtiyacın olcak. Cnm benm

Benim dikisler aciyo nektarimm gidemiyorum hep yarin olsun giderim diyorum ama hic kuvvetim yok bide bu sagma isi makineyi steril isim uzun suruyo hic dinlenme vaktim olmuyo.suan durumlari normal duzeyde duyilsr oksijen veriliyo ciger gelistirici olmadi icin.senin son duum nasil bebekler arasindaki fark kapandimi? Bide benim fark coktu kilo olarak yari yariyaymis

Cansucum tekrar hayırlı uğurlu olsun bebislerin.rabbim en kısa zamanda yuvalarina dönmeyi nasip etsin ins.ciger ignesini doktorun mu vurmak istemedi,yoksa sen mi?bnm doktorum herşey yolunda die vurmadı bu haftalarda.senin öncesinde sıkıntın fln varmiydi?acilma yada sancı gibi.

Slm kizlar doktorum bebisleri 38 haftaya kadar almior dururlarsa cok degil mi risk olmaz mi bebisler icin.36 hafta bitti 37 nin icinde olcam yarin 10 nisana alsin istiorum ama almior kendileri gelmezse bakalim artik

Slm kizlar doktorum bebisleri 38 haftaya kadar almior dururlarsa cok degil mi risk olmaz mi bebisler icin.36 hafta bitti 37 nin icinde olcam yarin 10 nisana alsin istiorum ama almior kendileri gelmezse bakalim artik

Almasın canım bırak buyusun bebıklerın.ben de 38+0 da aldılar gelmeye nıyetlerı yoktu. Ikı gune bır kontrole gıde gıde bı sıkıntı olmadı.ne kadar buyurse o kadar ıyı gercı hayvan gıbı sut ıcıyolar. Sut yetmıyor. Sonra sarılık olmuyolar.sımdı kımse ınanmıyo benımkılerın ıkız olduguna tek bebeklerden bıle ırıler.

Almasın canım bırak buyusun bebıklerın.ben de 38+0 da aldılar gelmeye nıyetlerı yoktu. Ikı gune bır kontrole gıde gıde bı sıkıntı olmadı.ne kadar buyurse o kadar ıyı gercı hayvan gıbı sut ıcıyolar. Sut yetmıyor. Sonra sarılık olmuyolar.sımdı kımse ınanmıyo benımkılerın ıkız olduguna tek bebeklerden bıle ırıler.

Sagol canim cok zor yerimden kalkamiorum kac kilo dogdu bebisleer senin.bende en son 38 e kadar beklettircem

X