2014 ikiz anneleri

Kizlar hastane cantasini ne zaman hazirlamak lazim?doktorum hersey normal diyo 28den sonra ciger ignesini tedbir amacli yapalim diyo ama kararsizim.birde bu haftalarda agrilarin tavan yapmasi normalmi?

herkese merhaba ikiz anneleri :) ben de adayım kısmetse, şimdi sorum şu neler alarak başlamalıyız alışverişe ben bir uçtan hazırlamak istiyorum bişeler ama... düşük riskim dewam ediyor cinsiyetlerini bilmiyorum bir sürü sebebim var daha beklemem için ama bişeler almazsamda aylığım ölesine gidiyor... ilk aşamada neler almaya başladınız kızlar..

Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı inşallah..

Mrb canim hayirli olsun ikizlerin biz ilk alisverisi 25 haftalıkken yaptik istersen cinsiyetler inin belirlenmesini bekle illa almak istiyrsanda unisex ürünlerden tercih edebilirsin biz ilk etepta hastane cikislari battaniyeler vs tekstil ürünleri aldk gecen hafta dolaplari geldi oyun parkini simdilik 1tane aldk zamanla herşey aliniyor Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

çok tşk ederim cnm, aslında bende öyle düşünüyorum bir yandanda para atamıyorum kenara şöyle taksitli bişeler alsamda ödense mantığındayım, artık dediğin gibi bekleyeceğim, ilk gittiğimizde tek demişti bebek odası alayım diye düşündüm sonra ikiz olduğunu öğrenince açıkcası kararım değişti katlanabilir park yataklardan mı alsam acaba sen ne yaptın oda olayını ??
amin inşallah hayırlısıyla alırız kucağımıza..

Kizlar hastane cantasini ne zaman hazirlamak lazim?doktorum hersey normal diyo 28den sonra ciger ignesini tedbir amacli yapalim diyo ama kararsizim.birde bu haftalarda agrilarin tavan yapmasi normalmi?

Canim biz 30 haftanin icindeyiz hala hastane cantam bi köşede hazir değil içine gerekli olacak herşeyi aldk ama henüz bi çanta hazirlamadm 28. Haftada ciğer geliştiricisi bende yaptrdm bi sorunum yoktu ama tedbir amaçli yaptitdik agrilar her donem oluyor bir günüm bir günümü tütmüyor bir bakiyosun kendimi iyi hissediyorum bi bakiyosun her yerim agriyor yasadigin adet agrisina benzer sanci değilse korkma rahim büyüdüğü için agrilar normal Dr bana boyle demişti.

Canim biz oda olayini çok arastirdik hazir bebek odasi takimlarinin dolaplari küçük hem de fiyatları çok yüksekti bizde kullanisli bir dolap yaprirdk sanayide içinin nazil olacagini kendimiz cizdik birde sifonyeri yaptirdik park yataklar kullanisli diye ondan aldik simdilik 1 tane fiyatları fikrin olsun diyesşöyle dolap 1000 lira sifon yeri 200 lira park yatak 320 lira toplamda 1500 falan tuttu hazir bebek odalari 3500 civarindaydi ve dolaplari küçüktü besikleri çok yer kapliyordu .

Canim cantaya ne koncak bakmadim daha ama ikiz olunca sundan fazla koy dedikleri bisi varmi.agrilar yanlarimda ve karnimin ust kisminda yirtiliyo sanki.igne icin haftaya gittigimde rahmin uzunluguna gore karar verir galiba.hersey yolunda diodu,insallah hep boyle devam eder.

Bebisleriniz hayirli ugurlu olsun,saglicakla kucaginiza alin ins.ben cinsiyetleri kesin belli olana kdr bi kac parca ara renklerde zibin almistim.20haftadan sonra yavas yavas bakmaya basladik.24.hafta gibi yatak ve hastane cikislarini aldik.park yatak 2adet ve ikeadan sifonyer aldim 5li.gayet kullanisli 270tl gibiydi.gerci biz buyuk esyalari aldik.anneannemiz giysi kismiyla ilgilendi.bizde taksitleri hmn bitsin diye erken aldik.rabbim insallah kullanicagmiz gunleride gosterir bize

slm kızlar nasılsınız size bişe sormak istiyorum ben 8 haftalık hamileyim ilk zamanlar doktora gittigimde bana tek demişlerdi dün gittigimiz doktor ıkız dedi bebgın yanında bı es var dedi bi tanesi digerine göre daha gelişmiş kalbi feln atyordu digeri daha küçük 6ncı haftamda gittigimde bişey yoktu sizinde basımıza böyle bişe geldi mi

Bence hazırlamaya basla canım yıka ütüle hem zaman istiyo hemde güç :)
Canım cinsiyetleri belli olunca al bence eşyalarını ama istersen kendine gecelik pijama sabahlik takımı alabilirsin..birde yataklarına bakabilirsin..ben ahşap beyaz yatak aldım o yüzden cinsiyet sıkıntısı yoktu..
Canım oluyo senin yaşadıgın gibi yaşayan arkadaslar var..biri küçük oluyo sonra yetisiyo kardeşine..ins ötekinin de kalbini duyarsınız Rabbim nelere Kadir..

inşallah o günleri görürüz :)

Benimde ilk birini gordu kesenin sonra ya kanama alani yada ikiz olcaklar dedi.10gun sonra gittigimizde ikisininde kalbi atiyodu ama aralarinda 1hafta vardi.
Beyazcim 33oldugunu gorunce sasirdim masallah ne kdr cabuk gecti zaman.ama eminim bu aralar sana gore pek gecmiyodur.canim nelerden cok koymak gerekli biraz fikir verebilirmisin.emzik biberon fln hangi marka aldin

valla ben 29 da hazırladım canım kapının önünde duruyo bir iki eksik kaldı onlarıda alınca arabaya taşıycam:)

canım cinsiyetleri bi belli olsun bence öyle başla daha da çok küçüklermiş allah bağışlasın :)

valla ben 29 da hazırladım canım kapının önünde duruyo bir iki eksik kaldı onlarıda alınca arabaya taşıycam:)

Canim ya emzirme yastigina fln gerek var mi?ne kaldi eksiklerin ben bibakim ne gircek cantaya ona gore eksikleri belirleyim.dun pijama takimi aldim 80tl3lu takim. Pahalimi aldim uygun mu karar veremedm

amin cnm inşallah, bizde öle beşikler battaniyeler kıyafetler hepsini sağ olsun annemler yapacak ama bizde bişeler alalım diyoruz merak heyecan işte :) inşallah sağ salim alırız bende park yatak düşünmeye başladım ilerde 7-8 yaşlarından sonra beğenmezler genç odası alırız diye düşünüyorum inşallahh..

bnmde geldi cnm 5. haftamda gittim tek kese dediler, annemi arayıp şaka yapmıştım hadi iysin ikiz anneannesi oluyorsun diye sonra şaka şaka demiştim :)) aradan bir hafta geçti doktorumu değiştirdim ikiz dediler :)) bu kez aNNEMİ DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIRAMADIM :)) çok şükür şanslı anneleriz biz, inşallah sağ salim alırız yavrularımızı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…