2014 ikiz anneleri

Merhaba arkadaşlar. Çok şükür sağlıcakla doğum yaptım.:KK16: Bugün evimize geldik ama kuzularımızın kan şekeri düşük olduğu için bakım ünitesinde bırakmak zorunda kaldık. Küvözde değiller sadece beslenmeleri kontrol altında ve serumla glukoz desteği veriliyor. Rabbim bu günlerimizden alkoymasın. Tek tek isimlerinizi anamasam da çok dua ettim herkes için. Rabbim hepinize sağlıklı sıhhatli doğumlar nasib etsin. Bebeklerim ve doğumum hakkında detaylı bilgi için bakınız aşağıdaki linke :KK52::KK52::KK52:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353

Gozunaydin canım yavrularını en kisa zamanda yanına alırsın inşallah Allahin izniyle darısı bizlereAllah anali babali büyütmek nasip etsin.

kızlar dpgum yaptım biri normal biri sezeryan oldu son anda pozisyon degiştirdi ve acil seEryana alındım kiloları normal dogan 2650 digeri 2830 dogmuş agrılarım başladı

Canim Gozunaydin Allah bagislasin son anda dönmesi de ilginç sana iki duyguyu da yasattilar demek.Allah anali babali büyütmek nasip etsin

Merhaba arkadaşlar. Çok şükür sağlıcakla doğum yaptım.:KK16: Bugün evimize geldik ama kuzularımızın kan şekeri düşük olduğu için bakım ünitesinde bırakmak zorunda kaldık. Küvözde değiller sadece beslenmeleri kontrol altında ve serumla glukoz desteği veriliyor. Rabbim bu günlerimizden alkoymasın. Tek tek isimlerinizi anamasam da çok dua ettim herkes için. Rabbim hepinize sağlıklı sıhhatli doğumlar nasib etsin. Bebeklerim ve doğumum hakkında detaylı bilgi için bakınız aşağıdaki linke :KK52::KK52::KK52:

kızlar dpgum yaptım biri normal biri sezeryan oldu son anda pozisyon degiştirdi ve acil seEryana alındım kiloları normal dogan 2650 digeri 2830 dogmuş agrılarım başladı

gozunuz aydın kızlar bebeklerınız ve sızın sağlıklı olmanıza cok sevındım.ınşallah mıs kokularını alarak sağlıkla rabbım buyutmenızı nasıp eder. dualarınız ıcın Allah razı olsun .ınşallah bızlerde sağlıkla 37-38 haftaları goruruz.bebeklerımı tedavı yoluyla rabbım nasıp ettı sımdı tek duam onları zamanında sağlıkla kucaklamak...

canım 2 yıl önce yine tüp bebek yöntemi ile hamile kalmıştım ikiz gebelikti 8 haftalıkken birnin kalp atışı durdu sonrada sürekli kanama derken bu şekilde 20.haftaya ulaşmıştık bu seferde erken suyun boşalması ile sunni sancıyla doğum yaptırdılar.Çok zor günlerdi.Genetik tahlilleri yaptırdık bende kanda pıhtılaşma sıkıntısı varmış tüp bebek dr ne yazıkki bu testi yapmamıştı.Bebekte her hangi bir genetik sorun yoktu.Şimdiki hamileliğimde günl
k kan sıvılaştırıcı iğne yapıyorum.Şimdiye kadar şükür ciddi bi sıkıntım olmadı.Sana tavsiyem bütün tahlillerini yaptır.Eşin ve senin genetik kromozom tahlillerini yaptırın önce bu kaybının sebebini öğreninki aynı sıkıntıyı bi daha yaşamayın.Toparlandıktan sonra yeniden denersiniz inş.Ben 2 yıl sonra yine tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ikizlerime.Rabbim sana daha yakın bi zamanda daha sağlıklı hamilelikler nasip eder inş.

Canimm ins benimde tum tahlillerim temiz cikar. Ins bir kan pihtilasmasi sorunuyla atlatirim. Bende cok zor gunler geciriyorum.. ins Allahim herkese nasip eder saglikli dogumlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim hayırlı olsun öncelikle..cok cok gecmis olsun senin için iki zorluk olmuş ama nasip saglikla doğmuşlar ya buna da sukur..

canım geçmiş olsun maşalllah yavruların kiloları çok iyi sağlıklılarda allah bize de nasip etsin kaç kilo gitti doğumda,süt hemen geliyor mu ben bunları merak ediyorum

Gelmiş gecmis olsun canim :KK16: gozunuzaydin... sag salim kavusmussun yavrularina ikisi de yanindadir insallah.. iki turlu dogumu birden yasamissin Allah'in izniyle gececek agrilarin da insallah... :KK16:

aman yarabbim maşalllah üçünüzü de kiloları da çok iyi küvezdeler mi canım inşallah bol uyku gazsız günler ve bol süt diliyorum:)))

hayırlı olsun canım sağlıcakla büyüt yavrularını

birdileksin maşallah cnm:nazar::nazar::nazar: rabbim hayırlı ömürler yazsın...

kızlar bgn 50 mg şeker yüklemesi yaptrdım 150 çıkmş üst sınır 140 sorun olurmu sizlerin hamileliği ileri dönemlerde bnmkinden bilginz varmı:KK48:

Canim yaniyor... bebeklerimi kaybettim.gectigimiz cuma cinsiyetlerini ogrenmeye gittik esimle. Birden icime bi sikinti dustu. Hayirolsun dedim. Doktorun yanina giderken cok heyecanli ve mutluyduk. Yattim ultrasona bakildi... biri oturuyordu digeri yatiyordu. Masallah dedik. Ama hic hareket yoktu. O kadar cikolata ve su ictim sirf hareket etsinler diye.. bosunaydi... kalp atislari duyulmadi.. bismillah dedi tekrar bakti tekrar
.... salladi karnimi bi daha bakti.
Yoktu iste ikisindede ses yoktu. Genele baktilar. Gelisim geriligi ve kafa tasinda su toplamasi vardi bebeklerimin. Radyolijiye indik iki doktor daha gordu yoktu... gunlerce karnimda iki olu bebekle yasamisim.. gunlerce hareket etmesini bekleyerek. Gunluk doldurarak..
Ertesi gun yatisim yapildi. Sancilar verildi vajinal muanelr yapildi bagirta bagirta.. kabus gibi normal dogum yaptim. 17 haftalikti ama kabus gibiydi... oluyorum sandimm . Kac kez nobet gecirdim... ellerim kitlendi acamadilar. Karbondioksit verdiler. Kapatip burnumu. Ya aksami lohusa odasina ciktim.. bos besik hosgeldin bebegim yazilari heryerde.. sirf bayan hemsirelee var diye.. rahat edeyim diye. Ya pskilojim ..
Hala agliyorum hickiriklara boguluyorum. Tek duam ben sonlandirmadim. Ben karar vermedim . Allah verdi allah aldi. Suan evdeyim.
1 hafta raporluyum.

Lohusa gibi kanamalarim var
Paket paket ilaclarim

Ama bebeklerim yok artik karnimda.

Pataloji sonuclarini bekliyorum
3 ay sonra genetik test yaptircaz.

Bir sene icinde tekrar dusunuyoruz

Ama ya aynilarini tekrar yasarsam

Allah dusmanimin basina vermesin

Ben artik aranizda yokum canlarim

Belki bi mucize olurda ikizim olursa seve seve donecegim araniza ...

:KK43:(((((((( rabbim sana sabırların en büyüğünü versin...içim yandııı...Seni cennetin en güzel yerinde iki melek bekliyor olacak sabırlar dilerim arkadaşm

:KK43:(((((((( rabbim sana sabırların en büyüğünü versin...içim yandııı...Seni cennetin en güzel yerinde iki melek bekliyor olacak sabırlar dilerim arkadaşm

Sagol canim. Allah razi olsun.ins tekrar donecegim araniza...

Mrb arkadaslar kismet olursa inşallah bende ikiz annesi olacam.henüz cok yeni insallah ilerleyen haftalarida görürüz benim 7 haftada gecen hafta bulsnti cok şiddetli idi doktor zofran verdi ve serum verdi Bulanti biraz hafifledi.bugün zofran i kullanmadim fazla bulanti olmadi bu sefer taktim bi sorun mu var diye:KK43:(cok endiseliyimm..gerci hala bise tuketemiyorum aclik nedir bilmiyorum ama .

Budurumu yasamam normal mi sizce
antik deniz hayırlı olsun çok çok sevidim Allah isteyen bekleyen herkese nasib eylein inaallah.... bizim oralarada bekleriz:) evlat sahibi olmak isteyenler grubuna canım çok çok sevindim.....

Çok sagolun dualariniz desteğiniz beni çok mutlu etti ve duygulandirdi :KK43: 5 martta sezeryan oldum. Ne korktugum kasilma nede rahim ağzi kisalmasi buna sebepti, oğlumun haftasindan geri olduğu tesbit edildi doppler vs derken kordon da direnç cikti, ve böyle bir durumda onu her gecen gun riske atacagimiz söylendi, tabi bu noktada doktorlara güvenmekten başka şansınız kalmıyor...
Oğlum 720 gr, kızım ise 1200 gr dünyaya geldiler. Henüz çok minikler ama ben inaniyorum saglikla evimize dönecegimiz günlerde gelecek... Yolumuz zor ama sonu güzel olacak Allah'ın izni ile... Rabbim size daha güzel haftalarda doğum nasip etsin . dualarinizda bizi hatirlamaniz şuanda en fazla ihtiyacimiz olan şey.... Allah hepinizin yardimcisi olsun..

Aksucum gözünaydın doğum yapmışsın, kaçıncı haftada yaptın canım, benimde erken doğum riskim var. Allahım bebişlerine sağlık versin en kısa zamanda sağlıkla evinize dönün canım inşallah

birdileksin maşallah cnm:nazar::nazar::nazar: rabbim hayırlı ömürler yazsın...

kızlar bgn 50 mg şeker yüklemesi yaptrdım 150 çıkmş üst sınır 140 sorun olurmu sizlerin hamileliği ileri dönemlerde bnmkinden bilginz varmı:KK48:
Benim 50 lik yuklemem 147 çıkmıştı canım. 100 lük yaptılar sınırı geçtiğim için. Ama bi sorun yok dediler normal çıktı sonuçlar. Diyet filan da vermediler canım.

Telefondan girdiğim için tek tek yazamadım arkadaşlar, hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için. Rabbim sizlere de hayırlı doğum nasil etsin. Benim kuzular hala bakım ünitesinde ler. Şekerleri henüz düzene girmedi. Inşallah en kisa zamanda kucagimiza gelirler. Herkese musmutlu hamilelikler :KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba bende pazartesi sabahi doğum yaptım..36.haftanın ilk günüydü solunum konusunda bı sıkıntı yaşamadık ama yinede şuan küvözdeler gözetim altındalar durumları gayet iyi bi sıkıntılaır yok h.içi çıkacaklar büyük ihtimal önlem amaçlı çocuk doktoru öyle karar verdi süt sağıp gönderiyorum 2 gündür içiyorlar mamayla birlikte zor bi durum ama durumları iyi oldugu için yinede moralim iyi...bizde durumlar böyle..:nazar:

kızlar merhaba bende pazartesi sabahi doğum yaptım..36.haftanın ilk günüydü solunum konusunda bı sıkıntı yaşamadık ama yinede şuan küvözdeler gözetim altındalar durumları gayet iyi bi sıkıntılaır yok h.içi çıkacaklar büyük ihtimal önlem amaçlı çocuk doktoru öyle karar verdi süt sağıp gönderiyorum 2 gündür içiyorlar mamayla birlikte zor bi durum ama durumları iyi oldugu için yinede moralim iyi...bizde durumlar böyle..:nazar:
Canım aynı günde doğum yapmışız desene :KK16: Maasallah çok sukur sen de atlatmissin sağlıcakla. Benimkiler de hastanede kontrol altında. Ben de toparlanmaya çalışıyorum kuzular gelene kadar. :KK16:
Bu arada doğum bilgilerini yaz diğer topige sen de anneler tablosuna çekelim. :KK16:

Son düzenleme:
X