2014 ikiz anneleri

bende johnsons baby kullanıyorum tatlım. ırsi diyorlar evet benim annemde cok catlak var o yüzen cok korkuyorum

benimde bir kaç hareket oldu gibi ama tam emin değilim bende. eşimde farketti hatta.

ama iki gündür üç gündür tık yok yine :))

Canım 36. haftanın başı erken degilmi dogum yapmak için bi sorun yoksa biraz daha dursun

Kızlar Sedef söylemiş zaten bende aksu için dua edin diye yazmak icin girmiştim..evet kuzuları küçük daha ama dogması anne karninda kalmasından daha iyi oldugu için boyle bi karar verilmiş..cok sukur yasam sınırını geçtiler nerdeyse 29 oldular..dua edelim kuzuları ve aksu için ins hersey guzel olacak ins..

Canım 36. haftanın başı erken degilmi dogum yapmak için bi sorun yoksa biraz daha dursun

benim 2.doğum olduğu için ve ilk sezaryan oldugu için doktor oyle karar verdi ama bakalım cuma günü ne diyecek..bende sıkıldım baya artık bi doğsunlar artık dıyorum bi biraz daha dursunlar diyorum...aynı duygular içindeyizz

okuyunca çok kötü oldum ve aglıyorum şimdi. onun yazdıklarını temmuz agustos tup bebek topıgınden hep okudum. benım hep kanamam oldu hep ağlardım bana çok moral verdi. Allahım ınsallah aksunun bebeklerını bagışlasın iki yavrusuda sağsalim kucagına gelsin. ben 5 tane ayetel kürsi okudum. ne olur onun ıcın 40 ayetel kursıyı tamamlayalım. allah yardımcın olsun aksu.

Allah yardımcıları olsun inşallah...aksu da bebekleri de sağ salim olurlar inşallah...

Yok canım bende kanama yada düşük riski olmadi.bebekler arasında 2 haftada bir kilo farki çıkıyor şimdilik aralari açılıyor ama gelişim geriliği değil dedi

Anladım canım hakkında hayırlısı olsun.sag salim alalımda kucagımıza gerisi önemli deil

Kızlar aksu ıcın ımkanı olanlar amenerrasulu okuyabılır mı? Arapça ya da türkçe farketmez. Sonuçta duamız yerıne ulasır ınsaallah. Allah razı olsun sımdıden hepınızden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…