2014 ikiz anneleri

Kızlar aksu ıcın ımkanı olanlar amenerrasulu okuyabılır mı? Arapça ya da türkçe farketmez. Sonuçta duamız yerıne ulasır ınsaallah. Allah razı olsun sımdıden hepınızden...

ben üç tane hem arapçasını hep türkçesini okudum. aksucum inşallah üçünüz sağsalim çıkacaksınız ve yavrularına kavuşacaksın. biz ne zor günlerden geçtik. sen de sıkıntılı gebelik geçirdin rabbim herkesin kuzusunu korusun

Kizlarrrrr aksuya ne oldu ne dogumu yaaaa okuycam ayetel kursiyii dua edelimmmm...bi haber alan yazsin litfenn 29 oldu cok sukur ignesinide vurundu bebislerr sag salim gelsinnn insallahhh anne ile beraberrrr
...

Aksu.... Allah yardimcin olsun canım. İnşallah kuzularinla saglikli sihhatli bie şekilde evine cikarsin. Kizlar aksu nerde doğum yapıyo biliyo musunuz

Kızlar Sedef söylemiş zaten bende aksu için dua edin diye yazmak icin girmiştim..evet kuzuları küçük daha ama dogması anne karninda kalmasından daha iyi oldugu için boyle bi karar verilmiş..cok sukur yasam sınırını geçtiler nerdeyse 29 oldular..dua edelim kuzuları ve aksu için ins hersey guzel olacak ins..

Beyazcim hber varmi aksudannn ????

Bende okudum şimdi ALLAHIM yardımcısı olsun yavrularını ona bağışlasın inş.
Canım ben okuyorum inşallah hemen Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
ben üç tane hem arapçasını hep türkçesini okudum. aksucum inşallah üçünüz sağsalim çıkacaksınız ve yavrularına kavuşacaksın. biz ne zor günlerden geçtik. sen de sıkıntılı gebelik geçirdin rabbim herkesin kuzusunu korusun
Kizlarrrrr aksuya ne oldu ne dogumu yaaaa okuycam ayetel kursiyii dua edelimmmm...bi haber alan yazsin litfenn 29 oldu cok sukur ignesinide vurundu bebislerr sag salim gelsinnn insallahhh anne ile beraberrrr
...
Çok sağolun kızlar, Allah razı olsun hepinizden...
Kızlar uyuyamıorum artık agrılardan gögüs kafaslerim batıo uykusuzum :KK43:((
Canım çok normal artık. Sabır az kaldı inşaallah...

günaydın kızlarrr
bugün yine baş ağrısıyla uyandım . Tam atlattım bu migreni derken :KK43:(( Rahata kavustum derken yine baş ağrısıyla uyandım...

Ama yinede çok mutluyummmm cuma günü yani yarından sonra kontrolümüz var bebişleri görcez Allahın iziniyle ve cinsiyetlerini öğrencez.

Şimdiden kız ismi buldum iki tane kız olursa.

Bir kız bir erkek olursa da bulduk sayılır.

Veee bugün inşallah lierac jel elimde olcak netten sipariş vermiştim.

Sabırsızlıkla bekliyorum inş işe yarar.

Karnım kocaman oldu şimdiden. Göbek deliğim bile şekil değiştirdi.

16 haftalığım ama sanki 7 aylık gibiyim.

Allaha sükür çatlama olmadı su zamana kadar . Tabii bu saatten sonra çatlamayacak değil.

İnş çatlamam kızlarrr :KK43:((
Ben de mustelanın çatlak kremini kullanıyordum ama doktorum çatlak kreminin ultrason görüntülerinin kalitesini bozduğunu çünkü cildin yapısında değişiklikler yaptığını söyledi. Bu yüzden 20.haftada ayrıntılı ultrason bakılana kadar ben de kestim çatlak kremini sürmüyorum. Sadece kakao yağı veya nemlendirici sürüyorum çünkü cilt geriliyor ve pullanma oluyor. Doktorum fazla kilo alırsan ve cilt yapın yatkınsa hangi kremi sürersen sür çatlayacaktır dedi. Çatlak oluşmasını istemiyorsan çok kilo almamaya bak, tatlı ve hamur işlerinden uzak dur dedi.

Ben de mustelanın çatlak kremini kullanıyordum ama doktorum çatlak kreminin ultrason görüntülerinin kalitesini bozduğunu çünkü cildin yapısında değişiklikler yaptığını söyledi. Bu yüzden 20.haftada ayrıntılı ultrason bakılana kadar ben de kestim çatlak kremini sürmüyorum. Sadece kakao yağı veya nemlendirici sürüyorum çünkü cilt geriliyor ve pullanma oluyor. Doktorum fazla kilo alırsan ve cilt yapın yatkınsa hangi kremi sürersen sür çatlayacaktır dedi. Çatlak oluşmasını istemiyorsan çok kilo almamaya bak, tatlı ve hamur işlerinden uzak dur dedi.

Canlar meraba
Bencede hangısını sursen farketmez bende 35 e kadar dayandım.badem kakao ne varsa surdum dedım ıse yaradı catlamadım ama 35. haftada kol gıbı catlak,

Kızlar aksu doğumdan çıktı ama cok bilgim yok sadece simdilik iyi olduklarını yazmış..cok sukur..gerisini kendi yazar ins..

slm kızlar nasılsınız?uzun zaman oldu çoğunuzun doğumu olmuştur şimdi doğum yapan arkadaşlar gözünüz aydın olsun tabi benimde yapmamış arkadaşlar Allah yardımcınız olsun...

biz evimize geldik çok şükür...iki küçük canavarın annesiyim artık...benim sincaplarım gögsümü hiç tutmadılar sütüm olmadı sağarak azıcıkda olsa vermeye çalıştım...mamayla besleniyorlar uykusuz gecelerim çok oluyor gurbatteyim yardım edenimde yok:KK43::KK43::KK43:

Kızlar Aksu doğum yapmış yanlış anlamadıysam... Haberim yoktu, çok şaşırdım okuyunca. Ani oldu sanırım...
Allah sağlık sıhhat versin ona da yavrularına da... İyi olmalarına sevindim, çok şükür :nazar:

Slm arkadaslar pazartesi dogum yaptim.2 perensesimiz oldu rabbimin izniyle.1740 gram civari ikiside. Emme problemi yasiyoruz gibi 2 saat kadar kuvozde kaldilar.suan evdeyiz.rabbim yavrularimizi saglikli sekilde kucaga almayi nasip etsin ve olsnlari bizlere bagislasin amin

Slm arkadaslar pazartesi dogum yaptim.2 perensesimiz oldu rabbimin izniyle.1740 gram civari ikiside. Emme problemi yasiyoruz gibi 2 saat kadar kuvozde kaldilar.suan evdeyiz.rabbim yavrularimizi saglikli sekilde kucaga almayi nasip etsin ve olsnlari bizlere bagislasin amin

ayyyy maşallahhhh darısı bizlere inşallah süt için daha erken pes etme bence gelebilir sağmaya devam et bol uyku sağlık sıhat diliyorum

X