2014 ikiz anneleri

Masallah canım kuzuların ne guzel beklediler..artık kavuşma zamanı:) allah kolay bi dogum nasip etsin ins..
Darısı doğum bekleyenlere vakitli sağ salim dünyaya gelsinler.
Bebeklerim 3400 ve 2800 olarak doğdu. Küçük olan 4 saat kadar kuvezde kaldı ciğerlerden tamamen suyu atamadı diye.
Şu an yanımdalar çok şükür yarın evimize gidecez inşallah.

Masallah canım kuzuların ne guzel beklediler..artık kavuşma zamanı:) allah kolay bi dogum nasip etsin ins..
Bebeklerim 3400 ve 2800 olarak doğdu. Küçük olan 4 saat kadar kuvezde kaldı ciğerlerden tamamen suyu atamadı diye.

Bebişlerim iyi 3800 ve 2800 olarak doğdu. Doğumum spinal ve epidural kombine oldu çok rahat gerçekten rahat tavsiye ederim.
Sütüm henüz yok sadece renksiz sıvı geliyor onla emziriyor. Emzirdikçe gelirmiş süt. Çok azacık aptamil verdik o da kan şekerleri düşüp sarılık olmasınlar diye doktor söyledi.
Hepinizi öpüyorum darısı başınıza vakitli sağlıklı ve hayırlı evlatlarınız dünyaya gelsinler.

Bebişlerim iyi 3800 ve 2800 olarak doğdu. Doğumum spinal ve epidural kombine oldu çok rahat gerçekten rahat tavsiye ederim.
Sütüm henüz yok sadece renksiz sıvı geliyor onla emziriyor. Emzirdikçe gelirmiş süt. Çok azacık aptamil verdik o da kan şekerleri düşüp sarılık olmasınlar diye doktor söyledi.
Hepinizi öpüyorum darısı başınıza vakitli sağlıklı ve hayırlı evlatlarınız dünyaya gelsinler.

Kızlar biri 3400 diğeri 2800

Canım masallah cok sevindim..bizim yetimize de kokla kuzuları..

Gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün maşallah kiloları cok iyi darısı başımıza :)

Çok şükür canım, çok sevindim adına. Geçmiş olsun, ne diyelim bundan sonra sağlıcakla büyüt kuzularını. Öptük sizi kocamaann:KK16::21:
Bu arada artık ismini doğum yapanlar listesinde görücez ne güzel. Darısı başımıza inşaallah.:KK49::KK49:

Hayırlı olsun canım, maşallah :nazar: Allah analı babalı büyütsün yavrularını...

Biz geldik kizlarrr
Hala hastanedeyiz minisleri buyutuyoruz inşallah. Burda olmak insanı yoruyor ama napalım hersey bebeklerimiz için:KK16::KK16:
Sizler nasilsiniz Insallah herşey yolundadır:KK16::KK16:
Aksucum süre ve tesbihlerden 100er adet okudum Rabbim kabul eylesinnn:KK16::KK16:

Hoşgeldiniz canım, hastanede olmak zordur mutlaka ama bebişler için herşeye katlanırız :KK16: İyi olmanıza sevindim :KK9:

tamam:) yeniyim beni mazur görün lütfen forum yetkilileri:)
benim doktorum hiçbirşey demiyor hep bakıyor sağlıklı normal herşey diyor herhalde olsa bir şey söyler yani dimi riske atmaz yani
canim burdan cevap vereyim dedim burdan devam edelim diye..hersey normal ne guzel sen yine şüphe duyduğun bi durum olursa paylasmaktan çekinme gerekirse doktoruna sor..ins sonuna kadar sorunsuz gideriz :)

Canim gözün aydiiin :KK16: Maşallah kilolari da gayet iyi... Allah anneli babali saglikli mutlu uzun bir ömür nasip etsin kuzularina... Darisi vakitli saglikli bir şekilde hepimizin başina...

Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----125--------125------- 300-----300 Okudu

Esalales----100--------100------100------100 Okudu

Seybil------

Asbelove--- 100-------100--------100-----100 Okudu

Glaze-------

Mrsbeyaz-- 40-------40------- okudu

Emha------ 50-------50-------150----------150

Alexandra-----

Allah kabul etsin kızlar....

Merhaba arkadaslar bugun kalp atislarini dinlemeye guttik mucizelerimin..hayatimda duydugun en guzel sesti...ama kalbim buruk dondum hastaneden ikizlerimden biri gelisememis..kardesini yanliz birakmis..artik ikiz anne adayi degilim;(( rabbim kalan bebegimi saglikla bana bagislasin insallh.doktor digerini vucut kendisi yok edecek dedi.hayirlisi icim cok acidi ama kalan bebegim icin uzulmemeye calisiyrum

Hoşgeldiniz arkadaşım :)
Nasılsınız,minişlerin nasıl?büyüyorlardır inşallah.hastane ortamı eve benzemesede,hayırlı sonuç için değer arkadaşım.inşallah sizde iyi haftalara ulaşıp,kavuşacaksınız.Allahım hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.
Buyuyorlar inşallah zuzucum inşallah şu 3-4 haftayı da anlatalım diye dua ediyoruz napalım hersey onları sağlıkla hayırla kucağımiza alıp evimize gitmek için aminnnn:KK16:
arkadaslar hepinizden Allah razı olsun bugun ölçüp 2.5 eger altına duserse riskli dedi gecen hafta 3.76 idi bu hafta çok gezip tozdum hiç dinlenmedim.
Gul senin kaç. rahim ağzı
Canim şimdi yatıyorsun devamli ki sıkıntı olmasın dualarım seninle bebislerimiz sabırlı bizim daha buyuyecekler :KK16:
Maasallah subhanallahh ne güzel haberler bunlar bugün evinize de gidiyorsunuz doya doya koklarsin minnoslarini:nazar::nazar:
Hoşgeldiniz canım, hastanede olmak zordur mutlaka ama bebişler için herşeye katlanırız :KK16: İyi olmanıza sevindim :KK9:
Çok şükür canim buyusunler kocaman olsunlar insallahh zamanında sağlıkla kucaklarimiza alalım:KK16:
Merhaba arkadaslar bugun kalp atislarini dinlemeye guttik mucizelerimin..hayatimda duydugun en guzel sesti...ama kalbim buruk dondum hastaneden ikizlerimden biri gelisememis..kardesini yanliz birakmis..artik ikiz anne adayi degilim;(( rabbim kalan bebegimi saglikla bana bagislasin insallh.doktor digerini vucut kendisi yok edecek dedi.hayirlisi icim cok acidi ama kalan bebegim icin uzulmemeye calisiyrum
Canimm Allah sabır versin inşallah diğer bebişin büyüyüp kocaman olacak annesini hiç uzmeyecek senin stres yapmaman gerek diğer bebeğin için o yüzden biliyorum zor ama sabırlı olmaya kendini uzmemeye çalış olur mu dualarım seninle:KK16:

Amin canım üzülme vardır bi hayır veren de allah alan da..allah korusun ikisi de gelişmeyen oluyo bak kuzunun birinin pit pit larını duymussun ne guzel..hersey Allah'ın takdiri..

Amin canım üzülme vardır bi hayır veren de allah alan da..allah korusun ikisi de gelişmeyen oluyo bak kuzunun birinin pit pit larını duymussun ne guzel..hersey Allah'ın takdiri..

Buyuyorlar inşallah zuzucum inşallah şu 3-4 haftayı da anlatalım diye dua ediyoruz napalım hersey onları sağlıkla hayırla kucağımiza alıp evimize gitmek için aminnnn:KK16:

Canim şimdi yatıyorsun devamli ki sıkıntı olmasın dualarım seninle bebislerimiz sabırlı bizim daha buyuyecekler :KK16:

Maasallah subhanallahh ne güzel haberler bunlar bugün evinize de gidiyorsunuz doya doya koklarsin minnoslarini:nazar::nazar:

Çok şükür canim buyusunler kocaman olsunlar insallahh zamanında sağlıkla kucaklarimiza alalım:KK16:

Canimm Allah sabır versin inşallah diğer bebişin büyüyüp kocaman olacak annesini hiç uzmeyecek senin stres yapmaman gerek diğer bebeğin için o yüzden biliyorum zor ama sabırlı olmaya kendini uzmemeye çalış olur mu dualarım seninle:KK16:

kizlar sagolun allah razi olsun.elden ne gelirki digerinin saglikli gelismesi icin dua edecegiz insallh..rabbimin takdiri

bende öyle düşünüyorum canım ama benim sorun kalitesi hangisi daha ii acaba bambu falan öle şeylere bakcam ilçedeyiz pek seçenek yok internetten de dokunmadan almak istemiyorum işte öle bu gidişle ya alamıycam yada dandik bişey alcam:)))))

canım ben çogu eşyayı english homedan aldım.3 yaş bornozu aldım mesela.çok kaliteli tavsiye ederim.
dogduklarından beri sevi bebe aziz bebe kullanıyorum.onlar da çok kaliteli yüzde yüz pamuklar.aziz bebe pahalı ama sevi bebe çok uygun.istanbuldaysan beylikdüzünde migros avmnin arkasında fabrika satış magazası var ben herşeyi oradan alıyorum neredeyse.ama ilçedeyim dedigine göre istanbulda degilsin.

X