2014 ikiz anneleri

topiğimizde rahim ağzı kısalıp 2.5 olan arkadas kimdi?
bugun doktora gttik 2.5 dediyatak istrahati verdi dua edin ne olur

Bahsettiğin arkadaşı hatırlayamıyorum canım ama yatarak,dikkat ederek iyi haftalara ilerlersin inşallah.tabii bol su içmeyi de ihmal etme bence.geçmiş olsun çok,Allah şifa versin

Kızlar günaydın bugün tam 37+6 olduk hastaneye gidiyorum oğluşlarıma kavuşacam Allah'ın iziniyle saat 11.00 sezeryana alacaklar. Hepinizi öpüyorum dualarınızı bekliyorum.
:KK52: Canim ben bunları yazarken sen Allahin izni ile kuzularinin mis kokusunu çekmişindir bile içine... Maşallah sana da bebişlerine de inşallah agrisiz rahat bir doğum ve lohusalik geçirirsin. Hepimize Mevlam senin haftalarini görmeyi nasip etsin...
Sagolun kızlar,evlatlarim icin yeterli gelemiyomusum gibi bu tetkik doktor konusunda.gitigim k.dogumcunun esi cekecek detaylimizi insallah sorunsuz ve guzel gecer dua edin cokca
İnşallah Canim güzel haberlerini bekliyoruz :KK16: detayli cidden heycanli oluyo bi o kadar da güzel...
Hoşgeldin canım allah tamamına erdirsin inş...benim 16 da bitti bulantılarım çubuk kraker ve sade sodanın içerisine limon sıkıp içmek iyi geliyordu kilo bile versen önemli değil korkma bebiklerine bişiycik olmaz kusmadan bulantıdannnnn:KK16:

Geçen sene yaptırmıştım bn ztn o zaman 5 yıl koruyuculuğu var demişlerdi anlamadımkiii sorucam doktoruma gidince sizede sölerim ne dediğini..

Allllllaaaaahımmmm ne güzellll yaaaaaa darısı başımıza inşşşşşşşş:KK16:
Sağlıkla kucağuüına alırsın inş dualarımız seninleeeeeeeee:KK16:
Geçen sene yaptirdiysan hiç gerek yok bildiğim kadariyla, bana da doktor son 5-10 yil içinde vurdurmuş muydun dedi bende 4 sene falan önce yaptirmiştim. Bende bile bir koruyuculuğu var herhalde ki doktorum bunu sormadan gerek yok gibi yapmıştı zaten...
Merhaba arkadaslarr Allah izin verirse bende ikiz annesi olucam :KK16:
Hayirli olsun Canim gözün Aydin, hoşgeldin aramiza :KK16:
Hayırlı olsun canım sağlıkla al inşallah kucağına...

Selam kızlar şeker yüklemem vardı bugün sabah gittim enerji içeceği gibi bişey verdiler diğerlerine göre daha iyi

Beklerken tansiyonum düştüm ve gözlerim kararıp yattım.136 çıktı açlık dikkat etmem lazım biraz umarım herkes iyidir.
Tokluk kaç çıktı Canim? Doktorun ne dedi? Açlik ne kadar önemli acaba bana aç gelme dediklerine göre açliga bakamayacaklar. Daha önce Saglik ocaginda bakilmisti normaldi ama onu bilmiyo bile kendi doktorum. Saniyorum senin aç kalmamaya dikkat etmen lazim... Pteside bana bakilacak inşallah cikmaz birşey :18:
Yarın kontrolümüz varr:KK36:holeyyy bebişlerimi görücemmm.
inşallah diğerinin cinsiyeti belli olur artık.
bir kızımız kesin hadi bakalım diğer bebiş sıra sende göster :KK9:
çok heyecanlıyım.
Canim pek Nazli cikmiş diğeri :KK1: inşallah Rabbim gonlundekini versin....
Selam hanimlar.hayırlı günler herkese.biz iyiyiz cok şükür yuvarlaniyoruz :) subatin ilk haftasi tekrar kontrolumuz var bakalim belki tarih verir belki bir muayene daha.dr tarih konusunda cok sırcı sanirim 1 gun oncesi gel keselim dicek :) hayirlisi Rabbimden.
Eylül ne durumda en son iyi olduğunu evde oldugunu okumustum.inşallah herşey yolundadir ve vaktini doldurur bebisleri.
Ayy yaklaşti maşallah tuana senin de :KK16: inşallah en hayirli zamanda kucaklarsin, bizi haberdar etmeyi unutma ...
kızlar ben ıkızlerıme tup bebek yontemıyle kavusum cok sukur... benım akıntım var kullandıgım fıtılın fazlası gelıyor ve su gıbı bı akıntım oluyo... cok sukur kanamam yok bu akıntıdamı tehlıkelı tup bebekle ıkızı olanlar sızdede oldumu?:26:
Canim su gibi akıntı ilk başta oluyor, kotu kokulu yeşilimsi koyu sarımsı akinti önemli... Fitilin de fazlasi geliyor hatta bazen top olarak dönüyo:KK1: sen mümkün olduğunca ileri itip 1-2 saat yatmaya çaliş evde olduğunda o zaman daha az çıkar... :KK1:
Geçmiş olsun Canim ya sürekli yatmaya calis , gül'un bir ara kisaydi ama onun 24. Haftalar falandi. Senin haftalarinda herhalde bir miktar kisalmasi zaten normal sende iyice dikkat et... Bu arada daha önce kaçti? Alttan mi ölçtüler? Kisalma sebebi ile ilgili birşey dediler mi acaba kasilman sancin falan mi oldu ki ?

Biz geldik kizlarrr
Hala hastanedeyiz minisleri buyutuyoruz inşallah. Burda olmak insanı yoruyor ama napalım hersey bebeklerimiz için:KK16::KK16:
Sizler nasilsiniz Insallah herşey yolundadır:KK16::KK16:
Aksucum süre ve tesbihlerden 100er adet okudum Rabbim kabul eylesinnn:KK16::KK16:

Hoşgeldiniz arkadaşım :)
Nasılsınız,minişlerin nasıl?büyüyorlardır inşallah.hastane ortamı eve benzemesede,hayırlı sonuç için değer arkadaşım.inşallah sizde iyi haftalara ulaşıp,kavuşacaksınız.Allahım hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.

aminn canım evet çok düşünme ve kurma.. ben cok yıprattım kendımı bu yuzden.. olsun oyle yada boyle buyuyecekler.. belkı en ıyılerını alamayabılırız ama ıyı bırer anne ve baba olmak için elımızden gelenı yapmalıyız..aynen haftalar gectıkce ınsan kendını daha rahat hıssedıyor.. ben yenı dr dan geldım 36 yada 37. hafta dogum olur dedı. zaten sezeryan olacak dedı.. hersey yolunda sukur.. umarım senınkılerden de hayırlısıyla ıyı haberler alırız canımm:nazar::nazar::nazar:

Insallh canimm saglik sihhatle kucagina aliriz hrpimiz.ikizler 36.haftadan sonra dogumu beklesin diyorlar ama elinden geldigince gec olsun gelisimini tamamlasin insallh.evet sezeryandan baska caremiz yok:KK66:) benim kontrolde bugundu ama esim cok merak ettigi icin yarin beraber gitmeye karar verdik.bizede kesin dogum tarihini verecekmis bakalim yarin ola hayrola.bi iltihap sorunum vardi idrar yollatimda gecen hafta lokosit 28lerde cikmisti .dun tekrar yaptirdim testi lokost 10-12 yaziyr sukur duamus ama bitmemis:KK66: ilac icemiyrum su icemiyrum bakalim doktor bu sonuca ne diyecek..

kızlar ben ıkızlerıme tup bebek yontemıyle kavusum cok sukur... benım akıntım var kullandıgım fıtılın fazlası gelıyor ve su gıbı bı akıntım oluyo... cok sukur kanamam yok bu akıntıdamı tehlıkelı tup bebekle ıkızı olanlar sızdede oldumu?:26:

Canim oncelikle rabbim meleklerini saglikla kucagina almayi nasip rtsin insallh .bende tup bebe ile ikizlerime hamile kaldim.progesteron fitil kullabiyrum bende oda kayip kayip geliyrdu ben hep fitildir diyr dusundum ama bunun idrar yolu enfeksiyonu olabilecegini hic aklima gelmemisti meger bendeki akinti bundanmis.canim doktoruna bu akintidan bilgi ver .bi idrar tahliliyle butun dusuncelerin bitecektir.icin rahat edecektir.idrarinda yanma kasinti ve akinti idrar yolu enfek.na isaret.ama sadece fitil olduguna eminsen bisey diyemeyecgim..bence doktorunla paylas yada saglik ocagina git idrar tahlili yapsinlar icin rahat etsin tatlim

Merhaba Arkadaslar, öncelikle herkesin yavruları vakti zamanında hayirlisiyla gelsin. Anne babalarını sevindirsin insallah. Ben de ikiz bebeklerime 30+0 hamileyim. Öğretmenim ve ikinci donem bası ücretli zne ayrılacağım insallah. Uzun zamandır takip ediyorum paylaşımlarınız, dualarınız cok rahatlatıyor. Bebekleri erken dogan arkadaslara da Allah yardım etsin saglicakla büyüsünler, yavrularına kavuşsunlar. Bu arada dogum listesi vardı. Linki atabilir mısınız?

Son düzenleme:
Ama sizlerinki bayaa olmus az kalmis kavusmaniza ne guzell biz daha yolun coookk basindayizz :KK31::KK31:
Canım bende senin gibi geldigimde herkes cok büyümüş geliyodu bana:) simdi de hala oyle gelenler var tabi ama vakit çabuk geciyo..tadını çıkar bol bol..
Selam hanimlar.hayırlı günler herkese.biz iyiyiz cok şükür yuvarlaniyoruz :) subatin ilk haftasi tekrar kontrolumuz var bakalim belki tarih verir belki bir muayene daha.dr tarih konusunda cok sırcı sanirim 1 gun oncesi gel keselim dicek :) hayirlisi Rabbimden.
Eylül ne durumda en son iyi olduğunu evde oldugunu okumustum.inşallah herşey yolundadir ve vaktini doldurur bebisleri.
Eylül iyi canım annesi geldi en son sanırım onlarla birlikte vakit geçiriyo..
Canım akıntı normal ama akıntın kokulu olursa ve yanma olursa doktoruna danış..
Canım rahim ağzı değişken bise biraz dinlen ins düzelir..gece yatarken ayaklarını biraz yükseğe koy..ikiz hamilelik demek dinlenme hamileliği demek zaten..

Merhaba Arkadaslar, öncelikle herkesin yavruları vakti zamanında hayirlisiyla gelsin. Anne babalarını sevindirsin insallah. Ben de ikiz bebeklerime 30+0 hamileyim. Öğretmenim ve ikinci donem bası ücretli zne ayrılacağım insallah. Uzun zamandır takip ediyorum paylaşımlarınız, dualarınız cok rahatlatıyor. Bebekleri erken dogan arkadaslara da Allah yardım etsin saglicakla büyüsünler, yavrularına kavuşsunlar. Bu arada dogum listesi vardı. Linki atabilir mısınız?
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=669353 Masallah canım baya büyümussunuz siz her zaman bekleriz buraya linki yazdım basa..

Insallh canimm saglik sihhatle kucagina aliriz hrpimiz.ikizler 36.haftadan sonra dogumu beklesin diyorlar ama elinden geldigince gec olsun gelisimini tamamlasin insallh.evet sezeryandan baska caremiz yok:KK66:) benim kontrolde bugundu ama esim cok merak ettigi icin yarin beraber gitmeye karar verdik.bizede kesin dogum tarihini verecekmis bakalim yarin ola hayrola.bi iltihap sorunum vardi idrar yollatimda gecen hafta lokosit 28lerde cikmisti .dun tekrar yaptirdim testi lokost 10-12 yaziyr sukur duamus ama bitmemis:KK66: ilac icemiyrum su icemiyrum bakalim doktor bu sonuca ne diyecek..

canım ılaclarını ıhmal etme , su cook onemlıymıs.. bende fazla ıcemıyorumm.. normalde su ve sut cok seven bırıydım.. ama gebelıkte bunlar resmen ezıyet oldu ozellıkle süt )= bende dun aksam ates-terleme-ıshal oldu .. cok fena gectı gecem.. bugun ıyıyım sukur.. dr ıdararda bulanıklık gordu evet yanma var dedım bıraz.. monurol verdı tek doz.. aksam onu yapıcam... duzelırım ınsallah.. ılk zamanlarda da olmustum.. yıne bu ılacı verdı ıyı gelmıstı.. kendımıze bakmamız lazım valla .. senınde hayırlı haberlerını alırız ınsallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ılaclarını ıhmal etme , su cook onemlıymıs.. bende fazla ıcemıyorumm.. normalde su ve sut cok seven bırıydım.. ama gebelıkte bunlar resmen ezıyet oldu ozellıkle süt )= bende dun aksam ates-terleme-ıshal oldu .. cok fena gectı gecem.. bugun ıyıyım sukur.. dr ıdararda bulanıklık gordu evet yanma var dedım bıraz.. monurol verdı tek doz.. aksam onu yapıcam... duzelırım ınsallah.. ılk zamanlarda da olmustum.. yıne bu ılacı verdı ıyı gelmıstı.. kendımıze bakmamız lazım valla .. senınde hayırlı haberlerını alırız ınsallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canim suya karistirilan bi ilac vardi.bende onu kullandim sonrada hap vermisti iki gun kullandim kanama yapti biraktim suda icemiytum ictigim gibi cikariyorum.ne yapacagim bilmiyrum sivi bisey almiyor midem;((

Canım öncelikle hayırlı olsun ikizlerin, inşallah hayırlısıyla kucağına da alırsın.akıntı konusuna gelince benimde,çoğu arkadaşımızında oldu o dediğin jelin yada fitilin geri gelmesinden.kanaman yada lekelenmen yoksa sorun olmaz diye biliyorum ama sen yinede doktoruna da bi sor istersen,için rahat eder.
cok saol canımmmm evet bı dahakı gıtmemee sorucamm canım:KK16::KK16:
Canim oncelikle rabbim meleklerini saglikla kucagina almayi nasip rtsin insallh .bende tup bebe ile ikizlerime hamile kaldim.progesteron fitil kullabiyrum bende oda kayip kayip geliyrdu ben hep fitildir diyr dusundum ama bunun idrar yolu enfeksiyonu olabilecegini hic aklima gelmemisti meger bendeki akinti bundanmis.canim doktoruna bu akintidan bilgi ver .bi idrar tahliliyle butun dusuncelerin bitecektir.icin rahat edecektir.idrarinda yanma kasinti ve akinti idrar yolu enfek.na isaret.ama sadece fitil olduguna eminsen bisey diyemeyecgim..bence doktorunla paylas yada saglik ocagina git idrar tahlili yapsinlar icin rahat etsin tatlim

ewt haklısın canımm ben bı danısayım dr uma:KK16::KK16:

Öncelikle Amiiiinnn... Hoşgeldin Canim Maşallah baya yol almisiniz darisi 36. Haftalarina... İzin almanda iyi olmuş artik hem dinlenirsin hem de doğum sonrasi için enerji toplarsin inşallah :KK16:

arkadaslar hepinizden Allah razı olsun bugun ölçüp 2.5 eger altına duserse riskli dedi gecen hafta 3.76 idi bu hafta çok gezip tozdum hiç dinlenmedim.
Gul senin kaç. rahim ağzı

X