2014 ikiz anneleri

Sezeryanda da bebeklerin pozisyonunun önemli olduğunu bilmiyordum. Sonuçta ayni işlemi yapamiyolar mi uyumasan da belki sen panik olma diyedir. Bilgisi olan arkadaşlar yardimci olur Canim...
Haftaya çarşamba mi kaç haftalik oluyorsunuz. Rabbim yardimcin olsun sağlikla kucakla kuzucuklarini...

Allah yardimcisi olsun Canim?inşallah bebisler sagliklidir kuveze girerler sanirim ama çabucak toparlansinlar Allah'in izni ile... Güzel haberlerini bekliyoruz...

9.haftadayım 10. hafta dedi bu yalnış mı girdim acaba. ama hesaplattığımda 10 ağustos diyor ultroson görüntüsündede 9. haftadayım. anlamadım :44:

Kaderiya, canım ben bu hafta başından beri raporluyum. Doğum iznim başlamadı henüz. Geçen cuma iş yerimde son günümdü. Allah'a bin şükür, kazasız belasız bu güne geldik. Aman kızlar, rapor aldığımdan beri çok rahatım. Karnım eskisi gibi sık sık kasılmıyo. Bel ağrılarım çok azaldı. E sinir stres de azaldı. Maşallah tabi hepsine Rapor şansınız varsa hemen alın. Dediğin gibi hiçbişey kuzulardan kıymetli değil.

Eylül, korkuyorum senin için. Yani bişey olmaz, inşallah hepimiz 36 ları görcez ama rapor alsan nolur? bak ben de sen gibi yok sınav haftası geçsin, yok bilmem ne diye bekledim, sonra idrar yolu enfeksiyonu çıktı geçen cuma, eeeh dedim, evden çalışırım. şimdi evden çalışıp gönderiyorum. sen de rapor al lütfen. ben raporu aile hekimimden aldım bu arada. kadın çok iyi davrandı Allah razı olsun. hemen verdi. sen de al bak gitme. çok yakın haftalarımız, artık çok zorluk yaşıyorum ben eminim sen de yaşıyosundur. bel ağrıları, el ayak şişmesi falan... çok zor artık ders mers. lütfen rapor al.

Sen daha dur kuzum, neler neler göreceksin, o göbek ne şekillere girecek inanamazsın

25 yaşındayım canım:)bilmem,kafaya koydum bidaha yaparsam 30 dan sona yapacam:)

Sedef, gençken yap kız bi tane daha biz eşimle akıllanmadık, bu kuzular 2 yaşına gelsin, bi daha falan diyoruz ama bakalım tabi kısmet...

Canım selam. Aynı şeyleri ben de yaşıyorum. maalesef artık bol bol yatmamız gerekiyor bizim. lütfen fırsat buldukça dinlen. ben çok faydasını görüyorum.

Gribi hala aşmaya çalışıyorum ben de... Kızlar asıl mesele ateş, aman ateşe dikkat edin. Bi de doktorum demişti ki eğer ateşle birlikte titreme olursa, mutlaka gel dedi. o zaman virüs kana geçer,bebeklere ulaşırmış Allah korusun, aman dikkat.

Günaydın canlar, 524. sayfaya geldim şükür.
Ufak ufak sizleri yaşamak müthiş, iyi ki varsınız...

Ben de okumaya çalışmıştım canım olmamıştı. Allah sabırlar versin sana :)

Kızlar ya diş etlerim kanamaya başladıağzımda kan tadı var hep

Sedef'im benim diş etlerim var ya haftalardır oluk oluk kanıyor. büyük bi problem mi ki bu???

AYyy ben çok heyecan yapıyorum bu doğum haberlerine... bi de gözlerim falan doluyo ya çok komik ya üfff zaten çok sulugözüm...

Canım ben antibiyotik kullanıyorum idrar yolu enfeksiyonu için şu an. doktoruna danış mutlaka..

Allah'ım yardımcısı olsun arkadaşın. ayy dua edelim kızlar. Yine şükür 30 u geçmiş ama yine de daha kalsa iyiydi bebişler.

selam kızlar birşey dikkatimi cekti galiba birçoğumuz öğretmen ben de kanamadan dolayı hastanede yattıktan sonra 2 hafta gitmedim okula 1 haftada 2.yazılılarımı yaptım bugün yine 3 günlük rapor aldım heryerim ağrıyor dün td aşısı yaptırmıstım üstüne bir de oksuruk olunca okula gidecek halim kalmadı yakında müdürüm beni norm fazlası göstercek diye korkuyorum

9.haftadayım 10. hafta dedi bu yalnış mı girdim acaba. ama hesaplattığımda 10 ağustos diyor ultroson görüntüsündede 9. haftadayım. anlamadım :44:

Doğrudur Canim. 9+ diyince artik 10. Hafta olmuş oluyor. Yani diyelim ki 9+2'sin . 9 haftan bitmiş 10. Haftadan 2 gün altmışın, o zaman 9+ kaç olursan ol 10. Hafta diye geçiyor hepimizin öyle... Bi fazlasini söylüyorsun pek de güzel oluyo

Canım ters olmasıyla ne ilgisi varki?ikizler zten genelde ters durur.spinal olcak benim.
Haftası gzl canım,yaşam sınırını geçmişler inşallah bebekleri...rabbiö yawrularını ona bağışlasın
Seni bugün panik gördüm:)sakin ol bak kasılma yaşamayan yok aramızda.haftasonunu bekle derim ben canım,ne kaldı zaten eşinde görsün,sende boşuna panik yapıp bebeklerşde strese sokma annesi:))
Yok canım şimdilik 2 yeter dşyorum allah olmayana versin:)5 sne sonaki aklım ne olur bilemem:)

Bu arada kızlar ben kendime 40 numara ayakkabı alcam(

Canım, benim de ayaklar şişti, kocaman oldu ama almicam ayakkabı. şimdilik evdeyim zaten, bi tane botumun bağcıklarını gevşettim, sığmaya çalışıyorum içine... senin de az kaldı ama sen bilirsin, alma istersen. hiç mi olmuyo eski ayakkabıların?

Canim calismak zorundayim ne yapayim.keske evde olsam hiccc sesim cikmazd inanki.is yerinde herkesten oyle utaniyrumki .surekli wc deyim.yetisemeyip ortaligi batiricam diye korkuorum..eksi seyler biraz midemi yatistiriyr ama caresi yok simdilik.aksucum leblebi ve ayvayi deneyecegm canim insallh iyi gelir

37 olmuş oluyor canım..dualar için Allah razı olsun buradaki tüm arkadaşlarla beraber inş.. Bebeklerimizi hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin hayırlı sağlıklı ömürler versin hepsine..

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

Kizlar ben dogumyaptm bebeklermden biri 1650 gram dogdu sagljkli ama dusk kilolu olduguicin kuvoze alindi digeri 3100gr doktorumda bu farka sasti ultrasonda hep2 kilo ustu gornyrdu dua edin bzm icin agrimd oldu valla epudralde olsa zormus

Canim sukurler olsun bebeklerine kavustun üzülme sakin canim bebegin toparlanacak annesi sagligi yerinde bak masallahh

masallah maşallah geçmiş olsun canım 4 gözle seni bekliyoduk sağlıklı olmaları yeter benim arkadaşımında ikizleri var kızı 1250gr doğmuştu o da kuvozde kaldı şimdi maşallahı var ayyyyyyyyyyy çok sevindim handecim allah analı babalı büyütsün nezaman çıkcanız kaç gün kalır diyo dr lar kuvozde olsun ya bak sağlıkla ayrılcanız oyyy kuzucuklar

tatlımm hayırlı olsun bebişlerin.küçük bebişini de bir an önce kucağına alırsın inşallah

cok sükür Rabbim nasip etmiş canım sana bu günü inşallah zayıf bebeğimizde en kısa zamanda kardeşine yetişir hayırlı saglıklı evlat olurlar.strese girme ki sütün geri cekilmesin komsum doğum yaptı 2 gün sütü gelmedi agrısı da coktu cok sukur 3. gün hersey yoluna girdi.Rabbim yar ve yardımcın olsun

Zar zor oluyo canım belki almam idare ederim.

Fark hakikaten şaşırtıcı canım.diğeride 3100 çıkmıyodu ultrasonda.olsun canım sağlıklılarya annesi zayıf olana kilo aldırır:)

tatlımm hayırlı olsun bebişlerin.küçük bebişini de bir an önce kucağına alırsın inşallah

Rabbim miniklerinle sag salim ewine donmeyi nasip etsin canim cok sukur kurtuldun darisi basimiza ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…