2014 ikiz anneleri

Hadi yaa:) neyse hastanede daha güvende olursun ins..kuzularım 28 e gelse diyodun bak cok sükür ins 34 leri de göreceksiniz..hastaneden yazabilirsen iyi olur arasira..merak ederiz seni..ben sürekli telefondan giriyorum mesela alışında kolay geliyor..ins iyi haberlerini bekliyoruz canım..
Bende aynı sebepten 3. Ay decavite geçtim..hatta gecen esim 3 eczane gezmiş bulamamış decavit.. bi eczane de muadili diye Elevit vermiş esim de ne bilsin almış gelmiş dedim ben bunu icmem..çöpe gitti yani yazık esim de diyo bastan söyleseydin keske diye:) ben söylemiştim aslında ama unutmuş coktan:) sanırım herkes decavite geçince elevitler kalmış decavitler bitmiş eczanelerde:)

Yok canim ishal yapmadii hepp ayniii durumumm;-);-)

Gogsen bey dedi basla dyee canim dger doktorumda basla demistii...karnimdaki kasilmalarada iyi geldiii....

Eweett yaaa elevitte domuz yag varmis diye duydum ama soyle dyim gangi ilacta yokki kizlarrrr..domuzun yagindaki bi enzimm bu ilaclarda kullanilirmiss bu bogaz antibiyotikleri hep onlardan yapiliyoo yurt disindaki ark. demisti ilac snynde calisiyoda..

Elevitte e vitamini için kullanılıyormuş canım yani altı üstü bi vitamin onun için şüpheye dusemicem..hayati bi durum yok ki..kiytirik vitamin hatrına da içilmez..decavit güvenli sonuçta tadı kötü ama önemli degil:)

Yok canim ishal yapmadii hepp ayniii durumumm;-);-)

Gogsen bey dedi basla dyee canim dger doktorumda basla demistii...karnimdaki kasilmalarada iyi geldiii....
Anladim Canim. Bu karnimdaki kasılmalara çok canım sıkılıyor ( akşam oldu yine başladi... Bende içeyim bari, Canim adini yazmamisin bide sabah akşam açlık tokluk fark ediyor mu nasil kullaniyorsun...
Canim dışındaki jelatin için kullaniliyormuş domuz kemiği tozuydu sanirim. Bilmeyip içtiğimiz çok vardir ama bile bile de içmesek iyi olur hem muhadili de var.

canımRabbim yardımcın olsun inşallah sterse girme bol bol dua et gözetim altında insan daha rahat oluyor en azından hergün göreceksin duyacaksın bebeklerini.acaba su içmenin bir faydası var mıdır doktorun birşey dedi mi?hayırlı haberlerini bekliyoruz

Ya pek çok kez konuşuldu ama kusura bakmayin ben yine karistirdim hangi magnezyum daha iyiydi?? Ve nasil kullanicam, aç tok gece sabah,?
Doktorun etkisi ıspatlanmamiş dedi ama herkes içiyo gibi iki gündür de kasilmam çok en azindan böyle zamanlarda alirim. 10 gün sonrada doktor kontrolum ona da hem ilaci hem kasilmalari sorarim...

Dün kambur yürüdüğümü yazmiştim bu arada sen magnezyum içiyor musun canım?

Vallahi canim benim antalyadaki doktorum 12inci haftada kasik agrim vardi doktorum magnezyum vermisti gercektende iyi geliyordu gunde 2kere bu gittigimiz dojtorda sadece demir ic dedi bende demiri icemiyorum ictigim hayat zehir oluyor bana anlamadim gitti zaten bu gittigimde cok iyi bilinen prof

Benim ictigim magnormdu benimde bu ara kasilmam cok bendemi icsem acaba

Evet canım bizim durumumuz biraz fazla riskli iki tane bebek taşıyoruz kolay mı... o korku bende hala var canım 13.haftada yaşadım bende Rabbim bizi ve minnoslarimizi korusun
Canimsin geçecek bugünlerde ben devamli evde olduğum için net paketi almamistim ama bugun böyle olunca tarifemi değiştirdim net paketi de aldım ama 2-3gun sürer dediler bi kaç gün sabredecgim artık sonra kurtulamayacaksiniz benden
bu saate kadar hicbiseyim yoktu hatta eşime ben moral verdim o derece yani binbirturlu kötü senaryo yazdı azcık ama az önce çantamı son eksikleri koyarken artık eşimle birlikte yatamayacagim geldi ve başladım ağlamaya kocis zor süsturdu sanırım bir bahane ariyormusum ağlamak icin
Su içinde bu haftalardan sonra etkilemez diyorlar canım dr.lar ama ben icecegim tabi nolur nolmaz

Canım bizimki de aynı senin gibi, zarlar çok ince. Bazen birbirine geçmiş halde görüyoruz oğlanları. Geçen seferki muayenede doktor ölçüm bile yapamadı. Kimin kafası hangisi, bacaklar hangisinin bulamıyorum ki dedi.

Yerim senin Monokoryonik-Diamniyotik ikizlerini

Ye bizi teyze ye

Canım senin adına sevindim desem inanır mısın? Ben de diyorum ki şoyle 30 haftayı geçelim bizi de alsınlar hastaneye orda bekleyelim. OOoh ekmek elden su gölden..Her gün bebişlerini gör. Kalp atışlarını dinle.ooh ne güzel.İnsan emin ellerde hissediyo kendini. Ama bi de eşimiz yanımızda olabilse. İnsan özlüyo ne yalan söylim. 6 gün yattım geçen sefer ama ziyarete geldiğinde nasıl boynunu büküyo koca bebek. Ama napalım artık. Bebeklerimizin sağlığı için dayanıcaz. Rabbim başka sınavlar vermesin. Bu arada ikizin için ayrı seviniyorum canım çünkü çok şükür 28 haftayı doldurduk. İnşallah en az bir 6 hafta daha dayanırsak çok iyi olacak.
Ama şunu da unutmuyoruz, önce Rabbime emanetiz gerisi boş. Dualarımızdasın teyzecik. Benim oğlanlarla bol bol dua edicez size.Hayırlıs haberlerinizi alırız inşaallah. Biz de yarın kontrole gidiyoruz kısmetse.

Neyseki biz başından beri Decavit kullanıyoruz. Sağolasın canım yine de uyardığın için.

Canim doktorun bebeklerin kilosunu söyledi mi

Biz de 1000. sayfaya adımızı yazdırdık.

Kızlar bu arada bizim için Cuma büyük gün. Neden mi? Çünkü kariyerimin son noktası olan Yüksek Lisans eğitimim için son final sınavlarım için Ankara-Sakarya arası küçük bir seyahat yapmak durumunda kalıcaz. Yarın kontrolümüz var, doktorumuzla da konuşup özel aracımızla tıngır mıngır gitmeyi planlıyoruz. İnşallah bir aksilik çıkmaz da sağ salim gider geliriz. Eğer başarabilirsek sağlıcakla tabi, önümüzdeki aylarda hem çocuk hem kariyer yapmış olacağım

Benim ictigim magnormdu benimde bu ara kasilmam cok bendemi icsem acaba
Valla daha önce iyi geldi diyosan en adindan agrin kasilman olduğunda icebilirsin ben öyle düşündüm. Canim bu iki magnezyum arasinda bi fark vardi sedef biliyordu? Görünce yazar herhalde

Şimdiden başarilar Canim darisi başima benim de bu iki hafta finallerim var ama hiiiç çalisamiyorum kafa göbişte hayirlisi artik...

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim....

İsim .........Ayetel kürsü.....Nas-Felak......Ya Şafi....Ya Mübdi

Aksu81----45--------45------- 66-----66 Okudu

Fpmk--

Esalales----

Seybil------

Asbelove---

Eylül------

Glaze-------

Mrsbeyaz--

Nektar------

Alexandra------

Allah kabul etsin şimdiden kızlar... Arada hatirlatmak için güncellerim, sizde isterseniz okudukça söyleyin ekleyim :16 :

Son düzenleme:
Kızlar ben magnorm değil,diasporal kullanıyorum günde iki kere.banada bu topikten biri galiba kuzeydi:)diasporal daha iyi demişti açıklamasınıda yapmıştı:)tok karnına kullanıyorum ben genelde

Kızlar ben magnorm değil,diasporal kullanıyorum günde iki kere.banada bu topikten biri galiba kuzeydi:)diasporal daha iyi demişti açıklamasınıda yapmıştı:)tok karnına kullanıyorum ben genelde

Sağol Canim bende diasporal diye hatirliyordum emin olamadim. Sana faydası oldu mu? Bide ishal yapti mi
Buarada Kuzey nerelerde acaba birşey demiş miydi giremiycem diye ? Bide eylül yok 2 gündür sanki ben mi kaçirdim söyledi de bişey :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…