2014 ikiz anneleri

hayırlı güzel haberlerle gelin inşallah canım.içini ferah tut..

Kızlar biz tüp babamıza gidiyozkontrol var bugün.

Canım ya seninle aramızda sanırım 2-3 hafta var ben 27 nin içindeyim sende 30 oldun sanırım o yüzden seni çok takip ediyorum gelecek haftalarda beni neler bekliyor diye:) inşallah Dr güzel haberler verirde bizde mutlu olururuz burda....

Çok saol cnm, bilgilerin için sana ayrıca teşekkür ederim, magnesyum farkını çok ii açıklamışsın, ışık olmuşsun bizlere...

Cnm o bez verilen kultur icindir.bugun sen bi tit baktir kafan rahat olsun.gecmistir insallah hersey yolundadir.

Kızlar bu bacak kramplariniz icin ne kullandiniz bana mag vital die bisi vermisti ama kullanmiyodum kramp yasamadigm icin die ama bugun ole bi krampla uyandimki koptu sandim.siz bu kramplar icin ne kdr süt tuketiyosunuz.market yogurdu yemek istemedigim icin sadece sutle takviye yapabiliyorum.neler onerirsiniz ilaci ne zamn kullaniyosunuz.

EweeeT:)tam sana göre:)tesadüfmü aldınız?
Evet ya rastgele almıştık eve geldik esim elinde bisiyle geliyo bak sana ne bulduuum diye:)
Aramıza hoşgeldin canım..hem yaz hem oku cok iyi yapmışsın bi ara bende benden öncekileri okusam mı doye düşündüm ama vaktim olmadı cok iyi olmuş senin yaptıgın :) burası cok guzel bi topik gercekten arkadas olduk burda.. Cunku endişelerimizi ve tecrubelerimizi kimseyle paylaşmak burda paylaşmak kadar iyi gelmiyo:)
Canıma değsin ben yiyim gece gece muzları sen yeme yok oyle yağmaKız gercek onlarben çektim resmini olgunlaşmadan toplamışlar ben muzun biraz ermemisini severim de yeşil gibi alırım genelde heralde arada onlar da kaçmış:)
Kızlar biz tüp babamıza gidiyozkontrol var bugün.
Iyi haberlerle gel:)
Sende iyi haberler getir:)

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum:18:36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum

slm güzel anne adayları sanırım hepiniz ikiz hamilesiniz benim 3 yaşnda bir kızım var tüp bebekle hamile kaldım ve tekrar tüp bebek yatırdım şimdi 5+5 günlük hamileyim ve ikizler bu gün öğrendik kalp atıışı başlamış ama daha küçük oldukları için duyamadık bilgilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim benide aranıza kabul ederseni çok sevinirim bulantılar sebebiyle pek giremiyorum ve hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alın inş maşallah nazar değmesin bebeklerinize ve size dr bu gün biraz ikiz gebelik risklerinden bahsetti ve beni korkkuttu inş sorunsuz bir hamilelik olurr

Bütğn doktorlar başta öyle konuşuyo canım.benimkide ikizlerden biri bazen gelişmiyo sizinkide öyle olabilir demişti ama şükür ikiside benimle doğumumuza az kaldı:)hayırlı olsun seninkide,hoşgeldin aramıza:)

maşallah cnm rabbim sağlıkla vakti zamanında kucağınıza almayı nasip etsin daha biz yolun başındayız bakalım neler olcak hayrlısı inş sorun olmaz fazla dinlenemiyorum bir tane cadım varr sürek aktif hiç oturmuyor sürekli oyunlar eğlenceler istiyor bazen yoruyor beni tabi tatlı yorgunluklar ama işte insan hamileyken daha çabuk yoruluyor nedense daha şimdi bebekler küçük ilerleyen zamanlardan inş sorunlar yaşamam

İnş sağlıklı bi şekilde seninle kalır miniklerin:)kızında minik abla olcak:)yinede dikkat etmeye calış canım ikiz gebelik...aslında ikiz gebelikte hep dikkatli olmak gerekşyo...sadece 3. aydan 5.aya kadar rahattım:))5 aydan sonrada erken doğum tehlikesi başlıyo kendini yormaman gerekiyo

Kızlar biz geldik.paşaların biri 2050 diğeri 2200..bana az geldi kiloları ama doktor iyi daha nolsun dedi:)33+2 yiz,36 da olcak doğumum:18:36 dan sona beklemeyiz dedi doktorcum
Oh oh masallah kuzularına :) ins 36 yi sorunsuz bitirirsiniz..ayy kız ogluslarin gelicek cok heyecanliiii:)
Canım hoşgeldin aramıza..ne guzel bi haber bu demek birden 3 kuzun oluvercek:) biraz zor ama ins sorunsuz atlatirsin..bende senin gibiyken bu foruma gelmiştim bak simdi yarıyı geçtim ins sende sorunsuz geçirirsin..

inş cnm çok saol iyi dileklerin için çok tşk ederim rabbim yavrularını sana bağışlasın ilk üç ay kanama düşük riski dedi dr sonra dediğiniz gibi 5 aydan sonra erken doğum riski var dedi aslın dr bana çok ısrar etti tek emryo koyalım die bende maddi durumun bir daha el vermez yapamam dedim yalvardım iki tane olsun die 5. gün emryosu birinci kalıteydı şansıma ikiside tuttu maşallahh sağlıkla gelsinlerde başka bir şey istemem 10 senelik evliyim 7 sene kızımı bekledim hamsolsun kızım ayağını sürüyerek geldi uğurum o benim rabbim olmayan herkese hayırlı evlatlar versin annelik güzel bir duygu

hoş buldum cnm inş cnm biraz korku var sadece efet rabbime şükürler olsun biri beklerken 3 olacaklar inş

Daha ne olsun anneleri maşallah 2500 üzerine çıkarlar doğuma kadar Allahın izniyle ... Canım sen Kırıkkaleden gideceğin için bencede doktorun ani bir doğum olmasın planlı olsun diye böyle düşünüyordur ... Kilolarıda iyi olunca gerek görmüyor demekki .. :

Ewet canım galiba öyle.1,5 saat sonuçta.hızlı gitsek 1 saat:)küvözden yırtsınlarda o yeter bana:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…