2014 ikiz anneleri

İyi akşamlar hanimlar.cok şükür annemin sonuclari temiz cikti.tabiki ameliyat olucak ama en azindan patoloji sonucu temiz olmasi rahatlatti.dua eden arkadaslarimdan Allah razi olsun Rabbim sizlerinde gönlünüzden geçeni nasib etsin.
4-5 gun icinde ameliyat olucak insallah hayirlisiyla de 1 haftada ayaklanirsin demiş 1 ay agir iş yapamazsin demiş.benim bebislerde 36-37 .ci haftalara dayanir inşallah o zaman annecigimde toparlanmis olur.Rabbim hepimizin yardimcisi olsun hicbirimizi darda koymasin..

Canim böyle güzel haberlere ihtiyacımız var şükür ki iyi çıkmış ameliyatı da atlattı mi gerisi kolay Allahımin izniyle Rabbim miniklerini zamanında hayırla sağlıkla kucağınıza almayi nasip etsin anneannelerini beslensinler insallah

Amin canim amin inşallah Rabbim hepimize saglik sihhat evlatlarimizi vakti zamaninda sag salim kucaklamak nasib etsin.

Kizlar seybil arkadaşımiz iyidir inşallah.15.inde yazmis ama gece aktif olmuş.iyi düşünelim iyi olsun.korkak olduk iyice ama artik başka kötü haber olmasin hepimiz yavrularimizi saglikla kucaklayip evimize getirelim.

Çok sewindim canım ameliyattam sonrada çabuk toparlanır inş anneciğin allah başımızdan eksik etmesin onları
Bend aldım kundak:)kundak yapılan bebek daha güzel uyurmuş öyle diyolar:)

Bencde erken canım ya en erken 18 haftada yapılıyo genelde.acil bi durumun yoksa bekle bence.ileri haftalarda daha doğru sonuçlar alırsın

Kizlar seybil arkadaşımiz iyidir inşallah.15.inde yazmis ama gece aktif olmuş.iyi düşünelim iyi olsun.korkak olduk iyice ama artik başka kötü haber olmasin hepimiz yavrularimizi saglikla kucaklayip evimize getirelim.

Dünde sordum ben onuinş kötü bişey yoktur ya allah korusun

canım hangi semtdesin?

Ahmet gül var bakırköyde 300 lira fiyatı

Birde bilge hastanesi küçükköy haftada iki gün geliyormuş çapadan bir profösr oda 150 tl

Canım geçmiş olsun sana göre hafta çok küçük ama acayip gazım oluyor benim de... Bazı günler sancı da yapıyor. Nette bebeklerin gazını çıkartmak için göbeğe yapılan masaj var ben kendim de onu yapıyorum iyi geliyor, bağırsaklar çalışıyor...
Oyy yerim onları kundak içinde :)) uyurken kundaklamanın iyi olduğunu bende duymuştum, varmış eskilerin bir bildiği... Bende önce liste yapıcam inşallah sonra kararsızlık yaşadığım konularda bebek arabası anakucağı gibi netten araştırıcam, sonrada ufaktan alırım Allah'ın izni ile insan ne mutlu oluyor birşey alınca Rabbim sağlıkla kullandıkları günleri de göstersin... Dediğin gibi zaman geçiyor yarıladık bile, o da 36ları görürsek bide, stres var ama hamilelik muhteşem birşey Mevlam isteyen herkese nasip etsin
Canım senin haftalarında detaylı usgden kastedilen mümkünse ikiz olduğu ve tarama testleri yapılamadigi için bir perinatolog tarafindan ense kalinligi vs bakılması. Bana da öyle yapilmişti usgde dört boyutluydu ekranda izlemesi çok güzel oluyor inşallah sonuçlarin da güzel çıkar... Ankara'da olduğum için tavsiyede bulunamiycam...
Seybil nerde kızlar bilen var mı iki gundur ortada yok ins kötü bisi yoktur .. artık evham olduk galiba sesi çıkmayandan
Allah korusun iyidir inşallah:18: gül arkadaşimiz vardi başkente giden rahim boyu biraz kısalmıştı inşallah o da iyidir...
ayy çok sevindim çok şükür. İnşallah anneciğin hemen toparlar Canim kuzular da beklesin bakıyım 36-37leri

arkadaşlar ciğer geliştirici ne zaman yapılıyor benim doktorum hiç ööle bişeden bahsetmiyor ikizlerde mutlaka vuruluyormu doktorum çok rahat geliyor bana her şikayetimi normal karşılıyor kasma kendini diyor.enfeksiyondada korkma ilaç kullancaksın gececek diyor magnezyum vermedi rahim ağzına bakıo her gittiğimde kapalı diyor bu cteside şeker yüklemesi yapılıcak

Canım benim doktorum acil durum olmadıkça yapmıycanı söledi.allah korusun inş olmaz.bence doğrusuda o...benim doktorumda rahat çoğu öyle sanırım:)

Canım benim doktorum acil durum olmadıkça yapmıycanı söledi.allah korusun inş olmaz.bence doğrusuda o...benim doktorumda rahat çoğu öyle sanırım:)

BİRAZ OKUDUMDA BAŞKA YERLERDE 24TE 26DA VURULANLAR VAR.peki bazen diyor ki 2 hafta sonra gel o 2 hafta içinde rahimde açılma olup olmadığını nasıl anlıcaz

Kizlaaaaaaaaaarrrr biz geldik
Şükürler olsun kuzularım çok iyi. kızım 1100, oğlum 1200 gr olmuşlar maşallah. Ama göremedim yüzlerini malesef. kızın arkası dönüktü. oğlanın hali çok komikti. yüzünde 4 tane el vardı. iki kendisi kapatmış iki de kızın elleri kapatmış ceee-eeee yapmayı öğrenmisler şimdiden )))
Normal doğum yapabilirsin dedi doktorum. ikisi de baş aşağı geliyormuş. Ben de bilmiyorum çocuklar için sıkıntı olmazsa belki düşünebilirim dedim. böyle giderse ve kiloları az olmazsa hiçbir sıkıntı olmaz dedi. kiloları şimdilik muhteşem, durabilir gerileyebilir,böyle de devam edebilir dedi. 2,5 kilo olsalar yeter bize dedi. önemli olan ayları, 34'ü geçsek yeter dedi. inşallah geçeriz. serviks boyu iyi,rahmin zırh gibi masallah dedi. Kanım 11 ona da mükemmel dedi. önemli olan kan ve serviks, onlar da çok güzel, ciger geliştiriciye falan gerek kalmadan tamamlarsın inşallah dedi. Şeker yüklemede de sıkıntı çıkmadı çok şükür.Benim Böbrek büyümesi durmuş. şimdilik sıkıntı yok. Günlük 5 lt suya devam dedi :))
Magnezyum ya da kalsiyum verecek misiniz ağrılarım çok oluyor dedim. Magnezyum ilerleyen yaslarda kadınlarda kemik erimesini hızlandırıyor, bence gerek yok,kalsiyumu da doğal besinlerden alabilirsin boşuna ilaç kullanma dedi. Gece yatarken dönmekte zorlaniyorum çok ağrım oluyor dedim. 9 aylık hamile sayılırsın gayet normal dedi :)) 6 haftada 4 kilo almışım, normal mi çok mu bilemedim. doktorum o konuyu konuşmaz bile sağolsun :)
Normal doğum olmazsa sipinal anestezi ile yapiyormus sezeryani. Sezeryan 1500 TL 'ymiş. Yıl başından sonra zam gelmezse tabi.
Bu defa kontrol 2 hafta sonra :) bizden haberler böyle canlar. inşallah hepimiz hep güzel haberlerle gelelim :)

canım gözünüz aydın rabbim sağıkla kucağınıza almayı nasip etsin bööle güzel haberler duyunca seviniyoruz

bizim doktorlar aynı kafadan canım. en iyisi bence, kasıp korkutmasından iyidir. yoksa aynı mı kız bizim doktorlar. Ben Antalyadayım sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…