2014 ikiz anneleri

canım benim hiç kafanı bulandırma böle şeylerle çok şükür herşey yolunda öylede devam edecek böyle şeyşeri kurcalamak zarardan başka bişey getirmez benim rahim içi gelişme geriliği yaşadığım bir gebeliğim olmuştu hatırlarsın bana yapmışlardı bu testleri ama temiz çıkmıştı sanırım çiğ ete dokunmayın pastorize olmayan süt ürünlerini yemeyin tam pişmemiş et yemeyin diyolarya bu enfeksiyonlardan korunmak için sen içini rahat tut Allah'ın izniyle herşey güzel olacak...

Canım benim çok sağol, rubella ve toksoplazmaya öncesinde bakılmıştı ben bildiğim için söylemiştim de bakıldı o da... CMV yeni duyduğum bi testti yoksa o zaman baktırırdı. Senin CMVde bakıldı yani pozitif çıkmıştır muhtemelen.
Annenin sonucu ne zaman çıkacak ? Bugün sabah namazında da dua ettim inan her aklıma geldiğinde ediyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız...
Canım Allah korusun aldırmak falan değil zaten bu down gibi falan birşey de değil eğer ilk kez geçiriyorsam bile bebeğe zarar verme ihtimali kesin değil sadece olasılık... Allah'a emanet kuzularımız tabi neyin garantisi var ki ben sadece yaptırınca içim rahatlar mı diye düşündüm. Ama daha çok aklım da karışabilir test için geç bir haftadayım.
Canım arkadaşım çok teşekkür ederim uzun uzun ne güzel yazmışın duygulandırdın beni.... Neyin garantisi var ki kucağımıza alacağımızın mı? Sağlıkla doğup sonrasında birşey olmayacağının mı? Rabbim neylerse güzel eyler... Keşke tedbir amaçlı her doktor en azından bizim gibi hamile kalanlara bu testleri yapsalar hoş yapmıyosalarda bi bildikleri var herhalde ben tüp doktorumda kontrollere devam ediyorum...
Bugün sabah namazına kalktım daha doğrusu hiç uyumadım çok dua ettim Rabbim şeytanın vesvesesinden uzak tut diye... Sizinde yazdıklarınızı okuyunca daha da rahatladım önümde Allah nasip ederse detaylı usg var, inşallah herşey yolunda çıkar orda doktor birşey derse sadece baktırırım, yoksa artık kendi başıma iş yapmıycam bundan sonra bebişlerime ne alsam, nelere ihtiyaç olacak vs işin en keyifli kısımları ile ilgilenmek istiyorum
Mevlam hepimizi yavrularına sağlıkla kavuştursun. Tekrar teşekkür ederim iyi ki varsınız
Cnm benim tup bebek iki tane koydular ilk deger 200 lu bisi cikti bizde acaba dedik :)

Canım hayırlı olsun inşallah rahat bir hamilelik geçirip kucağina alırsın. Mevlam gönlüne göre versin aramızda görürsek biz çok mutlu oluruz

Güzel insan buradan beni bulup verdiğin destek nasıl mutlu etti beni anlatamam inşallah canım herşey güzel olur önce hamile kalabilme stresi sonra ise herşey yolunda mı endişesi hiç bitmiyor yani
Senin dediğin toksaplazma plazma ama buna da kesin bakmışlardır...
Sizler sayesinde gönlüm daha rahat... Rabbim en kısa zamanda sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hatta çifter çifter aramıza katıl inşallah

Büyük buluşmaaaa annesi onlarda seni özlemiştir inşallah güzel haberlerle gel
Canım çoook geçmiş olsunnn yediğim birşey mi dokundu ki, bol su içme lazım, muz iyi gelir şekerin yoksa patates hasıla, pirinç lapası... Süt tüketme biraz o da iyice ishal yapar. İnşallah geçer ama 2 günden fazla sürerse de doktora git mutlaka serum rahatlatır...

Öncelikle merhaba. Foruma yeni üye oldum, bu yıl okuldan yeni mezun oldum, şu an ayakta kalabilmek adına yeni ve tatlı bir işe başladım. Kısacası hayatımı tekrar kurmaya çalışıyorum :)

Olur da aranızda ya da çevrenizde bebekleriniz, sünnet çocuklarınız ya da nikahınız için şeker yaptırmak isteyen, araştıran varsa benim sayfamı da ziyaret ederek beni çok mutlu eder :) Belki beğendiğiniz şey benim sayfamdan olur :)

Sizleri sayfama bekliyorum, ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

Facebook'ta arama kutucuğuna Şekercim Nikah - Bebek Şekerleri yazarsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Linki burada aktifleştiremedim

Az bi patates hasladim şimdi onu yiyorum muzda da şeker var ya ondan korktum yarın sabah dr.a gideceğim zaten o yüzden biraz rahatım en kötü serum takarlar yarın herhalde sağol canım işte bu yüzden sizleri seviyorum her türlü destekciyiz

Öncelikle merhaba. Foruma yeni üye oldum, bu yıl okuldan yeni mezun oldum, şu an ayakta kalabilmek adına yeni ve tatlı bir işe başladım. Kısacası hayatımı tekrar kurmaya çalışıyorum :)

Olur da aranızda ya da çevrenizde bebekleriniz, sünnet çocuklarınız ya da nikahınız için şeker yaptırmak isteyen, araştıran varsa benim sayfamı da ziyaret ederek beni çok mutlu eder :) Belki beğendiğiniz şey benim sayfamdan olur :)

Sizleri sayfama bekliyorum, ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

Facebook'ta arama kutucuğuna Şekercim Nikah - Bebek Şekerleri yazarsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Linki burada aktifleştiremedim

Gaz sancısı çeken var mı son haftalara yaklaşıp dün geceden beri inanılmaz bir karın ağrısı var bende uykumdan uyandırdı kontrolüm cuma günü gaz sancısı olduğundan eminim ne yapsam bilemedim ,kimyon yedim , duş aldım çok stresliyiz bu aralar aylardır v doğalgaz bağlatmaya uğraşıyoruz doğuma az kaldı ne yapıcam bebeklerle buz gibi evde diye stresten sıkıntıdan gaz oldu herhalde

Son düzenleme:

Canim soguktan oluyodur sanci bende ayaklarimi biraz usutsem henen sancilanirim.ayaklarini sicak tut canim ayak cok onemli

Bende yok canım gaz problemi.bencede soğuktandır ayaklarını sıcacık tut.başka da bişi gelmyşo valla aklımainş kısa sürede düzelir

Napicam bilmiyorum ben hiç dayanamıyorum süpürgeyi cok seviyorum
Cnm benim tup bebek iki tane koydular ilk deger 200 lu bisi cikti bizde acaba dedik :)
Anladım canım allah gönlüne gore versin..tek veya iki hamile olmak bebek beklemek cok guzel allah her isteyene yaşatsın..
Ayy hadi bakalım sabırlı anne iyi haberlerini bekliyoruz:)
Canım bende Okan hocaya gidiyorum..sagolsun cok iyi bi insan ve cok iyi bi doktor:) şifa hastanesinde Oğuzhan bey var meşhur:)

canım öncelikle geçmiş olsun.senin haftalarında aynı şeyleri ben de yaşadım.
doktor 180 tlyi bulan yıgınla test yaptırdı bu şikayetlerle gidince.
gündüz hiçbirşeyim yok,gece yataga girdigim anda felaket bir mide bulantısı ve mide yanması vardı.ve tabii ki bir de ishal.
enfeksiyondan korktu.sanırım biraz çıktı bende.reflor verdi mide yanması için.medpamid verdi mide bulantısı için ama etkili olmadı. şimdi hatırlayamadıgmı birsürü ilaç verdi.
bu şekilde 3 hafta kadar sürdü.son aya girince geçti.
benim iki çocugum da çok saçlıydı bence o yüzden oldu

canim cok iyi bi karar vermişsin aynen ayrıntılı ultrasonu bekle sonra da aynen devam..belki yıllarca bu günleri bekledik dedigin gibi tadını çıkar alışveriş yap biraz..ben yavas yavas başladım mesela nevresim takımlarını aldım havlu aldım kendime gecelik sabahlik takımı aldım ..her çarşıya çıktığımda bişeylere bakıyorum besik falan baktim hatta size göstermiştim burda eger fikrim değişmezse onu da alıcam biraz vakit geçince..çarşıya bi çıktığımda kundaklik kumaş alıcam kundak dikicem kuzularıma süsleme yapıcam üstlerine ilk doğduklarında küçük olurlar kundaklar oyle alırım kucağıma yada uyuturken kullanırım..onlar için bişiler yapmak cok rahatlatiyo beni sende basla yavas yavas..günler çabuk geçiyo tadını çıkarmak lazım.. bak ben yarısına geldim bile:)

Canim gordunmu kuzularini haber bekliyoruz senden

Canlar slm,

Tek yumurta ikizlerim için ilk ayrıntılı ultrasona girmeyi planlıyorum Ocak ortası gibi. 12. haftada olcaz o zaman. Önerilerinizi alabilir miyim? İstanbul Avrupa yakasındayım. İlgileriniz için şimdiden teşekkürler...

Ayrıntılı ultrasona genelde 19-20 haftalarda girmemizi istiyorlar doktorlar canım ben haftaya giricem ins.. neden erken girmek istiyosun? Ins bi problem yoktur..

Seybil nerde kızlar bilen var mı iki gundur ortada yok ins kötü bisi yoktur .. artık evham olduk galiba sesi çıkmayandan

Ayrıntılı ultrasona genelde 19-20 haftalarda girmemizi istiyorlar doktorlar canım ben haftaya giricem ins.. neden erken girmek istiyosun? Ins bi problem yoktur..

11.-14. haftalarda yapılan 2li, 3lü testi biz yaptıramadığımız için gitmem gerektiğini söyledi çevrem. Konu hakkında bilgisizim. Şükür kalp atışları iyi bugün 8+6yız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…