2014 ikiz anneleri

Günaydın kızlar
Kafamı ancak kaldirabildim geceden beri afedersiniz alttan ustten gidiyorum midemde hiçbişey tutamiyorum ilacımı zor içtim şimdi inşallah onu cikartmam(

Son düzenleme:

Canim aldircanmi ??diye sordummm yanii seninn kararin aldiradabilirsin Allahimmm korusunn tabikii kimseyi bu konudaaa yargilamammm yargilayamam o senin icinde buyyen bi canli ve sen karar verirsin ama su varkiii sorunlu bebek diyipte o kadarr cokk saglikli doguran Allaha havale eden kisiler varkiii rahatt oll kuzummm kendinii hirpalAma inan herseyi BİLEMEZ DOKTORLARR HERSEY OLCUMLE TESTLE OLMUYOOO..UZME KENDİNİ ONLAR HERSEYİ HİSSEDİYOO O ZAMAN COK DAHA KOTU SEYLER OLABİLİYOMUSS ALLAHİM KORUSUN

Gunaydinn :) bende 3hafta sonra ogrenecegim tek mi cift mi diye sayfalari okudukca Bi seviniyorm bi uzuluyorum Allah kolaylik versin hepimize
Canım kaç haftalık hamilesin? Niye bilemedi doktor tek mı çift mı oldugunu? Aramıza hoşgeldin bu arada..
Günaydın kızlar
Kafamı ancak kaldirabildim geceden beri afedersiniz alttan ustten gidiyorum midemde hiçbişey tutamiyorum ilacımı zor içtim şimdi inşallah onu cikartmam(
Ay canım ya cok gecmis olsun noldu üsüttün mu? Cok dikkat etmemiz lazım hamileyken hastalık cok zor oluyo ins hemen geçer.. Ayaklarını sıcak tut canım..

herkese slm,yazdıklarınızı okuyorum ama telden yazmak çok zor,Allah hepinizden razı olsun.bugün çok şiddetli bel agrısıyla uyandım,başınıza gelen olayları geçiştirmeyin,ev işi yapmayın.strese hiç girmeyin.ben bunların hepsini yaptıgm için 40 gündür hastanedym.ve salı günù ilaçların hepsi stop.sonrada ağrı durumuna göre sezeryan hem korku hem heyecan birarada.bebeklerin arasında biraz fark var dediles.kiloları kaç dedim.sen onları merak etme dedi doktorun asistanı.kilo degil solunumları önemli dedi...hayırlısı burada tevekkülü ögrendim.Allaha havale ettim.hepimiz için herşeyn hayırlısı olsun.

Ay canım hadi hayırlısıyla gelir ins bebeklerin saglıklı sıhhatli salı derken dünden mı bahsediyorsun yoksa haftaya salı mı? seninle birlikte bizde özledik bebeklerini..ayrıca dogru söylüyosun azıcık süpürge yapsam falan vel ağrısından duramıyorum geceleri sanırım kendimizi sakınmak en iyisi doğumdan sonra bol bol ev isi yaparız :)

Süpürge en tehlikeli şeykesinlikle yapma.ben 12.haftadan beri süpürgeye dokunmuyorum yaptıım tek şey arada toz almak lavabo temizlemek.
Hayırlı doğumlar dileyelim o zaman sana şimdiden.hiç korkma canım rabbimin izniyle sağ salim doğuracaksın.solunumlarıda gelişmiştir diye tahmin ediyorum canım senin haftan güzel:44:

Canim güzel haberlerini bekliyoruz.Allahim saglikla yavrularini kucağına almayi nasip etsin

Kızlar 6 haftanın ardından bu gün kontrolümüz var. saatler geçmek bilmiyor. 6 hafta nasıl dayandığıma ben de şaştım şimdi ne çok özlemişim kuzularımı.. çok merak ediyorum.. inşallah herşey yolundadır. gelince haberdar ederim. öpüldünüz güzel annisler

Benim gibi akillida yerde 1-2 tane kıl göreyim hemen süpůrgeye sariliyorum sonrada aksam belimden yatamiyorum

Bilmiyorum ki canim akşam yatağa kadar bişey yoktu yatağa girmeye çıkmam bir oldu çıkardım ne yediysem sabahta ishal eklendi şimdi korkudan bişey de yiyemiyorum midem yemek borumun bittiği yere kadar yanıyor inşallah geçer bir an once(

Canim inşallah hayırla sağlıkla gelir minnoslarin kucağına kuvoze hiç gerek kalmadan hakkinizda hayırlısıni nasip etsin Rabbim inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Canim ya insan nasıl ozlüyor degilmi bende dün yavrularimi gormek icin devlet hastanesine gittim 3haftadir gormuyordum dün heyecanla gittim ama ne fayda bebeklerimi görmedim bile hastanenin ultrasonu berbatti

Güzel güzel haberler getir inşallah bize canim

bu testin ne oldugunu bile bilmiyorum allah askına aksucum ya sakin ol biraz:) bu ne panik kızım bana yapıldıysa bile bilmiyorum boşver gitsin kuzum ya..

canım banada yapılmadı bu test ne oldugunuda bilmiyorum biz ense kalınlıgına bakıldı birde ikili test yapıldı üçlü test yapılmadı ,,,

canım benim memleketim ısparta tıp fakültesinde yeni dogan ünitesinde kuzenim doktor bende izinde geldiğimde tıp fakültesinde okan bey var ona gidiyorum kuzenim en iyi hoca o dedi çok tatlıda bir adam birde şifa hastanesinde iyi bir doktor var sıra adı aklıma gelmedi bildiğm bunlar var..

Tesekkur ederim canim özel ispartada bi doktordan randevu aldik bakalim haftaya sali gidecegiz

Ya kizlar ben bu ara patates püresi ne taktim yapiyorum 2tane büyük patetesi oturup tek başıma yiyorum bebeklerime zararı yoktur iinşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…