2014 ikiz anneleri

Galiba bi arkadas kimdi hatırlamıyorum ikiz hamilelikte karaciğer degerlerinin yükselmesinin normal oldugunu yazmıştı buraya..hatta ona da risk var demişlerdi Ankara'ya gitmişti falan..gecmis olsun canım ya hepimiz evham olduk resmen.. Bol bol dua edicez yapacak bisi yok..bu arada ben sırt üstü bazen yatıyorum ama fenalık gelince donüyorum hemen yetiyo zaten o kadar:)
Canım ya ins bisi olmaz bekler kuzuların daha..orkide ve durudenizderya ne kadar dayandılar bak.. Bisi sorucam zahmet olmazsa kasilmayi nası anladın da doktora gittin? Benimkiler bazen içerde toplanıyo gibi oluyolar icim bi tuhaf oluyo ama hemen geçiyo acaba oyle bişey mı? Yani sancın var miydi nası doğuruyorsun ki haberin olmadan?

Canım yanılmıyorsam kuzeyde böyle bir sorun vardı, ne yapılıyodur bilmiyorum ama... Çok geçmiş olsun. Nasıl fark edildi Canim? Hiç böbreğime falan bakmıyorlar benim. Çok ağrın olmuyodur inşallah kötüdür böbrek ağrısı (

Canım çoook geçmiş olsun biran gr falan görünce Allah korusun doğum oldu sandım. Şükür şuanda kontrol altina alınmış, o şekilde hastaneye yatip haftalarca bekleyen arkadaşlarimiz var Rabbimin izni ile vakti zamanında gelsin kuzular. Bu arada hangi hastanedeydin de Zekai tahire gönderdiler, Zekai Tahir risk geçmeden kolay kolay çıkartmaz Canim, bu konularda çok tecrübeli bir hastane. Rabbim yardımcı olsun, dualarımız senin için , güzel haberlerini bekliyoruz...

Bugun gece uyanmadım cok sükür namaza uyandım her zamanki gibi ve gece niye erken uyandığımı çözdüm..esim havalar soğudu diye kombiyi oyle bi acmış ki masallah ben sıcaktan uyuyamamisim resmen cunku ben kalkıp su icince tuvalete gidince bi daha uyuyamıyorum e sıcak olunca 3,5 ta su icmeye uyaniyodum bi daha uyku yok..bugun 6 da uyandım cunku dün gece farkedince kombiyi kısmistim :) eşimde ben ne bileyim sen hasta olma diye actım hava cok soguk diyo.benim icimde iki minik petek var yanıyo haberi yok:).. 2 gun uykusuz gezdim Leyla Leyla resmen ya:)

Kızlar bisi sorcam ya benim arada karnım toplanıyo gibi ortaya sanki bebekler dönüyo veya kayiyo gibi hissediyorum içimden dista bi belirti yok ve icim bi tuhaf oluyo tansiyonum düşüyo gibi oluyo bu normal mı sizde de oluyo mu? Ve En fazla 5-10 sn sürüyor bi durum ve geçiyo..gunde 1-2 kez yasıyorum bunu..

Son düzenleme:
günaydin kizlar bugun ruyamda doktorum dogum baslamis diyor ama bebekler daha 200 gr diyor sonra bana rahime dikis atiyorlar ya neden boyle olduk biz.Allahim hepimizin kuzusunu korusun inşallah

Bendede oluyor canim .ozellikle sirt ustu yatinca olunca sanki tas gibi oluyor karnim ama ben bisey hissetmiyorum doktorum donuyorlar icinde ondan oluyor dedibana

günaydin kizlar bugun ruyamda doktorum dogum baslamis diyor ama bebekler daha 200 gr diyor sonra bana rahime dikis atiyorlar ya neden boyle olduk biz.Allahim hepimizin kuzusunu korusun inşallah
Amiiiin..Günaydın canım..hamile kaldım kalali bende garip garip rüyalar görüyorum galiba normal bu..bende hep tek bebek görüyorum ikincisini arıyorum rüyada...sanırım günlük endişelerimiz bizi buluyo..hep derdim cok rahat hamilelik geciricem herkes gibi yapmicam kendimi nazlamicam derdim ama Rabbim bin sükür ikiz gebelik nasip etti istersen nazlama:)

Bendede oluyor canim .ozellikle sirt ustu yatinca olunca sanki tas gibi oluyor karnim ama ben bisey hissetmiyorum doktorum donuyorlar icinde ondan oluyor dedibana
Ya döndüklerini tahmin ettim ama dışarıdan belli olmayınca emin olamadım ama icimin bayılması cok müthiş ya:) resmen organlarım oynuyo gibi:)

Canım bu soruna bişey diyemşycem bi bilgim yok ama BELGÜZAR diye bi arkadaş vardı hatırlarsan o yaşamıştı sanırım.
Ben almadım canım ya gereksiz geldi açıkcası.zaten benim haftalarıma gelince yastık bile fayda etmeyecek:)eymenimin yastığını kullanıyorum karnımın altına:))doğunca söyleyecem yastığını bi süre kullandım oğlum haberin olsun diye)
Ya kizlar bisey sorucam bebeklerin hareketlerini tam olarak kacinci haftada hissettiniz...
Ben 16 da hissetmiştim canım...değişiyo ama takılma bunlara
Çok geçmiş olsun tatlım nazar nazarönlemleri almışlar ama bak.30 lu haftaları görürsün inş.gzl düşün.ne kadar dikkat etsekte olacağın önüne geçilmiyo bi kaç gündür bunu iyice anlıyorum...rabbim zamanında ve sağlıklı doğumlar nasip etsin hepinize

sıcağı bende sevmiyorum bide dikkat ettim sıcak olduğu zaman el ayaklarım dahada şişiyo.

Canım o toplanmalar 16.haftadan beri var bende.ama hala kasılmamıdır değilmidir anlamadım:))diye diye 30 lara geldim:)karnım yamuk yumuk oluyo göbek deliğim sivriliyo.

Aksu'cum ya, benim doktroa kültür mevzusunu sordum, biz burada alttan bakmayı pek istemiyoruz. Genelde hastalar kendilerini çok rahatsız hissediyorlar, biz de bakmıyoruz alttan. sen haftada 1-2 ılık sirkeli suyla yıka, hiç bişey kalmaz dedi. bu enfeksiyondan korkuma söylicem doktora, idrar testi yapsın ama vajinal kültür vermesem eksik mi kalır????

Bir de ben 10 tane okumuştum canım bu hafta. Daha da okuycam inşallah bu gece. Umarım 50'ye tamamlarım. Haber veririm yine okursam. öptüm

Canım o yarım ay olanlar mantıklı değil. uyurken o taraftan bu tarafa döndüğünde yastığı da taşıman gerekecek. ben almayayım demiştim ama artık kocamanım, olacak gibi değil. ben de kayınvalideme diktiriyorum bu en büyük olanlardan. dikecek biri varsa diksin, çok pahalı 100 lira bu benim beğendiğim, o yüzden diktiriyorum bak şöyle bişi:

Eki Görüntüle 893100

Günaydıııın kızlar
bir süre raporluyum evdeyim... ama evde vakit geçmiyooooor işyerindeyken evde olup yatsam diyordum, şimdi ise evde sıkılıyorum...ama olsun raporum bitince moralli işe giderim

Ya kizlar bisey sorucam bebeklerin hareketlerini tam olarak kacinci haftada hissettiniz...

ben sanırım 18-19 civarı hissettim, içimde baloncuk ya da mısır patlıyormuş gibi bi histi

baştan okurken korktum ama şükür ki durdurmuşlar sancılarını. ama tevekkülün teslimiyetin de çok güzel. psikolojik olarak rahatlamak da bence bu durumlarda sancıların durdurulmasına yardımcı oluyor. bu haftalarda kasılma yaşayan arkadaşlar yakın takiple atlatabildiler. inşallah sen de 30lu haftaları görebilirsin canım. dualarımız seninle

Ah canım benim kıyamam sana!!! Bak çok şükür farketmişsin ki hastaneye uçmuşsun. ya bi de farketmeseydin!!! Ama seni çok iyi gördüm, çok güçlü gördüm. dediğin gibi duadan, tevekkülden ötesi yok maalesef. insanız, bu kadarcık yapabileceklerimiz. çok şükür ki durdurmuşlar, ben sana söyliyim, 28 i değil, 32 yi görürsün inşallah. canım ya Allah oğullarını sapasağlam kucağına almayı nasip etsin.

Sirkeli suyu bende yapıyım canım o zaman:)son haftalarda korkar oldum enfeksşyondanokuduğumuz şeylerden sonra.haftada bir iki kere yapılcak demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…