2014 ikiz anneleri

Ay kıyamam ya bugun hamislerimizin hassas gunü jelybondsdf 1 sen 2..bak diyorum sizin dogum yaklaştı ya o yüzden galiba..boşver kuzum zaten bebitlerin gelince senin bütün ilgin onlara donecek yalvaracaklar ilgi diye o zaman ellerine kirli bezleri vericez ativer hadi diye oh olsun..bu anneler olmasa napardik onu da bilmiyorum..kendini üzme simdi bak bebeklerinin senin güçlü olmana ihtiyacı var..ağlamak istersen ağla belki iyi gelir biraz 5 aydır sıkıldın tabi normal bu kadar dolu olman..

Hoşgeldin aramıza canım..biz artık bi aile gibi olduk burda seni de aramızda görmekten mutlu oluruz..ne guzel iki kızce geliyo demek benimde iki kızım olucak ins :)

sedef ve ayşe kızlar bende de oluyor bazen öyle şeyler durup dururken ağlıyorum eşime benimle ilgilenmiyorsun diyorum hasas dönemdeyiz her şey gözümüze batıyor bak geçen mutfaktayım tam çıkarken eşim de mutfağa geliyormuş kapıda çarpıştık başladım ağlamaya sen benim karnıma çarptın diyee hönnk hönk ağladım sarıldı marıldı eşim ne söylese kar etmedi hep ilgi istiyoruz normal canlarım bunlar üzmeyin kendinizi muckkk

Hoşgeldin canım.çok gzl paylaşımlar yapıcaz inş burda

Adamlar g....den kıl aldırmıyoki sölemesi ayıp.azıcık burnu aksa öldüm bittim modunda.ben bu halde onun gönlünü hoş tutmaya çalışıyorum.allah görüyo.amaan boşver onları kız sen napıyosun ne var ne yok

Kizlar yavrularimi kaybeettim bugun.nolur benim icin dua edin.hepinizi cok seviyorum.a.e.o

Canım acını yürekten paylaşıyorum. Belki diyeceksinki beni anlayamazsın ...senin olayın aynısını yaşamadım ama benzerini yaşadım canm bu gebeliğimden yaklaşık 6ay önce hamileydim ve bebeklerimin ikiz olduğunu öğrendim nasıl mutluydum sonra 7haftalıkken doktor. Kalp atışlarında. Yavaşlama oldugunu söyledi. Ve benim dünyam başıma yıkıldı 8haftalık oluncada kalp atışları durdu bebeklerimi aldılar benden ama inan bana canım hep dua ettim Allahım büyük o verdi o aldı demekki bu hayırmış dedim içim çok acıyordu hergece ağlıyordum hep bebek haftalarını takip ediyordum sanki karnımdalarmış gibi ama rabbim 2-3 ay sonra bana meleklerimi geri gönderdi şükür Allahıma 4aylık olduk korkularım çok rabbim herşeyin hayırlısını versin ...bu olayımı seninle paylaşmak istedim Allahım hakkımızda hayırlı olan neyse onu versin inşallah rabbim sana sabır versin kurban olduğum Allahımm...

Bu kultur ne olu¥or enfeksi¥on icin mi benden hic istemedim doktorum bu tahlile nasil bakilior
Idrar dan bakılıyor canım muhtemelen idrar tahlilinde normal çıktığı için istememistir belki
Bende sağa doğru yatamıyorum bi sola ve sırt üstü diğer türlü dediğin gibi uyuyamiyorum belki kendimi sartlandirdigimdandir bak söylediğin pozisyonu hiç denememistim yastıkları idare ediyordum ondan yumuşak yastık mi var bu aksam deniyorum
Sola yatamıyorum ben pek ya.genelde sağa yatıyorum.yarım saat sonra uyuşuyo ağrıyo yattığım taraf.dönüp duruyorum yatakta
Artık bende gecede 50 defa uyanıyorum şekil degistiriyorum durmadan
Siz bir aydır:))biz 8 aydır:))
Hehe bizde sizdeniz adamcagizin odu patliyor:))
Canimm maalesef erkekler bizler gibi ince dusunemiyor ufacık güzel bişey yapsalar bütün gün bu yaptıklarını bozmak için uğraşıyorlar ama ne yapacaksın umursamayacaksin sende çünkü senin artık önceliklerin değişti minis mi minis 2 tane yegenimiz olacak onlara odaklan onlar bi gelsin görür o ilgisizlik ne demekmis acısı fena cikacak
Hoşgeldin aramıza canım Rabbim 2 tane daha kızcemiz oluyor maasallah subhanallahh

Ah şu hormonlar yok mu şu hormonlar mahvetti bizi yaa ben reklamlara ağlıyorum esimde beni sakinlestirmeye çalışıyor o dereceyiz yaniii:))))

Son düzenleme:
Bende sizler icin dua ediyorum.rabbim size yasatmasin.dogum sebebeim enfeksiyonmus.kendinize cok dikkat edin.bebeklerim adanadaydi.mersine defnettik.ailemin yanindayim.dualarinizi kalbimde hissediyorum.her gunumuze hamdolsun.

Canım benim,yazdıklarından bile sabrın,metanetin anlaşılıyor,Rabbim dayanma gücü versin ve inşaallah vücudun kendini toplar toplamaz Rabbim sana 2 tane melekler gibi temiz,sağlıklı mı sağlıklı,hem anne-babasına hayırlı evlatlar olacak hem vatana millete hayırlı insan olacak kuzucuklar nasip etsin,tekrar konuşalım bebekler hakkında..bunu o kadar gönülden diliyorum ki.İnşaallah en kısa ve hayırlı zamanda güzel haberler alırız senden,gözümüz kulağımız hep burda ve sende olacak,ihtiyaç duyduğunda yazman konusunda çok samimiyim,istersen tlf.da da konuşabiliriz eğer arkadaşa ihtiyacın olursa,hep dua edeceğim senin için canım,ne olur bizi habersiz bırakma.

canım yazdığın şey, bugün tecrübe ettim malesef,kaşınıyorum,karaciğer enzimlerim yüksek olabilir korkuyorum diyordum ya,test yaptırdım birçok değerim yüksek,beslenmeme dikkat etmeme,herşeye dikkat etmeye çalışmama rağmen değerler yüksek,gece hüngür hüngür ağladım,aklım da hep flufem'de zaten..bugün dr gittim,adamın kafasını şişirdim sorularla,ya öyleyse ya böyleyse ya şu varsa diye,e haliyle masada uzun zaman sırt üstü yatmış oldum,birden fenalaştım,bayılıyorum sandım,konuşamıyorum filan,sonra dr beni soluma yatırdı,uzun süre sırt üstü yatınca damarlara baskı olup tansiyon düşüyormuş,sakın öyle yatma dedi,gece farkında olmadan sırt üstü yattığım oluyor dedim,önlemek için bacaklarının arasına yastık koy dedi..

Bu arada kızlar böbrek büyümesi olan var mı,her gittiğimde kötüye gitmiş oluyor,ilerlerse katater takılacakmış,korkuyorum,sizin dr.lar ne öneriyor?

Hoşgeldin Zeynep,başın sağolsun,çok şükür ki Rabbim yeniden nasip etmiş anneliği,inşaallah sağlıkla alırsın kucağına,tam anlayamadım bu seferkiler de ikiz mi?Çok sevindim,Rabbim flufem'imize de nasip eder inşaallah tez zamanda.adını görüyordum aşağıda ama yazdığını hatırlamıyorum,sen de katıl canım aramıza.

Canim yeni degilim aslinda uzun zamandir takip ediyorum ara sira yaziyorum fazla katilamamin sebebi zor bir hamilik geciriyorum kac aylik oldum hala kusmaktan mahvoluyorum
4kilo verdim bakalim hayirlisi bu arada bebeklerin ikiz ve erkek ikiside bir tanede 6yasinda kizim var

Ben ayagimi esimin ustune atınca cok rahat ediyorum ama oda diyor çok ağır ) hamileligimin basindan beri kilo veriyorum alsam ne olurdu acaba 54kilo biseyim adam bana agir diyor

Canim sen benim doktorculuk oynadığıma bakma tabiki en doğrusunu o bilir, aslinda kültürden bakılmadan ciddi bir enfeksiyon değildir belki demekti birazda istediğim
Bu kultur ne olu¥or enfeksi¥on icin mi benden hic istemedim doktorum bu tahlile nasil bakilior
Canım belki yapılmıştır sorun çıkmayinca söylememişlerdir. Bi idrarda bakılan kültür var, birde vajinal bakilip alinan kültür var (alttan bakılıyor) bunlar yapildiysa bakilmistir... Yoksa da yaptırmanı tavsiye ederim. Enfeksiyon önemli çünkü hamilelikte...
Hoşgeldiin Rabbim kızlarını hayırlısı ile sağlıkla kucağına aldırsın, güzel paylaşımları için hep bekleriz...

Canım ya bugün eşlere birşey olmuş hastaneden yeni çıktım daha da ilgi bekliyorsundur ama hiç takmamaya çalış kuzularından daha önemli değil hiç birşey...

Allah bağışlasın evlatlarını,inşaallah en kısa zamanda toparlarsın,şikayetlerin geçer..

Yatış pozisyonları ve uykudan bahsedilmiş de merak ettim. Her tarafi çevreleyen tipleri de var sadece ay seklinde göbek altı için olanlar da var. Peki kullanan var mı Şimdilik erken ama özellikle küçük ay seklinde olanlar göbeği desteklemek için mantıklı geldi...

En iyi yatis pozisyonu sol tarafmis ama butun gece de öyle yatilmiyor yaa( canım geçen hastanede de bi bayana katater takilacakti geçmiş olsun hamilelikte yaşanan bir durum ama sanırım sonra geçip gidecek dimi? Değerlerin için de bişey demedi mi dr.ne yapılması gerekiyormuş

Merhaba arkadaşlarım. Nazar mi takdiri ilahi mi bilemedim. Sabah tuhaf bir kasilmayla doktora gittim. NST girdik. Doktorum şok oldu, kızım sen doguruyosun. 5 dk da bir düzenli sancin var dedi. Bendeki suratı düşünün artık. Seni birakamayiz böyle giderse dogurursun dedi. Düşünün ki daha şeker yüklemesi yapılmadı. Ciğer gelistirici olmadım. Sok oldum resmen. Neyse, Doktorum beni Zekai Tahir Burak doğum hastanesine yönlendirdi. Apar topar geldik. Aynen sancılar devam. Çok şükür ki serviks kapalı... Hemen ciğer Gelistirici yapıldı. Serum, iğne, fitil derken sancılar azaldı. Şimdi yatıyorum hastanede, durumumuz henüz belli değil. Yarın belli olur herşey inşaallah... Sabah bi şok önce ağladım sonra dedim ki kızım kimin için ağlıyorsun, onların sahibi sen değilsin, Yüce mevlam. Hiç ummadigin anda sana iki tane can nasib etti, kendine gel. Veren de alan da o. Yaşatacak olan yine o. Kendime geldim anlayacağınız. Kendi kendimin psikologu oldum;-) Her neyse, diyeceğim o ki. Kendinizi strese sıkıntıya sokmayın boş yere canlar. Ben ki ilk denemem de hamile kaldım hem de ikiz, ne bir tedavi ne bir sıkıntı, Rabbimin takdiri işte. Hamilelik belirtisi olarak bile en ufak kanamam olmadı. Hastane ye sadece rutin kontrollerime oglanları görmeye gittim güle oynaya. Ama bakın şimdi 24+3 te 620 ve 650 gramcik ogullarimla erken doğum riskiyle hastanedeyim. Neymiş, bütün tedbirlerimizi alıyoruz, bol bol dua ediyoruz ama unutmuyoruz ki Rabbim ne derse o olur. Şimdi de bizim tek duamiz hayırlı bir şekilde önce 28 haftayı görmek. Dualarinizi bekliyorum bol bol... Eğer yarın yatış verirse doktorlar kısa kısa da olsa sizi haberdar etmeye çalışırım durumumuz dan. Telefondan girdiğim için bu destani yazmak 45 dk mi aldı. :-D Hepiniz yüce Rabbime emanet olun... Önce DUA sonra TEVEKKÜL...

canım geçmiş olsun inşaallah bebişlerin biraz daha kalır ve en azından 27. haftayı bitirirsiniz pazartesi benimde randevum vardı ve kızımın suyunun fazla olduğu her an erken doğum olabileceğini söyledi drum 2 doz ciğer geliştirici oldum bende senin gibi evde yatarak beklemekteyim dediğin gibi verende allah alanda kaderde ne varsa onu yaşıcaz takdiri ilahi rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin hepimize....

Canım benim haftani göremiyorum telden ama umarım riskli haftaları atlatmissindir. Benim oğlanların da suyu fazla, hatta bayağı fazla. Belki de ondan böyle bir durum oldu. Hayırlısı bakalım. Beklemedeyiz... Dualarda buluşmak dileği ile...

çok geçmiş olsun senin için çook dua edicem allah hepimize zanında dogum nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…