2014 ikiz anneleri

Anladım canım lökosit tek başına enfeksiyon göstergesi değil yalnız, o an akıntıdan bile yüksek çıkabilir. Böyle bir şüphede mutlaka idrar tahlilinden öte yaptırmadıysan idrar kültürü yaptırmanı öneririm. Tabi senin ağrıda olunca verdi ilaç demekki... Artık o kadar bilgi sahibi oldum ki

Kızlar gece çok acaip şeyler yaşadım yaa tansiyonu 13-3 oldu kalbim deli gibi atıyordu sonra yavaş yavaş normale döndü ama zor kendime geldim bi de dünden beri sağ kaburgam da ağrı var gece yan yattığımdaydi ama şimdi otururken veya ayaktayken de yaşıyorum bebişler boyle sikistiracak kadar buyumediler ki gece çok korkuttular bizi yaa:18::18:

Al benden de o kadar eşim diyor ki sana bi site açalım soruları cevapla yalnız akıntıyi azaltma yolunu bulamadım ilk zamanlar ya kanama ya da bebişlerin suyunda sızıntı var zannediyordum ama degilmis Allahtan

Canım benimde yatarken bazen tansiyonum düşüyo niye oluyo anlamıyodum benim haftadan sonra sırt üstü yatinca tansiyonunuz düşebilir pozisyon değiştirince geçer yazmış internette bi site..yan yatarken bile ayaklarımı uzatsam oluyo..galiba bacakları kendine çekmek lazım kan dolaşımı için..

Kızlar ya iki gundur gece 3,5 da kalkıyorum sabaha dogru uyuyorum halbuki uykusuzluktan gözlerim yanıyo ama niye boyle oluyo anlamadım resmen esime sürekli iyice kenara gidermisin diye diye atacam yakında koca yataktan zavallım ucunda yatıyo yatağın uyuyamadikca yatağa sığmıyorum sanki..bide bebekler sürekli hareket halinde acaba ben uyumayinca onlar da mı uyaniyo ki bilemedim..bi garip oldu uykularım..

Ben de korkuyordum. Ama annem Alkah korusun bir terslij olursa eşyaya üzülecek değiliz ya halin varken gez al dedi. Her geçen hafta farkediyor zaten. 1-2 saat gezsem yoruluyorum şimdi.

Canım 20-30 vardı lökosit. Yüksekti yani benim. Az olması akıntı ya da bulaşıdan olabilir ama benim çoktu.

Canım benin doktorum zorda kalmadikca asla ilaç vermez. Bana vitamin magnezyum ya da progestan iğne bile kullandırmıyor gerek yok diye. Bunu iç dediyse vardır bi bildiği. Evlatlarım da Rabbime emanet. Onun dediği olacak.

Canım ben bundan 1 ay önce gece defalarca uyanıyordum ve rahat uyuyamiyordum. Karnım bu kadar da büyük değildi. Ama bi 10 gündür falan daha rahat uyuyorum. Seninki de dönemsel bir şey olabilir. Sabırla bekle bakalım

Genelde sol tarafıma yatıyorum canım ama butun gece de sola yatinca kol falan kalmiyastık destekleriyle eşim dalga geçiyor Behlül gibi aramıza yastık koyduk diye benim tansiyonum genelde düşüktür zaten 10 - 6 falan dolaşırim ama 3 olunca çok korktuk eşimle o zaten ödlek kalk hastaneye gidiyoruz diye tutturuyor en küçük şeyde sonra biraz oturunca düzeldi Nitekim ama herhalde zor haftalarimiz başlıyor ondan olsa gerek dedim
Oturdupum yerde bile tansiyonum düşüyo kızlar.kollarımı kaldıramıyorum halsizlikten.anne olmak zormuş:)
Annem olsa ana olmak kolay değil cekeceksin tabi derdi

kııızzz bak gebelik takviminde ne yazıyo

Sola yatamıyorum ben pek ya.genelde sağa yatıyorum.yarım saat sonra uyuşuyo ağrıyo yattığım taraf.dönüp duruyorum yatakta

Yüksekmis canım seninki ben yarin kültür sonucumu alacagim bişey çıkmaz inşallah yarın şeker yüklemem var oda iyi çıkarsa bi daha da bişey yaptirmayacagiz inşallah

Napalım ins geçici bi durumdur cunku bütün gun salak gibi geziyorum aksam uykusuzluk artık basıma vuruyor..anne olmak ne zormus..
Her bi gun ayrı bi sıkıntı başlıyo ben sadece sol tarafıma yatamiyorum ya her yone yatıyorum cunku zaten hertarafim agrıyo uyusuyo uyuyamıyorum rahat bende takmıyorum o kadar zaten rahatsız oldugum bi pozisyonda uyanıyorum hemen..daha simdi böyleyse ileride kendimi düşünemiyorum ben
birde kızlar affedersiniz ama esimin üzerine bi bacağımı attığım zaman cok rahat ediyorum karnım falan cok rahatliyo :) normalde hiç izin vermezdi simdi sesini cikarmiyo hamile yastığı yerine kullanıyosun beni resmen diyo:)

Aynenkarnımın gerginliği azalıyo bacağımı ona yasladığım zaman:)

kızlar çok doluyum bes aydır annem bana bakıyor...eşimin umrunda değilim onun tek derdi ailesi sanki ben dis kapinin dis mandaliyim banyoya gidip gizli gizli agiyorum cok moralim bozuk ben kötü bir insan değilim zoruma giden baskalarina benden cok değer vermesi cunku benim icin ondan daha degerlisi yok ama görür gününü artık bitti...bana nasil davraniyorsa bende oyle davranacagim

Ne yapmalı bu adamları.bi önceki sayfada benim yaZım var.dün gece ağlayarak uyudum.sabah bişey yok gibi çekti gitti.akşama kadar arayıp sormadı beni.tuvalette banyoda ağladığım zamanları bende bilşyorum ama yapma canım.kocandan daha önemli şeylerin var şimdi senin.onlar için dik durur.ayetel kürsi oku salavat çek inan sakinleşiyo insan...

arkadaslar bende aranıza yeni katılıyorum ismim hatice 26 haftalık ikiz hamileyim iki kızım olacak inşallah bu siteyi bazı sorunlara cevap ararken farkettim ve çok faydalı bilgi alış verişleri oldugunu gördüm bundan sonra bende sizlerleyim hepinize merhaba..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…