2014 ikiz anneleri

geçmiş olsun arkadaşım, benim de zaman zaman oluyor tıkanıklık. doktorum bana serum verdi. serumu şırınga ile burnuma püskürtüyorum, birkaç püskürmeden sonra açılır gibi oluyor tuzlu saf su olduğu için de hiç bir zararı yok

inşallah sen de çalışırsın, Allah gönlüne göre versin ben İstanbul da oturmuyorum. gitsek diyorum Eminönü' ne o eğimli yolları çıkmak gözümde öööööyle büyüyor ki :18: bu haftasonu da bir bakınalım da çarşıya filan. daha olmazsa alacağım bir silikon tabancası, vericem siparişleri internetten, beğendiğim objeleri yapıştıracağım birbirine kapı süsü zor ama yaaaaa.:18: onun için daha derin araştırmalar içersindeyim bebek şekerleri için ahşap sepet aldım butik bebeden. onu nasılsa arada hallettim, içini doldurmak kaldı

Kızlar gittigidiyor.com da çok gzl setler var bakabilşrsiniz...bebek şekeri kapı süsü lohusa tacını falan set şeklinde çook uygun fiyta satıyolar.

Tatlım daha öncede burdan bir arkadaşa önermiştim bebek şekeri ve kapı süsü için ben Ankara da küçük bir dükkanı olan bir bayan buldum internetten adı Nermin baby gıft herşeyi kendi yapıyor ben dükkanına gittim kendi zevkime göre beğendim herşeyi internet sitesinden tüm Türkiye'ye kargoyla gönderiyor keçe ile çok güzel tasarımları var ama her tasarımını siteye koymuyor sitesine bakmanı tavsiye ederim.

selam, doktorum iyi gidiyorsun diyor. tek sorunum şeker onu da diyet ile kontrol altında tutuyorum. ama son haftalara gelince diyet ile de düşüremeyeceksin dedi doktorum. bakalım ben onu şaşırtmak istiyorum gerçi insülün kullanmadan atlatmak istiyorum, tabi Allahın izni ile olacak herşey. malum ikiz gebelik riskli gebelik:18: herkesin bünyesi farklı canikom, ikiz olup normal doğum yapanlar bile var bebeklerinin sağlığı için ne iyi ise sen onu yap. doktor ne derse doğrudur.maalesef onlara güvenmek zorundayız. inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin. ihtiyacın da varsa İNŞALLAh çalışırsın. senin için dua edeceğim ben 31 aralıkta bir gideceğim taaaaaaaaaaaaa hazirana kadar gelmemeyi istiyorum ücretsiz izin almak istiyorum 2 ay kadar planlar planlar var. ama yine ayni yere geliyoruz kısmetse

Zor tabi canım ya millet tek bebek taşıyo bi naz bi pohpohlanma:)sinir oluyorum içten içe.yarın yaz mutlaka.belki doktor doğum tarihi verir yarın:)

hımmm ben bakayım o siteye. teşekkür ederim önerin için

Zor tabi canım ya millet tek bebek taşıyo bi naz bi pohpohlanma:)sinir oluyorum içten içe.yarın yaz mutlaka.belki doktor doğum tarihi verir yarın:)

Evet yaaa. ben de sana katılıyorum. Onlar doğum yaptığından 2650 filan oluyor bebekler. benim geçen hafta ikisi 2300 filandı. dahada Allahın izni ile artacağını düşünürsek bizim işimiz çoooook zor. ama ben yine de elimden gldiğince her işimi yapmaya çalışyorum. naz da bi yere kadar, benim eşim anlarsa vay halime yapacağı varsa da yapmaz bir daha Allah güç kuvvet versin çoğul gebelere

Merhaba canlar,
Bugün tek yumurta ikizlerim olacağını öğrendim. Kalp atışlarını gördüm.
İlk gebeliğim. Rabbim hepimize sağlıklı doğumlar ve bebeler nasip etsin

Birkaç gündür hatır hutur kaşınıyorum özellikle eller bacaklar,bende ürtüker var,yazın vaya oda ısısı yüksek olduğunda nükseder,ben ona yormuştum,sabahları olmuyo çünkü akşam eşim gelince üşüdüm diyip kombiyi daha çok açıyor ve ben kaşınmaya başlıyorum,acaba benimki de başka sebepten olabilir mi,ilaç kullanmamı gerektirecek birşey?sizinkinin sebebi ve şekli neydi tam olarak,en azından dr.a bilinçli şekilde gideyim istiyorum.kontrolünüz iyi geçer inşaallah.

Kızlar gittigidiyor.com da çok gzl setler var bakabilşrsiniz...bebek şekeri kapı süsü lohusa tacını falan set şeklinde çook uygun fiyta satıyolar.

canımözelden link atsana,ben bugün gg.a girdim gönlüme göre birşey bulamadım.

Canım Allah yardımcın olsun,şeker zor,diyet zor.ne zaman ne olacağı da belli değil ki bugün düşer,yarın abanırım başka şey olur Allah korusun.dr.um çok rahat bi adam,artık söyledikleri kuşkulandırıyor beni,başından mı savıyor yesem bir zararı olur mu acaba diye korkuyorum,inşaallah hepimiz sıkıntısız atlatırız hamileliğimizi.Duan için de tşk ederim,Allah razı olsun,aslında dinlenmeye çok ihtiyacım var ama izne ve paraya da ihtiyacımız var,hadi para boyutunu geçiyorum Allah rızıklarıyla kısmetleriyle gönderir ama izne daha çok ihtiyacım var,ücretsiz izin hakkım da var ama ben nasipse uzun uzn kullanmak istiyorum iznimi,bakalım hayırlısı,sağlıkla gelsinler de artık Rabbim ne nasip eylerse çalışıp çalışmama konusunda razıyız.iş yerinde dinlenebilmen çok güzel,senin adına sevindim,malesef benim işim ayakta yapılan ve hareket gerektiren,ergenler ve bazen problemli aileleriyle uğraşmayı gerektiren bir iş:)bakalım hayırlısı..
Bebek kapı süslerine baktım,1-2 site gördüm şahane şeyler yapmışlar ama fiyat 120 veya 170 civarı,bana biraz pahalı geldi,araştırmaya devam elbirliğiyle birşeyler buluruz:)

yerim yorumlarını:) arada içimden geçiyor bu yorumlar da korkuyorum dillendirmeye,sadece eşime espri olarak kullanıyorum.

Merhaba canlar,
Bugün tek yumurta ikizlerim olacağını öğrendim. Kalp atışlarını gördüm.
İlk gebeliğim. Rabbim hepimize sağlıklı doğumlar ve bebeler nasip etsin

Hayırlı olsun bebekleriniz,Allah bağışlasın inşaallah hayırlı evlatlar olurlar.

Canım linki beceremedim:))gitti gidiyorda arama kısmına bebek şekeri seti yaz çıkıyo

Kizlar ikizlerin alisverisine kacinci haftada basladiniz?Acil ihti¥az cantasiniza ne ko¥dunuz.kacinci hafta hazirla¥im bilemedim.suan 20.hafta.neler aldiniz kacinci haftada

Onemli bi soru sormustum ama malesef kimse cevap verme ihti¥aci hissetmemis.sanirim az ¥orum ¥aptigimiz icin.sadece haftasi ¥aklasmis arkadaslardn bilgi almak istemistim.

Onemli bi soru sormustum ama malesef kimse cevap verme ihti¥aci hissetmemis.sanirim az ¥orum ¥aptigimiz icin.sadece haftasi ¥aklasmis arkadaslardn bilgi almak istemistim.

Merhaba,alınmayın lütfen,kendi adıma konuşayım açıkçası tam olarak haftayı hatırlamadığım için yazmadım ben,şu an 26.haftam doldu,şöyle söyleyebilirim 2-3 hafta filan önceydi sanırım ben ufaktan başladım birşeyler almaya,riskli olduğundan hep korktum,hiçbirşey almadım,ama sonra ya doğurursam hiçbirşeyleri yok diye alayım dedim,daha çook eksiğimiz var ama,onları da nasip olursa bu ay tamamlamak istiyorum.yani size kalmış birşey,hamile kaldığını öğrendiği ilk gün hazırlıklara başlayanlar var.

Çanta hazırlama konusuna gelince henüz hazırlığım yok benim,hazırlayanlar yardımcı olacaktır.ama tavsiyem 27.haftaya yaklaşırken elinizde bir miktar eşyanız olsun,çantayı da hazırlayabilirsiniz,fırsatınız varsa şimdiden ufak ufak başlayın çünkü insan ağırlaştıkça gezmek tozmak almak zor oluyor.

anladım canım tşkler bende bir şey olur diye korktuğumdan 27.haftayı bekleyim diyorum ama zor olucak en iyisi ağırlaşmadan almak acil ihtiyaçları

Benim gözümden kaçmış canım sorunalınma...valla benim 25. Haftaya doğru herşeyim hazırdı kıyafetleri falan beşikler dahil..1 hafta öncede hastane cantamızı hazırladım.sadece göğüs pompam kaldı alınacak

canım tesadüfen girdim bu sayfaya.dogum yapmış biri olarak yanıtlayayım.
benim çantam 32. haftada tamamlandı.37. haftada dogum yaptım.
ama tedbir amaçlı 30 olmadan çantanı tamamla.
pijama takımı alma.giydirmiyorlar.gecelik sabahlık takımları al.kişisel eşyalarını çamaşırlarını zaten almışsındır.
süt sagma makinesi al yanına.

bebekler için hastane çıkışları yeterli.çünkü zaten hastan çıkışları 10 12 parçalı oluyor,kirlendi mi bebegin üstünü degiştirebilirsin.
zaten hastanede 2 3 gün kalacaksın.
ben yanıma yedek kıyafetler de almıştım ama hiçbirin kullanamadan eve geri getirdim.

tamam canım bakıyorum,sağol:)

ya aslında bana şeker gereksiz,burda kimimiz kimsemiz yok,bir tek eşimin ailesi o kadar,hazır çikolata alsak ayıp mı olur ki..:44:

canım ben iki farklı çeşitten yarımşar kilo lokum almıştım.
istanbulda mısın bilmiyorum ama,eminönünden de toplu satılan tüllerden ve metrelik kurdela almıştım.
bir de en küçüklerinden plastik kaplar.
toplasan hepsi 20 tl tutmuştu.
dogumdan önce evde kendim hazırladım.çok ta şık oldu.
15 tlye süslü bir sepet almıştı annem,mevlütlerinde de kullanırız diye.
150den fazla çıktı.
ona koyup hastanede gelenlere ikram ettim.
hem çok ucuz ve şık oldu,hem de hamileigin son günlerinde birşeylerle oyalanmış oldum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…