2014 ikiz anneleri

canım erken doğum belirtilerin nelerdi bende şu an 27.haftadayım göbek deliği etrafında serlreşme ve bebeklerimin hareketler azaldı gibi hissediyorum yardımcı olursan sevinirim.

İyi diyelim iyi olalım canım.kasık sancım dışında pek şikayetim yok allaha şükğr.inş öyle devam eder
Kızlar bizede hastahane yolu gözüktü bol dua edin şuan için hiç bir şey belli değil kontrol altında tutuyorlar ilk ciğer geliştirici iğnemizi vurdular dualarınızda benide unutmayın
Ay canım benim ya.noldu sana bi anda.hastanedemi yatıyosun ewdemi.inş 2-3 hafta daha dayanırsın sen canım korkma dualarmızdasın
Şok oldum seni okuyunca tatlım ne zamandır girmiypdun ama merak etmedim değil...kaç kilo doğdu kuzuların.anneliği anladın sende:)ben henüz bişi hissedemiyorum sankiiyi olcklar canım 3 bebeğe 27 hafta kötü bi zamanlama değil.iyi düşün.sende dualardasın...
Merhaba kizlar. Ben iyiyim. Toparladik. Bu hafta düşünülen dogum cok şükür ki 34 haftaya ertelendi. Hepimize dua ediyorum. Hepimiz sağlıcakla kucagimiza alacağız inşallah
GüZel haber senden geldi:)dayanıklı çıktı bak kuzular.küvöze girmeden koynuna girecekler inş

Kızlar bizede hastahane yolu gözüktü bol dua edin şuan için hiç bir şey belli değil kontrol altında tutuyorlar ilk ciğer geliştirici iğnemizi vurdular dualarınızda benide unutmayın
AYYY NOLDU Kİ CANIM.allah yardımcın olsun..tek tek dökülüyoruz.
canım hem gözün aydın hemde allah yardımcın olsun.ama 27 kötü bir hafta değil.rabbim bebeklerini sağ salim eve götürmeyi nasip etsin inşallah..dualarımız yavruların için olsun bu hafta...
Merhaba kizlar. Ben iyiyim. Toparladik. Bu hafta düşünülen dogum cok şükür ki 34 haftaya ertelendi. Hepimize dua ediyorum. Hepimiz sağlıcakla kucagimiza alacağız inşallah

maşallah
güzel bir haber aldık.çok sevindim canım.minişler kaç kilo oldu?

Hepinize teşekkürler
ben bel ağrısı için Dr geldim nst de sancım çıktı rahim 3,5 mm olmuş ve Dr hastanede yatmamı söyledi ama sancılarım azalırsa çıkartırım dedi inşallah en kısa zamanda çıkarım ciğer geliştirici iğne nin bir dozunu vurdular şuan serum , ilaç ve iğne veriyorlar saat başıda nst ye bağlıyorlar dualarınız bizimle ve benim gibi hastahanede olan arkadaş larımız için olsun

kızlarrr okuyamadım hafta sonu neler yaptınız bilemiorum..rabbim hepimizi sağlıklı sıhhatli hayırlı sona ulaştırsın inş. benim kontrolüm wardı..bebekler 1er kilo olmuşlar doktor önden gidiolar dedi..bi de suyum fazlaymış erken doğumdan korktu biraz iğne werdi inş. hepimizi hayırlısıyla haftasında doğururuz

Kızlar sizleri sevindirdigim için ben de mutlu oldum. Kengo ve azmirah canlarim siz de hastaneye yatmissiniz. Tez zamanda toparlanmaniz duasiyla.

Canım mesajını okurken akşam ezanı okunmaya başladı,senin için dua ettim,Rabbim kabul buyurur inşaallah,dün aklıma geldin ama nickini tam hatırlayamadığım için buraya yazamadım,bir süredir girmiyor nerde diye yazacaktım.

Arkadaşların da yazdığı gibi 27 hafta hiç kötü bir hafta değil,hele üçüzler için daha da güzel maşaallah,rabbim yavrularını senden çok ayrı tutmadan küvözden hemencecik çıkarlar ve evde 3 çocuk cıvıltısıyla normal hayatınıza dönersiniz inşaallah,bozma moralini,sütüne ihtiyaçları var,bak daha buralara onlara nasıl baktığımızı,maceralarımızı yazacağız inşaallah,dualarımızdasın,bu da bir sınav,Allah'ın izniyle atlatacaksınız bu günleri.

Kızlar,

Bebek arabası aramalarım sonunda aradığımı buldum. Hem ikili, hem tekli kullanılabiliyo. bilmem kaç tane kullanım şekli var, iki bebek yüzyüze, dışarı veya biri anneye biri dışarı bakabiliyo. oto koltuğu monte edilebiliyo. Ve ikinci koltuk birinciden yukarıda, kimsenin görüşü engellenmiyo. Tek dezavantajı, Türkiye'de yok

Çok sağol canım güZel temennilerin için hepimiz için aynı şeyi istiyoruz Rabbim yardımcımız olsun
Aminn canım aminnn hersey yoluna girecek insallahhh
Allah razı olsun esimden zaten başka kimse katlanmazdi valla bunca kaprise naza aminn canım aminnn.
stres yapmamak için rapor aldım şu 2 haftadır nedense acaip zamanlar geçiriyorum patronum çok üstüme geliyor şu an raporluyum ancak bu haftada kal bizimle dedi idare etmeye çalışıyorum iste
Zaten almışsin cevabı canım ama su an sadece senin sesini duyuyor annesi bi de vücudundaki sesleri duyuyor minislerin şimdi istediğin gibi gez:)
Canım ya bu kasılma dediğin şey nasıl oluyor? böyle karnın sertleşmesi mi? benim de oluyor ama doktor pek önemsemedi. şu kasılma nedir, nasıl olur bi anlasam ya ufff...
Canim bende çok iyi bilmiyorum ama kaskati kesiliyordu karnım sanki taş yutmusum gibi kısa süreli de değil geldi mi gitmek bilmiyordu inşallah faydali olabilmisimdir
Hareketli maasallah canım çarşamba dopplerimiz var bu hafta olcumlerimiz yapılacak çok heyecanlıyım inşallah kocaman olmustur
Canimm inşallah bugünlerde geçecek hayırlısıyla sağlıkla kucağına alip cikacaksin minnoslarini az kaldı dualarımiz seninle
Canimm hayırdır bişey yoktur insallahhhh
Canimm Rabbim hayırla sağlıkla küvezden de çıkmalarıni nasip edecek kaç kg doğdular canım?
Oh oh güzel haberler maasallahh aminnnnnn

Canim bende çok iyi bilmiyorum ama kaskati kesiliyordu karnım sanki taş yutmusum gibi kısa süreli de değil geldi mi gitmek bilmiyordu inşallah faydali olabilmisimdir

Oldun canım oldun, olmaz mı... Benimkiler kısa süreli, muhtemelen bebek hareketleri. Aynen dediğin gibi taş yutmuş gibi oluyo, ama sonra kısa süre sonra geçiyo. Doktor da demişti bana zaten, bebek hareketleri durursa ve bu kaskatı kesilme yarım saatten uzun sürerse sıkıntı demek diye. bi de şey dedi hatta, ağrım oluyo dedim, ağrın olsa da bebekler hareket ediyosa sıkıntı yok dedi.

Merhaba kızlar,
Hastaneye kontrole ve rapor almaya gittim,5 günlük bir rapor daha aldım,bu hafta da evde olacağım nasip olursa,şu 27ye bir gelebilseydik hayırlısıyla,evde olmayı biraz da kritik haftaları aşmak için istiyorum,tabi herşeyin en doğrusunu Rabbim bilir ama inşaallah kiloları artar,1 hafta daha dinlenmek iyi gelir diye umuyorum.

Kızlar birşey soracağım dr bana progesteron hapını kes dedi(27.haftaya az kaldığı için sanırım)proluton depot'a devam dedi.diğer ilaçlarını da kullan dedi.her seferinde iyisin iyisin diyor,iyi hissetmezsen gel diyor,sık sık şekerim düşüyor benim,halbuki sürekli bir yeme halindeyim şekerim düşmesin diye,bol bol ye,tatlı da ye bebekler şekersiz kalmasın diyor,ama benim bildiğim tatlı tüketimi amniyon sıvısını artırıyor,e bu da erken doğuma sebep olabiliyor,ultrasondayken aklıma gelmedi,sonrasında sordum su normal dedi,ölçtüğünü nasıl anlayacağım,of ya çok rahat olması beni çok kuşkulandırıyor,ya ben tatlı yiyerek bebişlerime zarar veriyorsam?ama şekerim de düşüyor napıcam ben ya..

haftaya iş başı yapacağım,gün geçtikçe ağırlaşıyoruz,göbek büyüdükçe bel ağrıları artıyor,yürümek zorlaşıyor,gözümde o kadar büyüyor ki çalışmak,bakalım hayırlısı şu haftayı da atlatalım inşaallah.

ya bi de hakikaten bize yaranılmıyo,bebekler az hareket etse şikayet ederiz çok etse şikayet..2 hafta önce çok oynadılar durmadılar diye korkup ağlama krizine girmiştim,bugün de hastane,okul,sağlık ocağı,alışveriş derken beslenmemi aksattım pek birşey yemedim buna rağmen kıpır kıpırlar maşallahkorksam mı ki bilemedim,her hafta ultrasona sokuyorum diye bana kızdı galiba yavruşlar,çünkü ultrasondan hemen sonra oldu.

Benim deeee Ben de bu hafta sonu farkettim, yarım numara büyüdü yani. genelde eski halide dönmediğini duydum ama hayırlısı canım, bakarsın mucize olur döner...

alexandria ve sedef kızlar bu büyüme kalıcı mı ya,doğumdan sonra küçülmez mi,ay o ayakkabılara o paraları boşuna mı döktük çok üzülürüm ya!benim kış için aldığım botum tam ayak numaramda sözde ama kalıbı geniş,içinde geniş geniş yürüyorum,büyüdüyse bile anlamam bi süre yani,bakalım bizimki ne olacak..

ya ne bileyim hiç rastgelmedim..özeldeki dr.um çok zorlandım fenalaştım diyince tamam vereyim dedi,ikidir 5-5 veriyor ama arka arkaya veremezmiş,takibe girermiş,haftaya çalışmaya başlamam lazım.doğumdan sonra verir mi bilmiyorum işte.
Bu arada sen ve sanırım alexandria magnezyum hakkında bana yazmışsınız ama ben etkisi yok demedim ki,etkisi yokmuş diye yazan arkadaşa cevaben yazmıştım,yanlış mı anlaşıldı:)

Halimize şükürler olsun tabi kuzum:)41 oldu ha :)ayy allah korusunkocamla giyerim arttık:)sen nasılsın canım nasıl gidiyo

ilahi Sedef,gene güldürdün beni,Allah da seni güldürsünbenim eşim de 41 giyor,neyse oraya kadar çıkarsak ayaklarımız çıplak kalmayacak,iyi kötü giyecek birşeyler olacak

Ben de geçen hafta tetanozun 2.dozunu ve prolutonu aynı gün vuruldum,2 kez git gel olmasın diye,bi yandan kolum bi yandan kalçam tutuldum resmen ya

Allah yardımcın olsun canım,kontrol altındasın en azından bak kötü birşey olacak olsa bile yanında birileri var hemen müdahale ederler,böyle düşün,hiiiiiiiiç birşey olmayacak korkma,yavrucukların içerde duracak büyüyecekler daha

33-34 haftayı görebilicektik gidişat iyiydi, zaten benim 30. haftadan sonra kafam daha rahat olucaktı ama kısmet böyleymiş, morali yüksek tutmaya çalışıyorum Rabbim verdi, inşalla bağışlar, Amin.. Çok sağol duaların için ..

çok teşekkürler, doktor bile bol bol dua edin çevrenizden de dua alın dedi, sakin olmaya çalışıyorum ama çok zormuş, 2 kız 1 oğlan isimlerini bile koyamadık daha 28-29 haftadan sonra koyarız diyoduk yavrularıma ..

Amin, inşallah Rabbim korur, sizlerin de gönlünüzde yatan neyse hayırlısıyla nasip etsin inşallah ..

O kıpırtıları öyle çok özledimki, kendimi bomboş hissediyorum, sanki onları yüzüstü bırakmışım gibi geliyo, karnımdayken rahatça büyüyolardı, şimdi küvözlerde öyle mücadele etmek zorunda kaldıklarını gördükçe içim parçalanıyo, metin olmaya çalışıyorum, Allah hepinizden razı olsun, ağzına sağlık Rabbim evlatlarıma dayanma gücü versin, Amin.. benimle beraber yoğun bakımda yatan bütün bebeklere acil şifalar dilerim, hamilelerin duaları tüm minik bebeklerimize olsun ..

Canım,
eğer şekerin yoksa, bebeklerin sularında çoğalma olmuyor. eğer şekerin varsa bu oluyor. anladığım kadarıyla senin de şekerin yüksek değil düşük ne güzel aban tatlılara

ayak büyümesine gelince, bir numara kalıcı olarak büyüyor canım ya hamilelikten sonra. ben de çok üzülüyorum ama napayım...

Canım benim...sen nasılsın ne zaman doğum yaptın sezeryam oldu demi.toparlanabildinmi biraz

Ayak numaram büyüdü(inş eski haline döner
Yiii bide bu çıktı basımıza koca ayaklı anneler olucaz
O doktor gorgusuzun onde gideniymis demek asistandir o yeni doktor havası atmıştır belki allah öylelerin eline dusurmesin..
Canım merak etme ins daha bekler kuzuların panik yapma canım..
Ay kuzum demek dogum yaptın.. Sag salim doğmuşlar bak hiç üzülme onlar hayata sımsıkı tutunurlar Sen onları sev kuvozde hemen buyur çıkarlar ins..
Cok sükür ne iyi haber:)
Markası ne canim?
Kizlarr cok sukur son uc gundur bebeklerin kipirtilarini hissediyorumm ..sizde bu haftalardami hissetmistinizz
Evet canım net olarak bende bu haftalar hissettim..

Son düzenleme:
kızlar set olarak 95 lira..ama içime sinmedi sizce güzel mi

buda yapmaya çalıştığım kapı süsümüz.bakalım benzicek mi?

?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…