2014 ikiz anneleri

Arkadaşlar nasılsınız ben sürekli yatıyorum.zonklamalarim artti yarin dra gideceğiz nefes alamiyorum.artık uyuyamiyorum Allah yardımcımız olsun.gece kardeşim geldi dünyalar benim oldu iki saat kalip çıktı.
Kızım cok cadi esimde naz yapmasinlar hadi gelsinler diyo sinir ediyor.
Ah kizlar evinizin kiymetini bilin ben çok özledim.
Duru ve orkide nasılsınız?inşallah bebislerde sizlerde iyisinizdir...
Hii gobisim küçüldü galiba oglusumda döndü...
Allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun

Günaydın kızlar herkese,
gene sırt ağrılarıyla uyandım,of ben son zamanlarda hep geriniyorum ya,şöyle deriiin deriiin gerinmeyi özledim,demek ne kadar kasılıyorsam uyurken hep gerinerek uyanıyorum,yapmamam lazım biliyorum ama kontrol edemiyorum bazen istemeden oluyor,inşaallah bir sıkıntı oluşturmaz.
Anladım canım sağol cevapladığın için.İnşaallah gerek kalmaz dediğin gibi.oğluşun nasıl?bi dahaki muayene ne zaman?
Herhangi biri yeterli mi ben bi ara tahlil yaptırmaya devlet hastanesine gitmiştim.kaydım var.
anladım canım,o bıçak saplanmaları arada bana da oluyor ama öyle çok sık değil çok şükür,artarsa geçiştirmeyelim o zaman.sizler korkutmak istemiyorsunuz ama biz de nasıl birşey olursa ne yapalım diye öğrenmek istiyoruz,sık sık haber ver,güzel haberler inşaallah.
Evet canım doğru anlamışız.
ya ben rapor alamıyorum kolay kolay kimseden kızlar ya,hadi yine hamileyken almak herhalde daha kolay,dr der ki ya kadıncağız ikiz taşıyor,2 kat zorluğu vardır yazayım rapor..ama doğumdan sonra ücretsiz izin gibi haklar var,rapor konusunda da genelde sıkıntılı dr.lara rastlıyorum,adam izin al banane der gibime geliyor,bu gidişata göre galiba ben ya yazın maaş alamayacağım direkt ücretsiz izne başlayacağım ya da 1-2 aylığına dişimi sıkıp işe döneceğim,eylülde ayrılacağım,ama bu bile beni o kadar geriyor ki,2 aylık 2 çocuğu kime nasıl bırakırım,annem başka şehirde,kayınvalidem yaşlı,ikisine birden bakmasını isteyebilir miyim,o da bakabilir mi hiç bilmiyorum ya..İnşaallah ben de rapor verecek bi dr.a rastgelirim.
canım araştırırsan mutlaka bulursun özellerde öyle bir dr.benimki mesela hiç problem yaratmıyor.
kız 2 aylık bebişleri kime bırakıcan?aman sakın canım:26:
İnşaallah benim de azalır canım,bugün yine gerinerek uyandım,elimi kolumu bağlayacağım yakında!kızıyorum ama bilmeden yapıyorum.
ya biz de henüz karar veremedik,hakikaten zor işlermiş..
canım gerek yoksa başllama,biraz netten baksan görürsün,mecbur kalmadıkça kullanımı önerilmiyor.sık sık sertleşmesi,uzun sürmesi ve bebeklerin uzun süre hareketsiz kalması gibi bir durum yoksa korkmayın diyorlar,bakma ben de kendimi dinleyip karnım sertleşti,bebekler niye durdu filan derim ama sakin olmak lazım
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: hiçbir şey yazmak istemiyorum,şoklardayım:53
etkisi olmaz mı dedi?:KK53: ya neden hepsi farklı şeyler söylüyor,ben geçen gidişimde karnım sertleşiyor korkuyorum,bacaklarıma da kramplar girmeye başladı dedim 2ye çıkar magnezyumu dedi,hem kramp hem kasılma için.etkisi nasıl olmaz prospektüsünde bile yazıyor.
canım sabahtan beri bir drun erken doğum konulu uzmanlık tezini inceliyorum...ilk uygulanan tedavi magnezyum ve kesinlikle işe yarıyor...çok ilginç şeyler var..
kız anneleri panik yapmayın ama deney gruplarında erkek bebek bekleyen annelerin doğum süresi biraz daha uzatılabiliyormuş..
çok tuhaf dimi?
Benim çoğu ayakkabılarım 36 ydı ama 37 de giyiyodum önceden...şimdi kalıplara göre değişiyo ama 38 numara oldu:KK43:ben küçük ayakları çok beğeniyorum ya:KK43:(

oyyy kıyamam.kız haline şükret sedef.
geçen sene doğuran arkadaşımın 38 no ayakları 41 oldu..walla ne kafa buluyoduk:KK1::KK1:
ama sonra 39 oldu canım. benim ayaklarım daha büyümedi.haftada 1 kere giyiyorum zaten:KK43::KK43::KK43:

canım araştırırsan mutlaka bulursun özellerde öyle bir dr.benimki mesela hiç problem yaratmıyor.
kız 2 aylık bebişleri kime bırakıcan?aman sakın canım:26:

canım sabahtan beri bir drun erken doğum konulu uzmanlık tezini inceliyorum...ilk uygulanan tedavi magnezyum ve kesinlikle işe yarıyor...çok ilginç şeyler var..
kız anneleri panik yapmayın ama deney gruplarında erkek bebek bekleyen annelerin doğum süresi biraz daha uzatılabiliyormuş..
çok tuhaf dimi?

oyyy kıyamam.kız haline şükret sedef.
geçen sene doğuran arkadaşımın 38 no ayakları 41 oldu..walla ne kafa buluyoduk:KK1::KK1:
ama sonra 39 oldu canım. benim ayaklarım daha büyümedi.haftada 1 kere giyiyorum zaten:KK43::KK43::KK43:

Halimize şükürler olsun tabi kuzum:)41 oldu ha :)ayy allah korusun:KK9:kocamla giyerim arttık:)sen nasılsın canım nasıl gidiyo

Halimize şükürler olsun tabi kuzum:)41 oldu ha :)ayy allah korusun:KK9:kocamla giyerim arttık:)sen nasılsın canım nasıl gidiyo
iyiyim tatlım şükür..tam motive ediyorum kendimi;negatif düşünmek yok, ne erken doğumu canım,herşey yolunda diye...sonra topiğe bir geliyorum herşey ters düz oluyo:KK1::KK1:
bugün tetanozun 2.dozu var,prolutan iğnem var:KK43: birde ebe hemşireme sorayım şu kasılma ve erken doğum olayını bakalım o ne diyecek...
sen nasılsın? 30 lara geldin şükür:):nazar::nazar:

Ediyo ya... ara ara ama uzun sürmeyen şekilde. bebekler de hareketli gerçi ama... ne bileyim kızlar ya üfff. her şeye de zırt bırt gitmek istemiyorum. daha önce karnım kasıldığında gittim, 3 kes nst (nts de olabilir tam emin değilim :KK17: ) girdim, bişey çıkmadı çok şükür. hiç belli olmaz gerçi ama doktor bana yarım saat kadar sert kalırsa, bebek hareketleri de durursa hemen gel demişti. doğum başlarken bebek hareketleri dururmuş. sen nasılsın canım bu arada?

ayy bende şaşırmış durumdayım bugün nidilata başlıcam bakalım ne fark olacak...

Kızlar bizede hastahane yolu gözüktü bol dua edin şuan için hiç bir şey belli değil kontrol altında tutuyorlar ilk ciğer geliştirici iğnemizi vurdular dualarınızda benide unutmayın

Sorduğun şeyi ben 2 gün önce yaşadım canım kendi hastanem uzak old için hemen yanımızdaki Üniversite hastanesine acilden giriş yaptık aldılar hatta doğum Servisi'nde yatış verdiler hala oradayım özel hastaneme gebelikle ilgili yatmadığım için çok karşılaştıramam canım yanlıZ burada elh güzel ilgileniyorlar ağrıları çok old için başka hastaneye sevketmediler ..

Çok gecmiş olsun canım saglıkla evlatlarını kucagına alırsın inşallah zamanında

hamile arkadaşlar, 27. haftada erken doğum yaptım, üçüzlerim küvezde, çok korkuyorum, hepinizden dua istiyorum, yavrularımı sağ salim kusursuzca o küvezlerden çıkarmak için lütfen sizde dualarınıza beni ekleyin, çok minikler, dayanmak çok zor, evlat çok başkaymış, hamileliğime doyamadım, çocuklarımın kıpırtılarını karnımda hissedememek beni kahrediyo, sütüm kesilmemesi için toparlamaya çalışıyorum ama çok zor, nolur yardım edin ...

Kızlar bizede hastahane yolu gözüktü bol dua edin şuan için hiç bir şey belli değil kontrol altında tutuyorlar ilk ciğer geliştirici iğnemizi vurdular dualarınızda benide unutmayın

ne oldu kiii, ağrıların mı arttı? neden gittin? inşallah bir aksilik olmayacak canım. dualarım seninle

hamile arkadaşlar, 27. haftada erken doğum yaptım, üçüzlerim küvezde, çok korkuyorum, hepinizden dua istiyorum, yavrularımı sağ salim kusursuzca o küvezlerden çıkarmak için lütfen sizde dualarınıza beni ekleyin, çok minikler, dayanmak çok zor, evlat çok başkaymış, hamileliğime doyamadım, çocuklarımın kıpırtılarını karnımda hissedememek beni kahrediyo, sütüm kesilmemesi için toparlamaya çalışıyorum ama çok zor, nolur yardım edin ...

canım inşallah bebeklerin yaşama sıkıca tutunurlar :KK16::KK16: 3üzlerde zaten 30lu haftaları görmek çok mümkün olmuyordur belki de... küvezde çok iyi bakılıyor bebeklerin. Rabbim hepsini sana bağışlasın kısa zamanda evlerine döndünler inşallah :KK16:

sütün de çok önemli, onlara çok iyi gelecek. sen moralini yüksek tutmaya çalış

Canım doğumun hayırlı uğurlu olsun üçüzler için kötü bi hafta değil inşallah en kısa zamandada kucağına alırsın stres üzüntü herşeyi etkiliyo o yüzden hem sütün için hemde bebişler için sakin olmaya çalış cinsiyetleri ne annesi isimlerini ne koydunuz?Senin ve bebişlerin için dua edeceğim...

Ayakkabı almamaya karar verdim doğuma kadar.yazık verdiğim paraya.spor ayakkabılarla idare etcem.inş 37 dönerim:KK43:[/QUOTE

aynen sedefcim ben normalde 36-37 giyiyordum şimdi 39 oldu ayaklarım.doğumdan sonra elbette geçicektir,bende sporlarla idare ediyorum ,ne gerek var yenısını almaya nasıl olsa doğumdan sonra gıyemeyeceğim:) 1 ay kaldı ıdare ederım artık,zaten bır yere çıktığım yok :KK49:

Merhaba kizlar. Ben iyiyim. Toparladik. Bu hafta düşünülen dogum cok şükür ki 34 haftaya ertelendi. Hepimize dua ediyorum. Hepimiz sağlıcakla kucagimiza alacağız inşallah

Merhaba kizlar. Ben iyiyim. Toparladik. Bu hafta düşünülen dogum cok şükür ki 34 haftaya ertelendi. Hepimize dua ediyorum. Hepimiz sağlıcakla kucagimiza alacağız inşallah

Çok sevindim canım yaa sizin güzel haberlerinizi aldıkça bizimde moralimiz yükseliyor inşallah 37. Haftalarıda görürsün...

Allah yardımcın olsun cnım.inşallah evlatlarına sağsalim kavuşursun.dualarım senınle.maşallah 3 tane evladın oldu bırkerede:)hiiç kötü düşünme 27.hafta çok kısa bi zaman değil çabucak toprlarlar kendılerını onlar.:nazar::nazar::nazar:sen uzulme sutunu etkılemesın.bol bol dua et canım.Allah bebeklerını korusun..

Canım neden ki noldu ki? Sen maşallah çok iyiydin, hatta sanki en az şikayeti olan sendin aramızda yaaa nolduuuu dualarımız seninle. :18::18:

hamile arkadaşlar, 27. Haftada erken doğum yaptım, üçüzlerim küvezde, çok korkuyorum, hepinizden dua istiyorum, yavrularımı sağ salim kusursuzca o küvezlerden çıkarmak için lütfen sizde dualarınıza beni ekleyin, çok minikler, dayanmak çok zor, evlat çok başkaymış, hamileliğime doyamadım, çocuklarımın kıpırtılarını karnımda hissedememek beni kahrediyo, sütüm kesilmemesi için toparlamaya çalışıyorum ama çok zor, nolur yardım edin ...

rabbim yardımcın olsun canım senin ve bebişlerinin içini ferah tutmaya çalış....

Canımm Allah'ım sağlık sıhhatle o küvözden çıkmalarını nasip etsin inşallah. Üçüz bu kolay mı... Ama içini serin tut, 27 hafta kötü değil. Benim doktorum hep der, 27. haftayı bul, bebişlerin birer kilo olsun, korkma artık onlar sağ salim yaşar der. bak çok şükür, bulmuşsun 27. haftayı. Allah'ım sağ salim bi an önce kavuştursun yavrularını sana. Çocuklarının kıpırtılarını inşallah kucağında hissedeceksin. Dua et bol bol. İnan şimdi sana okuyup gönderiyorum.

Güzel haber :KK16::KK16: Çok şükür canım, inşallah biz de 34. haftaları görürüz. Biz de sana ve herkese dua ediyoruz. Sağlıcakla alalım bebişlerimizi kucağımıza inşallah.

X