2014 ikiz anneleri

tamam canım öyle yapayım haftaya kadın doğuma gideyim

amma kaynatmışsınız yahu..oku oku bitmedi:)
geceleri uyuyamıyorummmm.sıkıntı yaşamıyorum ama uykum gelmiyor,çıldırcaammm
kızlar birde dün gece burnum kanadı benim yaa....bu kanda nerden çıkacağını şaştı wallazaten kansızım

canım o bebeğin toplanması degil de kasilma olabilir. O yüzden dr una mutlaka söyle. Öyle olduğunda hemen soluna dön gecmesini bekle. Bol sıvı tuket

canım sen böyle bir şey yaşadın mı tereddütteyim zaten kaç gündür randevum ayın 9 unda dr sağolsun bu defa bir ay ara verdi ama ben rahat değilim arasam mı diyorum?

ben kıydım paraya aldım valla.aqua aldım.tüm takım.çokk güzel ama.birde uygun fiyata berrak tan almayı düşünüyorum.
kızlar sabahlık kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.ben yıllardır kullanırım çok rahat.

canım sen böyle bir şey yaşadın mı tereddütteyim zaten kaç gündür randevum ayın 9 unda dr sağolsun bu defa bir ay ara verdi ama ben rahat değilim arasam mı diyorum?

benimde 9 unda randevum.canım toplanma nerde oluyor senin? tam yuvarlak mı oluyor karnın?ayrıntılı yazsana sana zahmet
ben 18.-20. haftalar arası kaslmadan hastanede yatmıştım.şuan ki yaşadklarıma benzemiyordu.bu bebeklerin poposu,kafası,dirseği vs olduğu anlaşılıyor.

bazen göbek deliğimin iki yada tek tarafında ve iki göğsümün alt kısmında kaburgalarımın orda ne biliyim anlamadım gitti boş panik mi yapıyorum ?

Canım hakikaten iyi kıymışsın paraya :)) aqua ya baktım da tam takımlar taa 180 falan. berrak tan nerden alcaksın? internetten mi yoksa mağaza falan mı?

Evet canım benim sık yaşadığım bir sey. Dedigin gibi oluyor ve o esnada icim bu tuhaf oluyor. Hastanede yatıyorum bunlar sık olduğu için. Sen söyle dr un ayirt eder ne olduğunu. Bu aylarda zaten olması normal. Ama sık olması önemli

Canım benimde ara ara burnum kanıyor burnunu temizlersen deniz suyu sık öyle temizle hamilelikte sık olan birşeymiş bebişlerede sanada zararı yok.flufem şu doğum izni olayını doktorunla hallettikten sonra bizede bilgi verirsin artık benim kontrole daha çok var dün okula gittim heyet raporumu vermek için okuldakiler hiç birşey bilmiyor memurda bana soruyor:))) birde bebekler tekme atınca benim yüzümü birden ateş basıyor göğsümde çarpıntı gibi oluyor geçiyor sonra normalmi böyle olması tekmeleri yeni hissettiğim için çok garip oluyorum korku sevinç hepsi bir arada...

Eki Görüntüle 877049
Günaydın kızlar. Bunlar da benim bebek süslerim. Keceden. Magnet seklinde

hayırlı olsun canım güle güle dağıt inşallah

Benimde idrarda lökosit yüksek çıkmış canım ya sınırı geçmemiş ama yüksek.bakalım doktorum ne diyecek bugün 4 te randevumuz var:))kanım 12 olmuş bu arada kızlar

iyi haberlerini bekliyoruz

rabbim sabır versin tabiki ev ortamı gibi olmaz ama az kaldı sağlıkla alırsın inşallah kucağına

Benim pijamamın biri hamile yada lohusa için değil canım sadece önden düğmeli...kolaylık olur emzirirken...düğmeli olması yeterli.lohusa takımları çok pahalı oluyo
Ya ben sabahlık almamıştım almalı mıyım yaaa. sabahlıklar da az değil. hem şimdi hangi renk alcam ben, benim biri turuncumsu, biri kırmızı, bi de arkadaş verdi, beyaz. ne yapsam bilemedim. yaaa...
Sabahlık bence en gerekli şey canım benim...koyu renk al...benimki lacivert her pijamaya uyar..uymasada önemli değil
Canım benim...odanın özel olması iyi olmuş ama ypksa çok Zor olurdu ya günlerce haftalarca tanımadığın insanlarla aynı odada...

Sedef bu site çok uyguna benziyor,ana sayfaya da hamilelere gösterdiği ilgiden dolayı tşk etmiş adamlar:)
burdan birşey aldın mı kumaş kalitesi nasıl?

Genelde pamuklu canım kumaşları güzel gibi...ben almadım ordan ama almayı düşündüm...sonra bi mağazasa uygun fiyata bulunca ordan almaktan vazgeçmiştim.

Düğmeli aldım canım pijamaları..gecelikten niye çekiniyosunki canım zaten sen yatakta olcaksın bacaklarını görmezler:))yok rahat edemem diyosan yüksek bel pijama takımı al,büyük beden alki rahat edesin.
Evet emzirmeye yardımcı birşey almalı,geçen gün baktım bazılarında göğüs açacak yer yok,sırf azıcık bol yapmış diye hamile-lohusa gecelik demiş.

benmde kanıyor yaaaa burnım

bazen göbek deliğimin iki yada tek tarafında ve iki göğsümün alt kısmında kaburgalarımın orda ne biliyim anlamadım gitti boş panik mi yapıyorum ?
aynen benimde öyle:18: puffff
Canım hakikaten iyi kıymışsın paraya :)) aqua ya baktım da tam takımlar taa 180 falan. berrak tan nerden alcaksın? internetten mi yoksa mağaza falan mı?
mağazada daha çok seçenek var canım...netten bakmadım gerçi daha.
ateş basıyo,kalbin hızlanıyor.normal canım.hele 26.hafta coşuyolarmış,bende yeni anladım
öğrenince paylaşırm burdan.

benmde kanıyor yaaaa burnım

benimde kanıyor kızlar hatta öyle böyle değil en iyi ihtimalle gün aşırı kanıyor bir de kan sulandırıcı iğne yapınca hepten foşur foşur oluyor zaten bu dönemlerde burun kanaması normalmiş ama abartı olursa dr.um kulak burun boğazcıya yaktırırız dedi çok değilse korkmayın ama artarsa muhakkak bir kulak burun boğazcıya gözükün

canımcım giremedim kaç gündür adımı listeye yazdın mı bilmiyorum ama ben 100'er tane okudum Rabbim kabul eylesinnnnn

ne yapsak canım ya arasak mı drumuzu...

canım benim yeni değilki.9 haftadır var.defalarca sordum ,dr bunlar normal eğer rutine binerse ve kasıklar ve belde ağrı eşlik ederse erken doğum habercisi dedi.ben rahatım o yüzden.
ama ben 2 magnezyumu 3 e çıkarttım.gün aşırı parol içiyorum.28.hafta gerek olursa nidilata başlıycam.
bişey olmaz inşallah canım korkma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…