2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar selam, yengem resimde görmüş olduğunuz lavanta bohçalarından yapıyor, bende kendi mevlüdüme istiyorum, yaptırmak isteyenler bana ulaşabilirler biginiz olsun
Öptüm
:KK54:

Eklentiler

• $20140212_111022.jpg
    $20140212_111022.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $20140212_111031.jpg
    $20140212_111031.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 30
Canim resmi birlikte actan paintte ac, yeniden boyutlandir var ust solda orda 100 yazan yeri 50 ye dusur kaydet[/QUOTE]

Canım çok teşekkür ederim valla kaç zamandır uğraşıyodum bebişimin eşyalarını da paylasamamıstım bu yuzden
Cok saol
:13:

Sonunda eklemeyi başardım :KK1:
Ben 'bebeğin yediği helal giydiği haram' kafasından olduğum için kızlar tüm aldıklarım bu kadar, umarım sizlerde beğenirsiniz:KK16:
Ananesinin bebişimin çeyizi için ördüklerini ekleyebildim, geriside (karyola takımı, yorganı, battaniyesi, fisto kundağı, pike takımı, yastıkları vs.) pikocuda oldugundan ekleyemedim henüz... Bunların dışında ekleyemediğim 5-6 tane de yenidoğan zıbın takımı var okadar.. Millet bir sürü hediye getireceğinden 3-6 ay takımlarına girmedim hiç, görünce hoşumuza gidiyo alıyoruz ama benım için önemli olan ilk ay giyecekleri, bunları unutuyoruz.. Doğana kadar da biberon emzik bez falan almıycam, ne bileyim belki biberona ihtiyaç duymıcam, bez de keza hemen elimizin altında olan şeyler, dedim ya ben biraz eski kafalıyım öyle anne memesi gibi olan biberonmuş, banyo kova takımıymış, bizim zamanımızda bunlar yoktu dıyerek bana biraz sacma gelıyor acıkcası :KK9:

Öpüyorum hepiciğinizi

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 29
  • $2.jpg
    $2.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 31
  • $3.jpg
    $3.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $4.jpg
    $4.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 31
  • $5.jpg
    $5.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 38
  • $6.jpg
    $6.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $7.jpg
    $7.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 50
  • $8.jpg
    $8.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 34
  • $9.jpg
    $9.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $10.jpg
    $10.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 39
  • $11.jpg
    $11.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 38
  • $12.jpg
    $12.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 38
  • $13.jpg
    $13.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $14.jpg
    $14.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $15.jpg
    $15.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $16.jpg
    $16.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 34
  • $17.jpg
    $17.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 35
Daha net bi yer seçmedim canım ama ozalitçiler basıyor yada smart surprise gibi siteler var hem hazır ürün satıyorlar hemde etiket basıyorlar..

bende nette araştırdım bıraz gerckten cok secenek var istediğin resmı secıyorsun basıp gönderıyorlar cok hoş. ben bebek sekerıne karar verdım ama ek olarak kavanozlu sekerlerden de yapmayı dusunuyorum

bende nette araştırdım bıraz gerckten cok secenek var istediğin resmı secıyorsun basıp gönderıyorlar cok hoş. ben bebek sekerıne karar verdım ama ek olarak kavanozlu sekerlerden de yapmayı dusunuyorum

Eminim çok güzel olur... Bende internete girince sadece bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum bu aralar... Renkli badem şekerlerinden küçük kutular hazırlarım diye düşündüm yakınlarda bi ozalitçi var oradan bastırırsam daha uyguna gelEcek bi arkadaş 200 adet bastırmıştı 20 ye tabi biraz zaman geçti ama fiyat çokta değişmemiştir.... Bide lavanta keseleri yapmak istiyorum internette bi örnek gördüm çok hoşuma gitti... $CAM00886.jpg

Yatağı hemen kurmanın bi anlamı yok bence canım çünkü kullanamayacak. Ben yatak odam için park yatak alacağım odasını da biraz ertelemeyi düşünüyorum sonra tek kişilik bi yatağı olan oda almayı düşünüyorum. Yan korkuluklar var ayrı yetten satılıyor onlarla kullanabilir diye düşünüyorum. Bide yazın doğacağı için pike takımları tercih edilebilir ben bi nevresim takımı aldım yan korumaları elyaf alıp kendim yapacağım çünkü hiç bişey beğenemedim... bide nevresime uygun pike ayarlamayı düşünüyorum kış için zaten elyaflı uyku tulumu v.s. aldım o zaman biraz hareketlenmiş olacağı için yorganı açtı yüzüne çekti gibi sorunlar olmasın ki bu konuda tavsiyede bulunmuşlardı...

teşekkür ederim canım düşüncelerin için büyüyen beşiğin 90*190 yapıyor bi magaza belki onu alırım yada direk yataklı takım ikisinden birini tercih ediem artık ev kayseride ama güney batı cephe cok sıcak oluyor her oda akşama kadar güneş alıyor ondan kararsız kaldım illaki bi nevresime ihtiyacı olacak kışı da var bu yazın bide park yataga yan korumalık yapıcam demişssin ama ben de pek düşünmemiştim alsammı bende acaba genelde mobilya beşiklere yapılıyor ama internette bebetto marka varya park yatak için yan korumalık vardı bide oraya bak istersen belki zevkine uygun bulursun

Kızlar bunlar da benim netten beğendiğim modeller...Biraz daha üzerinde düşünüp ona göre sipariş vereceğim...

$97285418_tn9_0.jpg $102602123_tn9_0.jpg $103559796_tn9_0.jpg $102604320_tn9_0.jpg $101388087_tn9_0.jpg $104899035_tn9_0.jpg $102958309_tn9_0.jpg
teşekkür ederim canım düşüncelerin için büyüyen beşiğin 90*190 yapıyor bi magaza belki onu alırım yada direk yataklı takım ikisinden birini tercih ediem artık ev kayseride ama güney batı cephe cok sıcak oluyor her oda akşama kadar güneş alıyor ondan kararsız kaldım illaki bi nevresime ihtiyacı olacak kışı da var bu yazın bide park yataga yan korumalık yapıcam demişssin ama ben de pek düşünmemiştim alsammı bende acaba genelde mobilya beşiklere yapılıyor ama internette bebetto marka varya park yatak için yan korumalık vardı bide oraya bak istersen belki zevkine uygun bulursun

:KK8:
Sonunda eklemeyi başardım :KK1:
Ben 'bebeğin yediği helal giydiği haram' kafasından olduğum için kızlar tüm aldıklarım bu kadar, umarım sizlerde beğenirsiniz:KK16:
Ananesinin bebişimin çeyizi için ördüklerini ekleyebildim, geriside (karyola takımı, yorganı, battaniyesi, fisto kundağı, pike takımı, yastıkları vs.) pikocuda oldugundan ekleyemedim henüz... Bunların dışında ekleyemediğim 5-6 tane de yenidoğan zıbın takımı var okadar.. Millet bir sürü hediye getireceğinden 3-6 ay takımlarına girmedim hiç, görünce hoşumuza gidiyo alıyoruz ama benım için önemli olan ilk ay giyecekleri, bunları unutuyoruz.. Doğana kadar da biberon emzik bez falan almıycam, ne bileyim belki biberona ihtiyaç duymıcam, bez de keza hemen elimizin altında olan şeyler, dedim ya ben biraz eski kafalıyım öyle anne memesi gibi olan biberonmuş, banyo kova takımıymış, bizim zamanımızda bunlar yoktu dıyerek bana biraz sacma gelıyor acıkcası :KK9:

Öpüyorum hepiciğinizi

ooooo seninkide benimki gibi yavru kartal demek :KK34: çok güzel çok ciciler canım sağlık mutlulukla giysin

Eminim çok güzel olur... Bende internete girince sadece bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum bu aralar... Renkli badem şekerlerinden küçük kutular hazırlarım diye düşündüm yakınlarda bi ozalitçi var oradan bastırırsam daha uyguna gelEcek bi arkadaş 200 adet bastırmıştı 20 ye tabi biraz zaman geçti ama fiyat çokta değişmemiştir.... Bide lavanta keseleri yapmak istiyorum internette bi örnek gördüm çok hoşuma gitti... Eki Görüntüle 991083

bende galıba kutuya dönücem cunku kavanoz kolıyle satılıyomus bı kolıde 105 adet benım ıcın cok fazla cunku begendıgım bı bebek sekerını yaptırıcam zaten. bu durumda kutu üstüne stıcer içine badem sekerı yapabılırım. dedıgın sayı ve fıyat cok uygunmus nette 50 tanesı 10tl bulabıldım ben. bı de ozalıtcıye gıtmek lazım ama onlara modelını göturmek lazım dımı? yoksa neye gore hazırlayacaklar? keseler guzelmıs yapımı nasıl cok zahmetlımı acaba?

incelemek istedim ama resimler acılmıyo çok da kucukler tam secemedım canım. ben de fıkır alırdım görebilseydim.

Hakkatten canım şimdi ben de indirip masa üstüne kaydedip bakayım dedim ama çok küçük çıkıyo, seçilmiyor...

Acaba resimleri yüklerken büyütebiliyor muyuz ki? Bu modelleri gittigidiyor dan bulup seçtim. Bu yüzden indirince

resimler bu boyutta çıkıyor.

Hakkatten canım şimdi ben de indirip masa üstüne kaydedip bakayım dedim ama çok küçük çıkıyo, seçilmiyor...

Acaba resimleri yüklerken büyütebiliyor muyuz ki? Bu modelleri gittigidiyor dan bulup seçtim. Bu yüzden indirince

resimler bu boyutta çıkıyor.

anladım canım ama bu konularda cok kotuyum :KK1: büyütülebilir mı ınan bılmıyorum:KK50:

bende galıba kutuya dönücem cunku kavanoz kolıyle satılıyomus bı kolıde 105 adet benım ıcın cok fazla cunku begendıgım bı bebek sekerını yaptırıcam zaten. bu durumda kutu üstüne stıcer içine badem sekerı yapabılırım. dedıgın sayı ve fıyat cok uygunmus nette 50 tanesı 10tl bulabıldım ben. bı de ozalıtcıye gıtmek lazım ama onlara modelını göturmek lazım dımı? yoksa neye gore hazırlayacaklar? keseler guzelmıs yapımı nasıl cok zahmetlımı acaba?

İnternetten baby stickers diye ara bir sürü örnek çıkıyor beğendiğin bişeyi kaydet ozalitçiye götürürsün canım... Hatta buraya bi bak istersen bana çok yardımcı oldu... http://betulkpolat.blogspot.com.tr/2013/10/bebek-hazrlklar-serisi-1-bebek-sekeri.html
Keselerin yapımı zor gibi gözüküyor ama bi denemek lazım önümüzdeki ay yapmayı düşünüyorum becerebilirsem muhakkak eklerim...

Bakarım canım ama nevresimi de koruma için gerekli kumaşı da ayarladım bi elyafı almam lazım park yatağı alıp ölçüsüne göre yaparım diye bekliyor... Gerçi park yatağın neresine bağlayacağım da sabit duracak yan korumalar onu tam kestiremedim... :44:
Yan koruma park yatak için çokta gerekli değil aslında sonuçta kumaş ahşap gibi sert bişey değil ama güzel durur diye düşünüyorum...

İnternetten baby stickers diye ara bir sürü örnek çıkıyor beğendiğin bişeyi kaydet ozalitçiye götürürsün canım... Hatta buraya bi bak istersen bana çok yardımcı oldu... http://betulkpolat.blogspot.com.tr/2013/10/bebek-hazrlklar-serisi-1-bebek-sekeri.html
Keselerin yapımı zor gibi gözüküyor ama bi denemek lazım önümüzdeki ay yapmayı düşünüyorum becerebilirsem muhakkak eklerim...

:KK1: aynen ben de bu sıteyı bulmustum.amma ceşit var karar vermek cok zor gercekten. bızımkıler bebek sekerının yetecegını dusunuyorlar 2. ye gerek yok dıyorlar ama ben yıne de etıketı bastırıcam .lohusa serbetı ıcın plastık kadehlerden vermeyı düşünüyorum hastanede onların uzerıne yapıştırırım seker hamurundan kurabıye dusunuyorum onun posetıne kullanırım bı de senın de aklında olsun hanı renklı lolıpoplar var ya onların da uzerını etıketleyıp vazo ya da kovada ikramlık koyuyorlar hastanede ya da mevlutte. hepsı etıket sayesınde bı konsepte kavusuyor.benım fıkırlerım bunlar uygulayabılır sem.:KK1:

:KK1: aynen ben de bu sıteyı bulmustum.amma ceşit var karar vermek cok zor gercekten. bızımkıler bebek sekerının yetecegını dusunuyorlar 2. ye gerek yok dıyorlar ama ben yıne de etıketı bastırıcam .lohusa serbetı ıcın plastık kadehlerden vermeyı düşünüyorum hastanede onların uzerıne yapıştırırım seker hamurundan kurabıye dusunuyorum onun posetıne kullanırım bı de senın de aklında olsun hanı renklı lolıpoplar var ya onların da uzerını etıketleyıp vazo ya da kovada ikramlık koyuyorlar hastanede ya da mevlutte. hepsı etıket sayesınde bı konsepte kavusuyor.benım fıkırlerım bunlar uygulayabılır sem.:KK1:

Yaparsın canım hemde çok güzel olur... Bence bi kez yapıyorsun sonuçta olmuşken tam olsun cici cici... Biraz uğraştırır ama güzel tarafı kendin yapmış olacaksın...:))
Karar vermek gerçekten zor beğendiklerimi ayarlayıp kaydediyorum sonra aralarından birini seçerim artık diye düşünüyorum tabi nasıl seçerim bilmem ama kutu seçimi filan işin içine girince hangisi daha çok uyarsa ona karar veririm diye düşünüyorum :44:
Bir iki tanesini gösterim bence çok hoş oldular... $r.jpg $d.jpg $u.jpg

Yaparsın canım hemde çok güzel olur... Bence bi kez yapıyorsun sonuçta olmuşken tam olsun cici cici... Biraz uğraştırır ama güzel tarafı kendin yapmış olacaksın...:))
Karar vermek gerçekten zor beğendiklerimi ayarlayıp kaydediyorum sonra aralarından birini seçerim artık diye düşünüyorum tabi nasıl seçerim bilmem ama kutu seçimi filan işin içine girince hangisi daha çok uyarsa ona karar veririm diye düşünüyorum :44:
Bir iki tanesini gösterim bence çok hoş oldular... Eki Görüntüle 992715 Eki Görüntüle 992716 Eki Görüntüle 992717

süppppeeerrrrrr olmuuuuşş elıne saglık ben bu kadar beceremedım :KK1: secımlerın benım begendıklerımle aynı:KK1: benım ıcın de Hoşgeldin Alp yazarmısın?:26: :26:benım gördüğüm kutular genelde beyaz üstüne mavı yada pembe puantıyalı karton kutular ve kare seklındeler. kavanozlarda beyaz kapaklı. bence bu seçtıklerın hepsıne olr. sen nasıl kutu dusunuyordun kı?

süppppeeerrrrrr olmuuuuşş elıne saglık ben bu kadar beceremedım :KK1: secımlerın benım begendıklerımle aynı:KK1: benım ıcın de Hoşgeldin Alp yazarmısın?:26: :26:benım gördüğüm kutular genelde beyaz üstüne mavı yada pembe puantıyalı karton kutular ve kare seklındeler. kavanozlarda beyaz kapaklı. bence bu seçtıklerın hepsıne olr. sen nasıl kutu dusunuyordun kı?

Teşekkürederim canım sana verdiğim adresten yaptım bi dene istersen... Kutu işini de hiç bilmiyorum canım düşünmedim bile önce görmem lazım...
Ben bunları yaptım ama sen kendi beğendiklerini seçersin canım...:)
$ft.jpg $kjjhjh.jpg $ll.jpg

Teşekkürederim canım sana verdiğim adresten yaptım bi dene istersen... Kutu işini de hiç bilmiyorum canım düşünmedim bile önce görmem lazım...
Ben bunları yaptım ama sen kendi beğendiklerini seçersin canım...:)
Eki Görüntüle 992889 Eki Görüntüle 992893 Eki Görüntüle 992894

Kızlar ne güzel şeyler paylaşıyorsunuz, çok beğendim, fikirlerinizi burada herkesin önünde ürettiğiniz için teşekkürler :KK9:

Ben de bu lolipop kutularından almayı planlıyordum ama eşim hiç gerek yok lüzumsuz pahalı üstelik demişti ama bu

paylaştıklarınızı görünce kendim yapmaya karar verdim, teşekkürler...

X