2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım biz buna bakmıştık mağaza da sürüşü felan çok rahat tekerlekler yağ gibi gidiyo çok beğenmiştik ben de ya ebebek tekini ya da bunu alabilirim ama ebebek daha uygun bizim için şimdilik..

kızlar paylaştığınız arabayı çok beğendim. bize de gittiğimiz mağazalarda aşağıdaki ürünleri önermişlerdi. hemen hemen aynı fiyatlarda. sizin bunlarla ilgili bilginiz var mı?

http://www.nelerneler.com/urun/casaul-cadillac-travel-sistem-bebek-arabasi.aspx
http://www................/travel-s...-sistem-lux-bebek-arabasi-puset-new-2013.html

Kızlar ben kızıma kendim de birşeler yapmak istiryorum negiffin annesi çok güzel şeyler yapmış ama nasıl yapıldıgını bilmiyorum sizler de kendinizin yaptıgı birşeyler var mı paylaşırsanız çok sevinirim

Eki Görüntüle 946265 kızlar oğluşuma dün aldım 3-6 aylık ama keske 6-9 mu alsaydım buyuk olur dediler
aynılarından dun bende baktım cok beğendim fakat beden kalmamıştı.güle güle kullanın.

ben hamileliğimi ilk öğrendiğim sıralar heves edip bi yelek örmüştüm tabi annemin desteğiyle:) açık lila gibi bi renkti cinsiyeti belli olmadığı için. düz örgü yaptım kolayıma geldi değişik düğmelerle hareketlendirmeyi düşünüyorum.başka da birsey yapmadım iyileşmeyi bekliyorum belki patik falan da örerim.

evet yelek de mantıklı canım pratik hem ben de bir kaç tane almayı düşünüyorum hatta buldum çok şirin modeller vardı bi mağazada çok da uygndu fiyatları 4 lira felan yeri penyeydi yaza uygun yani..

hangi mağazzada gördün canım gayet uygunmuş.alırsan yükle fotograflarını

Ben ikisini de begendim
Alman malı tabi çinde üretiliyor. 7,2 kg. 15 kg ya kadar taşıyor. İnternette ortalama 600tl civarı.
8kg. 15 kg ye kadar taşıyor. ortalama 500tl civarı. ispanya ama üretim yeri çin.
Şimdi bunları kullanıp memnun olan varmıdır onu bulmak lazım çünkü benim hiç bir fikrim yok bu konuda... :44:Bide Wei-B oturma alnıyla birlikte katlanamıyor bence bu kötü...

Son düzenleme:

aralarına bir de bunu ekleyelim o zaman.kullanan varsa buna da yorum yapsın. ben bunu da çok beğendim.
Sunny Baby SB-830 Montana Seyahat Sistem Bebek Arabası

birde Wie - B nin 1012 modeli var. o da buna benziyor ve port bebe şekline geliyor.

Kızlar ben de ilk defa kıyafet aldım.

1. Astronot 48 TL
2. Tulum 24 TL
3. Şort 17 TL
Boyner'den aldım. Biraz pahalıydı ama dayanamadım. Renkleri o kadar tatlı ki...

Gelecek hafta sonu anneme gideceğim inşallah, o zamana kadar bir şey almayacaktım ama dayanamadım.

Burada herkes annem şunu yaptı kv bunu yaptı veya aldı diye paylaşıyorsunuz ya içim gidiyor inanın.

Ben de bir an önce annemlere gidip neler yaptıklarına bakmak istiyorum. Eksiklerimi ona göre almayı düşünüyorum.

Eklentiler

• $019.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 65
  • $021.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 50
  • $022.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar biz bebek doğduktan 2-3 hafta sonra yayla evine gideceğiz inşallah, bu yüzden bunları kışlık aldık.

Ramazan girmeden önce inşallah bebek için akika kurbanı kesip mevlüt okutmayı düşünüyoruz,

bu kıyafetleri de bebeğin mevlüdünde giydirmeyi düşünüyorum.

Bebislerinizin kiyafetleri cok guzel
Guzel gunlerde giyindirmeyi nasip etsin Rabb'im
Ttnet canim sen yasinda giyecegi kiyafetlere kadar almissin masallah

bebislerinizin kiyafetleri cok guzel
Guzel gunlerde giyindirmeyi nasip etsin rabb'im
Ttnet canim sen yasinda giyecegi kiyafetlere kadar almissin masallah

evet Hatta 18 aylık aldıklarım bile var.etekle pembe pantolon 18 aylık Pantolonlar 15 tl etek 10 alt üst takım 10 kalpli tayt 17 ayakkabı 30 du.uygun geldi açıkcası dayanamadım Bir de çok çabuk büyüyor herşeyi ufak ufak almak istemiyorum canım

çok güzeller canımm Emin ol çok pahalı değil normal fiyatlarda almışsın ama indirimleri takip et

yok canım cok almadım ama bunlara bayıldım
birbirmize yardım edelim kızlar zaten cok acemiyiz ne alma konusunda beden konusunda rabbimiz iziniyle bebişlerimize giydirelim inşallah
tesekkür ettim canım evet canım hemen bitti

çok sekerler güle güle kullansın bebeşin canımm

güle güle kullansın kızcen bunların bedenleri nasıl tt ??? kocaman duruyor kuzum

canım etek 18 ay ayakkabılar 21 numara yani 1 yaşında falan giyebilicek dizleri kalpli tayt 1 yaş kırmızı pantolon 3-6 ay alt üst takım 9-12 ay punatiyeli pantolon 9-12 ay pembe panolon 18 ay .bilerek büyük aldım çünkü daha önce aldıkları küçüktü.herşeyi ufak almakta istemiyorum çok çabuk büyüyor diyolar.uygunduda fiyatlar.etek ve alt üst takım 10 pantolonlar 15 aakkabı 30.ayakkabı birz pahalı gelebilir ama %100 deri.anası gibi deri ayakkabı giycek kızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…