2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım çakmaktaki erdem hastanesini bende kötülediklerini duydum ama tavsiyemi dikkate almak istersen araştır derim ben
ümraniyeye yakınsan çamlıca erdem hastanesi ADALET ZATİ hanım ben gittim daha önce çok memnun kaldım
birde afiyet hastanesinde bi doktor vardı adını hatırladım FAZİLET GÖRGÜLÜ hamile kaldığımda aramıştım kendisini
muayene ücreti çok pahalı diye gitmedim zaten benim yoluma ters ümraniye ama madem paraya kıyıyorsun doktor seveceksen git onlarıda seversin ve biliyormusun ben evlendikten sonra her kadın gibi 6 ayda bir kontrole giderdim ilk üç kontrolde kaçtım tabi doktorun odasından ama Fazilet hanım anne şefkati ile yaklaşıp beni sakinleştirdi ve ilk alt muayenemi o yaptı biliyomusun bende yeri çok ayrıdır ama muayene ücreti çok fazla

ben Ümraniye'deyim canım zaten :KK1: hehehehe yakın yani bana saydığın hepsi :KK34:
ama ben paraya kıydığımdan Değil,hisardaki doktorumu çok sevdiğimden oraya gidiyorum..hastanede süper o da ayrı ama inan bana bu doktorum devlette olsun yine giderdim ona..
çakmak erdem'e ve afiyet'e hiç gitmedim ama afiyet uygun biyer diye hatırlıyorum yaa be kadarki muayene ücreti?ben şu an hisarda 110 tl veriyorum :KK1:

Hastane cikisina ve ozellikle sapkasina bittim :KK52:
Masaallah :nazar: markasi ne canim bir tane daha mi alsam cikis seti :-)

Canim sen biraz alinganlik yapmissin ama ben dun aksam senin bu payllasimlarini kv me ve birde esime gosterdim.....
Buraya yazmadim evet ama inan cok hosuma gittiler.....
Hele ki alt acmalarina bayildim esim sende yapabilirsen yap dedi :KK52:
Annende terzilk var galiba ben yapabilir miyim hic bilmiyorum :KK31:

bebitof olması lazım cnm. gittigidiyorda var. ben de 2 tane aldım hastane çıkışını, bu da hediye geldi. aslında çok gereksizmiş bitane yetiyomuş, herkes sakın fazla kıyafet alma giyemiyor diyo bana ama ben şimdiden abartıp dolabını doldurdum bile :) şapkaya ben de bayıldım görün diye açtım :)

dun aksam resımlerı yukledım. Ama suan cok uzgun ve kırgınım bırde hıcbırı hazır degıl el emegı annemın emegı belkı bu yuzden bu kadar uzuldum. Tek bır arkadas yorum yapmıs tesekkur ederım. ılgınc soyle bır ızlenım oldu bende sureklı gırmedıgım ıcın kımsenın umrunda degılım herkes sureklı gıren belırlı kısılerle ılgılenıyor.
Alınganlık yapıyorum belkı ama gercekten kırıldım paylasımlara deger verılmeyecekse bırdaha paylasmayayım en ıyısı...
Sureklı bılgısayar nasında ve onlıne degılım ama gırdıgım her zaman yorum yapmaya calısıyorum sızlerı arkadas gıbı yakın goruyorum ..
Her neyse sıze ıyı aksamlar hayırlı dogumlar...

Ben daha yeni gördüm annen gerçekten çok maharetliymiş çok güzeller şeyler yapmış ellerine emeğine sağlık. Bende haziran annelerine kırgınım canım aynı sen gibi. Zaten uzun bir süredirde girmiyorum o sayfaya belirli kişiler var sadece birbiriyle konuşan diğerlerini takan yok malesef belkide biz çok fazla girmediğimiz için. Bende birkaç soru sormuştum zamanında tenezzül edip 1 ya da 2 kişi cevap yazmıştı diğer kişilerin umrunda değildi. Bizimde daha cinsiyet belli olmadığı için birşey alamadım henüz ama alsamda buraya yüklemeyeceğim sanırım ona da kimse tenezzül edip birşey yazmaz diye düşünüyorum. İnsan ister istemez üzülüyor ama bebişleride üzüyoruz bu yüzden ondan takma kafana fazla.

dun aksam resımlerı yukledım. Ama suan cok uzgun ve kırgınım bırde hıcbırı hazır degıl el emegı annemın emegı belkı bu yuzden bu kadar uzuldum. Tek bır arkadas yorum yapmıs tesekkur ederım. ılgınc soyle bır ızlenım oldu bende sureklı gırmedıgım ıcın kımsenın umrunda degılım herkes sureklı gıren belırlı kısılerle ılgılenıyor.
Alınganlık yapıyorum belkı ama gercekten kırıldım paylasımlara deger verılmeyecekse bırdaha paylasmayayım en ıyısı...
Sureklı bılgısayar nasında ve onlıne degılım ama gırdıgım her zaman yorum yapmaya calısıyorum sızlerı arkadas gıbı yakın goruyorum ..

Ben daha yeni gördüm annen gerçekten çok maharetliymiş çok güzeller şeyler yapmış ellerine emeğine sağlık. Bende haziran annelerine kırgınım canım aynı sen gibi. Zaten uzun bir süredirde girmiyorum o sayfaya belirli kişiler var sadece birbiriyle konuşan diğerlerini takan yok malesef belkide biz çok fazla girmediğimiz için. Bende birkaç soru sormuştum zamanında tenezzül edip 1 ya da 2 kişi cevap yazmıştı diğer kişilerin umrunda değildi. Bizimde daha cinsiyet belli olmadığı için birşey alamadım henüz ama alsamda buraya yüklemeyeceğim sanırım ona da kimse tenezzül edip birşey yazmaz diye düşünüyorum. İnsan ister istemez üzülüyor ama bebişleride üzüyoruz bu yüzden ondan takma kafana fazla.

canlarım böyle söylemeyin üzülürüm yaaa ben de hamileliğin ilk zamanlarında çok kötü olduğum için haftada bir girdiğim oluyodu bazen cevap veriyolardı arkadaşlar sağolsunlar ama gözden kaçıyo inanın sayfalar çok hızlı doluyo şimdi hergün giriyorum daha çok diyalog kurabiliyorum bazen o kadar çok şeye yorum yapmak istiyorum ki aralardan çok iyi bildiğim benim de yaşadığım bir sorun varsa onu cevaplıyorum tecrübem var diye o da
negiff annenin yaptıklarına da bayıldım hazır gibi hepsi güle güle giydir ne zaman yalnız hissedrseniz yazın bana cevap vermeye çalışırım

daha öncede bahsetmiştim annem coştu :KK52: neler yapmış neler:KK76: hafta sonu resimlerini çektim bakalım beğenecek misiniz?
Eki Görüntüle 942051 Eki Görüntüle 942052 Eki Görüntüle 942053 Eki Görüntüle 942054 Eki Görüntüle 942055 Eki Görüntüle 942056
alt açmalar ve battaniyeler sadece ilk resimdeki daha bitmemiş..

canım annenin ellerine kollarına sağlık. inan ki yeni gördüm. alt açmalara özellikle uğur böcüsüne bayıldııımmm.. bizimkiler hala bişi yapmıyolar karnın büyüsün bi cinsiyeti belli olsun diye :KK31::KK31::KK31::KK31:

Hastane cikisina ve ozellikle sapkasina bittim :KK52:
Masaallah :nazar: markasi ne canim bir tane daha mi alsam cikis seti :-)

Canim sen biraz alinganlik yapmissin ama ben dun aksam senin bu payllasimlarini kv me ve birde esime gosterdim.....
Buraya yazmadim evet ama inan cok hosuma gittiler.....
Hele ki alt acmalarina bayildim esim sende yapabilirsen yap dedi :KK52:
Annende terzilk var galiba ben yapabilir miyim hic bilmiyorum :KK31:

daha öncede bahsetmiştim annem coştu :KK52: neler yapmış neler:KK76: hafta sonu resimlerini çektim bakalım beğenecek misiniz?
Eki Görüntüle 942051 Eki Görüntüle 942052 Eki Görüntüle 942053 Eki Görüntüle 942054 Eki Görüntüle 942055 Eki Görüntüle 942056

annen harika şeyler yapmış. bu nasıl emek yaaa, harika. güle güle kullan cnm.

ben Ümraniye'deyim canım zaten :KK1: hehehehe yakın yani bana saydığın hepsi :KK34:
ama ben paraya kıydığımdan Değil,hisardaki doktorumu çok sevdiğimden oraya gidiyorum..hastanede süper o da ayrı ama inan bana bu doktorum devlette olsun yine giderdim ona..
çakmak erdem'e ve afiyet'e hiç gitmedim ama afiyet uygun biyer diye hatırlıyorum yaa be kadarki muayene ücreti?ben şu an hisarda 110 tl veriyorum :KK1:

ben ilk hamile kaldığımda adalet hanım ın muayene ücreti 50 tl ydı afiyetteki 120 tl ydi
ama afiyetteki doktor çok iyiydi

Teyzeler dun aksam aldik bunlarida.....
Esime birseyler oldu birden aliverdik cogu esyalarimizi.....
Sadece park yatagimiz..nevresim takimimiz bebis icn ve icine ortapedik yatagimiz kaldi o kadar :KK52:
Tabi ben yine alirim ivir zivir :KK16:

Arabamizin markasi..... Graco mosaic travel
Cam biberon ile sulugumuz Dr.Brown
Eki Görüntüle 943613 Eki Görüntüle 943615 Eki Görüntüle 943616

valla süpersin canım yaa maşallah sen bitirdin çeyizini maşallah canım güle güle kullanılsın inşallah:))

Eki Görüntüle 941744 bunu da yeni aldık kızlar.pantolon 8 lira badi 3 liraa :KK16:

nee 8 lira mı inanmıyorum çok iyi fiyatı ve çok güzelmiş hayırlı olsun tatlımm...

maşallah ne maharetli eller varmış alt açmalar süper olmuş yaa çok şirin güle güle kullan canım..

Oooo neler alınmış neler...:) herkesin cicileri hayırlı olsun... :nazar: Biz de yine mothercare uğradık indirimler sağolsun... :KK1: astronot montumuzla uyku tulumumuz...
Eki Görüntüle 942078 Eki Görüntüle 942083

cicileriniz çok güzel canım iyi günlerde kullanın inşallah sağlıkla sıhhatle..

Heyyyyyy kiz anneleri bakin sizin icin ne buldummm :KK16:
$Screenshot_2014-01-22-12-55-44-1.jpg

işte kızlaaaaaaaaaaaaar ilk denemeyi yaptım az önce..
nasıl olcak bi bakalım diye 5-10 dk'lık bi uğraş ile bu ortaya çıktı.. :KK69:
aaaay çok beğendim + çok acaip heveslendim..

gerçek takacağımı yaparken kırmızılı yada mavili yapmayı düşünüyorum.. bide belki daha ufakçana :KK34: bakalım...

$1551758_10151980283168043_1171332001_n.jpg $1506496_10151980283668043_1265914894_n.jpg $1017318_10151980282348043_356134880_n.jpg

işte kızlaaaaaaaaaaaaar ilk denemeyi yaptım az önce..
nasıl olcak bi bakalım diye 5-10 dk'lık bi uğraş ile bu ortaya çıktı.. :KK69:
aaaay çok beğendim + çok acaip heveslendim..

gerçek takacağımı yaparken kırmızılı yada mavili yapmayı düşünüyorum.. bide belki daha ufakçana :KK34: bakalım...

Eki Görüntüle 944720 Eki Görüntüle 944721 Eki Görüntüle 944722

çook şirin olmuş canım eline sağlık valla biraz ufakçası daha hoş olur doğru diyosun renk olarak da beyaz üzerine kırmızı ya da kırmızı üzerine beyaz çok şirin durur :KK16:

çook şirin olmuş canım eline sağlık valla biraz ufakçası daha hoş olur doğru diyosun renk olarak da beyaz üzerine kırmızı ya da kırmızı üzerine beyaz çok şirin durur :KK16:

zaten kırmızı yada mavili bişey düşünüyorum bakalım..
bide daha ufak yazıp EFE'NİN ANNESİ gibi yazmak istiyorum aslında,bakalım nasıl olcak..
ufak harfleri kesmekte zor olur.. :KK1:

selamlar ,lafını duyunca cevaplamak istedim ,bende kızım için havuzlu hanı tercih etmiştim bazı parçalar için ve eminönünde birkaç dükkanı ,arkadaşlarım önermişti ,ordan aldıklarım ilk yıkamada çekti soldu ,lastikleri filan gevşedi ,özellikle alt üst takımlar çok çabuk yıprandı ,allahtan fazla almamışım ,fakat mothercare den ,aziz bebeden yada hm den aldıklarıma hiçbişey olmadı ,ikinci bebeğe bile kaldı ,diğerleri hep atıldı ,paranızı çöpe atmak istemyiorsanız tercih etmeyin bence ,H&M yi bebe giyimde tek geçerim ,hem ucuz hem kaliteli ,disneyin ürünleri lisanslı ayrıca ..chicco da biraz pahalı olmasına rağmen organik pamuk ve oldukça kaliteli..:KK34::KK34::KK34:

X