2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

kızlar bu da bizim bebek arabamız.yaşa göre ayarlanabilen amortisör özelliği var.arka tekerlekler şişme.iskelet ağırlığı 7 kilo ama biz bayıldık çok beğendik arabamızı:)babamızla oynadık evde:KK36:tekerlekler dahil her şey 10 dakika bile sürmeden sökülüyo.Eki Görüntüle 936095 biz indirimdeyken almıştık şimdi artmış fiyatı biz 680 e aldık birazda indirimimiz vardı:KK1:

çook güzelmiş fiyatta gayet güzel hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inş.:)

20+2 deyim bu gün dün akşam yazılar ilgimi çekti ben henüz çorap bile almadım rabbim anne olmayı nasip ederse bana kızım olacak çok mutluyum ama duygusalımda öyle okudum baktım yazılara
canım bende 17+5 şim duygusallık basladı :KK25:alırsın sende katıl bizee:nazar:
selam kızlar cicilerinize bayıldımm hayırlısıyla giymek nasip olur inş...
ben daha bişe alamadım kuzuma ama halasından küçük ama şirin bi hediye geldi bakın:))

Eki Görüntüle 936145
wowwwwwwwwwwwwwwwwww cok etkileyici gule gule giysin canım:KK8:

kızlar bu da bizim bebek arabamız.yaşa göre ayarlanabilen amortisör özelliği var.arka tekerlekler şişme.iskelet ağırlığı 7 kilo ama biz bayıldık çok beğendik arabamızı:)babamızla oynadık evde:KK36:tekerlekler dahil her şey 10 dakika bile sürmeden sökülüyo.Eki Görüntüle 936095 biz indirimdeyken almıştık şimdi artmış fiyatı biz 680 e aldık birazda indirimimiz vardı:KK1:
çok beğendim canım bebek arabasını çok hoşuma gitti çok amaçlı kullanılcak bi araba rabbim iyi günlerde kullanmasını nasip etsin canım :KK34:markası nedir acaba ben mi göremedim :KK31:
Eki Görüntüle 935541 Eki Görüntüle 935550 Eki Görüntüle 935547 Eki Görüntüle 935546 Eki Görüntüle 935545 Eki Görüntüle 935544 Eki Görüntüle 935543 Eki Görüntüle 935542 Eki Görüntüle 935538 Eki Görüntüle 935555 Kızlar bunlar da bizim ciclerimizin bir kısmı inşallah ekleyebilmişimdir.Hepsini eklemek isterdim ama bunlar bile baya uğraştırdı diğerlerini daha sonra eklerim yine :emir_bebek:

Bu arada arabayı eklemek embesilce olmuş ama yanlışlıkla ekledim silemiyorumda yapacak bir şey yok :KK43:( Onu görmeyin artık kızlar !!

hepsi çok çok güzel canım oğluşuna rabbim gitmesini nasip etsin inşş :KK16:

selam kızlar cicilerinize bayıldımm hayırlısıyla giymek nasip olur inş...
ben daha bişe alamadım kuzuma ama halasından küçük ama şirin bi hediye geldi bakın:))

Eki Görüntüle 936145
çok güzelmiş canım alrıısn sende zamanla kuzum çok zevkli oluyo bebişine alışveriş yapmak :KK52:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaar :KK69:

köftemin babane ve halasından ilk cicileri geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK1: koliyi açınca şok oldum desem yeridir, öyle çok ki.. doğduğundan 2 hatta bazı 3-4-5 yaşa dek bişeyler var içinde.. yazlık-kışlık dolu..

ben hepiniz gibi ayrı ayrı eklerim diyordum ama maalesef bu mümkün değil! en az 60-70 parça kıyafet var.. biberon takımı,ayakkabılarıda cabası.. :103: o yüzden ancak böyle toplu şekilde ekliyorum size.. ama bu gördüklerinizin daha en az 3-4 kat altıda dolu, sığmadı üstüste dizdim mecbur :KK1: bide sarıyı çok sevdiğimden sarı olanları ayrı çektim özel olarak :KK34:

aaaay Allah razı olsun valla çok sevindim çok beğendim harika şeyler var yaaa,Allah'ım sağlıkla giydirmeyide nasip eder inş :nazar: daha benim annem,ananem,babanem,teyzem falanda alıcaklar :KK1: bisürü şeyi olcak pipilimin...

Eki Görüntüle 935408 Eki Görüntüle 935409 Eki Görüntüle 935411 Eki Görüntüle 935410 Eki Görüntüle 935412 Eki Görüntüle 935414 Eki Görüntüle 935415 Eki Görüntüle 935416 Eki Görüntüle 935417

maşallah canım valla kıskandım seni bizim babaannemiz daha bi mendil bile göndermedi umurlarında bile değil kaldı ki koli yapıp gönderecek :KK37::KK37:güle güle iyi günlerde kullansın minik köften :KK1::KK1:

çok beğendim canım bebek arabasını çok hoşuma gitti çok amaçlı kullanılcak bi araba rabbim iyi günlerde kullanmasını nasip etsin canım :KK34:markası nedir acaba ben mi göremedim :KK31:

hepsi çok çok güzel canım oğluşuna rabbim gitmesini nasip etsin inşş :KK16:

Wollex canım arabanın markası istersen özelden link atabilirim.çok teşekkür ediyorum canım bu arada:)

Iyi aksamlar bende cok hevesliyim kizim icin biseyler almak istiyorum ama ben tam almayi düşünürken saglik sorunlari yaşadım o yuzden bekliyorum 7ayi doldurayim diye

Canım nerde yaşıyorsun imkanın varmı bilmiyorum ama diğer şubelerindede olabilir.. İnternet sitesindede bitmiş galiba bulamadım , inşallah sen bulursun..

kütahyada iki şubesine baktım göremedim canım ya inş bulurum :) bebişinin maşallah herşeyi çok güzel Allah içini doldursun inş :KK16:

çok güzelmiş canım alrıısn sende zamanla kuzum çok zevkli oluyo bebişine alışveriş yapmak :KK52:

maşallah canım valla kıskandım seni bizim babaannemiz daha bi mendil bile göndermedi umurlarında bile değil kaldı ki koli yapıp gönderecek :KK37::KK37:güle güle iyi günlerde kullansın minik köften :KK1::KK1:

saglikla güle güle kulanin cok sanslisiniz cok dusunceli bir babaanneniz varmis darisi herkesin basina

Eki Görüntüle 935541 Eki Görüntüle 935550 Eki Görüntüle 935547 Eki Görüntüle 935546 Eki Görüntüle 935545 Eki Görüntüle 935544 Eki Görüntüle 935543 Eki Görüntüle 935542 Eki Görüntüle 935538 Eki Görüntüle 935555 Kızlar bunlar da bizim ciclerimizin bir kısmı inşallah ekleyebilmişimdir.Hepsini eklemek isterdim ama bunlar bile baya uğraştırdı diğerlerini daha sonra eklerim yine :emir_bebek:

Bu arada arabayı eklemek embesilce olmuş ama yanlışlıkla ekledim silemiyorumda yapacak bir şey yok :KK43:( Onu görmeyin artık kızlar !!

hepsi birbirinden cici annesi güle güle giysin bebeeğinnn:KK16:

bakma canım aramız çok bozuktu da ben idare ettim iyilikle yaklaştım hep en son özür diledi benden geçmişte yaptıkları için ben de affettim cahilliğine verdim napiim:))

Bizde üç hala varen lüçüğü benden 15 yaş büyük ne kıskançlıklar ne saçmalıklar yaptılr bende idareettim ama özür mözür gelmedi :) beklemiyorum da zaten ama senin adına sevindim.canım :)

:KK22:

hepsi birbirinden güzel canım bayıldımm cicilere yaa çook özendim ben de hemen alışverişe başlıycam inş.. anooo kuzucuklar ne tatlı olur bunların içindeee:))

X