2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Kızlar bunlar da bizim ciclerimizin bir kısmı inşallah ekleyebilmişimdir.Hepsini eklemek isterdim ama bunlar bile baya uğraştırdı diğerlerini daha sonra eklerim yine

Bu arada arabayı eklemek embesilce olmuş ama yanlışlıkla ekledim silemiyorumda yapacak bir şey yok ( Onu görmeyin artık kızlar !!

Eklentiler

• $20131210_084957 (640x480).jpg
    196,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

evet aran çok iyi biliyorum Allah daim etsin canım.. sen iyisin onlarda iyi maşallah ve çok seviliyorsun ben daha kimseden böyle 60-70 parça bişey görmedim biberonda avent phılıps marka gözümden kaçmadı mavi üst üste tulumlar var bende onları merak ettim

bende çok hevesliyim daha bi çöp almadım.. bekliyorum az daha zaman geçsin diye ne olacağının garantisi yok ama bu zevklerden de mahrum kalmak istemiyorum..şimdiden bakıyorum nette örnek battaniye polo'nunkini alıcam, hastane çıkışı gs store da var onu alıcam diyorum zaman yaklaşsın hemen sipariş vercem korkuyom ben hala

Rabbim güle güle giydirmeyi nasip etsin hepsi çok cici duruyor bebeğin çok şanslı

Kızlaar arabamızın fotosunu eklemiştim yanlışlıkla silmeyi beceremedimde eklenmiş resmin önizlemesi olarak ben arabayı görüyorum şuan sizde görebiliyormusunuz nasıl silcem bunu yaa ?

Son düzenleme:

aaaay maşallah bunlarda çok cici.. alt açmasıda harika tatlıymış güle güle giyer inş..
o değilde önizleme olarak bi araba resmi vardı onudamı aldınız şimdiden

Son düzenleme:

çoooooooooooooooooook sağol çoooooook teşekkür ediyorum canım, darısı başına inş..
ama bende korkuyorum.. ara ara konuşuyoruz senle, biliyosun hiç bitmicek bu korkumuz.. Allah yüzümüzü sonuna dek güldürür diyorum inş..

[sıze=3]amin saolun telkinleriniz için. Insan görmese de burda samimiyetine inanılar dualarla kalplerle ısınıyor. Allah razı olsun inşallah ilerde tanışma imkanımız da olur.[/sıze]

inşallah neden olmasın.katılıyorum söylediklerine canım samimi bi şekilde yapılmış dua herşeye değer

çok güzeller miş tatlım çok beğendim allah hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin inşallah...

Canım çok tatlılar Allah hayırlısı ile giydirmeyi nasip etsin inşallah....

TATLIM iyi olmuş arabayı eklediğin sinoplumusunuz sinop tamısınız :)

Eki Görüntüle 932138

canım ya bu önleğe baktım lc waikiki de yoktu

Canım nerde yaşıyorsun imkanın varmı bilmiyorum ama diğer şubelerindede olabilir.. İnternet sitesindede bitmiş galiba bulamadım , inşallah sen bulursun..

Çok güzeller canım güle güle güzel günlerde giysin paşa :)

kızlar bu da bizim bebek arabamız.yaşa göre ayarlanabilen amortisör özelliği var.arka tekerlekler şişme.iskelet ağırlığı 7 kilo ama biz bayıldık çok beğendik arabamızı:)babamızla oynadık evdetekerlekler dahil her şey 10 dakika bile sürmeden sökülüyo. biz indirimdeyken almıştık şimdi artmış fiyatı biz 680 e aldık birazda indirimimiz vardı

Son düzenleme:
selam kızlar cicilerinize bayıldımm hayırlısıyla giymek nasip olur inş...
ben daha bişe alamadım kuzuma ama halasından küçük ama şirin bi hediye geldi bakın:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…