2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ok biliyorum o hanı orayada bi uğrarım

yok canım yanlış anlasıldı galıba yanı 1 lira 50 krs demek istedim. yanı 1.5 tl anladım canım yanı yaklasık 2 tl tanesi. ben daha karar veremedim bi ceşitim var ama 40 tane ve geriside yokmus. e 40 tanede az olacak o yuzden 2. bi çesit mecbur. bilmiyorum cıkamadım işin içinden:44:

Arkadaşlar ben çok giremiyrm ama girdiğimdede paylaşımlarınızı takip etmeye çalışıyrm herşey çoookkk güzel:) ben bir noktada yardım istiyorum biberon olarak ne alacağıma karar veremedim hangi markadan kaç milimlik kaç tane almalıyım emzik kaç tane hangi marka almalıyım fikirlerinizi paylaşırsanız çookk sevinirim :)

chicco nun anne gögsüne benzeyen emzikli biberonu var ondan alabilirsin kolik önleyici valfide var ben çok memnun kaldım.ilk bebeğimde başta cam olanını aldım 150 ml lik kırılınca aynısının PP olanını aldım

Son düzenleme:

ben bıberonu da emzıgı de avent marka aldım, alırken bıberon konusunda dr.brownla arasında kararsız kalmştım ama sonra aventte bı ındırım yakalayınca secımım ondan yana oldu,indirimdeyken de iki boy olarak aldım etrafımda memnun olanlar var zaten tavsıyeyle almıstım;inş bız de memnun kalırız

biberon aventin cam biberonunu aldım ben canımiki boyu var ufak olanını aldım o mkadar büyüğe gerek yok çünkü.emzik yine avent aldım ortodontik emzik almanı tavsiye ederim bebeğin ağız saglığı açısından

ben avent ve dr browns arasında kalmıstım dr browns u önerdiler özellikle gaz problemıne ıyı geldığı için bende onun en küçük boyunu cam olanını aldım içinde temizleme fırcasıda vardı. ayrıca bu markanın tum urunlerınde ıcınde gaz onleyıcı bı aparat var bebeğin hava yutmaması için. benımde ılk bebegım ve ılk kez kullanıcam tavsıyer uzerıne aldım bekleyıp görücez bakalım emzık ise almadım.

iyi aksamlar kızlar nasılsınız? bütün gün çarsıyı talan ettık annnemle. anca kendıme gelıyorum iyi ki bi çok seyı oncededn hallatmişiz insanın gezip bakacak halı kalmıyorya. ayyyy cok cabuk yorulunuyo benım takatım kalmamış artık uzun gezmelere. zaten iki de bir tuvalete gıtmem gerekıyo o da bı sorun. neyse gezmelerımız bosa cıkmadı ama annem pıke takımı yaptırcak Alp e pikeliğini carsaflığını falan aldık bı de 2 takım lohusalık aldık.işte bunlar:

Bebek telsizini konuşalı çok oldu ama az önce gittigidiyor dan sipariş verdim. Weewell wma125, 230, 235 modelleri mavi ve farklı kodda turuncu modelleri var. Eşim en düşük modeli bile işimizi görür dedi. Wma125 olan 200 metre evde işimi görür aslında, diğer 2 model de 800 metre. Yalnız evde kullansaydım wma125 alacaktım ama annemlerin yazlıkta rahat kullanabileyim diye wma230 modelini aldım. Kargo dahil 129.90 aldım. Wma235 119 tl ve wma125 99.90 tl kargo dahil fiyatları.

Canım ben tavsiye üzerine Dr Brown's aldım 120 ve 240 ml olarak bide Aventin ortodontik emziğinden aldım ne olur ne olmaz diye ama ben emzigi fazla kulanılmasına pek sıcak bakmıyorum damak yapısını bozup ko uşma bozukluğu yapabiliyor..

Kizlar bende yaptigim bebek sekerlerinden bir kac ornek yuklemek istedim ve sticker larim bakalim begenecek misiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398079338724.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 49
  • $1398079388331.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 61
Henuz cok asamasi var ama sabredemedim yykledim :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar 31 haftalık hamileyim ben pek takip edemiyorum nete girme imkanım olmadığı için.arkadaşm vuslatın sayfasndan bakıyorum ara ara o takip ediyordur gereken yerleri die
bende pek alışveriş yapamadım yani aldıklarımız var fakat hani en gerekliler nedir karar veremiorum artık bu hafta inş çıkmak lazım.
birde bişey sormak istiyorum kızlar biraz garip gelebilir ama ne bileyim anca burda sorabilirimbanada komik gelior ama herkezde böylemi acep
.bebeğim hareketiyle gece uyutmuyor resmen öyle tekmeler falan değil okadar hareketliki yani saate bakıorum 45 dk hiç durmadan neredeyse hareket ediyor.birde şeye dikkat ettim mesela gündüz o hızlı hareketleri saat kaç gibi başlıyorsa gecede hemen hemen o saatlerde başlıor.böyle bişey olabilirmiki
hepinize teşekkür ediorum
tabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

ben bebedorun aldım 125 milimlik 10 tl ye şimdilik 1 tane yeter diye düşündüm

Aldım canım, şu 800 metreden çeken 2 kanalı olandan...Ben de yazı annemlerin yazlığında geçireceğim için uzun mesafeden çekmesini önemsedim...Ben de kargo dahil 129,90 TL ye aldım...

Daha önceden çanta için danışmıştım kızlar sonunda bunu seçtim bide bi gecelikle sabahlık daha almam gerekiyor diyordum oda bu gün geldi şimdi hastane çantasını hazırlamak kaldı onuda önümüzdeki ay halederim diye düşünüyorum...

Arkadaslar iyi aksmlar ben temmuz annesi olacagjm insallh. Bisi soracaktim sizlere hediyeliklerinize sticker lari nasil yaptirdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…