2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

oyyyy ama bunu giydirirsen yerler ki senin oğluşunu çok tatlı Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin

Amin canım bende çok beğendim.. bugün gidip terzimle konuşacaktım ama bugünkü kötü haberlerden sonra hiç içimden gelmiyor.Hatta dışarıya çıkasım bile yok.Birkaçgün içinde netleştireceğim inşallah.Ya terzime yaptıracağım yada sipariş vereceğim..

VEEEEEEE İŞTE EFE'NİN SÜSLEME/ŞEKERLEME VE SUNUMLARI 😍

1.Süsleme = Biberonların içine büyük bonibonlar ve sunumu için beyaz kafes (1 paket daha alıcaz yetmedi) [36 adet]

Eki Görüntüle 1063852

2.Süsleme = Bisikletin arka sepetine puantiyeli mavi tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavili sepetimiz [50 adet]

Eki Görüntüle 1063853

3.Süsleme = Hazır çubuklara puantiyeli tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavi kurdelayla süslediğimiz 2 adet saksımız [24 adet]

Eki Görüntüle 1063854

4.Süsleme = Dantelli kese içinde beyazlı mavili badem şekeri,üzerine farklı figürlerde anahtarlık monte edildi.Sunumu için hani ayaklıklı ağaçlar oluyor ya onlardan alıcaz,o da şu an eksik şimdilik çikolata sunum kutuma koydum [36 adet]

Eki Görüntüle 1063856

5.Süsleme = İnternetten aldığım mavi bebek patiği figürlü ufak kutuda badem şekeri/çikolata karışımı sunum
Eki Görüntüle 1063857

Ve hepsinin bütün çekimi...

Eki Görüntüle 1063858

1-2 parça eksik çıktı ama halledilmesi kolay :KK34: Eveeeetttt kızlaaaar fikirlerinizi bekliyorum,nasıl olmuş?Annem ve teyzemle 4 saatte yaptık hepsini :KK34:

çok güzel olmuşlar ellerinize sağlık :)

Amin canım bende çok beğendim.. bugün gidip terzimle konuşacaktım ama bugünkü kötü haberlerden sonra hiç içimden gelmiyor.Hatta dışarıya çıkasım bile yok.Birkaçgün içinde netleştireceğim inşallah.Ya terzime yaptıracağım yada sipariş vereceğim..

canım düz beyaz bir takım bulabilirsen alıp süsletebilirsin bence sipariş vermezsen eger nette böyle takımlar var düz tulum patik ve şapkalar süslenmiş $10174803_365955906878392_7283742312401703034_n.jpg

canım düz beyaz bir takım bulabilirsen alıp süsletebilirsin bence sipariş vermezsen eger nette böyle takımlar var düz tulum patik ve şapkalar süslenmişEki Görüntüle 1069560

Gördüm canım nette baya model var evet böyle..Terzime soracağım o herşeyini yaparsa ona yaptıracağım.Çünkü artık birde düz tulum aramak istemiyorum yaa artık gezip bişeyler aramaktan yoruldum gerçekten..terzi tulumunu bulup yaparsa yaptırırm yoksa sipariş veririm 80tl imiş alırım artık napim..

geçen sene bende bi haziran annesiydim şmdi yaşımıza yaklaştık bide 2. kardeş geliyor :) sizleri gorunce boyle hazırlıklar hızlanmış doğumlar yaklaşmış çok duygulandım rabbim acısız bi avazda kurtarsın arkadaşlar

geçen sene bende bi haziran annesiydim şmdi yaşımıza yaklaştık bide 2. kardeş geliyor :) sizleri gorunce boyle hazırlıklar hızlanmış doğumlar yaklaşmış çok duygulandım rabbim acısız bi avazda kurtarsın arkadaşlar

bende böyle sizler 2013 haziran anneleri yazdıkça mutlu oluyorum..bazende empati yapıp "bigün inş bizde 2015 haziran anneleri" ne yazarız diyorum içimden.. (Amin,inşallah) :nazar:

VEEEEEEE İŞTE EFE'NİN SÜSLEME/ŞEKERLEME VE SUNUMLARI 😍

1.Süsleme = Biberonların içine büyük bonibonlar ve sunumu için beyaz kafes (1 paket daha alıcaz yetmedi) [36 adet]

Eki Görüntüle 1063852

2.Süsleme = Bisikletin arka sepetine puantiyeli mavi tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavili sepetimiz [50 adet]

Eki Görüntüle 1063853

3.Süsleme = Hazır çubuklara puantiyeli tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavi kurdelayla süslediğimiz 2 adet saksımız [24 adet]

Eki Görüntüle 1063854

4.Süsleme = Dantelli kese içinde beyazlı mavili badem şekeri,üzerine farklı figürlerde anahtarlık monte edildi.Sunumu için hani ayaklıklı ağaçlar oluyor ya onlardan alıcaz,o da şu an eksik şimdilik çikolata sunum kutuma koydum [36 adet]

Eki Görüntüle 1063856

5.Süsleme = İnternetten aldığım mavi bebek patiği figürlü ufak kutuda badem şekeri/çikolata karışımı sunum
Eki Görüntüle 1063857

Ve hepsinin bütün çekimi...

Eki Görüntüle 1063858

1-2 parça eksik çıktı ama halledilmesi kolay :KK34: Eveeeetttt kızlaaaar fikirlerinizi bekliyorum,nasıl olmuş?Annem ve teyzemle 4 saatte yaptık hepsini :KK34:

veeee yukarda paylaştığım sunum/süslemelere ek olarak dün eksik olan ağacımıda aldım.. Anahtarlıklar böyle sunulacak :KK34: resim çekmek için şipşak koydum...

$image.jpg

aa bu ağaç güzel fikir. Nerden aldın kız bunu bende anahtarlıklarımı böyle sunmak isterim

tabiki Eminönü'nden :KK1: :KK1: dün yine gittik annemle... 12 tl hemde,pahalıda değil... Daha kaliteli şekilli falan istersen pahalılarıda var tabi ama ben bunu aldım

veeee yukarda paylaştığım sunum/süslemelere ek olarak dün eksik olan ağacımıda aldım.. Anahtarlıklar böyle sunulacak :KK34: resim çekmek için şipşak koydum...

Eki Görüntüle 1071818

sonunda bi eminönü yaptıracaksınız bana:KK1: (nereye geliyosam :KK1:) çok cici canım bende bunu düşündüm ama burda uygun fiyata satılanı yok malesef. bebek sekerlerini takayım diye düşünmüştüm baska bişeyler bakıyorum artık. bi de sunu soracagım sana. bu anahtarlıklı sekerlerın tanesı kaca maloldu? ayrıca nette falan sadece anahtarlığın tanesi 1.5 krş sen kaca aldın?ben 2. bi çesit daha yaptırıcam da karar veremiyorum.

Ben c.tesi gideecğim canım neresinden aldın Eminönünden.

şarkhan'dan aldım canım..en üst kattan..

ağacınız da pek şirin maşallah :KK34: şeker hamurlu kurabiyeleri de poşetlere koyup ağaçta sunuyorlar çok güzel oluyor. biliyorsunuzdur zaten belki :)

eveeetttt onlarda çok güzel duruyor :KK34: ben aslında onlardanda yapcaktım ama baktım zaten baya çeşit oldu vageçtim başka bi organizasyona saklıyorum onları :KK1:

sonunda bi eminönü yaptıracaksınız bana:KK1: (nereye geliyosam :KK1:) çok cici canım bende bunu düşündüm ama burda uygun fiyata satılanı yok malesef. bebek sekerlerini takayım diye düşünmüştüm baska bişeyler bakıyorum artık. bi de sunu soracagım sana. bu anahtarlıklı sekerlerın tanesı kaca maloldu? ayrıca nette falan sadece anahtarlığın tanesi 1.5 krş sen kaca aldın?ben 2. bi çesit daha yaptırıcam da karar veremiyorum.

anahtarlıkların tanesini 1.5 krş'a mı buldun
:KK53:
anaaaaam cidden öyleyse kaçırma derim...
Ben tanesini 1 tl'ye aldım (45 adet aldım) kese için 50 tanesi 10 tl ve badem şekerini biraz kaliteli aldım 1.5 kilosu sanırım 50 tl civarında tuttu..

bu da köftem Efe'min ana kucağı.. Prize bağlanınca kendi kendine sallanıyor,anne karnında bebeğin duyduğu şekilde sesleri müzikleri var.. Sallanma hızını ve müziğin ses ayarını altındaki platformdan ayarlayabiliyorsun.. Ayrıca sallanma şekilleride farklı farklı :KK34:

Eki Görüntüle 1026761

pufpufum ben bunu yeni gördüm markasını ve nerden aldığını yazar mısın?
Anne karnındaki sesleri çıkarması çok güzel bi detay:KK53:

kız 1,5 kuruş olur mu yanlış mı yazdın :26:
eğer öyleyse nerden buldun deyiver:KK1:

pufpufum ben bunu yeni gördüm markasını ve nerden aldığını yazar mısın?
Anne karnındaki sesleri çıkarması çok güzel bi detay:KK53:

aaaah canım inan bilmiyorum nerden alındığını,fiyatını..çünkü bana amcam verdi bunu..kendi çocuğu 1 yaşını doldurdu ve sadece ilk 3 ay kullanmışlar.. Ama face grubunda bi arkadaş daha paylaştı o kendi almış sanırım orda sor istersen bi 😉

aaaah canım inan bilmiyorum nerden alındığını,fiyatını..çünkü bana amcam verdi bunu..kendi çocuğu 1 yaşını doldurdu ve sadece ilk 3 ay kullanmışlar.. Ama face grubunda bi arkadaş daha paylaştı o kendi almış sanırım orda sor istersen bi 😉

tamam tatlım face i de karıştırayım. Ben de öyle titreşimli filan bişey istiyorum kolik olan bebeklere iyi geliyormuş.

X