2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bu 3.lohusa setim :KK1: mavili olanın aynısı çok içime sinerek aldım..

Eki Görüntüle 1062431

Bu ise şimdilerde evde giymeye ucuz olanlardan aldım...

Eki Görüntüle 1062433

Bunlar Hello Baby'den aldıklarım.. Köftemin kıyafetlerinin yıkanacağı deterjan,yumuşatıcı falan + ıslak mendilimiz ve benim için göğüs pedi ile göğüs ucı kremi...

Eki Görüntüle 1062442

Bunlar ise askılarımız :KK34:

Eki Görüntüle 1062443

hastane ve ev için süsleme/şekerleri ve sunum kutularınıda bugün tamamladık annemle.. yarın annem gelicek ve onlarıda hazır hâle getireceğiz, sonra resimleride paylaşacağım kızlar..

Güle güle kullan canım bişi sorucam lohusa takımı ve mavı askıları kaca aldın acaba?

Eki Görüntüle 1062431

Eki Görüntüle 1062433

Bunlar Hello Baby'den aldıklarım.. Köftemin kıyafetlerinin yıkanacağı deterjan,yumuşatıcı falan + ıslak mendilimiz ve benim için göğüs pedi ile göğüs ucı kremi...

Eki Görüntüle 1062442

Eki Görüntüle 1062443

hastane ve ev için süsleme/şekerleri ve sunum kutularınıda bugün tamamladık annemle.. yarın annem gelicek ve onlarıda hazır hâle getireceğiz, sonra resimleride paylaşacağım kızlar..

Güle güle kullan canım...:) :nazar: Beninde bitane daha gecelik ve sabahlık almam lazım ama bişey beğenemedim... Bu ara nereden aldın canım öğrenebilirmiyim...

Güle güle kullan canım bişi sorucam lohusa takımı ve mavı askıları kaca aldın acaba?

askıların paketi 10 tl'ydi..içinde 6 tane var..lohusa takımı ise 90 tl'ydi 80'e verdi..

Güle güle kullan canım...:) :nazar: Beninde bitane daha gecelik ve sabahlık almam lazım ama bişey beğenemedim... Bu ara nereden aldın canım öğrenebilirmiyim...

eminönü'nden aldım canım (daha doğrusu annem aldı) bugün Eminönü'ne gittik son eksikler için,ordan aldım..

askıların paketi 10 tl'ydi..içinde 6 tane var..lohusa takımı ise 90 tl'ydi 80'e verdi..

eminönü'nden aldım canım (daha doğrusu annem aldı) bugün Eminönü'ne gittik son eksikler için,ordan aldım..

eminönü candır desene:KK1: ne ararsan var... ben bı yerde gördüm o askılardan ama nerde olduğunu hatırlamıyorum baska da denkgelmedi. böyle eminönünden alınanları görünce bı istanbul yapasım gelıyo :KK1: ama ne mumkun :KK14: hepsini güle güle kullan insallah ben de bulurum:KK16:

eminönü candır desene:KK1: ne ararsan var... ben bı yerde gördüm o askılardan ama nerde olduğunu hatırlamıyorum baska da denkgelmedi. böyle eminönünden alınanları görünce bı istanbul yapasım gelıyo :KK1: ama ne mumkun :KK14: hepsini güle güle kullan insallah ben de bulurum:KK16:

gerçekten öyle ama,Eminönü'ne git evlilik nişan sünnet doğum aklına gelen her organizasyon için seçenek çeşit çok..türlü türlü :KK34: bide o askılardan Koçtaş'tada olduğunu söylemişti bi arkadaş.. Bi bak istersen,hani internet alışverişi falan alabilirsin internetten

gerçekten öyle ama,Eminönü'ne git evlilik nişan sünnet doğum aklına gelen her organizasyon için seçenek çeşit çok..türlü türlü :KK34: bide o askılardan Koçtaş'tada olduğunu söylemişti bi arkadaş.. Bi bak istersen,hani internet alışverişi falan alabilirsin internetten

biliyorum canım geldikçe geziyoduk oralarda ama bende uzun zamandır hiç gelmedim. herşeyin merkezi orası her keseye uygun:KK34: bazen içinm gidiyo :KK1: koçtaşa bakayım bakayım sağol canım:KK34:

Eki Görüntüle 1062431

Eki Görüntüle 1062433

Eki Görüntüle 1062442

Eki Görüntüle 1062443

Ohh bak hallettin gördünmü mavi pijamanda oldu :KK1: Hepsi çok güzel canım güle güle kullan.

kızlaaaaaar bugün annem ve teyzem geldiler bana...12'den beri köftem Efe'nin süsleme/şeker/sunumlarıyla uğraşıyoruz aaaay ama çok eğlenceli :KK76:
son 1 tanesi kaldı (35 adet) hepsi bitsin sırayla fotoğraflayıp sizlerle paylaşacağım..
görüntü o kadar güzel oldu ki,bayıldımmmm yaaaa.. :KK69:
Allah'ım sağlıkla bunları dağıtacağımız günüde gösterir inşallah :nazar:

[MENTION][/MENTION]
Yok canım bire bir görmedim ama ilkinin ebatları yazıyordu onun büyük olduğunu biliyorum... Bildiğim bi mağazada satılıyor bikaçı onlara bakıcam beğenirsem artık olmadı diğerlerinden artık...

Aldigin zaman haber et olurmu :))( cunku bende boyle cabta istiyorum hatta biras klasik bile olabilr normal bebek cantalarindan hoslanmiyorum .....

Eki Görüntüle 1062431

Eki Görüntüle 1062433

Eki Görüntüle 1062442

Eki Görüntüle 1062443

İyi gunlerde kullan cnm hepside cok şık ve guseller :))

VEEEEEEE İŞTE EFE'NİN SÜSLEME/ŞEKERLEME VE SUNUMLARI 😍

1.Süsleme = Biberonların içine büyük bonibonlar ve sunumu için beyaz kafes (1 paket daha alıcaz yetmedi) [36 adet]

Eki Görüntüle 1063852

2.Süsleme = Bisikletin arka sepetine puantiyeli mavi tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavili sepetimiz [50 adet]

Eki Görüntüle 1063853

3.Süsleme = Hazır çubuklara puantiyeli tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavi kurdelayla süslediğimiz 2 adet saksımız [24 adet]

Eki Görüntüle 1063854

4.Süsleme = Dantelli kese içinde beyazlı mavili badem şekeri,üzerine farklı figürlerde anahtarlık monte edildi.Sunumu için hani ayaklıklı ağaçlar oluyor ya onlardan alıcaz,o da şu an eksik şimdilik çikolata sunum kutuma koydum [36 adet]

Eki Görüntüle 1063856

5.Süsleme = İnternetten aldığım mavi bebek patiği figürlü ufak kutuda badem şekeri/çikolata karışımı sunum
Eki Görüntüle 1063857

Ve hepsinin bütün çekimi...

Eki Görüntüle 1063858

1-2 parça eksik çıktı ama halledilmesi kolay :KK34: Eveeeetttt kızlaaaar fikirlerinizi bekliyorum,nasıl olmuş?Annem ve teyzemle 4 saatte yaptık hepsini :KK34:

1.Süsleme = Biberonların içine büyük bonibonlar ve sunumu için beyaz kafes (1 paket daha alıcaz yetmedi) [36 adet]

Eki Görüntüle 1063852

2.Süsleme = Bisikletin arka sepetine puantiyeli mavi tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavili sepetimiz [50 adet]

Eki Görüntüle 1063853

3.Süsleme = Hazır çubuklara puantiyeli tül içinde beyazlı mavili badem şekeri ve sunumu için mavi kurdelayla süslediğimiz 2 adet saksımız [24 adet]

Eki Görüntüle 1063854

4.Süsleme = Dantelli kese içinde beyazlı mavili badem şekeri,üzerine farklı figürlerde anahtarlık monte edildi.Sunumu için hani ayaklıklı ağaçlar oluyor ya onlardan alıcaz,o da şu an eksik şimdilik çikolata sunum kutuma koydum [36 adet]

Eki Görüntüle 1063856

5.Süsleme = İnternetten aldığım mavi bebek patiği figürlü ufak kutuda badem şekeri/çikolata karışımı sunum
Eki Görüntüle 1063857

Eki Görüntüle 1063858

1-2 parça eksik çıktı ama halledilmesi kolay :KK34: Eveeeetttt kızlaaaar fikirlerinizi bekliyorum,nasıl olmuş?Annem ve teyzemle 4 saatte yaptık hepsini :KK34:

senin, annenin ve teyzenin ellerine saglık canım :KK16: cok guzel olmuş hepsı, artık hazırım beklıyorum dıyosun yanı artık sen, darısı basımıza :KK34: :KK1:

senin, annenin ve teyzenin ellerine saglık canım :KK16: cok guzel olmuş hepsı, artık hazırım beklıyorum dıyosun yanı artık sen, darısı basımıza :KK34: :KK1:

aynen öyle canım ama daha Efe'nin odasına halı,perde,lamba alınmadı + kıyafetler yıkanmadı odaya yerleşmedi.. Onlarda olsun bi,sonra hazırım dicem tam anlamıyla..

aynen öyle canım ama daha Efe'nin odasına halı,perde,lamba alınmadı + kıyafetler yıkanmadı odaya yerleşmedi.. Onlarda olsun bi,sonra hazırım dicem tam anlamıyla..

Bu anne ve teyzeyle yıkama utuleme senın ıcın bı gunluk iş valla :21: halı, perde, lambayı da yıne boyle bı emınonu keşif gununde halledersınız inş :KK34:

Bu anne ve teyzeyle yıkama utuleme senın ıcın bı gunluk iş valla :21: halı, perde, lambayı da yıne boyle bı emınonu keşif gununde halledersınız inş :KK34:

doğru..annem yardım etcek zaten yine :KK1: halı ve şamba beğendim aslında ama internetten..lamba ok ama hal biraz pahalı eşimi ikna çabasındayım :KK1: tamam derse hemen onlarıda sipariş vercem bi perde kalcak

[MENTION][/MENTION]

Aldigin zaman haber et olurmu :))( cunku bende boyle cabta istiyorum hatta biras klasik bile olabilr normal bebek cantalarindan hoslanmiyorum .....

Tabi ki canım yazarım ...:)

Eki Görüntüle 1063858

Heepppssiii çok güzel olmuş canım ellerinize sağlık...:) :nazar: Çabuk da bitmiş elbiseler içinde yardım etsinler bence ben yıkadım ama ütüleme işi baya uğraştırdı minik minik bir sürü şey zor oluyor hele bide benim gibi ütü sevmiyorsan... :KK1:

Heepppssiii çok güzel olmuş canım ellerinize sağlık...:) :nazar: Çabuk da bitmiş elbiseler içinde yardım etsinler bence ben yıkadım ama ütüleme işi baya uğraştırdı minik minik bir sürü şey zor oluyor hele bide benim gibi ütü sevmiyorsan... :KK1:

yorulmayayım diye hep yardım ediyolar zaten..
Sağol canım
:KK19:

Eki Görüntüle 1063852

Eki Görüntüle 1063853

Eki Görüntüle 1063854

Eki Görüntüle 1063856

Eki Görüntüle 1063857

Eki Görüntüle 1063858

heeyyyy güle güle kullanın çok güzeler :KK3: 3 işçi bir işi 4 saatte yaparsa 1 işçi (ben) kac saatte yaparımmmm:KK30: aman allahım daha cok iş vaaaaarrr :KK1: hakkaten ya senınkılerı görünce aklıma geldı benımde bı ayar cekmem lazım pufpuf

$1976954_275323229310590_1803133680_n.jpg Kızlar oğluma mevlüt takımı olarak en son buna karar verdim doğumdan sonraya bırakmıyayım diyorum çünkü ben 20 günlükken falan yapacağım mevlüdünü.80 tl imiş ben çok beğendim önce bir terzimle görüşeceğim sonra duruma göre siparişini vereceğim.Sonrasında kuzenimin düğünü var oradada giydiririm diye düşündüm...

Eki Görüntüle 1063852

Eki Görüntüle 1063853

Eki Görüntüle 1063854

Eki Görüntüle 1063856

Eki Görüntüle 1063857

Eki Görüntüle 1063858

Hepsi çok güzel olmuş,çok beğendim ellerinize sağlık canım :KK34:

X