2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

heeyyyy güle güle kullanın çok güzeler :KK3: 3 işçi bir işi 4 saatte yaparsa 1 işçi (ben) kac saatte yaparımmmm:KK30: aman allahım daha cok iş vaaaaarrr :KK1: hakkaten ya senınkılerı görünce aklıma geldı benımde bı ayar cekmem lazım pufpuf

ahahahahahah Allah'ım yaa deli ne güldüm :KK1:

Hepsi çok güzel olmuş,çok beğendim ellerinize sağlık canım :KK34:

sağolasın canım teşekkürler
:KK19:

$DSC_0692.jpg $DSC_0695.jpg
vee hastane de dagıtmak için sabunları yapmaya başladım kızlar nasıl olmuş :KK34:

Eki Görüntüle 1064654 Eki Görüntüle 1064655
vee hastane de dagıtmak için sabunları yapmaya başladım kızlar nasıl olmuş :KK34:

bence sabunda harika bi fikir..hatta nerdeyse abartıp o kadar şey yaptım sabunuda eklicektim son anda kendi kendime engel oldum :KK1: güzel olmuş canım beğendim ben ama hem içindeki gül hem üst süsü gül biraz boğmuş gibi geldi bana..hani üst süslemeye başka bi şekil falan tercih edebilirsin

bence sabunda harika bi fikir..hatta nerdeyse abartıp o kadar şey yaptım sabunuda eklicektim son anda kendi kendime engel oldum :KK1: güzel olmuş canım beğendim ben ama hem içindeki gül hem üst süsü gül biraz boğmuş gibi geldi bana..hani üst süslemeye başka bi şekil falan tercih edebilirsin

Onu bende düşündüm canım denesim çok boş kalıyo vr basitleştiriyo :)

Bugün ne bereketli bir günmüş anacım 😍
az öncede internetten çoooook beğendiğim lamba ve halıyı sipariş verdik :KK76:
eşim başta ücretten dolayı geri vitese taktı ama kıyamadı yine bana..Aaaay çok mutlu olmak ben :KK16:

Eki Görüntüle 1064527 Eki Görüntüle 1064528

Pufpufffff cok guzeller gule gule kullanin ins.Lambayi cok begendim ozellikle tam benlik:) nerden aldigini ogrenebilir miyim?

Bugün ne bereketli bir günmüş anacım ��
eşim başta ücretten dolayı geri vitese taktı ama kıyamadı yine bana..Aaaay çok mutlu olmak ben :KK16:

Güle güle kullanın canım ikisi de çok hoş...:)

pufpuff a katılıyorum canım eğer yanlış anlamazsan bencede farklı bi şey daha çok öne çıkartır sabunları kurdele ip parlak taşlı bişey vs. Ama sabunların çok güzelmiş fikirde güzel bence...:) :nazar:

Son düzenleme:
Güle güle kullanın canım ikisi de çok hoş...:)

pufpuff a katılıyorum canım eğer yanlış anlamazsan bencede farklı bi şey daha çok öne çıkartır sabunları kurdele ip parlak taşlı bişey vs. Ama sabunların çok güzelmiş fikirde güzel bence...:) :nazar:

Pufpufada açıklama yaptım denedim çok boş duruyor.ama ince bi dantel alıcam onunla dolucam etrafını bakalım o zaman naaıl durucak yüklerim fotograf :)

doğru..annem yardım etcek zaten yine :KK1: halı ve şamba beğendim aslında ama internetten..lamba ok ama hal biraz pahalı eşimi ikna çabasındayım :KK1: tamam derse hemen onlarıda sipariş vercem bi perde kalcak

ben de annemi beklıycem sanırım, ya da bıraz eşim biraz ben ütüleye ütüleye bıtırcez artık napalım :KK1:

Bugün ne bereketli bir günmüş anacım 😍

ikna etmen kısa sürmüş pufpufumm :KK1: cok sevımlıller, guzel gunlerde kullanın :21:

canım sabunlar cok kibar, cok guzel olmuşlar ama ben de arkadaslara katılıyorum uzerındekı gul konusunda :KK34: nazar boncugu gıbı bısı yapıstırabılırsın o köşeye fıyonk fılan olabılır, hatta fıyonk yapıp ortasına mınık nazar boncugu olabılır :KK34:

bu arada belkı bırılerının işine yarar dıye soyluyorum, hani şu ıkeanın saksıları var ya baby showerlarda ya da hastane süslemelerinde cok kullanılan, onların plastık olanını carefoure market getırmıs, beyazı pembesı yesilı fılan var, 2.5 lıra fıyatı, plastık fılan demezsenız aklınızda olsun derim, hatta ben gecen sosyete pazarında dahı gordum orda daha da uygundu; 3ü 5liraydı :KK34:

bu arada belkı bırılerının işine yarar dıye soyluyorum, hani şu ıkeanın saksıları var ya baby showerlarda ya da hastane süslemelerinde cok kullanılan, onların plastık olanını carefoure market getırmıs, beyazı pembesı yesilı fılan var, 2.5 lıra fıyatı, plastık fılan demezsenız aklınızda olsun derim, hatta ben gecen sosyete pazarında dahı gordum orda daha da uygundu; 3ü 5liraydı :KK34:

aynen :KK34: bizde 1 milyoncuda bulduk aldık annemle.. 2 tl tanesi ve cidden plastik olduğu belli bile değil

Onu bende düşündüm canım denesim çok boş kalıyo vr basitleştiriyo :)

canım sabunlar cok kibar, cok guzel olmuşlar ama ben de arkadaslara katılıyorum uzerındekı gul konusunda :KK34: nazar boncugu gıbı bısı yapıstırabılırsın o köşeye fıyonk fılan olabılır, hatta fıyonk yapıp ortasına mınık nazar boncugu olabılır :KK34:

nazar boncuğu tarzı bi simge evet bencede çok hoş fikir..ya da çizgi film karakterlerinden birinin figürü yapıştırılabilir.. Veya bebişin ismi yapıştırılabilir..seçenekleri düşün bi ttet'cim

yeter artık kendını durdur canım adamı batıracaksn kız

hehehehe ama ihtiyaç ki bunlar,fuzuli almıyorum.. :KK1: heee biraz pahalı olabilir ama napiyim çok beğendim,hatta görür görmez aşık oldum desem yeridir 😍

hehehehe ama ihtiyaç ki bunlar,fuzuli almıyorum.. :KK1: heee biraz pahalı olabilir ama napiyim çok beğendim,hatta görür görmez aşık oldum desem yeridir 😍

kizz pufpufummm Efe mi geliyo amaninnnn ogluma adas geliyoo.Efeler yaramaz ama cok zeki oluyolarmis bekleyip gorecez :KK1: iyisin insallah :KK54:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizz pufpufummm Efe mi geliyo amaninnnn ogluma adas geliyoo.Efeler yaramaz ama cok zeki oluyolarmis bekleyip gorecez :KK1: iyisin insallah :KK54:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet kelebeğim adaşlar senin prens ile :KK34: banada herkes öyle dedi, Efeler yaramaz falan diye ama olsunnnnnnnn
:KK76:

aaaaa cok güzel bilgi sağol canım ilk fırsatta bakıcam. bende onu bulamayınca benzer bısı almıstım englısh homedan ama bulursam alırım bitanede bundan.ilk fırsatta gidip bakıcam sağol.

Eki Görüntüle 1064489 Kızlar oğluma mevlüt takımı olarak en son buna karar verdim doğumdan sonraya bırakmıyayım diyorum çünkü ben 20 günlükken falan yapacağım mevlüdünü.80 tl imiş ben çok beğendim önce bir terzimle görüşeceğim sonra duruma göre siparişini vereceğim.Sonrasında kuzenimin düğünü var oradada giydiririm diye düşündüm...

oyyyy ama bunu giydirirsen yerler ki senin oğluşunu çok tatlı Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin

X