2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım geçmiş olsun doktorunu bir ara istersen o seni yönlendirir.Ama kanama falan olmadıysa ve bebeğinin hareketlerinde bir sorun yoksa için rahat olsun,yinede aklında kalmasın bir ara sor .

Slm güzeller, Cumartesi Kavuştuk Oğlumuza. . Herşey yolunda Allaha Şükür, kalp hariç bütün organları incelendi, kalp ve şeker yüklemesi için 1 marta randevu verdiler. Kalbi incelemek için erken olduğunu söyledi 24. Hafta daha net sonuç alırız dedi. Hastaneden kısa bi video verdiler başa alip alip izliyorum :) bu hafta tetanoz yaptırmam gerektiğini de söyledi dr. Dişimi cektirdigimi de söyledim , problem olmaz dedi için rahat olsun falan.. bebişimiz elleriyle yüzünü kapatmıştı ilk gördüğümüzde, sonra elini Çenesine koymalar falan.. eridim bittim resmen, Biran önce kavuşmak istiyorum. Hemen gelse keşke şu haziran .. bizden haberler böyle canlarım.. Bugün kocamin doğumgünü ve dün gece babamiza suprizler yaptık :) hiçbiryere sigamiyorum, çok mutluyummm.. bu arada işyerindeki pc bozuldu telefndan takipteyim şimdilik .. Öpüyorum bebisleri de sizi de

teşekkür ederim canım. bende zaten baston tipi alırsam aşağıdakini tercih ederim. hem baston tipi hemde ana kucağı takılabiliyor.
ama gene de kafam çok karıştı nasıl bir araba almak konusunda. çünkü travel sistemler baya hoş duruyor. ama baston olanlarında kullanımı kolay olabilir. bilemiyorum işte
http://www.kirazbaby.com/chicco-lite-way-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-

kızlar sizede oluyomu bilmem ama bende bir vücut kaşıntısı var sırtım falan hep kaşınıyo daha önce doktora söylemedim ama bu ay doktoruma söylicem heryerimi kaşıyorum...:44:

kaç haftalıksın canım ben 8 haftalığım ve çabuk büyüsün doğsun istiyorum güzel ve heyecanlı bi süreç

kızlar sizede oluyomu bilmem ama bende bir vücut kaşıntısı var sırtım falan hep kaşınıyo daha önce doktora söylemedim ama bu ay doktoruma söylicem heryerimi kaşıyorum...:44:

günaydın canım aynı sorun bendede var akşamları özellikle inanılmaz kaşınıyor bazen sırtımı kapılara sürtesim geliyor kocişim sağolsun yardımcı oluyor

Evet gördüm canım o da güzelmiş..Bizim dedemiz alacak arabamızı o yüzden ben araştırmıyorum pek,onlar alacakları zaman ararlar gideriz ve en çok hoşumuza gideni alırız ama travel sistem tercih edicem büyük ihtimal...

kızlar bu seti çok beğendim...fiyatıda 2000 tl'den 1300'e inmiş ama daha başka yerde nasıldır fiyatı bilemediğim için bi tereddüt ettim?? bu setlerin fiyatları ne kadar bilen var mı?

Canım benim de yaklaşık 15 gündür karın ve sırt bölgem kaşınıyor. Sanırım kaçınılmaz sona hazırlanıyor vücut. Yani çatlamaya

kızlar bebek arabası almak için erken değil mi. çünkü 5-6 aylık olna kadar bındıremeyiz sanırım. almak mı gerekıyo sanırım:44:

bende kasinti ve pul pul soyulma sebebiyle cildiyeye gittim kan verdim sonuclar bugun cikacak yazarim yine

normal tatlım bende de oluyor ama ben kaşımıyorum kıyafetimin üzerinden kaşımaya çalışıyorum. Cildini yağlı tut kuruduğu için kaşınıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…