2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın kızlar akşam feci başağrısıyla uyuyakaldım sabahta griple güne merhaba dedik her tarafım dökülüyo çok kötüyüm bugün tetenoz aşımda var gripliyken yaparlarmı

Gripliyken yaptirmamani tavsiye ederim grip ates yapabilir tetanoz asisinin da oyle bir ihtimali var o zaman iyi olmaz.1hafta sonra yaptirirsin.

Son düzenleme:
günaydın hatunlar
dün öğleden sonra bi hastane faslı yaşadık bel ve karın ağrısından dolayı şimdi iyiyiz çok şükür herkese sıhhatli günler inşllhh

aynı şey cumartesi gecesi bendede oldu canım.hatta burda yazdım arkadaşlarda çok yardımcı oldu.doktor alttan muayene dedi acilde olmadım tabii.ama beklediğime değdi geçti sancılarım bugün.sanırım üşüttüm üstüm açık kaldı..allaha şüküğr geçti umarım sende iyisindir

huhuhuhu günaydın ben geldiiiimmm gün içinde işde olmaktan sizleri sadece okuyorum malesef kızmayın bana olurmuuu herkeze mutluuuu günler

canım çok güzel bi yazıymış ya çok duygulandım rabbim hepimize kucaklamayı nasip etsin meleğimizi paylaşımın için teşekkürler

çok çok güzel...emeğin sağlık arkadaşım..bayıldım....

kızlar günaydın hepinize..günaydın kızçeler ve paşalar :)

..ben bugün çok mutluyum.... :) öncelikle yazılanları okudum ama alıntılayamadım..çok gevezesiniz kızlar...yetişemiyırum birgün iznim var girmeyim diyorum bakıyorum uçmuşsunuz..iyi haberlerle gelen arkadaşların hepsinin gözünaydın ..ağrısı sızısı grip olan hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun :) göbiş fotoğraflarınız süper bende işyerinde çekerim belki bugün :) gönderirim... ve tekmeleri hissetmeye başlayan arkadaşlara gözünüzaydın...

ben niye mutluyum bugün ...ben Eskişehirliyim.. özel doktorum Acıbademde...ama hastanenin fiyatları diğer özel hastanelere bakarak bana biraz yüksek gelmişti..devlette doğum yapmak istiyordum...hastaneme 3-4.000 tl para vermek yerine çocuğuma yatırım yaparım eşyalarına odasına vs diye düşünüyordum ama normal doğum yapmak istediğim içinde devletten korkuyordum...mecbur o parayı gözden çıakrtıcaktım...
sonra eşimin özel sigortası vardı ama yenilemeyi unutmuş oda 10ocağa kadar sonmuş yenileme..neyse görüştük firma ile gönderin evrakları dediler gönderdik geçen hafta olmadı dediler...sonra dün aradılar hem eşim hem bende 1 ocak 2014ten itibaren özel sigortamız başlamış yani ben masrafların %20sini ödicem eğer sezeryan olursam... normal doğum olursam hepsini özel sigortadan karşılanacak :) çok sevindim..çok ikilemde kalmıştım.. bakalım değişiklik olmassa orda doğum yapıcam :)

hmmm o zaman okeydir, yani en çok önemsediğim şey kullanıcı tavsiyeleri...
kullananan ve memnun olan varsa değerlendirmek lazım, çok önemli...

Tatlım ben sürekli doktora gidenlerden değilim. Bebeğin de mahremiyeti olduğuna inanıyorum ayrıca ultrasonun da fazlası zarar. Şimdiye kadar 3 kez doktora gittim. 2li test dışında bişey yaptırmadım. 3lü ve 4lülerde aynı sonucu veriyor çünkü. 14 şubatta detaylı ultrason için randevum var henüz aşılarımı olmadım. Decavit ve ferrum fort kullanıyorum fakat çok düzensiz (3-4gün almadığım oluyor. ) günde 1 litre ancak su içiyorum doktorum kızdı 3 litre olmalı dedi. Onu arttırmaya çalışıyorum. Cinsiyetimiz kız, cinsiyetini öğrendiğimiz ilk gün hediyesi olarak zıbın ve önlük aldık. Annemler de bişiler örüyor alıyor ama biz eşimle hiç bişi almıyoruz henüz erken.

kızlar günaydınn... hepinize güzel günler diliyorummm

size bir sorum olacak. sizce beren ismi mi yoksa berin ismi mi daha güzel?
tam kesin olmamakla birlikte şimdilik hoşuma giden isimler bunlar.

BEREN :
1. Güçlü, kuvvetli.
2. Akıllı.
3. Tanınmış.
4. Kadife kumaş.

BERİN :
1. En yüksek, çok yüce.
2. Soylu.

canım bence beren söyleniş olarak daha kolay ama bere ismi çok kullanıldı bi süre.ben de kızıma isim düşünüyorum ama bulamıyorum

canım bence beren söyleniş olarak daha kolay ama bere ismi çok kullanıldı bi süre.ben de kızıma isim düşünüyorum ama bulamıyorum

ya bizde baya beğendik bereni ama daha güzel isimleri de gözden kaçırmayayım diye aramaya devam ediyorum.
çok beğendiğimiz isimler olursa paylaşalım birbirimizle

Selam annisler
Dun ablamin goruculeri gelmisti yogun birgun idi.....
oturdugum yerden yoruluyordum bende
Ayrica kasik ve karin agrim var birkac gundur....
Doktor tarihimi erkwne mi ceksem diyorum :44:

günaydııııınnnn annişler tatildeyim evdeyim aylak aylak oturuyorum ve çok mutluyum dün aşımızı olduk bugün hafif bir ağrı var şimdilik sıkıntı vermiyo kızıma cicikler aldım şimdi onları foto yapıp ciciler sayfamıza atmaya gidiyorum

yaaa canım sizin de mi öyle?
valla banagüm güm vuran çocuk, kocam elini koyunca tıp oynuyo sanki o çekiyo tekrar vuruyo :)
acaba sıcaklık mı hissediyorlar o dokuyu mu tanıyorlar alışıyorlar napıyor bunlar ayol :)

Eki Görüntüle 952030
burda 18+3 günlüğüz...
Eki Görüntüle 952031
burda da13+1 günlüğüz

Allahım Göbüşlere bak Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin
Eki Görüntüle 952295

bu da benim göbiş kızlar biraz önce çektim :))

maşşallah size de

canım ne güzel haberler bunlar maşşallah sağlıklı bir şekilde gelecek senin güçlü kuvvetli dirayetli ve inatçı minişin annesi. bak ben burdayım diye tekmelere de başlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…