2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Hmmm oldukça zarifmiş. Ben de yarın öbür gün bir de oğlum olursa diye siyah-kırmızı gibi unisex bi renk düşünüyorum. Ama ben daha uzun süre kullanabilmek de istiyorum. 0-13 kg az geldi. Pierre cardinlerde 36-48 aya kadar kullanım vaad ediliyor. Yani daha yüksek ağırlıklar. Bir de 500 TL yi geçmese iyi olur gibi :26: Bi kısmını annemler karşılayacak ama yine de çok masrafa girmeyelim diyorum :KK52:

canım pusetlerde standart bu 0-13 kg olarak..
ki zaten çocuk 1 yaşa dek kullanabiliyor 0-13 kg'ıda.. bide hareketlenmeye başlayınca oturtamıyosun içine zaten..o yüzden 0-13 kg ideal :KK34:
genelde otomobil koltuklarında oluyor o kilo hesabı..

GÜNAYDINNNNN CANLAIRM NASILSINIZ BAKALIMMMMM:KK23:

NE VAR NE YOK :KK14::KK1:
DÜN BEBEĞİMİN BEŞİĞİ GELDİ YATAK ODAMA KURDURDUM COKTA GÜZEL OLDUUUUUU :KK52: ŞİMDİ BANA ZAMAN GECMEK BILMIYCEKKK :KK50: SABAH KALKTIM DİREK BEŞİĞİN YANINA GİDİP SALLADIM :KK53: DELİRDİM GALİBAAA :KK52: AMA Ç.OKKKKK GÜZELLLL OLDUUUU :26: YAVASTAN BASLAMAMAMIZ İYİ OLDU HEPSİ ÜST ÜSTE MASRAFLAIRN ALTINDAN HIC KALKAMAYIZ :KK50:

Hayırlı olsun canım güle güle kullan.Hayırla sağlıkla uyut,büyüt oğlunu beşiğinde.

Kıyamam, çok geçmiş olsun canım. O baş ağrıları beni de mahvediyor. Allahtan gün içinde geçiyor benimki. Ama neredeyse her gün baş ağrım var :KK53:

Graco araba etrafta görüyorum ama benim için çok pahalı yahu :KK53: Ama oldukça kullanışlı bi araba modeli

Allah (c.c.) razi olsun canim :KK16:
Gebelikten oncede vardi bas agrilarim antidepresan surupla anca geciyordu gerilim bas agrilarindanmis.....
Simdi de devam ediyor ama bu sefer bebis sagolsun :KK23:

Aslinda baslarda esimi cikismistim cunku daha once duymadigim bir markaydi....
Meger Usa da bir numarali bebek arabasiymis :KK1:
Turkiye de chicco falan biliniyor ki bu chiccodan daha kaliteliymis oyle oldugunu ogrenince sustum :KK52:
Puset saniyordum yanindakini oto koltugu cikti :KK37:
Bir araba almak farz oldu esime :KK52:

işte kızlaaaaaaaaaaaaar ilk denemeyi yaptım az önce..
nasıl olcak bi bakalım diye 5-10 dk'lık bi uğraş ile bu ortaya çıktı.. :KK69:
aaaay çok beğendim + çok acaip heveslendim..

gerçek takacağımı yaparken kırmızılı yada mavili yapmayı düşünüyorum.. bide belki daha ufakçana :KK34: bakalım...

Eki Görüntüle 944723 Eki Görüntüle 944724 Eki Görüntüle 944725
Cok begendimmmmmmmm :nazar::KK54:
Pufpufum ben nasil yapacagim Ali Yasin amannnnnnn iki tac takmam gerekecek sanirsam :KK53:

Cok begendimmmmmmmm :nazar::KK54:
Pufpufum ben nasil yapacagim Ali Yasin amannnnnnn iki tac takmam gerekecek sanirsam :KK53:

ooooo hayli hayli sığar ben söyliyim..
hatta şöyle örnek veriyim : bi arkadaşım 2.doğumunu yapmıştı o doğumda aynı taca "saltukhan ve buğrahanın annesi" yazdırdı..düşün yani.. :KK1:

gerçek takacağımı yaparken kırmızılı yada mavili yapmayı düşünüyorum.. bide belki daha ufakçana :KK34: bakalım...

Canıımmm pek datlu olmuş maşşallah elin de iyiymiş.. :KK52::KK52::KK52::KK52:

doula olayını bende araştırdım ist da olsaydım bende çağırabilirdim. O bloglardaki anlatılanlar çok pozitif şeyler. Allah kolay doğumlar versin ama müdehalesiz doğum anne ve bebek için çok sağlıklı

evet canım ben de Antalyadayım öyle bir olanak olmaz büyük ihtimal ama o videoyu falan da izleyince müdahelesiz doğumun yararları tekrar göz önünde oluyo.. sezeryan yaptırmayı hiç düşünmüyorum Allah izin verirse normal hatta o videodaki gibi böyle suda falan olsun istiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52:

Allah yardımcın olsun cnm bu konuyu kvdini karşına alıp yüz yüze konuş çalışman gerektiğini ve ona nekadar yardımcı olabileceğini sor bakıcı düşündüğünü ama bunun seni maddi manevi zorlayacağını falan söyle insafa gelir belki

Evet zamanı gelince öyle yapacağım canım şimdi erken diye düşünüyorum konuşmak için. Bende ki iş düşünmek için erken değil ama konuşmak için erken diyorum :KK70::KK70: Allah yardımcımız olur heralde şimdilik askıya kaldırıyorum

Bende keçeden anahtarlık yapıcam canım nazar boncuğu şekilden hoşgeldin şekeri olarak hastaneye gelenler için.

Bende keçeden anahtarlık yapıcam canım nazar boncuğu şekilden hoşgeldin şekeri olarak hastaneye gelenler için.

keçe güzel bi madde..herşey olur valla :KK1:
ben hastane süslemesi,gelenlere vermek için ilginç fikirler değişik şekiller üzerindeyim :KK1: Eminönü'nde bisürü fikir edindim..

offf yaa :KK5::KK5: biliyordum boyle oldugunu... hepiniz burdasiniz iste :KK14: ben yokuuuuumm :KK37: :KK37:

Hosgeldinnn cann immmm :KK16:
Cok gecmeden geldin iste uzulme lutfen :KK50:

ooooo hayli hayli sığar ben söyliyim..
hatta şöyle örnek veriyim : bi arkadaşım 2.doğumunu yapmıştı o doğumda aynı taca "saltukhan ve buğrahanın annesi" yazdırdı..düşün yani.. :KK1:

vuuuuuu supermis :KK52:
En kisa zamanda yaptim gitti sonrasinda saklarimda :KK16:

Ben geldim... herkeslere merhabalar diyim önce :KK3: daha sayfaların hepsini okumadım ama doktora gidecek olan filan varsa iyi haberlerle gelir İnşallah ... Darısı da başıma olsun görüş günümüz bi türlü gelmiyo çünkü... :KK55:

Ben oğlumda yurtdışından gelen "free oil " diye bir markayı kullanmıştım ama yine de karın bölgesinin altına doğru çatlakların oldu. Üstelik çok düzenli kullanmıştım. Şimdi zeytinyağını tek geçerim bu konuda :)

Aslında ayvalıktan gelen bi zeytin yağım var belkide senin dediğin gibi yapmalıyım zaten mustellanın çatlak kremi kullanıyorum bide babydream losyon kullanıyorum yeter herhalde artık dimi ama... :44:

Çok zormuş canım yaa. Aslında kullanmış tecrübeli annelere ulaşabilsek harika olacak ama olmuyor :KK43:

Dediğin gibi canım daha önceden bi deneyimim yokki çevremdekilere bakıyorum aile arkadaş... pek beğendiğim bişey çıkmadı şimdiye kadar. Bide artık ne zaman dışarı çıksam insanların kullandıkları bebek arabalarını dikizlerken buluyorum kendimi... çok fena yaaa... :KK17:

Oooo... ellerine sağlık canım bence çok güzel olmuş... :nazar:

kızlar yaa kan değerim 10.6 çıkmış benim hamilelikten önce hep 13 dü .acaba çok mu düşük kan ilacı alıcam ama annemler türkiyden gönderecekler yieme içme ile yükseltilebilir mi bi bilginiz varmı kii...

Bende kullanıyorum canım çok olmasa da yükseltiyor aynı zamanda yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum demir içeren gıdalarla birlikte kafein almıyorum örneğin portakal suyu içiyorum sabahları da kahvaltıda kuşburnu içiyorum çünkü c vit. emilimi arttırıyor...

hoppaa buldum buldum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

http://www.youtube.com/watch?v=Uvch3xFE0TU

çok etkilenmiştim. korkmayın çok öyle kanlı manlı sahnesi yok ve o kadar rahat ki.. kesinlikle böyle doğum yapmak isterdim..:KK52::KK52:

Yinemi doğum.... :KK53:

Kizlar lutfen cevap verin benim doktorum ayrintiliyi kendisi yapacagini soyledi ama hepiniz baska bi dr.dan randevu almissiniz benim gibi kendi dr.u aytintili yapacak olan var mi

bezden pasta olayını biliyor musun canım ben hafta sonu duydum. hastanelerde çiçek alınmadığı için böyle bir hediye yapmışlar çok hoşuma gitti. google dan bi bak istersen.. inşallah bize de getiren olur:KK1::KK1:

X