2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ne güzel canım ne mutlu sana çok iyi etmişsin böyle bir eğitim programına katılmakla öğrendiğin bu değerli bilgileri bizimle paylaşmaya zamanın olur inşallah :))

Günaydıınnn annişler hepiniz iyisinizdir inşallah benim dün kasıklarımda ağrım vardı sürekli tuvalete gidicem gibi gidiyorum bir şey de yok dayanamadım doktora gittik enfeksiyon varmış idrar yollarında ilaç verdi bugün iyiyim çok şükür bu bahaneyle bebişimi de gördüm 280 gr olmuşuz kızım minyon olacak galiba

kızlarbi arkadaşım hamile kalamıyor bugün de beta hcg baktırdı 58 çıktı hamile mi ki acaba
canım ben de ilk baktırdığımda böyle bir rakam çıkmıştı daha öncede kimyasal gebelik geçirdiğim için hiç umutlanamadım başta ama sonra yükseldi ve şimdi kızım oynayıp duruyo veren rabbime çok şükür testi gün aşırı tekrar yaptırsın iki katı artmışsa hamiledir
anlaşılan fuara giden de yok bio oil kullanan da yok yada :83: Aaaa... Görünmez olmuşumda haberim yok... Ben küstüm kaçıyorum... :76:
ben gittim canım fuara hatta yazdım buraya gidemeyenler üzülmesin diye çünkü hem pahalıydı hem de çok ilginç değişik birşey yoktu çeşit de azdı bir kıyafet mağazasına girdim bi baktım tek askıda 3 tane badi var önden çıtçıtlı 10 tl yazıyo anaaammm dedim çok uygun alıyım bisürü sordum 3ümü 10 tl diye adam demesin mi yok tanesi 10 minnacık badi ya 5-6tl her yerde almadım gördüğüm herşey nette var zaten ama bebeğimin odasını aldım daha önce beğendiğim bir modeldi mağaza sahibi 500 tl ye yakın indirdi daha erken dedim mağazanıza gelsek bu indirimi yapamam mağazada dedi ve aldık resmini koyacağım
pufpuf bende çok merak ediyorum orayı şubat tatilini bekliyorum gitmek için gelince yaz fikirlerini gitmeye değerse biz de gidelim sana iyi gezmeler

günaydın kızlar bugün çok yorgun ve uykusuz hissdıyorum kendimi. bi ara bi kaç kez tekme yedim gibi hissettim ama buara hiç hissetmiyorm nerdeyse 20 haftalık olacagım var mı benim gibi hissetmeyen

aYYYY NE GUZELLL CNM BENDE GECENLERDE HISETTIM AMA SIMDI BISEY YOKKKK AMAN O IYI OLSUNDA VARSIN HISETMIYIM GOZUN AYDIN BENIM 3 HAFTA SONRA DETAYLIYA CAGIRDI DR NASIL GECERKI 3 HAFTAAAAA

Bende aralarda hissediyorum bebeğimi ama genelde akşam ayaklarımı uzatıp dinlendiğim zaman hissediyorum
sen 3 hafta diyorsun benim renkli ultrason 14 şubatta ve ben bebeğimi 3 haftadır görmüyorum meraktan kuduruyorum

Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin canım hayırlı bi evlat inşallah takma kafana olur inşallah benimde 3.5 sene. Aradan sonra oldu

aYYYY NE GUZELLL CNM BENDE GECENLERDE HISETTIM AMA SIMDI BISEY YOKKKK AMAN O IYI OLSUNDA VARSIN HISETMIYIM GOZUN AYDIN BENIM 3 HAFTA SONRA DETAYLIYA CAGIRDI DR NASIL GECERKI 3 HAFTAAAAA

Ben o kadar sabızsız değillim. Yani dr. gideceğim aman bebeğimi görecğim derdim yok. Bazı anne adayları heyecandan uyuyamıyorum falan diyor bende o his hiç olmadı. Acaba bazen düşünüyorumda neden ben böyleyim yani bunun adı soğuk kanlılık mı yoksa duygusuzluk mu bilmiyorum Benimde var şimdi 7 şubatta detaylım

yok canım yapacak bişey yok çıkana kadar beklicem senin rumuzu görmesemde aklımda merak etme
ama dua edin çabuk yetişsin erikler yeşil yeşil erikler

Ayy akista erik gorunce atladim bende dort gozle bekliyorum erigin cikmasini.tuzlayip yemek icinnn[/QUOTE]

aynenn yeşil erik nicli arkadaş ı gördükçe ağzım sulanıyo yaa benim de normalde de pazarcıların etrafında fır dönerim ne zaman çıkacak ne zaman diye şimdi baya erken başladım sormaya hemen çıksın lütfeeeeennn bir de çağla ona da bayılırım:))

offff kızlar ya ben çok sıkılıyorum çalışıyorum aşklında sıkılmamam lazım ama hep bir ilgi görme isteği var kocam da zavallıcık yorgun argın işten geliyor benimle ilgilen diyorum ilgileniyor gündüz de beni aramıyorsun diye bütün gün trip atasım var yaw neden ben böyleyim yaaa ilgi arsızı mı oldum acaba? Demin de trip attım yoğunum canım dedi aaa pardon işinden alıkoydum seni diye kızdım o da kıyamam aşkım yoğun olmasam seninle ilgilenmez miyim öyle şeyler kurup kendini üzme falan dedi ben de OK dedim sadece hep küssem o gönlümü alsa hep etrafımda koştursa. ooof of kocamı istiyorum yaaaa gelsin sevsin beniiiii.

bende akşam öyle yapıyorum canım... demek ki hamilelikte normal.. hep bir ilgi isteği..

yok canım yapacak bişey yok çıkana kadar beklicem senin rumuzu görmesemde aklımda merak etme
ama dua edin çabuk yetişsin erikler yeşil yeşil erikler

Ayy akista erik gorunce atladim bende dort gozle bekliyorum erigin cikmasini.tuzlayip yemek icinnn[/QUOTE]

Kızlar ya Allah iyiliginizi versin Sanki beni yemek istiyormuşsunuz gibi hissettim.Ben de çok severim sabretcez biraz daha:-(

Son düzenleme:

ben daha önce kullanmadığım için bilmiyorum rengini ve kokusunu ama artık sölicem eşime bugün alsın bi yerden ben burda sordum eczaneden 70 tl dedi çok pahalı oluyo eczanede canım:13:

günaydın güzellik , Benim hamile arkadaşlar da orayı tavsiye ettiler. Fiyatlar da normale göre uygunmuş sanırım . İlerleyen zamanlarda gidicez kısmetse.

Kadraj ım masaallah en iyi almışssın
neyse görürsünüz siz son aylarımda hepinizi gecicem

canım sevinmelisin dilediğin gibi herşeyi yemekte özgürsün ben de hızlı kilo alıyorum normalde ben çok zor kilo alırım ama çabuk veririm ama işte gebelik tamamen farklı bir durummuş düşündüğüm gibi olmadı malesef... dün acıktım saat 10 gibi yoğurt yiyim dedim içine de biraz ekmek ufaladım eşim baktım yan gözle bakıyo aşkım niye ekmek le yiyosun dikkat et diyo ben de ne beee acıktım heralde dedim napiiimm aç mı yatıyım:)) yaa eşim bile göz hapsine aldı beni

hamile kalmak isteyen bir arkadaş vardı onun yazısını bulamadım ben de okudum arkadaşım rabbim inşallah hayırlısıyla nasip etsin kabul etsin inşallah duamızı..

Canım benim ya , emin ol sana özel bişey değil bu =) akşam yemekten sonra bir uyku basıyor.. saat 7 de yataktayım, Eşim de o saatte yatıyor benle birlikte , sıkıntıdan patlıyor adam resmen ama sesini çıkarmıyor, bende hep yanımda olsun istiyorum bi taraftan da üzülüyorum ama elimde değil işte. Karısını çocuğunu severek uyutuyor sağolsun :) İstediğim olmayınca bir surat yapıyorumm sorma , aynaya bakınca kendimen korkuyorum bazen ben olsam BANA tahammül edemezdim diyorum!!

Canım ben gitmeyi görmeyi çok istiyorum ama öyle bir zor geliyorki anlatamam.Benim doktorum farklı bir şehirde ve git gel gerçekten ayaklarım falan şişiyor kendime gelemiyorum bir süre.Birde ben aynı doktora ameliyat oldum mart ayından beri sürekli git gel bıktım galiba ( Ama bebeğimi gördüğüm anda herşeyi unutuyorum.Yakında olsa sanırım bende sabırsızlanabilirim ama böyle olunca bazen zoraki gidebiliyorum ( Sağlıklı olsunlarda herşeyin ayrı güzelliği var bunları da yaşamak gerekiyor.bebeğimi kucağıma aldığım gün herşeyi unutacağımdan eminim

ben kendime tahammül edemiyorum işte öfff çok sinir bozucuyum adamın sabrına hayranım valla. Hayır yapıyorum sonra pişman oluyorum sonra da aman olsun ben çocuğun sancısını o da benim işkencemi çeksin ki eşit olalım diyorum :) hatta genelde gece çok dönüp uyandırıyorum diye üzülürken bazen hemen uykuya dalabiliyor ben uyuyamıyorum diye sinir oluyorum dürtüp uyandırasım geliyor. Yani içimde iki kadın var biri cadı mı cadı... Dİğeri masum düşünceli.

Höfffff ay eskiden uykum geliyordu artık uyuyamıyorum ki deli olcammmmm

İçimizdeki cadıya sahip çıksınlar bi süre Dengesizlik var canım bu aralar, üzülsekte yapıyoruz yapacağımzı aman Ben uykuya doyamıyorumm, hastalıklı gibi hissediyorum kendimi .. baş ağrısı yapıyor çok uyumak ta sersem gibi takılıyorum bütüngün işyerimde. uyusan bi dert uyumasan bi dert

Anlaşılan fuara giden de yok bio oil kullanan da yok yada :83: aaaa... görünmez olmuşumda haberim yok... ben küstüm kaçıyorum... :76:

ay çok sevimlisin canım yaa çok tatlı yazmışsın. Canım bio oil kullanmıyorum. daha önceden de söylemiştim eşim yağ fabrikasında çalışıyor o karışım hazırlayıp getiriyor akşamları da yağlıyor. şanslıyım o konuda.. eğer istanbulda olsaydım gidecektim fuara ama maalesef istanbulda diilim..

ilk zamanlar ben de öyleydim ama artık cin gibi gözlerim uyuyamıyorum çünkü uyurken ne tarafa dönsem uyandığım için uyumaktan nefret ettim. hemen ikinci bebeği yapayım diyordum ama kendime gelmeden yapamam anlaşıldı. Bu bebek doğacak sütünü emecek ben de azcık uykumu alıcam ki sonraaaa ikincisi. yani yaklaşık 3 sene sonra falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…